- byt BANSKÁ BYSTRICA

  • Na hľadaný výraz "byt banská bystrica" sme našli 521 nehnuteľností - priemerná cena 2 666 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 53 m2
    • 67 m2
    • 67 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 67 m2
    • 80 m2
  •  Podľa ceny
    • 143000
    • 178000 (priemerná cena)
    • 214000
    • 2660 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 517 778 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 155 000 €, 43,00 m2 cca 3610 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.02.2023.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 43m 2 , Banská Bystrica, 155.000 € .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 169 000 €, 54,00 m2 cca 3130 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj príjemný 2-izbový byt v jednej z najobľúbenejších častí Banskej Bystrice – Fončorda. Byt má výmeru 54,12 m2 a nachádza sa na 1. poschodí zo 4 v zateplenom panelovom bytovom dome bez výťahu. Nehnuteľnosť prešla čiastočnou rekonštrukciou, ktorá zahŕňala výmenu plastových....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 42 250 €, 65,00 m2 cca 650 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na prenájom kompletne zrekonštruovaný 2,5-izbový tehlový byt (dispozícia menšieho trojizbového bytu) vo vyhľadávanej a tichej lokalite na sídlisku SNP, len pár minút od centra Banskej Bystrice. V blízkosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť – obchody, školy, škôlky, zdravotné....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 169 000 €, 71,00 m2 cca 2380 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

23.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj trojizbový byt po čiastočnej rekonštrukcii, nachádzajúci sa na Tatranskej ulici v mestskej časti Sásová v Banskej Bystrici. Byt je situovaný na piatom poschodí panelového bytového domu s výťahom. Celková výmera bytu vrátane pivnice a príslušenstva je cca 72 m2,....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 165 000 €, 62,00 m2 cca 2660 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Predaj 2,5 izbový byt Banská BystricaXEMAR realitná spoločnosť (monika.hlivova@xemar.sk, 0907 569 789) Predaj 25 izbový byt Banská Bystrica.

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 149 900 €, 63,00 m2 cca 2380 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.01.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Ponúkame na predaj pekný 2 izbový tehlový byt po kompletnej rekonštrukcii , ktorý sa nachádza len pár minút pešou chôdzou od centra mesta – námestia SNP a OC v Banskej Bystrici na ulici M. Rázusa . V rámci rekonštrukcie bytu boli menené rozvody vody , odpad , elektroinštalácia, stierky....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 177 990 €, 70,00 m2 cca 2540 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj krásny, kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt typu VNKS s výmerou 70 m², nachádzajúci sa na 3. poschodí v zrekonštruovanom bytovom dome. Tento byt vás osloví kvalitným prevedením, moderným dizajnom a výbornou dispozíciou. ------------------------- DISPOZÍCIA A....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 175 000 €, 66,00 m2 cca 2650 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.04.2023.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (ivana.vavrikova@xemar.sk alebo 0918 065 693), ponúka na predaj moderný a vkusný novozrekonštruovaný 3-izb. byt vo vyhľadávanej lokalite v Banskej Bystrici - Fončorda ulica Družby. Slnečný byt pozostáva z modernej kuchyne, obývačky s výstupom na slnečný balkón, spálne, detskej....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 90 000 €, 63,00 m2 cca 1430 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.02.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový priestranný byt typu "U" v Banskej Bystrici, v časti Sásová - Tatranská 4. Plocha: úžitková 63m2. Nachádza sa na 8. poschodí v zateplenom a zrekonštruovanom obytnom dome. Pozostáva zo vstupnej chodby, špajze/šatníka, 2 veľkých samostatných izieb, kuchyne,....

