- byt BANSKÁ BYSTRICA

  • Na hľadaný výraz "byt banská bystrica" sme našli 521 nehnuteľností - priemerná cena 2 666 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 53 m2
    • 67 m2
    • 67 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 67 m2
    • 80 m2
  •  Podľa ceny
    • 143000
    • 178000 (priemerná cena)
    • 214000
    • 2660 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 517 778 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 169 000 €, 76,00 m2 cca 2220 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.11.2022.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 76m 2 , Banská Bystrica, 169.000 € .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 164 999 €, 77,00 m2 cca 2140 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.12.2022.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 77m 2 , Banská Bystrica, 164.999 € .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, Sásová, 157 000 €, 83,55 m2 cca 1880 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.04.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Skôr ako si pozriete foto-dokumentáciu, skopírujte si tento link a pozrite si video obhliadku: Vám ponúka na predaj 4 izbový byt, typ VNKS na sídlisku Sásová. Byt sa nachádza v zateplenom bytovom dome na prvom poschodí zo siedmych. Dispozícia VNKS ponúka veľkú vstupnú halu, obývaciu....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 185 000 €, 68,00 m2 cca 2720 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.02.2026.,

www.zoznamrealit.sk

AstonReal hľadá pre nášho klienta 3 izbový byt v časti Fončorda, ul. Trieda Hradca Králové - Banská Bystrica. Platba v hotovosti. Za ponuky vopred ďakujem. V prípade záujmu ma prosím kontaktujte na telefónnom čísle alebo e-mail .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 149 800 €, 66,00 m2 cca 2270 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (filip.zaoral@xemar.sk alebo 0908 622 233) ponúka na predaj 3-izbový byt na ulici Družby s výmerou 65 m², ktorý sa nachádza na 5. poschodí bytového domu. Byt prešiel staršou čiastočnou rekonštrukciou. Rekonštrukcia zahŕňa: • Plastové okná • Zrekonštruované pôvodné drevené parkety....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 129 990 €, 56,60 m2 cca 2300 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na predaj veľmi pekný 3 izb. byt v B. Bystrici časť Majer. Byt sa nachádza na 6/6 poschodí v bytovke s dvomi výťahmi. Jeho výmera je 56,6 m2 a prešiel kompletnou a veľmi vkusnou rekonštrukciou v r. 2022. Byt sa predáva čiastočne zariadený (osobná dohoda), je slnečný orientovaný na....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 131 900 €, 65,00 m2 cca 2030 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj veľmi pekný, príjemný, trojizbový byt, do ktorého stačí zobrať osobné veci. Byt je vo výbornej, vyhľadávanej lokalite, blízko centra mesta, nákupného centra Európa SC, plážového kúpaliska, na ulici Švermova. Byt je po kompletnej, kvalitnej rekonštrukcii - kuchynská....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 59 500 €, 70,00 m2 cca 850 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

Na prenájom 3izbový byt, s balkónom v obľúbenej lokalite Banskej Bystrici a to Radvaň. Mesačné náklady sú 850.-eur. NA PRENÁJOM: 3-izbový byt – Banská Bystrica, Radvaň – VOĽNÝ IHNEĎ Ponúkame na prenájom priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej a tichej lokalite Radvaň v Banskej Bystrici.....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, Podlavice, 198 000 €, 72,00 m2 cca 2750 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na predaj priestranný 3-izb. byt VNKS v Banskej Bystrici s výmerou 72 m², ktorý prešiel kompletnou rekonštrukciou a zaujme praktickým usporiadaním miestností. Byt sa nachádza v zrekonštruovanom bytovom dome… Dispozícia a vybavenie: -v byte je nainštalovaná KLIMATIZÁCIA -veľká vstupná....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 128 000 €, 38,00 m2 cca 3370 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

