- byt BANSKÁ BYSTRICA

  • Na hľadaný výraz "byt banská bystrica" sme našli 521 nehnuteľností - priemerná cena 2 666 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 53 m2
    • 67 m2
    • 67 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 67 m2
    • 80 m2
  •  Podľa ceny
    • 143000
    • 178000 (priemerná cena)
    • 214000
    • 2660 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 517 936 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 112 000 €, 62,00 m2 cca 1810 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.08.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Delta Property ponúka na predaj 2-izb. byt s loggiou o rozlohe 63 m2,na ul. Krivánska v meste Banská Bystrica. V roku 2020 prešiel kompletnou a vkusnou rekonštrukciou a následne sa ponúka na predaj. Nachádza sa na 8. poschodí v dvanásťposchodovom bytovom dome. Rekonštrukcia: stierky,....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, Sásová, 140 000 €, 57,00 m2 cca 2460 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

AstonReal hľadá pre klienta 2-izbový byt s lodžiou, na ul. TATRANSKÁ v Banskej Bystrici - časť Sásová. Platba v hotovosti, čo napomôže urýchlenie predaja. Za ponuky vopred ďakujem. V prípade záujmu ma prosím kontaktujte na telefónnom čísle alebo e-mail .

 
 
 
 
-10%

Ceny sa zmenila z 330 000 € na 298 000 € dňa 16.04.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 298 000 €, 105,00 m2 cca 2840 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
26.02.2026 - 330.000 €
16.04.2026 - 298.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

20.01.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350) ponúka bývanie s atmosférou rodinného domu: Slnečný 3-izbový mezonet s krbom na Kvetinovej uliciHľadáte pokojné bývanie v Banskej Bystrici, kde si večer zapálite krb a užijete si ticho? Ponúkame na predaj výnimočný, presvetlený 3-izbový....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 199 000 €, 123,00 m2 cca 1620 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.06.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Viac podrobností poskytne Milan Vodrážka, 0907286399, milan.vodrazka@realitor.sk. Ponúkame na predaj 3 – izbový byt v novostavbe, ktorý sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite na Komenského ulici, na 4.poschodí (4/5) obytného domu s výťahom. Samotný byt je o výmere 102 m2 + lodžia 17....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 132 000 €, 85,00 m2 cca 1550 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.07.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Viac podrobností poskytne Ing. Jozef Grič, 0948217755, jozef.gric@realitor.sk. Ponúkame na predaj v časti Stará Sásová, Banská Bystrica štvorizbový byt o celkovej výmere 85 m2. Byt je zariadený a okrem plastových okien je v pôvodnom zachovalom stave. Kúrenie je ústredné (radiátory....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 153 000 €, 63,00 m2 cca 2430 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.05.2022.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (robert.hrasko@xemar.sk alebo 0903966776). Realitná spoločnosť ktorá je lídrom na trhu s nehnuteľnosťami s viacročnými skúsenosťami. Ponúkame na predaj 3 izbový byt v lokalite Sásová, v Banskej Bystrici. Nachádza sa na prvom poschodí, je po čiastočnej rekonštrukcii: jadro murované,....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 199 900 €, 105,00 m2 cca 1900 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.05.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na PREDAJ 3 izbový byt vo výbornej a vyhľadávanej lokalite PRIAME CENTRUM MESTA Banská Bystrica, HORNÁ ULICA, CENTRUM. REZIDENCIA H37 - ponúkne moderné bývanie takmer v priamom centre mesta. Byt sa nachádza na treťom nadzemnom podlaží (podkrovná časť). Byt sa nachádza v komplexe....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 114 900 €, 71,00 m2 cca 1620 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.11.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj ZREKONŠTRUOVANÝ priestranný 3 izbový byt (pôvodne veľký dvojizbový byt) v časti mesta Banská Bystrica, časť SÁSOVÁ, RUDOHORSKÁ ulica. Je situovaný v lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou. Je v osobnom vlastníctve a nachádza sa na 2/12 poschodí zatepleného....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 184 990 €, 80,00 m2 cca 2310 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Pripravujeme do ponuky na predaj 3i byt typu bauring v zateplenom a zrekonštruovanom obytnom dome. Pozostáva zo vstupnej chodby, 3 samostatných izieb, kúpeľne, WC, kuchyne a špajze. K bytu prislúcha loggia a pivnica v suteréne obytného domu. Byt prešiel rekonštrukciou. Pre viac info....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 156 000 €, 59,00 m2 cca 2640 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkam Vám na predaj slnečný 3-izbový byt s balkónom v pôvodnom stave , nachádzajúci sa v obľúbenej a zelenej časti Banskej Bystrice - Fončorda na ulici Družby , len kúsok od Kyjevského námestia. Lokalita patrí medzi obľúbené časti mesta najmä vďaka množstvu zelene, pokojnému prostrediu,....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 203 000 €, 65,00 m2 cca 3120 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.04.2026.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 65m 2 , Banská Bystrica, 203.000 € .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 210 000 €, 71,00 m2 cca 2960 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.04.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (matej.belocaban@xemar.sk alebo 0907 895 125) ponúka na predaj pekný 3-izbový byt v skvelej lokalite mesta Banská Bystrica, časť Podlavice. Tento svetlý a výborne dispozične riešený byt sa nachádza na 6. poschodí bytového domu a je vhodný tak na investíciu, ako aj na pohodlné....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 79 900 €, 31,00 m2 cca 2580 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.12.2022.,

