• GoHome Professional
nehnuteľnosti Okres Partizánske - GoHome
  • nehnuteľnosti Okres Partizánske - GoHome
  • Detailné vyhľadávanie »
  • Reality

    - nehnuteľnosti Okres Partizánske

  • Na hľadaný výraz "nehnuteľnosti okres partizánske" sme našli 700 nehnuteľností - priemerná cena 996 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 287 m2
    • 359 m2
    • 359 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 359 m2
    • 431 m2
  •  Podľa ceny
    • 286000
    • 358000 (priemerná cena)
    • 430000
    • 995 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 307 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, PARTIZÁNSKE, 93 000 €, 58,00 m2 cca 1600 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.11.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj trojizbový byt v Partizánskom (originál ide o 2 i byt dispozične zmenený a využívaný ako 3 i). Výhodou je vlastné kúrenie a ohrev vody plynovým kotlom. Byt sa predáva kompletne zeriadený (zariadenie je v cene bytu), okrem sedačky v obývacej izbe a televízora.....

 
 
 
  Dom, JEŠKOVA VES, 35 000 €, 71,00 m2 cca 490 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.05.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Na predaj 2-izbový starší (cca 1950) rodinný dom v obci Ješkova Ves, pozemok 643m2. Rod. dom je z nepálenej tehly (časť aj pálená) v pôvodnom stave a jednou stenou susedí so susedným domom. Voda obecná, elektrina, plyn, kúrenie gamatkami (4x), okná drevené pôvodné, strecha škridlová.....

 
 
 
  Dom, PARTIZÁNSKE, 79 990 €, 95,00 m2 cca 840 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.08.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj starší 3 izbový rodinný dom v Partizánskom vo vyhľadávanej časti mesta Šimonovany. Celková rozloha rovinatého pozemku ej 877 m2. Zastavaná plocha domu je cca 110 m 2 a podlahová plocha cca 95 m2. Dispozícia: 3 izby, kúpeľňa, WC, kuchyňa a predsieň. Inžinierske....

 
 
 
  Byt, PARTIZÁNSKE, 91 900 €, 49,00 m2 cca 1880 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.01.2023.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 49m 2 , Partizánske, 91.900 € .

 
 
 
  Byt, PARTIZÁNSKE, 82 950 €, 69,00 m2 cca 1200 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.06.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality Vám ponúka 3-izbový byt s balkónom v Bošanoch o rozlohe 69m2 na ulici M.R.Štefánika. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou: plastové okná, plávajúce podlahy, stierky na stenách, murované jadro, nová elektroinštalácia. Dispozícia: vstupná predsieň, kuchyňa, kúpeľňa s vaňou,....

 
 
 
  Byt, PARTIZÁNSKE, 66 000 €, 69,00 m2 cca 960 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.10.2022.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 69m 2 , Partizánske, 66.000 € .

 
 
 
  Byt, PARTIZÁNSKE, 71 990 €, 73,00 m2 cca 990 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.10.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka na predaj priestranný 3 izbový byt s rozlohou 73 m2 v obci Chynorany, okres Partizánske. Byt sa nachádza na druhom poschodí zo štyroch v novo zrekonštruovanom bytovom dome bez výťahu. Dispozícia: vstupná chodba, kuchyňa s kambaľom a špajzou, priechodná obývačka, dve....

 
 
 
  Byt, PARTIZÁNSKE, 133 000 €, 77,00 m2 cca 1730 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 4- izbový byt v meste Partizánske, s výmerou 77 m2. Byt sa nachádza na 8. poschodí. .

 
 
 
  Byt, PARTIZÁNSKE, 49 990 €, 50,00 m2 cca 1000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.08.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka na predaj priestranný 1 izbový byt s balkónom v Partizánskom. Byt s rozlohou 50 m2 sa nachádza na 9 poschodí z desiatich v panelovom dome s dvomi výťahmi. Byt pozostáva zo vstupnej chodby, veľkej obývačky ktorá je predelená aj na spaciu časť, veľkej kuchyne s výstupom....

 
 
 
  Hotel, PARTIZÁNSKE, 449 000 €, 490,00 m2 cca 920 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.07.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

023-18-DABA Na predaj Penzión s reštauráciou v Partizánskom – časť Veľké Bielce. Nachádza sa na Hlavnej ulici, pri ceste I/64 spájajúcej Nitru s Prievidzou. Pozemok má celkovú rozlohu 818 m2, hlavná budova penziónu s reštauráciou má úžitkovú plochu cca 400 m2, zasklená terasa má plochu....

