- nehnuteľnosti Ružinov

  • Na hľadaný výraz "nehnuteľnosti ružinov" sme našli 905 nehnuteľností - priemerná cena 3 077 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 99 m2
    • 124 m2
    • 124 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 124 m2
    • 149 m2
  •  Podľa ceny
    • 305000
    • 382000 (priemerná cena)
    • 458000
    • 3070 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 194 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 389 900 €, 63,48 m2 cca 6140 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Obchodný priestor, BRATISLAVA, Ružinov, Na žiadosť, 120,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.10.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory na Tomášikovej ulici, Bratislava-Ružinov. Úžitková plocha: 120 m2. Nachádza sa na 3. poschodí zo 7 s výťahom. Prístup 24/7, recepcia. Podlaha: dlažba. Oddelené WC. Vybavenie kuchyne: kuchynský kút. Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia.....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 319 900 €, 82,00 m2 cca 3900 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 131 250 €, 105,00 m2 cca 1250 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Apartmán, BRATISLAVA, Ružinov, 320 000 €, 66,88 m2 cca 4790 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 52 500 €, 50,00 m2 cca 1050 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, Na žiadosť, 60,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

Andrej KOVÁČ ponúka EXKLUZÍVNE NA PRENÁJOM štýlovo zariadený a krásne slnečný 2-izbový byt v modernej novostavbe v obľúbenej lokalite v širšom centre Bratislavy. Bytový dom Jégeho alej III ponúka komfortné a praktické bývanie na skok od centra mesta. Ponúkaný byt poskytuje panoramatický....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, Na žiadosť, 32,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PRENÁJOM príjemnú, zariadenú garsónku s terasou vo vyhľadávanej lokalite pri ŠTRKOVECKOM JAZERE BYT Drieňová – Bratislava II, Ružinov garsónka úžitková plocha: 32 m2 (garsónka 22 m2 + terasa 10 m2) 3. poschodie / 8 novostavba BÓRIA terasa tehla plastové okná s vonkajšími....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 166 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ byt v jednej z najvyhľadávanejších lokalít Bratislavy. Nehnuteľnosť je perfektne situovaná – obklopená zeleňou s ihriskom hneď pri dome, no zároveň na skok od novej autobusovej stanice, Medickej záhrady, či Dunaja, Eurovei a Starého Mesta. Kompletná občianska....

 
 
 
  Obchodný priestor, BRATISLAVA, Ružinov, Na žiadosť, 1100,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.10.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame administratívne kancelárske priestory v administratívnej budove Aircraft Bulding na Ivanskej ceste neďaleko letiska M. R.Štefanika a Avionu. Všetky ponúkané priestory na prenájom sú zaradené do kategórie A. Okrem reprezentatívnych priestorov garantujúcich vysoký štandard....

 
 
 
  Obchodný priestor, BRATISLAVA, Ružinov, Na žiadosť, 240,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.09.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Realitná kancelária Domy pre ľudí ponúka na prenájom kancelárske priestory v kompletne zrekonštruovanej administratívnej budove na Miletičovej 21 v Bratislave. Budova je zateplená, plne klimatizovaná, má vlastnú kotolňu, plastové otváravé/sklopné okná a elektronickú požiarnu signalizáciu.....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, Na žiadosť, 43,08 m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PRENÁJOM zariadený byt vo výbornom stave a pripravený na bývanie Moderný, presvetlený byt v tichej lokalite vás očarí architektonickými riešeniami prispôsobenými na mieru danej nehnuteľnosti, čo zaručuje plne využitý potenciál priestoru a zároveň ponúka širokú škálu....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 430 000 €, 107,32 m2 cca 4010 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, BRATISLAVA, Ružinov, 162 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ rodinný dom s garážou, ktorý sa nachádza uprostred zástavby v tichej slepej ulici v Ružinove, a zároveň s bezproblémovou dostupnosťou centra. Pôvodný stav domu poskytuje ideálny priestor na realizáciu prestavby presne podľa vášho vkusu – či už na vytvorenie priestranného....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 385 900 €, 75,50 m2 cca 5110 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 173 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ 2-izbový byt s možnosťou rekonštrukcie na 3-izbový alebo využitia bytu ako kancelárskeho priestoru. Nehnuteľnosť sa nachádza vo veľmi obľúbenej a vyhľadávanej lokalite Ružinova. Tá je pokojná, plná zelene a po ruke tu máte všetko, čo potrebujete. Blízko je to....

 
 
 
  Obchodný priestor, BRATISLAVA, Ružinov, Na žiadosť, 308,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.11.2025.,

www.zoznamrealit.sk

- objekt disponuje vlastnými parkovacími miestami s možnosťou ich prenájmu. . - vynikajúca dostupnosť na Bratislavský obchvat, do centra a aj von z mesta. - vyhľadávaná lokalita mestskej časti Bratislava, Ružinov - Štrkovec - 24/7 recepčná služba - optický internet - 3 provideri -....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 99 500 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ byt v tichej lokalite orientovaný do vnútrodvora. Zvláštnou charakteristikou tohto útulného bytu je drevený dizajn čelnej steny a mierne zašikmená strecha v izbe. Tento prvok dodáva bytu čarovnú chatovú atmosféru, ktorú umocnňuje fakt, že byt sa nachádza v pokojnej....