www.ringo.sk

Predám 1-izbový byt 31m 2 , Banská Bystrica, 79.900 € .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 213 000 €, 87,00 m2 cca 2450 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.04.2026.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 87m 2 , Banská Bystrica, 213.000 € .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, Radvaň, 220 000 €, 86,00 m2 cca 2560 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.01.2025.,

www.zoznamrealit.sk

AstonReal hľadá pre klienta 4-izbový byt najlepšie s lodžiou, alebo balkónom v časti Radvaň - Banská Bystrica, najlepšie ulice: Sládkovičova, Radvanská, Podháj, Bernolákova, Poľná. Rozloha medzi 84 - 110 m2. Cena bytu za komplet prerobený do 220000.00€, v pôvodnom stave cena do 160.000,-€.....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 164 999 €, 77,00 m2 cca 2140 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.12.2022.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 77m 2 , Banská Bystrica, 164.999 € .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 144 200 €, 37,00 m2 cca 3900 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Prvá realitná spoločnosť pripravuje do ponuky kompletne prerobený byt v minimalistickom štýle v lokalite Podháj v Banskej Bystrici. Jedná sa o byt, ktorý sa momentálne neinzeruje, pretože sa ešte len prerába a stolárske a elektroinštalačné práce nie sú dokončené. Možno si ale u nás....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 229 900 €, 64,00 m2 cca 3590 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

DÍON reality Vám ponúka unikátny 2-izbový byt s rozlohou 64 m² v štandarde . Terasa má výmeru 11,73 m² + vlastná záhrada vo výmere 32,36 m². Tento byt spája to najlepšie z dvoch svetov – pokoj prírody pod horou a zároveň rýchlu dostupnosť do centra mesta. Nachádza sa v komornom bytovom....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 175 000 €, 76,00 m2 cca 2300 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Pripravujeme do ponuky 3 izbový slnečný byt na Fončorde v Banskej Bystrici. Úžitková plocha cca 76 m2 s pivnicou. Nachádza sa na vyššom poschodí. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou vrátane elektrických rozvodov. Byt pôsobí priestranne a vzdušne. Bytový dom je zateplený. Dostupnosť....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 164 900 €, 54,00 m2 cca 3050 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.02.2023.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 54m 2 , Banská Bystrica, 164.900 € .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, Sásová, 10 000 €, 23,00 m2 cca 440 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.12.2023.,