 
 
 
 
-2%

Ceny sa zmenila z 199 000 € na 195 000 € dňa Dnes
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, BANSKÁ BYSTRICA, Sásová, 195 000 €, 39,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
18.04.2026 - 206.000 €
03.05.2026 - 199.000 €
14.05.2026 - 195.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

18.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj priestranný 1-izbový byt v osobnom vlastníctve s celkovou výmerou 39 m2 + veľkorysá terasa o výmere 23 m2. Byt sa nachádza na zvýšenom prízemí kompletne zrekonštruovaného bytového domu v Banskej Bystrici v obľúbenej lokalite Sásová. .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, Sásová, 189 000 €, 70,90 m2 cca 2670 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.01.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Ponúkame na predaj pekný , slnečný, zrekonštruovaný 3 izbový byt v kľudnej lokalite v slepej ulici , v poslednom bytovom dome na Kráľovohoľskej ulici v Banskej Bystrici .Tento svetlý a priestranný byt s orientáciou východ západ sa nachádza na 4. poschodí a ponúka celkovú výmeru 70,9....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 169 000 €, 51,00 m2 cca 3310 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.02.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (monika.bruchániková@xemar.sk, alebo 0944 107 803) ponúka na predaj veľmi pekný 2 izb. byt vo vyhľadávanej lokalite na Fončorde, ulica Družby. Byt sa nachádza na 4/10 posch v zateplenej bytovke s novým výťahom. Jeho výmera je 51 m2, má murované jadro a je po rekonštrukcií. V....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 155 000 €, 75,00 m2 cca 2070 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.07.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Ponúkame na predaj veľký slnečný 3 izbový byt s tromi loggiami a jedným balkonom v pôvodnom zachovalom stave v tichej časti plnej zelene na Slnečnej ulici v Banskej Bystrici . Výmera podlahovej plochy bytu je 75 m2. Byt sa nachádza na 3. poschodí v novo rekonštruovanom zateplenom....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 109 000 €, 62,00 m2 cca 1760 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Realitná kancelária DO DOMČEKA Vám ponúka na predaj pekný slnečný 2 izbový byt v Banskej Bystrici na sídlisku Sásová, na Krivánskej ulici. V tomto roku v byte prebehla kompletná rekonštrukcia : bezpečnostné vstupné dvere, nové všetky interiérové dvere, nové stierky, plávajúca podlaha....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, Centrum, 149 900 €, 63,00 m2 cca 2380 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.07.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Ponúkame na predaj pekný 2 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii , ktorý sa nachádza len pár minút pešou chôdzou od centra mesta – námestia SNP a OC EUROPBA v Banskej Bystrici na ulici M. Rázusa . V rámci rekonštrukcie bytu boli menené rozvody vody , odpad , elektroinštalácia, stierky....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, Centrum, 23 200 €, 40,00 m2 cca 580 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na prenájom menší 2 izb. byt pár minút pešo od centra BB v novostavbe na Bakossovej ulici. Byt sa nachádza na 2. poschodí a jeho výmera je 40 m2. Byt je kompletne zariadený, má vlastný kotol a je voľný od 1.12.2025. Dispozícia: vstupná chodba, spojená obývačka s kuchyňou, izba, kúpeľňa,....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 265 000 €, 93,00 m2 cca 2850 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

PREDAJ 3 izbový byt, Banská BystricaXEMAR (kristina.jurgova@xemar.sk/ 0948 385 289), ponúkaNA PREDAJ práve kompletne zrekonštruovaný veľkometrážny 3 izbový byt v Banskej Bystrici, v mestskej časti Sídlisko, na ulici 29. Augusta. POPIS Nehnuteľnosť sa nachádza v tehlovom bytovom dome....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 224 000 €, 97,00 m2 cca 2310 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.02.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

Ponúkame na predaj priestranný 5-izbový byt s loggiou, situovaný v Banskej Bystrici – mestská časť Sásová, na Starohorskej ulici. Nachádza sa na vyvýšenom prízemí (dostatočne vysoko nad úrovňou terénu) v zateplenom a kompletne zrekonštruovanom bytovom dome. Celková výmera bytu je....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 186 000 €, 54,80 m2 cca 3390 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na predaj krásny, slnečný 2-izbový podkrovný byt o výmere 54,8 m² v lukratívnej a zároveň tichej lokalite Banskej Bystrice. Byt sa nachádza na najvyššom poschodí a disponuje:Balkónom a francúzskym balkónom, ktoré zabezpečujú dostatok svetla a príjemnú atmosféruPivnicou v cene bytuByt....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 79 900 €, 31,00 m2 cca 2580 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.12.2022.,

www.ringo.sk

Predám 1-izbový byt 31m 2 , Banská Bystrica, 79.900 € .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 217 500 €, 62,00 m2 cca 3510 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350), ponúka na predaj nové byty v centre mesta Banská Bystrica. Jedná sa o moderný 2 izbový byt nachádzajúci sa len pár krokov od historického centra Banskej Bystrice, na vyhľadávanej a tichej ulici J. Cikkera. Základné informácie: Výmera....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, Sásová, 195 000 €, 78,00 m2 cca 2500 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.04.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