 
 
 
 
+2%

Ceny sa zmenila z 289 900 € na 294 900 € dňa 02.05.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa zvýšila

Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 294 900 €, 69,91 m2 cca 4220 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
11.04.2026 - 289.900 €
02.05.2026 - 294.900 €

Uložiť
Uložené Uložené

11.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 112 990 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ 3-izbový byt v krásnej časti Ružinova plnej zelene. Zasadený je priamo do parku, kúsok od domu nájdete školy, škôlku, obchody… Bytový dom prešiel rekonštrukciou – nová fasáda, zateplenie, nová brána na čip, telefónny vrátnik. Samotný byt je v pôvodnom, veľmi zachovalom....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 375 000 €, 72,00 m2 cca 5210 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Obchodný priestor, BRATISLAVA, Nivy, Na žiadosť, 114,66 m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.02.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Apollo Nivy vytvára symbiózu medzi ideálnym pracovným prostredím a miestom pre relax. 8 poschodí ponúka takmer 50tis m2 kancelárií, 4600m2 obchodov, 880 parkovacích miest, 200 stojanov na bicykle. Svetové štandardy, najnovšie technológie, moderný dizajn, zelené átrium, concierge služby,....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 649 000 €, 126,00 m2 cca 5150 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Obchodný priestor, BRATISLAVA, Ružinov, Na žiadosť, 25,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.10.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory na Hraničnej ulici, Bratislava, mestská časť Ružinov. Administratívny areál sa nachádza vo výbornej lokalite, ktorá je ľahko dostupná z diaľnice i z bratislavského obchvatu, letisko M.R. Štefánika vzdialené do 5 min cesty autom. Ide o komplex....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 20 000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, Na žiadosť, 81,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PRENÁJOM moderný 2-i byt v novostavbe, v blízkosti obchodného centra Avion a s vynikajúcou dostupnosťou na diaľničný obchvat. Priestranný a príjemne zariadený byt je orientovaný na dve svetové strany a ponúka komfortné mestské bývanie s množstvom úložného priestoru.....

 
 
 
  Obchodný priestor, BRATISLAVA, Ružinov, Na žiadosť, 122,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Včera,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame Vám na prenájom pekné, moderné kancelárske a obchodné priestory v novej administratívnej budove v Bratislave. Budova sa nachádza v širšom centre mesta s dobrou dostupnosťou MHD a tiež blízkym napojením na diaľničný obchvat. Ide o novú, modernú budovu, ktorá je ako jediná....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, Na žiadosť, 59,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

Andrej KOVÁČ ponúka EXKLUZÍVNE NA PRENÁJOM veľmi slnečný byt v novostavbe s praktickou klimatizáciou, zaujímavou dispozíciou a veľkou loggiou s nádherným výhľadom. Zariadený, obklopený zeleňou a šikovne napojený na centrum je tento príjemný byt ideálnou voľbou BYT Vrakunská cesta....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Nivy, 309 980 €, 82,54 m2 cca 3760 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 264 900 €, 60,30 m2 cca 4390 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 399 000 €, 66,25 m2 cca 6020 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, Na žiadosť, 105,21 m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

Andrej KOVÁČ ponúka EXKLUZÍVNE NA PREDAJ 3-izbový byt, ktorý bol zrekonštruovaný pred tromi rokmi a odvtedy je neobývaný, vďaka čomu vyzerá stále ako nový. Okrem toho sa pýši priestrannými izbami, zasklenou loggiou vo veľkosti 15,5 m2, ale i výbornou polohou. Umiestnený je v obľúbenej....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 399 000 €, 75,00 m2 cca 5320 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 51 800 €, 70,00 m2 cca 740 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, Na žiadosť, 81,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PRENÁJOM moderný 2-i byt v novostavbe, ktorý je príjemne zariadený, orientovaný na dve svetové strany a je vrátane parkovacieho miesta v podzemnej garáži BYT JE VOĽNÝ OD 1. 4. 2014. BYT Na Križovatkách – Bratislava II, Ružinov – Trnávka 2-izbový úžitková plocha: 81 m2....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Trnávka, Na žiadosť, 13,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Realitná kancelária PrimeReality ponúka na prenájom priestranné garážové parkovacieho miesto v novostavbe na Krajnej ulici v mestskej časti Ružinov - Trnávka. .

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 359 900 €, 75,70 m2 cca 4750 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
 
-2%

Ceny sa zmenila z 530 000 € na 520 000 € dňa 09.05.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 520 000 €, 81,12 m2 cca 6410 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
02.05.2026 - 530.000 €
09.05.2026 - 520.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, BRATISLAVA, Ružinov, 45 000 €, 75,00 m2 cca 600 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 611 800 €, 102,36 m2 cca 5980 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 126 000 €, 105,00 m2 cca 1200 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 239 000 €, 53,00 m2 cca 4510 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
 

 

Apartmány Makarska

Zobrazené nehnuteľnosti 463-504 (z celkového počtu 798)

<< <8 9 10 11 12 13 14 15 16 17> >>