- byt BANSKÁ BYSTRICA

  • Na hľadaný výraz "byt banská bystrica" sme našli 521 nehnuteľností - priemerná cena 2 666 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 53 m2
    • 67 m2
    • 67 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 67 m2
    • 80 m2
  •  Podľa ceny
    • 143000
    • 178000 (priemerná cena)
    • 214000
    • 2660 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 517 778 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 80 900 €, 56,00 m2 cca 1450 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Virtuálna prehliadka: https://virtualneprehliadky.dodomceka.sk/1493 Realitná kancelária DO DOMČEKA Vám ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite mesta Banská Bystrica. Byt sa nachádza v zateplenom panelovom bytovom dome. K bytu je bezbariérový....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 186 000 €, 71,00 m2 cca 2620 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (erika.hudecova@xemar.sk alebo 0907 925 099 ) ponúka na predaj pekný 3-izbový byt s výmerou 70,7 m2 v obľúbenej lokalite Banská Bystrica – časť Podlavice. Byt sa nachádza na 6. poschodí bytového domu a prešiel rekonštrukciou, vďaka čomu poskytuje komfortné bývanie bez nutnosti....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 105 000 €, 93,00 m2 cca 1130 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.09.2023.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (jana.jakubisova@xemar.sk alebo 0905 837 273 ) exkluzívne ponúka na predaj 3 izbový byt s garážou v Banskej Bystrici, mestská časť Uľanka, ktorý sa nachádza na 2. poschodí. V Bytovom dome sa nachádzajú len dve bytové jednotky. Celková výmera podlahovej plochy bez plochy balkónov....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 74 500 €, 30,00 m2 cca 2480 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.08.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Delta Property ponúka na predaj 1-izb. byt s rozlohou 30 m2- typ bauring. Nachádza sa na vyhľadávanom sídlisku Fončorda na ul. Oremburská na 5. poschodí v meste Banská Bystrica. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou-podlahy,okná,kuch. linka, sanita v kúpelni. Mesačné náklady 110 eur.....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 71 500 €, 30,00 m2 cca 2380 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.08.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 199 900 €, 67,00 m2 cca 2980 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.01.2023.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 67m 2 , Banská Bystrica, 199.900 € .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 219 900 €, 79,90 m2 cca 2750 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

HD REALITY, ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite mesta Banská Bystrica , na obľúbenom sídlisku Partizánska cesta , v bezprostrednej blízkosti Mestského úradu a len pár minút chôdze od centra mesta. Táto nehnuteľnosť predstavuje ideálnu kombináciu výbornej....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 105 000 €, 72,00 m2 cca 1460 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.10.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj priestranný 3 izbový byt (typ VNKS) v meste Banskej Bystrici, časť Sásová. Je v osobnom vlastníctve a nachádza sa na druhom poschodí zatepleného bytového s celkovou rozlohou 72 m2 + loggia 3 m2. REKONŠTRUKCIA - byt je v pôvodnom stave vrátane pôvodných drevených....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 169 900 €, 62,00 m2 cca 2740 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.09.2022.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 62m 2 , Banská Bystrica - Lipová, 169.900 € .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 83 400 €, 29,00 m2 cca 2880 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.03.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (monika.bruchanikova@xemar.sk, alebo 0944 107 803) ponúka na predaj 1 izb. byt v B. Bystrici, časť Majer. Výmera bytu je 29,30 m2, nachádza sa na 6/6 posch. v zateplenej a zrekonštruovanej bytovke s dvomi výťahmi. Byt je kompletne prerobený a aj veľmi vkusne zariadený. Z časti....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 110 000 €, 35,00 m2 cca 3140 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