20.01.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (monika.bruchanikova@xemar.sk, alebo 0944 107 803) ponúka na predaj veľký 1 izbový byt v Sásovej. Byt sa nachádza na 7/8 poschodí v zateplenej bytovke s výťahom. Jeho výmera je 38 m2, má loggiu a patrí k nemu aj pivnica. V byte boli vymenené plastové okná, a v izbe je plávajúca....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 95 000 €, 61,00 m2 cca 1560 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na predaj 2 iz byt v Banskej BystriciRealitná kancelária XEMAR (kontakt: jana.jakubisova@xemar.sk, 0905 837 273) Exkluzívne ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii s výmerou 61 m², nachádzajúci sa na 1. poschodí bytového domu. Byt sa nachádza v Harmanci....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 56 000 €, 80,00 m2 cca 700 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.05.2025.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 80m 2 , Banská Bystrica, 700 € .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 95 900 €, 40,00 m2 cca 2400 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.11.2022.,

www.ringo.sk

Predám 1-izbový byt 40m 2 , Banská Bystrica, 95.900 € .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, Sásová, 10 000 €, 23,00 m2 cca 440 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.12.2023.,

www.ringo.sk

Predám 1-izbový byt 23m 2 , Sásová - Biela, 10.000 € .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 107 000 €, 62,00 m2 cca 1730 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Realitná kancelária DO DOMČEKA Vám ponúka na predaj pekný 3 izbový byt v Banskej Bystrici v časti Podlavice. Byt, typu NKS, má rozlohu 62 m2, nachádza sa na 1.podlaží, orientovaný V-Z. V byte prebehla čiastočná rekonštrukcia : plastové okná, plávajúca podlaha v izbách, dlažba v chodbe,....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 53 000 €, 30,00 m2 cca 1770 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.04.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (xemar1@xemar.sk alebo 0907/483 256), ponúka na predaj drevenú chatku v záhradkárskej oblasti v Banskej Bystrici - Laskomer, so zastavanou plochou 16m2, pozemok 305m2. Pozemok spolu 321m2. V chatke je elektrika (400V). Na rovnom a slnečnom pozemku je stromový sad a veľkou výhodou....

 
 
 
 
+27%

Ceny sa zmenila z 75 000 € na 95 000 € dňa 24.02.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa zvýšila

Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 95 000 €, 30,00 m2 cca 3170 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
18.03.2024 - 72.000 €
23.01.2025 - 75.000 €
24.02.2026 - 95.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

18.03.2024.,

www.zoznamrealit.sk

AstonReal hľadá pre klienta 1izbový byt, typ bauring, v Banskej Bystrici, mestská časť Fončorda. Ponúknite : na tel.číslo alebo mailom .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 109 000 €, 29,00 m2 cca 3760 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.01.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

AstonReal ponúka na predaj 1 izbový byt, typ bytu: bauring. Byt sa nachádza v Banskej Bystrici, ulica Severná. Celková rozloha bytu je 29 m2. 4. poschodie s výťahom. Byt bol v roku 2005 kompletne prerobený (kúpeľňa, sanita, okná, podlahy, bezpečnostné vchodové dvere), byt sa predáva....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 112 000 €, 65,00 m2 cca 1720 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.10.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Realitná kancelária SEVOReal, s.r.o. ponúka na predaj pôvodne 2 izbový byt dispozične upravený na 3 izbový byt vo vynikajúcej lokalite na Fončorde v Banskej Bystrici, ulica Internátna. Je v osobnom vlastníctve, nachádza sa na 3/8 poschodí panelového bytového domu s celkovou rozlohou....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 39 900 €, 18,00 m2 cca 2220 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.07.2023.,

www.svetnehnutelnosti.sk

AstonReal Ponúka na predaj priestor v centre mesta Banská Bystrica. Priestor o rozlohe 17,50 m2 je vhodný na podnikanie ( kaderníctvo, masážny salón atď.) ALE je vhodný aj na bývanie. Mesačné náklady cca 80,- €. Pre viac informácií má kontaktujte na tel. čísle: 0948 121 484 alebo....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 97 850 €, 35,00 m2 cca 2800 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