www.ringo.sk

Predám 1-izbový byt 23m 2 , Sásová - Biela, 10.000 € .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 53 000 €, 30,00 m2 cca 1770 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.04.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (xemar1@xemar.sk alebo 0907/483 256), ponúka na predaj drevenú chatku v záhradkárskej oblasti v Banskej Bystrici - Laskomer, so zastavanou plochou 16m2, pozemok 305m2. Pozemok spolu 321m2. V chatke je elektrika (400V). Na rovnom a slnečnom pozemku je stromový sad a veľkou výhodou....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 437 640 €, 181,00 m2 cca 2420 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.04.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (monika.bruchanikova@xemar.sk, alebo 0944 107 803) ponúka na predaj mezonetový byt s terasou v historickej budove priamo na námestí v B. Bystrici. Jedná sa o výnimočnú a exkluzívnu ponuku. Byt sa nachádza na 3. a 4. podlaží a vedie k nemu samozrejme výťah, ktorý je v budove.....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 173 970 €, 59,00 m2 cca 2950 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.01.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Páči sa Vám bývať v centre Banskej Bystrice ? Ponúkame Vám moderné bývanie v dvojizbových a trojizbových bytoch, pár krokov od námestia. Výmera bytov je od 59 m2 do 106 m2. Do podlahovej plochy je započítaná aj plocha balkóna a pivnice. Sú ideálne pre rodiny ale aj mladých ľudí, ktorí....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 110 500 €, 51,00 m2 cca 2170 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.10.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Viac podrobností poskytne Ing. Jozef Grič, 0948217755, jozef.gric@realitor.sk. Ponúkame na predaj dvojizbový byt v časti Fončorda v osobnom vlastníctve o celkovej výmere 51 m2. Byt na stredovom podlaží zatepleného obytného domu je zariadený, čiastočne renovovaný (plastové okná, kuchynská....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 115 000 €, 58,00 m2 cca 1980 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.02.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

178954 - Ak hľadáte 3-izbový byt s dvoma samostatnými priechodnými a jednou nepriechodnou izbou, byt, ktorý je otočený na 2 svetové strany, byt so samostatnou kuchyňou, kúpeľňou a aj WC, byt s dvoma balkónmi a byt v pôvodnom stave, ktorý si môžete zrekonštruovať a upraviť podľa vlastných....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 195 000 €, 83,00 m2 cca 2350 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (erika.hudecova@xemar.sk alebo 0907 925 099 ) ponúka na predaj priestranný 4 izbový byt s balkónom, nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite Fončorda - Internátna ul., s výmerou 83 m2 + balkón 5,5 m2, nachádzajúci sa na 5 / 9 poschodí s novým výťahom.Výhody bytu a lokality:-....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 463 500 €, 129,00 m2 cca 3590 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.05.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

DÍON reality Vám ponúka na predaj 4 izbový byt v centre Banskej Bystrice. Nachádza v zateplenom tehlovom bytovom dome na 6. poschodí. Úžitková plocha bytu je 129 m2 + dva balkóny. Dispozičné riešenie: vstupná chodba, 3 x samostatné izby, priestranná obývacia miestnosť s kuchyňou a....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 74 500 €, 41,00 m2 cca 1820 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.10.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

PETRA - REAL Vám ponúka pekný priestranný byt po rekonštrukcii v Banskej Bystrici v časti Sídlisko na Jegorovovej ulici. Byt je vhodný ako investícia , štartovací byt či byt pre starších obyvateľov viazaných na túto časť mesta. V blízkosti je dostatok obchodov, škola, škôlka, internát,....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 149 800 €, 66,00 m2 cca 2270 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (filip.zaoral@xemar.sk alebo 0908 622 233) ponúka na predaj 3-izbový byt na ulici Družby s výmerou 65 m², ktorý sa nachádza na 5. poschodí bytového domu. Byt prešiel staršou čiastočnou rekonštrukciou. Rekonštrukcia zahŕňa: • Plastové okná • Zrekonštruované pôvodné drevené parkety....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 131 900 €, 65,00 m2 cca 2030 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj veľmi pekný, príjemný, trojizbový byt, do ktorého stačí zobrať osobné veci. Byt je vo výbornej, vyhľadávanej lokalite, blízko centra mesta, nákupného centra Európa SC, plážového kúpaliska, na ulici Švermova. Byt je po kompletnej, kvalitnej rekonštrukcii - kuchynská....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 71 500 €, 30,00 m2 cca 2380 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.08.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Delta Property ponúka na predaj 1-izb. byt s rozlohou 30 m2- typ bauring. Nachádza sa na vyhľadávanom sídlisku Fončorda na ul. Oremburská na 5. poschodí v meste Banská Bystrica. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou-podlahy,okná,kuch. linka, sanita v kúpelni. Mesačné náklady 110 eur.....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 128 000 €, 38,00 m2 cca 3370 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