23.01.2025.,

www.zoznamrealit.sk

AstonReal súrne hľadá pre klienta: platba v HOTOVOSTI: 1 izbový byt, najlepšie s balkónom, alebo lodžiou, ale môže byť aj pekný Bauring, najlepšie po rekonštrukcii, hocikde v Banskej Bystrici. Sme vďačný ale za všetky ponuky, človek nikdy nevie. Pre viac informácií ohľadom ponúk na....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 299 000 €, 90,00 m2 cca 3320 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.02.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt v žiadanej lokalite v Banskej Bystrici - Belveder. Byt má 90 m2 + 22 m2 terasa. Nachádza sa na 1. poschodí s výťahom. Pozostáva zo vstupnej chodby, 2 samostatných izieb, kuchyne spojenej s obývacou časťou, šatníka, kúpeľne, samostatné WC a terasy.....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 124 000 €, 74,00 m2 cca 1680 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.08.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Delta Property ponúka na predaj 3-izb. byt s loggiou o rozlohe 74,70 m2. Nachádza sa na druhom poschodí v tehlovom dome v blízkosti nákupného centra Európa a Kaufland na ulici Sadová v meste Banská Bystrica. Byt je v pôvodnom stave,vymenené boli plastová okná. Prislúcha k nemu pivnica.....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 199 900 €, 105,00 m2 cca 1900 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.05.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na PREDAJ 3 izbový byt vo výbornej a vyhľadávanej lokalite PRIAME CENTRUM MESTA Banská Bystrica, HORNÁ ULICA, CENTRUM. REZIDENCIA H37 - ponúkne moderné bývanie takmer v priamom centre mesta. Byt sa nachádza na treťom nadzemnom podlaží (podkrovná časť). Byt sa nachádza v komplexe....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 67 500 €, 20,00 m2 cca 3380 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.01.2023.,

www.ringo.sk

Predám garsónku 20m 2 , Banská Bystrica, 67.500 € .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 91 250 €, 42,00 m2 cca 2170 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.01.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Realitná kancelária SEVOReal, s.r.o. ponúka na predaj priestranný 1 izbový byt na ulici Mládežnícka v Banskej Bystrici, časť Fončorda. Je v osobnom vlastníctve, nachádza sa na 4/4 poschodí zatepleného panelového bytového domu s celkovou rozlohou 42,5 m2 + loggia. Byt sa nachádza v....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 177 900 €, 69,00 m2 cca 2580 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame vám jedinečnú príležitosť stať sa majiteľom priestranného 3-izbového bytu na vyhľadávanej adrese – Golianova ulica, mestská časť Uhlisko. Tento byt nie je len nehnuteľnosťou. Je to priestor s potenciálom, ktorý čaká na to, aby ste mu vdýchli vlastný štýl, energiu a vytvorili....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 264 900 €, 69,00 m2 cca 3840 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Exkluzívne 3-izbové byty pod horou s výhľadom, komfortom a súkromím – od 69 m² do viac než 100 m² elegancie pre náročných Ponúkame vám unikátne 3-izbové byty s rozlohou od 69 m² do viac než 100 m² , ktoré spájajú to najlepšie z dvoch svetov – pokoj prírody pod horou a zároveň rýchlu....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, Radvaň, 220 000 €, 86,00 m2 cca 2560 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.01.2025.,

www.zoznamrealit.sk

AstonReal hľadá pre klienta 4-izbový byt najlepšie s lodžiou, alebo balkónom v časti Radvaň - Banská Bystrica, najlepšie ulice: Sládkovičova, Radvanská, Podháj, Bernolákova, Poľná. Rozloha medzi 84 - 110 m2. Cena bytu za komplet prerobený do 220000.00€, v pôvodnom stave cena do 160.000,-€.....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 255 000 €, 66,00 m2 cca 3860 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj jedinečný 2-izbový byt, ktorý spája moderný dizajn, nadštandardné vybavenie a dokonalú polohu. Tento elegantný byt sa nachádza v prestížnej časti centra mesta a poskytuje výnimočný komfort bývania s výhľadom na tri svetové strany. Úžitková plocha bytu s dvoma lodžiami....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 61 990 €, 24,00 m2 cca 2580 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.11.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Realitná kancelária SEVOReal, s.r.o. ponúka na predaj garsónku v NOVOSTAVBE na ulici Medená v meste Banská Bystrica, časť Pršianska Terasa. Je v osobnom vlastníctve, nachádza sa na prvom poschodí novostavby bytového domu s celkovou rozlohou 24,5 m2. Bytový dom bol kolaudovaný v roku....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 400 000 €, 85,00 m2 cca 4710 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

