- byt BANSKÁ BYSTRICA

  • Na hľadaný výraz "byt banská bystrica" sme našli 521 nehnuteľností - priemerná cena 2 666 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 53 m2
    • 67 m2
    • 67 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 67 m2
    • 80 m2
  •  Podľa ceny
    • 143000
    • 178000 (priemerná cena)
    • 214000
    • 2660 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 517 936 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 154 997 €, 57,00 m2 cca 2720 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.01.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Exkluzívny 2-izbový byt 57 m² -- Vaše nové bývanie s vôňou novoty! PRIPRAVUJEME. ID: 476 Igor Ambrózy, váš špecialista na reality a financie, vám exkluzívne v mene majiteľa predstavuje kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt 57m2 v lukratívnej lokalite sídliska Fončorda -- váš nový....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 195 000 €, 78,00 m2 cca 2500 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj priestranný a veľmi príjemne riešený 3-izbový byt v Banskej Bystrice – na sídlisku Sásová. Byt s výmerou 78,24 m2 sa nachádza na 1. poschodí zatepleného bytového domu s výťahom a ponúka ideálnu kombináciu priestoru, praktickej dispozície a výbornej lokality. Vďaka....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 67 657 €, 86,74 m2 cca 780 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na prenájom 3,5 izbový byt v Banskej Bystrici. Nehnuteľnosť sa nachádza na 1. vyvýšenom poschodí a ponúka pohodlné bývanie vo vyhľadávanej lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou. Lokalita:Banská Bystrica – mestská časť FončordaSpojová ulicaDispozícia:vstupná chodba, kuchyňa,....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 193 000 €, 75,50 m2 cca 2560 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na predaj útulný, kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt o výmere 75,5 m², nachádzajúci sa na 3. poschodí tehlového bytového domu bez výťahu. Byt prešiel dispozičnými úpravami, ktoré vytvorili moderný a vzdušný priestor s maximálnym využitím. Vybavenie bytu:Plastové okná so žalúziamiPlávajúca....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 158 000 €, 66,00 m2 cca 2390 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na predaj 3 izbový byt v meste Banská BystricaXEMAR (annamaria.mlcalova@xemar.sk alebo 0902 380 663 ) Na predaj 3 izbový byt v meste Banská Bystrica.

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 154 500 €, 95,00 m2 cca 1630 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (jana.jakubisova@xemar.sk alebo 0905 837 273 ) Exkluzívne ponúka na predaj v 4 izbový byt, ktorý sa nachádza v obytnom rodinnom dome meste Banská Bystrica, časť Kostiviarska. K bytu patrí aj záhrada o výmere 258 m2 Jedná sa o byt na prvom vyvýšenom poschodí a je o výmere 95....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 144 500 €, 95,00 m2 cca 1520 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na predaj 4 iz byt v Banskej BystriciXEMAR (jana.jakubisova@xemar.sk alebo 0905 837 273 ) Exkluzívne ponúka na predaj v 4 izbový byt, ktorý sa nachádza v obytnom rodinnom dome meste Banská Bystrica, časť Kostiviarska. K bytu patrí aj záhrada o výmere 258 m2 Jedná sa o byt na prvom....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 65 000 €, 24,00 m2 cca 2710 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