20.01.2023.,

www.ringo.sk

Predám 1-izbový byt 35m 2 , Banská Bystrica, 97.850 € .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 100 000 €, 57,00 m2 cca 1750 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.08.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Delta Property ponúka na predaj 2,5 izb. byt s loggiou a bezbariérovým prístupom, ktorý je po rekonštrukcii. Nachádza sa na vyhľadávanom sídlisku Fončorda na ul.Mládežnícka v Banskej Bystrici na prízemí. Bytový dom prešiel rekonštrukciou-zateplenie, výmena rozvodov vody a kanalizácie....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 108 000 €, 35,00 m2 cca 3090 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.01.2023.,

www.ringo.sk

Predám 1-izbový byt 35m 2 , Banská Bystrica, 108.000 € .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 166 990 €, 60,00 m2 cca 2780 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Díon reality ponúka na predaj dvojizbový byt vhodný pre komfortné bývanie v pokojnom prostredí s rýchlou dostupnosťou do mesta. Nachádza sa v tehlovej bytovke situovanej do tichej a zelenej časti vnútrobloku. Byt je po kompletnej rekonštrukcii (plastové okná, kvalitné podlahy, stierky,....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 79 980 €, 29,00 m2 cca 2760 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.09.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka Exkluzívne na predaj 1-izbový byt typu bauring blízko centra mesta Banská Bystrica. Nehnuteľnosť sa nachádza na 9/9 poschodí v zateplenom bytovom dome s výťahom, bez balkóna. Byt je v pôvodnom ale zachovalom stave, čo dáva novému majiteľovi možnosť rekonštrukcie podľa....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 367 200 €, 102,00 m2 cca 3600 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.03.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (miroslava.hlavacikova@xemar.sk, 0907 537 727, 0948 061 020) ponúka na predaj troj podlažnú novostavbu v blízkosti centra mesta Banská Bystrica, časť Uhlisko. Domácke prostredie len 5 bytov!!?? Luxusné bývanie 5 minút od centra BB – Súkromie, priestor a výhľadHľadáte spojenie....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 185 000 €, 60,00 m2 cca 3080 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (annamaria.mlcalova@xemar.sk| 0902 380 663) ponúka na predaj 2-izbový byt v centre Banskej Bystrice – Fortnička, ulica Martina Rázusa.Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou a ponúka príjemné, svetlé bývanie s praktickou dispozíciou, pričom celková výmera predstavuje 60 m2Dispozícia....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 132 000 €, 69,00 m2 cca 1910 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

20.11.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Realitná kancelária SEVOReal, s.r.o. ponúka na predaj 3 izbový byt typu „bauring“ v lokalite s bezproblémovým parkovaním na ulici Sládkovičova v Banskej Bystrici, časť Podháj. Je v osobnom vlastníctve, nachádza sa na 6/9 poschodí zatepleného panelového bytového domu s celkovou rozlohou....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 134 000 €, 64,00 m2 cca 2090 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.09.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality Vám ponúka na predaj 3 i byt zvolenského typu, nachádzajúci sa v obľúbenej časti sídliska Fončorda, na ulici Tulská, v Banskej Bystrici. Orientácia bytu je na 3 svetové strany, takže sa jedná o príjemný slnečný byt. Prislúcha k nemu aj zrekonštruovaná loggia, na ktorej si....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 155 000 €, 70,00 m2 cca 2210 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkam Vám na predaj 3 izbový byt (typ bytu 3-VNKS) v Banskej Bystrici, v časti Sásová, na ulici Sitnianska (pre lepšiu orientáciu nepárne čísla bytového domu) s výmerou 70 m2 vrátane príslušenstva mimo bytu (latkovou pivnicou na prízemí bytového domu). K bytu prislúcha lodžia o....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 154 500 €, 95,00 m2 cca 1630 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (jana.jakubisova@xemar.sk alebo 0905 837 273 ) Exkluzívne ponúka na predaj v 4 izbový byt, ktorý sa nachádza v obytnom rodinnom dome meste Banská Bystrica, časť Kostiviarska. K bytu patrí aj záhrada o výmere 258 m2 Jedná sa o byt na prvom vyvýšenom poschodí a je o výmere 95....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 99 900 €, 30,00 m2 cca 3330 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.09.2022.,

www.ringo.sk

Predám 1-izbový byt 30m 2 , Banská Bystrica, 99.900 € .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 179 900 €, 74,70 m2 cca 2410 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

23.02.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Predstavte si bývanie, kde sa každé ráno zobúdzate s výhľadom na zeleň, deti majú bezpečný priestor na hry a vy môžete po práci vyraziť priamo do lesa. Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt o výmere 74,6 m², nachádzajúci sa v obľúbenej a pokojnej časti Sásová – Pieninská....