20.01.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

??? Luxus, štýl a ticho priamo v srdci Banskej BystriceXEMAR – Váš spoľahlivý partner v realitách??? xemar1@xemar.sk | ?? 0907 483 256Ponúkame exkluzívne na predaj jedinečný dizajnový byt na Kapitulskej ulici – v historickom centre mesta, s úchvatným výhľadom na Európu SC a Kapitulskú....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 84 900 €, 55,00 m2 cca 1540 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.10.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Virtuálna prehliadka: https://virtualneprehliadky.dodomceka.sk/1514 Realitná kancelária DO DOMČEKA Vám ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite mesta Banská Bystrica. Byt sa nachádza na prízemí v zateplenom panelovom bytovom dome. K bytu je....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 112 000 €, 62,00 m2 cca 1810 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.08.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Delta Property ponúka na predaj 2-izb. byt s loggiou o rozlohe 63 m2,na ul. Krivánska v meste Banská Bystrica. V roku 2020 prešiel kompletnou a vkusnou rekonštrukciou a následne sa ponúka na predaj. Nachádza sa na 8. poschodí v dvanásťposchodovom bytovom dome. Rekonštrukcia: stierky,....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 65 000 €, 24,00 m2 cca 2710 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

23.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Delta Property ponúka na predaj 1-izb. byt o rozlohe 24,15 m2, ktorý sa nachádza na 1. poschodí v novostavbe päť poschodového domu na ul. Medená v meste Banská Bystrica- časť Pršianská Terasa. Bytový dom bol skolaudovaný v r. 2020. Dispozícia: vstupná chodba, kúpelňa s vaňou aj s....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 132 000 €, 85,00 m2 cca 1550 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.07.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Viac podrobností poskytne Ing. Jozef Grič, 0948217755, jozef.gric@realitor.sk. Ponúkame na predaj v časti Stará Sásová, Banská Bystrica štvorizbový byt o celkovej výmere 85 m2. Byt je zariadený a okrem plastových okien je v pôvodnom zachovalom stave. Kúrenie je ústredné (radiátory....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 173 500 €, 69,00 m2 cca 2510 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.07.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (jana.jakubisova@xemar.sk alebo 0905 837 273 ) ponúka na predaj 3 izbový byt VMNK s lóggiu, ktorý sa nachádza v Banskej Bystrici mestská časť Sásová, ulica Pieninská. Nehnuteľnosť je po kompletnej rekonštrukcií a je o výmere 69m2. Byt sa nachádza na 6/7 poschodí. Nehnuteľnosť....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 83 000 €, 40,00 m2 cca 2080 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.10.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Virtuálna prehliadka: https://virtualneprehliadky.dodomceka.sk/1540 Realitná kancelária DO DOMČEKA Vám v spolupráci so stavebnou spoločnosťou ponúka na predaj 2-izbový byt na ulici Švermova v meste Banská Bystrica. Celková plocha nehnuteľnosti je 39,58 m² a nachádza na 1. nadzemnom....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 168 900 €, 58,00 m2 cca 2910 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt s výmerou 58 m2, situovaný vo vyhľadávanej lokalite širšieho centra mesta Banská Bystrica na ulici Cesta k nemocnici. Byt sa nachádza na 2. poschodí z celkových 3 v tehlovom bytovom dome a vďaka svojej polohe predstavuje ideálnu kombináciu....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 152 900 €, 65,00 m2 cca 2350 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR realitná spoločnosť (monika.hlivova@xemar.sk, 0907 569 789), ponúka na predaj priestranný 2 izbový byt s výmerou 65 m², situovaný vo vyhľadávanej lokalite Trieda Hradca Králové (THK) v Banskej Bystrici. Byt sa nachádza v zateplenom bytovom dome s výťahom, v pokojnom prostredí....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 73 000 €, 30,00 m2 cca 2430 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.07.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Realitná kancelária DO DOMČEKA Vám ponúka na predaj slnečný jednoizbový byt, s krásnym výhľadom do prírody, v Banskej Bystrici na Fončorde, na Oremburskej ulici. Byt, typu bauring, má podlahovú plochu 30 m2, nachádza sa na 5.podlaží, orientovaný na JV a tak veľkú časť dňa je oslnený....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 147 500 €, 70,00 m2 cca 2110 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (annamaria.mlcalova@xemar.sk alebo 0902 380 663), ponúka na predaj 3 izbový byt v Banskej Bystrici. Nehnuteľnosť sa nachádza v mestskej časti Sásová, na Starohorskej ulici, Byt je o celkovej výmere 69,57 m2 nachádza sa na 1. poschodí bytového domu. Byt je kompletne v pôvodnom....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 165 000 €, 62,00 m2 cca 2660 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.10.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR realitná spoločnosť (monika.hlivova@xemar.sk, 0907 569 789), ponúka na predaj priestranný 2,5 izbový byt s výmerou 61,2 m2, situovaný vo vyhľadávanej lokalite Trieda Hradca Králové (THK) v Banskej Bystrici. Byt sa nachádza v zateplenom bytovom dome s výťahom, v pokojnom prostredí....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 153 000 €, 63,00 m2 cca 2430 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.05.2022.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (robert.hrasko@xemar.sk alebo 0903966776). Realitná spoločnosť ktorá je lídrom na trhu s nehnuteľnosťami s viacročnými skúsenosťami. Ponúkame na predaj 3 izbový byt v lokalite Sásová, v Banskej Bystrici. Nachádza sa na prvom poschodí, je po čiastočnej rekonštrukcii: jadro murované,....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 110 500 €, 51,00 m2 cca 2170 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.10.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Viac podrobností poskytne Ing. Jozef Grič, 0948217755, jozef.gric@realitor.sk. Ponúkame na predaj dvojizbový byt v časti Fončorda v osobnom vlastníctve o celkovej výmere 51 m2. Byt na stredovom podlaží zatepleného obytného domu je zariadený, čiastočne renovovaný (plastové okná, kuchynská....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 129 500 €, 29,00 m2 cca 4470 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