23.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Delta Property ponúka na predaj 1-izb. byt o rozlohe 24,15 m2, ktorý sa nachádza na 1. poschodí v novostavbe päť poschodového domu na ul. Medená v meste Banská Bystrica- časť Pršianská Terasa. Bytový dom bol skolaudovaný v r. 2020. Dispozícia: vstupná chodba, kúpelňa s vaňou aj s....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 174 000 €, 69,57 m2 cca 2500 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na predaj priestranný 3-izbový byt na ulici Starohorská v Banskej Bystrici s úžitkovou plochou 69,57 m². Byt sa nachádza v tichej lokalite, je po kompletnej rekonštrukcii a so skvelou dispozíciou. Hlavné výhodyKompletná rekonštrukcia – stačí sa nasťahovaťTiché prostredie – pokojná....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 70 000 €, 100,00 m2 cca 700 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na prenájom v 3 iz. byt v Harmanci len 10 km od Banskej Bystrici. Nehnuteľnosť sa nachádza na prízemí bytového domu o výmere cca 100 m² a je po čiastočnej rekonštrukcii. Pozostáva : vstupná chodba, kuchyňa, tri izby a sociálne zariadenie. Byt sa prenajíma čiastočne zariadený. Nehnuteľnosť....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 229 000 €, 78,00 m2 cca 2940 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.04.2026.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 78m 2 , Banská Bystrica, 229.000 € .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 83 000 €, 40,00 m2 cca 2080 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.10.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Virtuálna prehliadka: https://virtualneprehliadky.dodomceka.sk/1540 Realitná kancelária DO DOMČEKA Vám v spolupráci so stavebnou spoločnosťou ponúka na predaj 2-izbový byt na ulici Švermova v meste Banská Bystrica. Celková plocha nehnuteľnosti je 39,58 m² a nachádza na 1. nadzemnom....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 217 500 €, 62,00 m2 cca 3510 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350), ponúka na predaj nové byty v centre mesta Banská Bystrica. Jedná sa o moderný 2 izbový byt nachádzajúci sa len pár krokov od historického centra Banskej Bystrice, na vyhľadávanej a tichej ulici J. Cikkera. Základné informácie: Výmera....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 129 990 €, 56,60 m2 cca 2300 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na predaj veľmi pekný 3 izb. byt v B. Bystrici časť Majer. Byt sa nachádza na 6/6 poschodí v bytovke s dvomi výťahmi. Jeho výmera je 56,6 m2 a prešiel kompletnou a veľmi vkusnou rekonštrukciou v r. 2022. Byt sa predáva čiastočne zariadený (osobná dohoda), je slnečný orientovaný na....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 298 000 €, 90,00 m2 cca 3310 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na predaj priestranný 3-izbový byt na ulici ČSA v Banskej Bystrici s úžitkovou plochou cca 90 m². Byt sa nachádza v tichej lokalite, je po kompletnej rekonštrukcii a so skvelou dispozíciou. Dispozíciavstupná chodba WCspálňaobývačkaspálňa s výstupom na lodžiu kúpeľňaStav a vybavenienové....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 159 800 €, 55,00 m2 cca 2910 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.03.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (miroslava.hlavacikova@xemar.sk, 0907 537 727, 0948 061 020) ponúka na predaj dvoj izbový byt v pôvodnom stave v meste Banská Bystrica, časť Fončorda.2-izbový byt na Fončorde: Vaša nová kapitola na Zelenej uliciHľadáte ideálne plátno pre svoje vysnívané bývanie? Ponúkame na....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 130 000 €, 34,00 m2 cca 3820 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.05.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350 ), ponúka na predaj 2 izb. byt v Banskej Bystrici. Nehnuteľnosť Lokalita : Zvolenská cesta Typ : 2-izbový byt Výmera : 33,65 m² Poschodie : 4/4 Stav : Kompletná rekonštrukcia Dispozícia: • predsieň • kuchyňa prepojená s obývacou izbou....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 298 000 €, 90,00 m2 cca 3310 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.10.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR ( annamaria.mlcalova@xemar.sk alebo 0902 380 663) ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt na ulici ČSA v Banskej Bystrici s úžitkovou plochou cca 90 m2. Byt sa nachádza v tichej lokalite, je po kompletnej rekonštrukcii a so skvelou dispozíciou. Dispozícia vstupná chodba WC....

 
 
 
 
-3%

Ceny sa zmenila z 187 000 € na 182 000 € dňa 29.04.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 182 000 €, 72,00 m2 cca 2530 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
26.02.2026 - 189.000 €
14.04.2026 - 0 €
15.04.2026 - 187.000 €
29.04.2026 - 182.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

26.02.2026.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 72m 2 , Banská Bystrica, 182.000 € .

 
 
 
 
+2%

Ceny sa zmenila z 229 900 € na 234 900 € dňa 07.05.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa zvýšila

Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 234 900 €, 71,00 m2 cca 3310 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
26.02.2026 - 239.000 €
19.03.2026 - 229.000 €
09.04.2026 - 269.000 €
16.04.2026 - 229.900 €
07.05.2026 - 234.900 €

Uložiť
Uložené Uložené

19.02.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR ( veronika.satarova@xemar.sk alebo 0917 344 521 ) ponúka na predaj 3-izbový byt v Banskej Bystrici (časť Sídlisko), ktorý práve prechádza kompletnou rekonštrukciou. Ak hľadáte bývanie, kde sa stačí len nasťahovať a neriešiť žiadne stavebné úpravy, tento byt je ideálnou voľbou.Základné....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 135 000 €, 59,00 m2 cca 2290 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.10.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality Vám exkluzívne ponúka na predaj tento krásny, 2i byt na obľúbenom sídlisku mesta Banská Bystrica - Fončorda, na ulici Švermova. Byt s výmerou 59,13 m2 je situovaný na 2. poschodí tehlového obytného domu bez výťahu. Bola v ňom prevedená veľmi vkusná kompletná rekonštrukcia....

