- byt BANSKÁ BYSTRICA

  • Na hľadaný výraz "byt banská bystrica" sme našli 521 nehnuteľností - priemerná cena 2 666 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 53 m2
    • 67 m2
    • 67 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 67 m2
    • 80 m2
  •  Podľa ceny
    • 143000
    • 178000 (priemerná cena)
    • 214000
    • 2660 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 517 778 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 244 990 €, 52,00 m2 cca 4710 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 151 000 €, 64,00 m2 cca 2360 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, Na žiadosť, 27,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.07.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Viac podrobností poskytne Ing. Jozef Grič, 0948217755, jozef.gric@realitor.sk. Ponúkame na predaj v Banskej Bystrici, časť Fončorda jednoizbový byt v osobnom vlastníctve o celkovej výmere 27 m2. Byt na vyššom podlaží zatepleného BD je čiastočne renovovaný (mur. kúpeľňa s vaňou, vymenená....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, Na žiadosť, 40,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!! AstonReal ponúka exkluzívne na predaj: veľký, svetlý 1 izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii o rozlohe 40 m2, nachádza sa na 4/5 poschodí, s výťahom, v suteréne klasická latková pivnica, bytový dom po rekonštrukcii, okrem výťahu.....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 569 900 €, 170,81 m2 cca 3340 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 185 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

04.09.2025.,

www.bazos.sk

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt typu bauring s rozlohou 68 m², ktorý sa nachádza v jednej z najobľúbenejších častí Banskej Bystrice – Fončorda. Byt je situovaný na ideálnom 4. poschodí v zrekonštruovanom bytovom dome s novým výťahom. Čo Vás v byte čaká: priestranná obývačka ideálna....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 262 900 €, 65,00 m2 cca 4050 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.02.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, Na žiadosť, 63,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.11.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame vám skvelú príležitosť vlastniť priestranný 3-izbový byt v obľúbenej časti Banskej Bystrice – Sásová, na Magurskej ulici. Tento byt o rozlohe približne 63 m2 sa nachádza na 2. poschodí zatepleného bytového domu a ponúka komfortné bývanie s výbornou dispozíciou a potenciálom....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 105 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

23.09.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Pre konkrétneho klienta hľadáme 1-izbový v Banskej Bystrici. Byt môže byť v pôvodnom stave, na lokalite nezáleží. Za ponuky ďakujeme. Pre viac informácií alebo diskusiu o Vašej nehnuteľnosti ma prosím kontaktujte na uvedenom telefónnom čísle alebo e-mailovej adrese. Celý právny servis....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 185 000 €, 71,00 m2 cca 2610 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 310 000 €, 91,00 m2 cca 3410 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, Na žiadosť, 140,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.07.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Viac podrobností poskytne Ing. Jozef Grič, 0948217755, jozef.gric@realitor.sk. Ponúkame na predaj rekreačný dom v osobnom vlastníctve s pozemkom o celkovej výmere 670 m2, Staré Hory (15 km od Banská Bystrica). Murovaný dom má celkom 5 izieb, kuchyňu a príslušenstvo. Na prízemí je....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 160 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

10.10.2025.,

www.zoznamrealit.sk

SÚRNE ! Pre konkrétneho klienta hľadáme 2-izbový v Banskej Bystrici. Lokalita v tomto prípade NEZOHRÁVA ROLU, rozloha v rozpätí 45-60 m2 , po rekonštrukcii ideálne do 160000Eur, v prípade, že je nutné ešte vykonať úpravy, do 150000Eur. Klientovi kúpa nehnuteľnosti súri, nakoľko je....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 173 500 €
Uložiť
Uložené Uložené

25.09.2025.,

www.bazos.sk

PRE BÝVANIE AJ INVESTÍCIU – Ideálna dispozícia s oddelenou spálňou a vzdušnou dennou časťou - Investícia s potenciálom MODERNÝ ŠTANDARD, KTORÝ POTEŠÍ • Podlahové kúrenie – bez rušivých radiátorov • Prírodné linoleum – ekologický a dizajnový povrch • Elektrické screenové rolety – tieň....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 190 000 €, 70,00 m2 cca 2710 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

.

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 124 000 €, 29,24 m2 cca 4240 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 130 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

04.10.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ráno sa prebúdzate s východom Slnka pozorujúc Nízke Tatry a večer trávite pri jeho západe za Kremnické vrchy. A bonus - výhľad na Šachtičky. Aj o tom je bývanie v tomto slnečnom trojizbovom byte v Banskej Bystrici na Tatranskej ulici. - trojizbový byt - úžitková plocha: 71 m2 - poschodie:....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 199 999 €
Uložiť
Uložené Uložené

08.05.2026.,

www.bazos.sk

Na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt – Uhlisko, 58 m² Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Uhlisko s výmerou 58 m², nachádzajúci sa na 3. poschodí v tehlovom bytovom dome bez výťahu. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou, vrátane:....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 1 380 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.01.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350), ponúka na predaj polyfunkčný objekt v absolútnom centre Banskej Bystrice. Nehnuteľnosť je ideálna na kombináciu podnikania a bývania, sídlo firmy, kancelárie, služby či menšiu kliniku. Súčasťou je garáž a príjemná terasa na najvyššom....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, Na žiadosť, 78,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.12.2022.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 78m 2 , Banská Bystrica, Cena dohodou .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 297 803 €, 77,10 m2 cca 3860 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,