 
 
 
  Dom, PARTIZÁNSKE, 155 000 €, 152,00 m2 cca 1020 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.08.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj šesťizbový rodinný dom postavený v 60-tych rokoch z kvádrov. Rodinný dom je v pôvodnom stave. V izbách na podlahách betónový poter. Dom má 2 nadzemné podlažia a pivničné priestory. Strecha sedlová, strešná krytina škridla. V dome sú napojené všetky IS (elektrina,....

 
 
 
  Dom, PARTIZÁNSKE, 69 000 €, 77,00 m2 cca 900 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.08.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Hľadáte slnečnú, tichú lokalitu a dom v ktorom môžete ihneď bývať alebo si ho prerobiť podľa vlastných predstáv? Realitná kancelária REALITY COMFORT ponúka na predaj 3 izbový rodinný dom (súčasť dvojdomu) v pôvodnom stave, ktorý sa nachádza v príjemnej a tichej lokalite v obci Bošany.....

 
 
 
  Byt, PARTIZÁNSKE, 66 000 €, 35,00 m2 cca 1890 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj jednoizbový byt s výmerou 35 m2 v Partizánskom, na poschodí 4/5, v obľúbenej lokalite - ulica Veľká Okružná .

 
 
 
  Dom, PARTIZÁNSKE, 119 000 €, 110,00 m2 cca 1080 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.09.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

MAXA reality Vám ponúka na predaj priestranný rodinný dom v obci Pažiť. Dom je postavený na pozemku o rozlohe 850 m2 Obytná plocha domu je 110 m2 Na pozemku sa nachádza samostatne stojaca garáž a hospodárska budova o rozlohe 35m². Dom je postavený z pálenej tehly v 60. rokoch. Dispozícia:....

 
 
 
  Byt, PARTIZÁNSKE, 89 990 €, 67,00 m2 cca 1340 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

20.05.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Center Reality.sk - ponúka na predaj 3 izbový byt v Partizánskom na sídlisku Šípok ulica Janka Kráľa. Predávaný byt sa nachádza v zateplenom bytovom dome, ktorý prešiel rekonštrukciou spoločných priestorov, ma nový výťah. Parkovanie je dostupné pri bytovom dome. Predávaný byt sa nachádza....

 
 
 
  Byt, PARTIZÁNSKE, 57 900 €, 57,00 m2 cca 1020 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.06.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka na predaj slnečný 2-izbový byt s vlastným kúrením a balkónom v Partizánskom na ul. Strojárenská o ploche 57m2 na 2/3, poschodového bytového domu. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou v roku 2013, ktorá pozostávala z výmeny plastových okien, murovaného jadra, plávajúcich....

 
 
 
  Byt, PARTIZÁNSKE, 70 000 €, 35,00 m2 cca 2000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.04.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Hľadáte svoje prvé vlastné bývanie? Alebo hľadáte bezpečnú investíciu v lokalite, o ktorú je na trhu s nájmami neustály záujem? Tento zrekonštruovaný byt na sídlisku Šípok v Partizánskom kombinuje mestský komfort s okamžitou blízkosťou prírody. Odporúčanie: Tento byt je ideálnou voľbou....

 
 
 
  Dom, PARTIZÁNSKE, 149 000 €, 153,00 m2 cca 970 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.08.2023.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj paťizbový rodinný dom (poldom) v Partizánskom vo vyhľadávanej časti mesta Šimonovany. Podlahová plocha domu s pivničnými priestormi je cca 153 m². Celková rozloha pozemku je 452 m², na pozemok je prístup z dvoch strán po asfaltovej ceste. V záhrade je narážaná....

 
 
 
  Byt, PARTIZÁNSKE, 96 000 €, 76,00 m2 cca 1260 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.04.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj trojizbový veľkometrážny byt s podlahovou plochou 76 m2. Byt je dobre dispozične riešený: kuchyňa s výstupom na loggiu, priestranná obývacia izba, 2 izby, chodba, kúpeľňa, samostatné WC, chodba a väčšia murovaná pivnica v suteréne bytového domu. Byt prešiel....

 
 
 
  Dom, VEĽKÉ UHERCE, 89 000 €, 90,00 m2 cca 990 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.06.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj štvorizbový starší rodinný dom vo Veľkých Uherciach. Celková rozloha pozemku vrátane pod domom je 567 m², ide o samostatný dvor. Dom je postavený z väčšej časti s nepálených tehál, nachádza sa v kľudnej a dobre situovanej časti obce. Dom je zachovalý, po miernych....

 
 
 
  Pozemok, MALÉ UHERCE, 122 721 €, 2153,00 m2 cca 60 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.09.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality pripravuje do ponuky stavebný pozemok v atraktívnej lokalite mesta Partizánske. Pozemok 2153m2 s krásnym výhľadom na mesto vhodný pre stavbu jedného, alebo dvoch rodinných domov. Pozemok je svahovitý, IS sú na hranici pozemku. Pre bližšie informácie a obhliadky kontaktujte....