31.03.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (xemar1@xemar.sk alebo 0907/483 256), ponúka na predaj priestrannú a kompletne zariadenú garsónku situovanú v modernej novostavbe vo vyhľadávanej lokalite širšieho centra Banská Bystrica. Byt je ideálny ako štartovacie bývanie, investícia na prenájom alebo komfortné mestské....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 192 000 €, 64,00 m2 cca 3000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.10.2023.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (kristina.jurgova@xemar.sk alebo 0948 385 289), ponúka na predaj veľký 2 izb. tehlový byt 64m2 Trieda SNP kompl. rekonštrukcia. Ponúkame na predaj 2 izbový tehlový byt o výmere 61,2 m2 + pivnica 3 m2 vo vyhladávanej lokalite Sídlisko. Byt sa nachádza na 3/5 poschodí v tehlovom....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 292 000 €, 196,00 m2 cca 1490 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.04.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350), ponúka na predaj moderný 3-izbový byt, ktorý sa nachádza v rodinnom dome v jednej z najvyhľadávanejších lokalít mesta Banská Bystrica – na ulici Lazovná, len na skok od centra.Predmetom predaja je spoluvlastnícky podiel vo veľkosti....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 325 000 €, 86,00 m2 cca 3780 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.04.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj krásne zariadený 3-izbový byt v modernej novostavbe, ideálny pre tých, ktorí hľadajú komfort, bezpečie a štýlové bývanie. Byt sa nachádza v tichej a bezpečnej lokalite s výbornou dostupnosťou a kompletnou občianskou vybavenosťou. Dispozícia bytu: - Obývacia izba....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 169 500 €, 72,00 m2 cca 2350 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkam Vám na predaj pekný - kompletne zrekonštruovaný byt v Banskej Bystrici, v časti Sásovej na Sitnianskej ulici (pre lepšiu orientáciu nepárne čísla bytového domu). Typ bytu 3-VNKS, s výmerou 72,40m2 byt s príslušenstvom (latková pivnica) + k výmere lodžia z kuchyne cca 4 m2.....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, Radvaň, 210 000 €, 90,00 m2 cca 2330 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

HD reality ponúka na predaj veľký, slnečný a dispozične výborne riešený 4-izbový byt o celkovej výmere 90 m², nachádzajúci sa na treťom poschodí zrekonštruovaného bytového domu v Banskej Bystrici , v obľúbenej mestskej časti Radvaň . Ide o vyhľadávanú a tichú lokalitu s kompletnou....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 49 900 €, 29,00 m2 cca 1720 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.12.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ 1 izbový byt v meste Banská Bystrica, časť MAJER. VIRTUÁLNA 3D OBHLIADKA (link skopírujte do Vášho internetového prehliadača): https://livetour.istaging.com/a0815e2c-2a81-406a-a3ab-ed21e7e6f951 Je v osobnom vlastníctve a nachádza sa druhom....

 
 
 
 

 

Apartmány Makarska

Zobrazené nehnuteľnosti 169-210 (z celkového počtu 521)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>