 
 
 
 
-10%

Ceny sa zmenila z 498 000 € na 448 000 € dňa 28.04.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, BANSKÁ BYSTRICA, Centrum, 448 000 €, 102,00 m2 cca 4390 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
13.12.2025 - 498.000 €
28.04.2026 - 448.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

13.12.2025.,

www.zoznamrealit.sk

MATIAS Reality exkluzívne ponúka priestranný 3-izbový byt v modernom bytovom dome z roku 2007, len pár krokov od historického centra Banskej Bystrice. Kombinácia služieb, gastronómie a kultúry v pešej dostupnosti robí z tejto nehnuteľnosti výnimočné mestské bývanie bez kompromisov.....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 105 000 €, 93,00 m2 cca 1130 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.09.2023.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (jana.jakubisova@xemar.sk alebo 0905 837 273 ) exkluzívne ponúka na predaj 3 izbový byt s garážou v Banskej Bystrici, mestská časť Uľanka, ktorý sa nachádza na 2. poschodí. V Bytovom dome sa nachádzajú len dve bytové jednotky. Celková výmera podlahovej plochy bez plochy balkónov....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 235 000 €, 83,40 m2 cca 2820 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

AstonReal vám ponúka na predaj 3,5 izbový byt - Zvolenský typ po kompletnej rekonštrukcii - plastové okná, prerobená kúpeľňa - nová sanita, obklady, wc, budete, plávajúce podlahy v celom byte, znižované stropy sádrokartoné, vstavaná skriňa, bezpečnostné dvere, nové omietky. .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 115 000 €, 40,00 m2 cca 2880 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

SÚRNE ! Pre konkrétneho klienta s pripravenou hotovosťou hľadáme menší byt v pôvodnom stave v Banskej Bystrici. Ideálna lokalita v blízkej dostupnosti do centra mesta, Širšie centrum, pokojne aj v Sásovej. V byte nemusí byť vykonaná žiadna rekonštrukcia. Hľadá úplne pôvodný stav,....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 169 500 €, 72,00 m2 cca 2350 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkam Vám na predaj pekný - kompletne zrekonštruovaný byt v Banskej Bystrici, v časti Sásovej na Sitnianskej ulici (pre lepšiu orientáciu nepárne čísla bytového domu). Typ bytu 3-VNKS, s výmerou 72,40m2 byt s príslušenstvom (latková pivnica) + k výmere lodžia z kuchyne cca 4 m2.....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 131 000 €, 55,00 m2 cca 2380 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.08.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Delta Property ponúka na predaj nadštandardne zrekonštruovaný 2-izb. byt s balkónom o rozlohe 55 m2. Nachádza sa v zrekonštruovanom 4-poschodovom dome bez výťahu na 3. poschodí na Mládežníckej ulici časť Fončorda -Banská Bystrica. K bytu prislúcha balkón + pivničná kobka na prízemí.....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 84 000 €, 28,00 m2 cca 3000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.05.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (jana.jakubisova@xemar.sk alebo 0905 837 273 ) Ponúkam na predaj útulný a kompletne zrekonštruovaný 1-izbový byt, ktorý je ideálnou voľbou ako štartovacie bývanie alebo skvelá investičná príležitosť na následný prenájom. Byt sa nachádza v mestskej časti Majerská cesta v Banskej....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 422 800 €, 167,00 m2 cca 2530 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.04.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (monika.bruchanikova@xemar.sk, alebo 0944 107 803) ponúka na predaj 5 izb. mezonetový byt s terasou v historickej budove priamo na námestí v B. Bystrici. Jedná sa o výnimočnú a exkluzívnu ponuku. Byt sa nachádza na 3. a 4. podlaží a vedie k nemu samozrejme výťah, ktorý je v....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 112 000 €, 65,00 m2 cca 1720 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.10.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Realitná kancelária SEVOReal, s.r.o. ponúka na predaj pôvodne 2 izbový byt dispozične upravený na 3 izbový byt vo vynikajúcej lokalite na Fončorde v Banskej Bystrici, ulica Internátna. Je v osobnom vlastníctve, nachádza sa na 3/8 poschodí panelového bytového domu s celkovou rozlohou....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 246 000 €, 65,00 m2 cca 3790 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.04.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (monika.hlivova@xemar.sk alebo 0907 569 789), ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v tehlovom bytovom dome v samotnom centre mesta Banská Bystrica, na vyhľadávanej ulici Martina Rázusa.Tento 2-izbový byt s výmerou 65 m2 sa nachádza na 3. poschodí bytového domu a v súčasnosti....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 285 000 €, 98,00 m2 cca 2910 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

