• GoHome Professional
nehnuteľnosti Okres Partizánske - GoHome
  • nehnuteľnosti Okres Partizánske - GoHome
  • Detailné vyhľadávanie »
  • Reality

    - nehnuteľnosti Okres Partizánske

  • Na hľadaný výraz "nehnuteľnosti okres partizánske" sme našli 700 nehnuteľností - priemerná cena 996 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 287 m2
    • 359 m2
    • 359 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 359 m2
    • 431 m2
  •  Podľa ceny
    • 286000
    • 358000 (priemerná cena)
    • 430000
    • 995 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 307 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, PARTIZÁNSKE, 83 000 €, 65,00 m2 cca 1280 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj priestranný a slnečný 3-izbový byt v meste Partizánske, na sídlisku Veľká okružná. Byt sa nachádza v zateplenom panelovom bytovom dome a ponúka príjemné bývanie v tichom prostredí s výbornou občianskou vybavenosťou. Základné parametre: Výmera bytu: 65 m² Dispozícia:....

 
 
 
  Byt, PARTIZÁNSKE, 117 500 €, 75,00 m2 cca 1570 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Pripravte sa na život v štýle! Na predaj je kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v Bošanoch, ktorý spĺňa všetky predstavy o modernom bývaní. Váš nový domov plný výhod: Tento byt s rozlohou 75m2 sa nachádza na prvom poschodí, nájdete tu pokoj a súkromie. Bytovka je postavená z pálených....

 
 
 
  Byt, PARTIZÁNSKE, 133 000 €, 77,00 m2 cca 1730 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.12.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 4- izbový byt v meste Partizánske, s výmerou 77 m2. Byt sa nachádza na 8. poschodí. DISPOZÍCIA: Po vstupe do bytu sa nachádza priestranný denný priestor pozostávajúci z obývacej izby prepojenej s kuchyňou. Z tohto priestoru je priamy vstup....

 
 
 
  Dom, PARTIZÁNSKE, 349 000 €, 184,69 m2 cca 1890 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Nadčasová elegancia, priestor pre rodinu a investičný potenciál v jednom. Tento výnimočný rodinný dom v Partizánskom, mestská časť Návojovce nie je len miestom na život – je to premyslený priestor, ktorý dokáže naplniť potreby modernej rodiny a zároveň otvára dvere k zaujímavému investičnému....

 
 
 
  Byt, PARTIZÁNSKE, 128 000 €, 108,00 m2 cca 1190 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

005-113-STSIa Hľadáte priestranný byt s atmosférou rodinného domu? Tento 3-izbový byt o výmere 108 m² v tichej časti obce Bošany vás osloví priestorom, svetlom aj praktickým riešením pre moderné bývanie. Čo vás zaujme: 3. poschodie - ideálne umiestnenie bez hluku z ulice orientácia....

 
 
 
  Dom, MALÉ KRŠTEŇANY, 32 500 €, 32,00 m2 cca 1020 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.10.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj chatu so záhradou pri meste Partizánske v záhradkárskej osade pri Nemocnici v obci Malé Kršteňany. Chata je murovaná s podpivničením a prízemím, je tam dovedená aj elektrika. Pred chatou bolo urobené prestrešenie....

 
 
 
  Byt, PARTIZÁNSKE, 89 990 €, 66,00 m2 cca 1360 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.01.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj 3 izbový byt aj s možnosťou odkúpenia aj na splátky mesto Partizánske. Nachádza sa na ulici Družstevná. Murované bytové jadro, kde sa nachádza kúpeľňa s vaňou, umývadlom, dlažba, obklad, priestor na práčku.....

 
 
 
  Pozemok, PARTIZÁNSKE, 29 500 €
Uložiť
Uložené Uložené

08.04.2025.,

www.azreal.sk

Ponúkam na predaj záhradnú chatku s pozemkom o rozlohe 382 m² v záhradnej oblasti Návojovce (okres Partizánske). Nehnuteľnosť sa nachádza na najvyššom bode záhradkárskeho svahu, čo poskytuje nádherný výhľad na celé údolie, mesto, obce a okolité vrchy. Záhradná osada je oplotená s....

 
 
 
  Dom, PARTIZÁNSKE, 20 500 €
Uložiť
Uložené Uložené

28.10.2025.,

www.bvreal.sk

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj pozemok v záhradkárskej osade pod Salašom v meste Partizánske . Druh pozemku je to záhrada s výmerou 340 m2 a je vhodný aj na výstavbu chaty alebo záhradnej chatky, ako sú aj popostavované na susedných....