20.01.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (monika.bruchanikova@xemar.sk, alebo 0944 107 803) ponúka na predaj veľký 1 izbový byt v Sásovej. Byt sa nachádza na 7/8 poschodí v zateplenej bytovke s výťahom. Jeho výmera je 38 m2, má loggiu a patrí k nemu aj pivnica. V byte boli vymenené plastové okná, a v izbe je plávajúca....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 138 000 €, 76,00 m2 cca 1820 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.08.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Delta Property ponúka na predaj 3-izb. byt s loggiou o rozlohe 74,70 m2. Nachádza sa na vyvýšenom prízemí v štvor-poschodovom bytovom dome v blízkosti nákupného centra Európa a Kaufland na ulici Sadová v meste Banská Bystrica. Byt je v pôvodnom stave a prislúchajú k nemu dve pivnice....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 149 900 €, 71,00 m2 cca 2110 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.09.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality Vám ponúka na predaj tento krásny, moderný 3 izbový byt po rekonštrukcii, nachádzajúci sa na sídlisku Sásová, o rozlohe 70,7m2. Byt je situovaný na 5/7 poschodí. Bol dispozične zmenený: vstupná chodba, obývacia izba prepojená s kuchynským kútom, 2 samostatné izby, kúpeľna....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 107 000 €, 62,00 m2 cca 1730 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Realitná kancelária DO DOMČEKA Vám ponúka na predaj pekný 3 izbový byt v Banskej Bystrici v časti Podlavice. Byt, typu NKS, má rozlohu 62 m2, nachádza sa na 1.podlaží, orientovaný V-Z. V byte prebehla čiastočná rekonštrukcia : plastové okná, plávajúca podlaha v izbách, dlažba v chodbe,....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 148 500 €, 80,00 m2 cca 1860 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350), ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v meste Banská Bystrica. Nehnuteľnosť sa nachádza v mestskej časti Uľanka na ulici – Uľanská cesta. Byt sa nachádza v tehlovom bytovom dome na 3. poschodí bez výťahu.Základné informácie:výmera....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 125 000 €, 70,00 m2 cca 1790 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.06.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (xemar1@xemar.sk alebo 0907/483 256), ponúka na predaj 3-izb. byt “VNKS” v Banskej Bystrici - ul. Sitnianska s výmerou 70m2. Byt bol čiastočne rekonštruovaný: murované jadro, výmena plastových okien a bezpečnostných dverí /SHERLOCK/, nová lodžia. Bytový dom má aktuálne dokončené....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 106 000 €, 28,00 m2 cca 3790 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.05.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (xemar1@xemar.sk alebo 0907/483 256), ponúkame na predaj 1-izb. byt v Banskej Bystrici na ulici Slnečnej s výmerou 28m2. Byt pozostáva zo vstupnej chodby z kuchyne, spálne, kúpelne s WC. Byt disponuje s balkónom a je tu aj lodžia. Nachádza sa na štvrtom poschodí zatepleného....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 175 000 €, 66,00 m2 cca 2650 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.04.2023.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (ivana.vavrikova@xemar.sk alebo 0918 065 693), ponúka na predaj moderný a vkusný novozrekonštruovaný 3-izb. byt vo vyhľadávanej lokalite v Banskej Bystrici - Fončorda ulica Družby. Slnečný byt pozostáva z modernej kuchyne, obývačky s výstupom na slnečný balkón, spálne, detskej....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 350 000 €, 95,00 m2 cca 3680 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.09.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj novostavbu - 3 izbový tehlový byt v Banskej Bystrici, časť Graniar. Úžitková plocha je 95m2. Byt má výmeru 80 m2 + terasa 15 m2. Patrí k nemu aj pivnica. Nachádza sa na 2. poschodí. Orientácia je východná s výhľadom na Banskú Bystricu a okolité pohoria. Dispozičné....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 400 000 €, 85,00 m2 cca 4710 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

20.01.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

??? Luxus, štýl a ticho priamo v srdci Banskej BystriceXEMAR – Váš spoľahlivý partner v realitách??? xemar1@xemar.sk | ?? 0907 483 256Ponúkame exkluzívne na predaj jedinečný dizajnový byt na Kapitulskej ulici – v historickom centre mesta, s úchvatným výhľadom na Európu SC a Kapitulskú....

 
 
 
 

 

Apartmány Makarska

Zobrazené nehnuteľnosti 169-210 (z celkového počtu 521)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>