Ponúkame na predaj priestranný a veľmi príjemne riešený 3-izbový byt v Banskej Bystrice – na sídlisku Sásová. Byt s výmerou 78,24 m² sa nachádza na 1. poschodí zatepleného bytového domu s výťahom a ponúka ideálnu kombináciu priestoru, praktickej dispozície a výbornej lokality. Vďaka....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 70 000 €, 100,00 m2 cca 700 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na prenájom v 3 iz. byt v Harmanci len 10 km od Banskej Bystrici. Nehnuteľnosť sa nachádza na prízemí bytového domu o výmere cca 100 m² a je po čiastočnej rekonštrukcii. Pozostáva : vstupná chodba, kuchyňa, tri izby a sociálne zariadenie. Byt sa prenajíma čiastočne zariadený. Nehnuteľnosť....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, Centrum, 395 000 €, 115,50 m2 cca 3420 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na predaj 4i byt v centre mesta Banská Bystrica. Byt s rozlohou 115,5 m2 sa nachádza v bytovom dome z roku 2007, na 2. poschodí s výťahom. Byt je slnečný, priestranný, moderne zariadený, prešiel kompletnou rekonštrukciou. Pozostáva z chodby, kuchyne prepojenej s jedálňou a obývacou....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 158 490 €, 50,00 m2 cca 3170 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.03.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

Predstavujeme vám príjemný 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Fončorda, ktorý spája výbornú dispozíciu, pokojné bývanie a kompletnú občiansku vybavenosť na pár krokov od domu. Byt je ideálny pre vlastné bývanie aj ako investícia na prenájom.DISPOZÍCIA:Byt s výmerou 50 m² sa nachádza....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 135 950 €, 38,00 m2 cca 3580 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.01.2023.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 38m 2 , Banská Bystrica, 135.950 € .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 125 000 €, 70,00 m2 cca 1790 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.06.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (xemar1@xemar.sk alebo 0907/483 256), ponúka na predaj 3-izb. byt “VNKS” v Banskej Bystrici - ul. Sitnianska s výmerou 70m2. Byt bol čiastočne rekonštruovaný: murované jadro, výmena plastových okien a bezpečnostných dverí /SHERLOCK/, nová lodžia. Bytový dom má aktuálne dokončené....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 127 000 €, 72,00 m2 cca 1760 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Viac podrobností poskytne Mgr. Ján Pecník, 0918474775, jan.pecnik@realitor.sk. Ponúkame na predaj 3 - izbový byt na Tatranskej ulici, časť Sásová, byt typu "U". Výmera úžitkovej plochy je 72 m2, poschodie 9/12. Byt prešiel rekonštrukciou, ktorá bola dokončená v roku 2018. K dispozícii....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 171 000 €, 68,00 m2 cca 2520 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.02.2023.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 68m 2 , Banská Bystrica, 171.000 € .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 138 000 €, 76,00 m2 cca 1820 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.08.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Delta Property ponúka na predaj 3-izb. byt s loggiou o rozlohe 74,70 m2. Nachádza sa na vyvýšenom prízemí v štvor-poschodovom bytovom dome v blízkosti nákupného centra Európa a Kaufland na ulici Sadová v meste Banská Bystrica. Byt je v pôvodnom stave a prislúchajú k nemu dve pivnice....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 164 900 €, 54,00 m2 cca 3050 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.02.2023.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 54m 2 , Banská Bystrica, 164.900 € .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 165 000 €, 61,21 m2 cca 2700 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na predaj veľký 2,5 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na ulici THK, Fončorda - Banská Bystrica. Byt sa nachádza na 2/8 poschodí v zateplenej bytovke s výťahom. Jeho výmera je 61,21 m2, má vymenené plastové okná a veľmi zachovalé drevené parkety v izbách, inak je v pôvodom stave,....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 499 000 €, 137,00 m2 cca 3640 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.07.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj veľkometrážny 3i byt v blízkosti pešej zóny, v priamom centre mesta Banská Bystrica. Úžtková plocha bytu: 104 m2 + terasa: 46 m2 + povala: 23 m2 + odkladací priestor 10 m2. Byt pozostáva z: priestrannej obývacej izby s jedálenskou časťou, špajzou a kuchyňou....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 104 990 €, 41,00 m2 cca 2560 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.01.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Ponúkame na predaj pekný slnečný 1-izbový byt s loggiou typ “U” po kompletnej rekonštrukcii v Banskej Bystrici v Sásovej na Strážovskej ulici. Výmera úžitkovej plochy bytu je 41 m2 + výmera lodžie, poschodie 11/12. Kompletná rekonštrukcia prebehla v roku 2023, – výmena inžinierskych....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 103 000 €, 62,00 m2 cca 1660 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.08.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Delta Property ponúka na predaj 2 izbový byt s rozlohou 62 m2 plus loggia plus pivnica. Nachádza sa v zateplenom bytovom dome na 6. z 8. poschodí na ul.Kalinčiakova, Banská Bystrica -sídlisko Radvaň. Prešiel čiastočnou rekonštrukciou-plávajúca podlaha, dlažba, plastové okná, kuchynská....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 213 000 €, 87,00 m2 cca 2450 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.04.2026.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 87m 2 , Banská Bystrica, 213.000 € .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 83 000 €, 19,00 m2 cca 4370 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