 
 
 
  Byt, PARTIZÁNSKE, 109 000 €, 98,00 m2 cca 1110 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

20.11.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj priestranný, 4-izbový byt o výmere 98 m2, poschodie 12/13, v Partizánskom, ulica Malinovského, .

 
 
 
  Dom, PARTIZÁNSKE, 21 500 €, 15,00 m2 cca 1430 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

20.08.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj záhradku s murovanou záhradnou chatkou v Partizánskom. Výmera pozemku celkovo je 192 m2. Murovaná chatka pozostáva z jednej miestnosti, je napojená na vodovod a elektrickú energiu. Pozemok je upravený. Bližšie informácie Vám rád poskytnem na tel. čísle 0908224482....

 
 
 
  Dom, PARTIZÁNSKE, 28 000 €, 110,00 m2 cca 260 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.04.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj strarší rodinný dom v obci Hradište okres Partizánske. Do domu je zavedená elektrika a voda z obecného vodovodu a na pozemku je aj studňa na prípadné polievanie. Dom je vhodný na víkendovú chalupu alebo....

 
 
 
  Byt, PARTIZÁNSKE, 79 990 €, 49,00 m2 cca 1630 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.01.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj 2 izbový byt s 2 balkónmi mesto Partizánske. Nachádza sa na ulici Nádražná Pozostáva z 2 izieb, kuchyne, chodby a kúpeľne. Bytové jadro, kde sa nachádza kúpeľňa s vaňou, umývadlom, priestor na práčku, WC.....

 
 
 
  Byt, PARTIZÁNSKE, 89 900 €, 79,00 m2 cca 1140 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.06.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka na predaj krásny 3-izbový byt s rozlohou 79m2 v novostavbe štvorbytovky v blízkosti mesta Partizánske v tichej lokalite časť Malé Bielice. Dispozičné riešenie bytov: Vstupná chodba, priestranná obývacia izba spojená s kuchyňou, dve samostatné obývacie izby, balkón,....

 
 
 
  Pozemok, MALÉ UHERCE, 45 000 €, 1000,00 m2 cca 50 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.09.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality bude ponúkať na predaj stavebné pozemky v atraktívnej lokalite mesta Partizánske. 3 pozemky vo veľkosti od 1000m2 - 1200m2 vhodné na stavbu rodinného domu. Pozemky sú rovinaté, IS sú v dosahu pozemkov. V prípade záujmu možnosť úpravy veľkosti parcely. Pre bližšie informácie....

 
 
 
  Byt, PARTIZÁNSKE, 129 990 €, 72,00 m2 cca 1810 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Center Reality. sk - Ponúka v EXKLUZÍVNOM zastúpení majiteľa 3,5 izbový byt na predaj. Predávaný byt sa nachádza v Partizánskom vo vyhľadávanej lokalite na bývanie sídlisko ŠÍPOK - DOLNÝ. Bytový dom prešiel rekonštrukciou spoločných priestorov, je zateplený a ma nový výťah. Parkovanie....

 
 
 
  Obchodný priestor, PARTIZÁNSKE, 449 000 €, 490,00 m2 cca 920 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.07.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

024-18-DABA Na predaj Reštaurácia s penziónom v Partizánskom – časť Veľké Bielce. Nachádza sa na Hlavnej ulici, pri ceste I/64 spájajúcej Nitru s Prievidzou. Pozemok má celkovú rozlohu 818 m2, hlavná budova reštaurácie s penziónom má úžitkovú plochu cca 400 m2, zasklená terasa má....

 
 
 
  Byt, PARTIZÁNSKE, 89 900 €, 50,00 m2 cca 1800 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

31.10.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj dvojizbový byt s loggiou v Partizánskom v časti Štrkovec na Lesnej ulici. Byt s podlahovou plochou 50 m2 sa nachádza na 1. poschodí 4-poschodvého bytového domu v tichej lokalite s dobrou občianskou vybavenosťou. Byt prešiel nedávnou kompletnou rekonštrukciou:....

 
 
 
  Dom, PARTIZÁNSKE, 75 000 €, 135,00 m2 cca 560 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

ID 143-12-LUGUE pozrite si video: //youtu.be/5h65KNTWA60 Exkluzívne Vám ponúkame na predaj starší dom v pôvodnom stave vo vyhľadávanej horskej obci Veľký Klíž, ktorý je postavený na peknom rovinatom pozemku o celkovej výmere 1079 m2. Dom sa skladá z dvoch časti. Predná časť z pálenej....