EXKLUZÍVNA PONUKA – Nadštandardný 4-izbový byt s 5 loggiami na Spojovej ulici, Fončorda – Banská Bystrica Ponúkame na predaj jedinečný, nadštandardne zrekonštruovaný 4-izbový byt v atraktívnej a vyhľadávanej lokalite Fončorda, na Spojovej ulici. Byt sa nachádza na 7. poschodí zatepleného....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 39 900 €, 18,00 m2 cca 2220 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.07.2023.,

www.svetnehnutelnosti.sk

AstonReal Ponúka na predaj priestor v centre mesta Banská Bystrica. Priestor o rozlohe 17,50 m2 je vhodný na podnikanie ( kaderníctvo, masážny salón atď.) ALE je vhodný aj na bývanie. Mesačné náklady cca 80,- €. Pre viac informácií má kontaktujte na tel. čísle: 0948 121 484 alebo....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 207 000 €, 75,00 m2 cca 2760 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.05.2025.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 75m 2 , Banská Bystrica, 207.000 € .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 169 000 €, 76,00 m2 cca 2220 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.11.2022.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 76m 2 , Banská Bystrica, 169.000 € .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 80 900 €, 56,00 m2 cca 1450 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Virtuálna prehliadka: https://virtualneprehliadky.dodomceka.sk/1493 Realitná kancelária DO DOMČEKA Vám ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite mesta Banská Bystrica. Byt sa nachádza v zateplenom panelovom bytovom dome. K bytu je bezbariérový....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 147 500 €, 70,00 m2 cca 2110 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (annamaria.mlcalova@xemar.sk alebo 0902 380 663), ponúka na predaj 3 izbový byt v Banskej Bystrici. Nehnuteľnosť sa nachádza v mestskej časti Sásová, na Starohorskej ulici, Byt je o celkovej výmere 69,57 m2 nachádza sa na 1. poschodí bytového domu. Byt je kompletne v pôvodnom....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 96 000 €, 39,00 m2 cca 2460 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.08.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj slnečný 1 izbový byt v žiadanej lokalite v centre mesta Banská Bystrica, nachádzajúci sa na 4. poschodí s krásnym výhľadom na celú Banskú Bystricu. V blízkosti sa nachádza škola, škôlka, detské ihriská, zdravotné a obchodné strediská, autobusová zastávka. Byt....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 132 000 €, 69,00 m2 cca 1910 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

20.11.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Realitná kancelária SEVOReal, s.r.o. ponúka na predaj 3 izbový byt typu „bauring“ v lokalite s bezproblémovým parkovaním na ulici Sládkovičova v Banskej Bystrici, časť Podháj. Je v osobnom vlastníctve, nachádza sa na 6/9 poschodí zatepleného panelového bytového domu s celkovou rozlohou....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 219 900 €, 80,00 m2 cca 2750 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.05.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (monika.bruchanikova@xemar.sk, alebo 0944 107 803) ponúka na predaj 3 izb. byt na sídlisku SNP. Byt sa nachádza v zateplenej tehlovej bytovke na 1. poschodí, jeho výmera je skoro 80 m2, má aj balkón a patrí k nemu aj murovaná pivnica. Byt je pôvodnom stave okrem plastovým okien,....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 56 000 €, 80,00 m2 cca 700 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.05.2025.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 80m 2 , Banská Bystrica, 700 € .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 113 000 €, 63,00 m2 cca 1790 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (robert.hrasko@xemar.sk alebo 0903966776). Exkluzívne ponúkame na predaj prerobený 2-izbový byt s balkónom, v Brusne 20 km od Banskej Bystrici. Zrekonštruovaný 2-izbový byt v obci Brusno je ideálnou voľbou pre tých, ktorí chcú spojiť pohodlné bývanie s možnosťou pestovania vo....

 
 
 
 

 

Apartmány Makarska

Zobrazené nehnuteľnosti 85-126 (z celkového počtu 521)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>

MyGoHome - Hľadaj a ulož nehnuteľnosti

Kliknite pre MyGoHome možnosti! Zatvoriť