 
 
 
 
-3%

Ceny sa zmenila z 187 000 € na 182 000 € dňa 29.04.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 182 000 €, 72,00 m2 cca 2530 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
26.02.2026 - 189.000 €
14.04.2026 - 0 €
15.04.2026 - 187.000 €
29.04.2026 - 182.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

26.02.2026.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 72m 2 , Banská Bystrica, 182.000 € .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 235 000 €, 83,40 m2 cca 2820 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

AstonReal vám ponúka na predaj 3,5 izbový byt - Zvolenský typ po kompletnej rekonštrukcii - plastové okná, prerobená kúpeľňa - nová sanita, obklady, wc, budete, plávajúce podlahy v celom byte, znižované stropy sádrokartoné, vstavaná skriňa, bezpečnostné dvere, nové omietky. .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 235 000 €, 78,00 m2 cca 3010 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Dnes,

www.zoznamrealit.sk

DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná spoločnosť, certifikovaná maklérka Marcela Pokorná ponúka exkluzívne na predaj 3 izbový byt s loggiou, po kompletnej rekonštrukcii, v lokalite Fončorda v Banskej Bystrici. .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 449 000 €, 213,00 m2 cca 2110 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.09.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj v uvádzacej cene tento nadštandardný a luxusný byt, ktorý je pripravený na výstavbu v jedinečnej lokalite na Suchom Vrchu. Byt spája modernú funkčnú architektúru s nadčasovým dizajnom. Tento byt kombinuje pohodlie mestského života s výhodami rodinného domu. Nachádza....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 117 100 €, 30,00 m2 cca 3900 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.01.2023.,

www.ringo.sk

Predám 1-izbový byt 30m 2 , Banská Bystrica, 117.100 € .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 229 000 €, 78,00 m2 cca 2940 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.04.2026.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 78m 2 , Banská Bystrica, 229.000 € .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 149 900 €, 71,00 m2 cca 2110 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.09.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality Vám ponúka na predaj tento krásny, moderný 3 izbový byt po rekonštrukcii, nachádzajúci sa na sídlisku Sásová, o rozlohe 70,7m2. Byt je situovaný na 5/7 poschodí. Bol dispozične zmenený: vstupná chodba, obývacia izba prepojená s kuchynským kútom, 2 samostatné izby, kúpeľna....

 
 
 
 
-10%

Ceny sa zmenila z 330 000 € na 298 000 € dňa 16.04.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 298 000 €, 105,00 m2 cca 2840 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
26.02.2026 - 330.000 €
16.04.2026 - 298.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

20.01.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350) ponúka bývanie s atmosférou rodinného domu: Slnečný 3-izbový mezonet s krbom na Kvetinovej uliciHľadáte pokojné bývanie v Banskej Bystrici, kde si večer zapálite krb a užijete si ticho? Ponúkame na predaj výnimočný, presvetlený 3-izbový....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 463 500 €, 129,00 m2 cca 3590 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.05.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

DÍON reality Vám ponúka na predaj 4 izbový byt v centre Banskej Bystrice. Nachádza v zateplenom tehlovom bytovom dome na 6. poschodí. Úžitková plocha bytu je 129 m2 + dva balkóny. Dispozičné riešenie: vstupná chodba, 3 x samostatné izby, priestranná obývacia miestnosť s kuchyňou a....

 
 
 
 

 

Apartmány Makarska

Zobrazené nehnuteľnosti 85-126 (z celkového počtu 521)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>