 
 
 
  Dom, MALÉ KRŠTEŇANY, 153 480 €, 120,00 m2 cca 1280 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.06.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality Vám ponúkajú na predaj montovaný nízkoenergetický 4-izbový rodinný dom vo výstavbe v obci Malé Kršteňany, okr.Partizánske. VÝHODY NEHNUTEĽNOSTI + novostavba na kľuč do fázy holodomu + dozariaďovanie podľa Vašich predstáv + terasa o výmere 20 m2 + výborná lokalita blízko....

 
 
 
  Byt, PARTIZÁNSKE, 55 000 €, 74,00 m2 cca 740 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.11.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj 3-izbový (3,5-izbový) byt s výmerou 74 m2 v Skačanoch, okres Partizánske, poschodie 2/3. .

 
 
 
  Obchodný priestor, PARTIZÁNSKE, 150 000 €, 647,00 m2 cca 230 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.06.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka na predaj výrobnú halu v obci Brodzany 647m2, v ktorej sa nachádza stavebno stolárska dielňa kompletne zariadená strojovým zariadením na výrobu panelov, ktoré sa používajú k stavbe montovaných domov.. Hala je plne funkčná na pokračovanie vo výrobe montovaných domov....

 
 
 
  Byt, PARTIZÁNSKE, 64 000 €, 36,74 m2 cca 1740 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.02.2026.,

www.zoznamrealit.sk

782146 - Ponúkame na predaj 1 izbový byt o výmere 37 m2 situovaný na 6.poschodí v 8.posch. panelovom bytovom dome s novým výťahom. Byt je v pôvodnom stave, nemá balkón ani pivnicu. WC je samostatné. Byt je orientovaný na západ. Bytový dom je zateplený. Byt sa nachádza na sídlisku....

 
 
 
  Dom, PARTIZÁNSKE, 155 000 €, 82,00 m2 cca 1890 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.09.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v obci Chynorany s celkovou rozlohou pozemku o veľkosti 988 m2. Rodinný dom sa nachádza v tichej časti obce vo vedľajšej ulici. Dispozícia: 3 izby, chodba, kuchyňa, kúpeľňa s WC a špajza. Čiastočne pivnica. Kúrenie kotlom na pevné palivá – rozvod....

 
 
 
  Byt, PARTIZÁNSKE, 85 000 €, 73,00 m2 cca 1160 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Spektrum reality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite mesta Partizánske, na ulici Generála Svobodu. Byt sa nachádza na 6 poschodí zo7 poschodového bytového domu. Byt prešiel čiastočnou udržateľnou úpravou, bytove jadro je pôvodné. Výhodou je možnosť dohody....

 
 
 
  Byt, PARTIZÁNSKE, 82 000 €, 64,00 m2 cca 1280 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.12.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj dvojizbový byt v Partizanskom na ulici Malá Okružná na sídlisku Luhy. V blízkosti bytu dobrá občianska vybavenosť. Úžitková plocha bytu je 64 m2, obytná plocha bytu je 55 m2, nachádza sa na treťom poschodi z troch bez výťahu. Byt má dve samostatné izby, zväčšenú....

 
 
 
  Dom, PARTIZÁNSKE, 229 900 €, 180,00 m2 cca 1280 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

KABØ Real estate Vám ponúka na predaj priestranný rodinný dom s trojpodlažnou dispozíciou vo vyhľadávanej mestskej časti Partizánske - Šimonovany. Nehnuteľnosť je vhodná pre veľkú rodinu, viacgeneračné bývanie alebo ako kombinácia bývania a podnikania. .

 
 
 
  Byt, PARTIZÁNSKE, 159 000 €, 82,00 m2 cca 1940 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

190521 Ponúkame Vám -EXKLUZÍVNE IBA U NÁS -na predaj 3 izbový veľkometrážny byt s vlastnou záhradou, záhradným domčekom, garážou a parkovacím miestom pred garážou blízko centra mesta Partizánske na ulici Moyzesova. Jedinečná exkluzívna príležitosť pre komfortné bývanie priestranného....

 
 
 
  Dom, PARTIZÁNSKE, 159 000 €, 124,00 m2 cca 1280 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.11.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj zariadený štvorizbový rodinný dom v obci Skačany v okrese Partizánske. Celková rozloha rovinantého pozemku je 1147 m2. Dom sa nachádza v tichej uličke. Celková podlahová plocha domu je 123,99 m2 (k tomu sú 3 x loggia s celkovou výmerou 10,75 m2 a pivnica s podlahovou....

 
 
 
  Obchodný priestor, PARTIZÁNSKE, 177 770 €, 178,00 m2 cca 1000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.05.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Reality Alpia ponúka na PREDAJ ručnú autoumyváreň s kaviarňou v meste Partizánske. Predáva sa ako s.r.o aj so všetkými platnými povoleniami. Pre viac informácií alebo obhliadku nás kontaktujte na t.č. 0917047195 Partizánske.