31.05.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (emilia.kurakova@xemar.sk alebo 0915 / 974 931) ponúka na predaj : garsónku na Partizánskej ulici o výmere 19 m² v tehlovom bytovom dome na 1. poschodí. V minulosti prešla kompletnou rekonštrukciou, kde boli v stúpačke menené všetky rozvody. Garsónka sa predáva s kompletným....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 148 000 €, 38,50 m2 cca 3840 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na predaj kompletne zrekonštruovaný veľký 1,5 izb. byt na sídlisku Fončorda, Tulská ulica. Byt prešiel veľmi vkusnou rekonštrukciou v roku 2023, nová elektro a vodo inštalácia, znížené stropy, kuch. linka so vstavanými spotrebičmi, komplet zariadená kúpeľňa (vrátane práčky a sušičky)....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 67 657 €, 86,74 m2 cca 780 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na prenájom 3,5 izbový byt v Banskej Bystrici. Nehnuteľnosť sa nachádza na 1. vyvýšenom poschodí a ponúka pohodlné bývanie vo vyhľadávanej lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou. Lokalita:Banská Bystrica – mestská časť FončordaSpojová ulicaDispozícia:vstupná chodba, kuchyňa,....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 135 000 €, 59,00 m2 cca 2290 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.10.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality Vám exkluzívne ponúka na predaj tento krásny, 2i byt na obľúbenom sídlisku mesta Banská Bystrica - Fončorda, na ulici Švermova. Byt s výmerou 59,13 m2 je situovaný na 2. poschodí tehlového obytného domu bez výťahu. Bola v ňom prevedená veľmi vkusná kompletná rekonštrukcia....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 298 000 €, 90,00 m2 cca 3310 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na predaj priestranný 3-izbový byt na ulici ČSA v Banskej Bystrici s úžitkovou plochou cca 90 m². Byt sa nachádza v tichej lokalite, je po kompletnej rekonštrukcii a so skvelou dispozíciou. Dispozíciavstupná chodba WCspálňaobývačkaspálňa s výstupom na lodžiu kúpeľňaStav a vybavenienové....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 28 000 €, 40,00 m2 cca 700 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na prenájom 2 a 1 izbové byty v priamom centre Banskej Bystrice, o výmere od 30 m2. Na prenájom: Štýlové 2- a 1-izbové byty v centre Banskej Bystrice – pešia zóna, nová rekonštrukcia, komplet zariadené, voľné od 01.09.2025 Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruované 2- a 1-izbové....

 
 
 
 

 

Apartmány Makarska

Zobrazené nehnuteľnosti 43-84 (z celkového počtu 521)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>