 
 
 
  Dom, PARTIZÁNSKE, 91 999 €
Uložiť
Uložené Uložené

30.01.2025.,

www.bvreal.sk

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj pozemok v meste Partizánske časť Malé Uherce. Pozemok je určený na výstavbu rodinného domu, nachádza v novej časti obce, kde je nová výstavba rodinných domov. Výmera pozemku je 890 m2. Inžinierske siete....

 
 
 
  Pozemok, PARTIZÁNSKE, 337 500 €
Uložiť
Uložené Uložené

25.10.2025.,

www.bvreal.sk

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj stavebný pozemok pri obci Pažiť okres Partizánske . Pozemok je vhodný na výstavbu komerčných stavieb. Výmera pozemku je 11150 m2, je rovinatý, slnečný. Je situovaný mimo centra obce vedľa cesty 1. tiredy....

 
 
 
  Byt, PARTIZÁNSKE, 115 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

14.05.2026.,

www.byvajsi.sk

Ponúkame na predaj pekný veľkometrážny 3,5-izbový byt s loggiou, na Dolnom Šípku v Partizánskom. Byt má rozlohu 72m2 a nachádza sa na 3. podlaží (zo 4.) v zateplenom bytovom dome bez výťahu. Orientácia bytu je na V-Z. DISPOZÍCIA: Vstupná chodba, samostatné WC, kúpeľňa s vaňou, dve....

 
 
 
  Pozemok, VEĽKÉ UHERCE, 31 845 €
Uložiť
Uložené Uložené

21.11.2024.,

www.bvreal.sk

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj pozemok katastrálne územie Veľké Uherce okres Partizánske . Pozemok je vhodný na stavbu komerčnej budovy napr. na autoservis, pneuservis, predajňu, sklady a iné prevádzky, kancelárie, výrobňu alebo na pumpu....

 
 
 
  Pozemok, PARTIZÁNSKE, 13 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

12.05.2026.,

www.byvajsi.sk

Center Reality. sk - ponúka v predaji na žiadosť majiteľa Záhradku v záhradnej osade Partizánske. Záhradka je v osobnom vlastníctve, pozemok je rovinatý o rozlohe 132 m2. Šírka pozemku je 6 m a dĺžka 22 m. Na pozemku sa nachádza studňa, a prípojka na elektriku. Vstup na záhradku je....

 
 
 
  Dom, BOŠANY, 185 000 €, 100,00 m2 cca 1850 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, BRODZANY, 25 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

14.05.2026.,

www.byvajsi.sk

Ponúkame na predaj peknú, udržiavanú, murovanú záhradnú chatu v Brodzanoch, záhradkárska osada Stopa, okres Partizánske, postavenú na pozemku s výmerou 700 m2. DISPOZÍCIA: Chata je podpivničená, pivničná časť je rozdelená na dve miestnosti. Obytná časť chaty sa skladá z jednej miestnosti....

 
 
 
  Dom, PARTIZÁNSKE, Na žiadosť, 101,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

31.07.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Center Reality.sk - ponúka na predaj 4 izbový Rodinný dom v obci Kolačno. Obec je vzdialená necelých 15 minút cesty autom od okresného mesta Partizánske. Dom ma prístupovú asfaltovú cestu, oplotený pozemok so vstupnou bránou a vlastným parkovaním. Pozemok ma dva vstupy. Dom je v osobnom....

 
 
 
  Dom, VEĽKÉ KRŠTEŇANY, 45 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

14.05.2026.,

www.byvajsi.sk

Ponúkame na predaj starší rodinný dom v podhorskej rázovitej obci Veľké Kršteňany, vzdialenej len 5 minút jazdy autom od okresného mesta Partizánske. Zastavaná plocha domu tvorí 95m2 a prislúcha k nemu aj pozemok - záhrada o rozlohe 298m2 a podielové spoluvlastníctvo na spoločnom....

 
 
 
  Byt, PARTIZÁNSKE, 129 990 €
Uložiť
Uložené Uložené

14.05.2026.,

www.byvajsi.sk

Center Reality. sk - Ponúka v EXKLUZÍVNOM zastúpení majiteľa 3,5 izbový byt na predaj. Predávaný byt sa nachádza v Partizánskom vo vyhľadávanej lokalite na bývanie sídlisko ŠÍPOK - DOLNÝ. Bytový dom prešiel rekonštrukciou spoločných priestorov, je zateplený a ma nový výťah. Parkovanie....