- byt BANSKÁ BYSTRICA

  • Na hľadaný výraz "byt banská bystrica" sme našli 521 nehnuteľností - priemerná cena 2 666 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 53 m2
    • 67 m2
    • 67 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 67 m2
    • 80 m2
  •  Podľa ceny
    • 143000
    • 178000 (priemerná cena)
    • 214000
    • 2660 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 517 778 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

 
-10%

Ceny sa zmenila z 498 000 € na 448 000 € dňa 28.04.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, BANSKÁ BYSTRICA, Centrum, 448 000 €, 102,00 m2 cca 4390 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
13.12.2025 - 498.000 €
28.04.2026 - 448.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

13.12.2025.,

www.zoznamrealit.sk

MATIAS Reality exkluzívne ponúka priestranný 3-izbový byt v modernom bytovom dome z roku 2007, len pár krokov od historického centra Banskej Bystrice. Kombinácia služieb, gastronómie a kultúry v pešej dostupnosti robí z tejto nehnuteľnosti výnimočné mestské bývanie bez kompromisov.....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 145 000 €, 64,00 m2 cca 2270 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (daniela.žiarna@xemar.sk alebo 0907 448 751) ponúka vo výhradnom zastúpení majiteľa na predaj svetlý 2i byt s balkónom o výmere 64,5 m². Nachádza sa na 3./8p. vo vyhľadávanej lokalite – Fončorda, ul. Moskovská. Dispozícia: vstupná chodba kuchyňa obývačka spálňa kúpeľňa (vaňa,....

 
 
 
 
+2%

Ceny sa zmenila z 229 900 € na 234 900 € dňa 07.05.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa zvýšila

Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 234 900 €, 71,00 m2 cca 3310 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
26.02.2026 - 239.000 €
19.03.2026 - 229.000 €
09.04.2026 - 269.000 €
16.04.2026 - 229.900 €
07.05.2026 - 234.900 €

Uložiť
Uložené Uložené

19.02.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR ( veronika.satarova@xemar.sk alebo 0917 344 521 ) ponúka na predaj 3-izbový byt v Banskej Bystrici (časť Sídlisko), ktorý práve prechádza kompletnou rekonštrukciou. Ak hľadáte bývanie, kde sa stačí len nasťahovať a neriešiť žiadne stavebné úpravy, tento byt je ideálnou voľbou.Základné....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 437 640 €, 181,00 m2 cca 2420 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.04.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (monika.bruchanikova@xemar.sk, alebo 0944 107 803) ponúka na predaj mezonetový byt s terasou v historickej budove priamo na námestí v B. Bystrici. Jedná sa o výnimočnú a exkluzívnu ponuku. Byt sa nachádza na 3. a 4. podlaží a vedie k nemu samozrejme výťah, ktorý je v budove.....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 350 000 €, 95,00 m2 cca 3680 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.09.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj novostavbu - 3 izbový tehlový byt v Banskej Bystrici, časť Graniar. Úžitková plocha je 95m2. Byt má výmeru 80 m2 + terasa 15 m2. Patrí k nemu aj pivnica. Nachádza sa na 2. poschodí. Orientácia je východná s výhľadom na Banskú Bystricu a okolité pohoria. Dispozičné....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 115 000 €, 58,00 m2 cca 1980 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.02.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

178954 - Ak hľadáte 3-izbový byt s dvoma samostatnými priechodnými a jednou nepriechodnou izbou, byt, ktorý je otočený na 2 svetové strany, byt so samostatnou kuchyňou, kúpeľňou a aj WC, byt s dvoma balkónmi a byt v pôvodnom stave, ktorý si môžete zrekonštruovať a upraviť podľa vlastných....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 210 000 €, 71,00 m2 cca 2960 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.04.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (matej.belocaban@xemar.sk alebo 0907 895 125) ponúka na predaj pekný 3-izbový byt v skvelej lokalite mesta Banská Bystrica, časť Podlavice. Tento svetlý a výborne dispozične riešený byt sa nachádza na 6. poschodí bytového domu a je vhodný tak na investíciu, ako aj na pohodlné....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 325 000 €, 108,00 m2 cca 3010 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.08.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

002-113-IRBIa ✨Výnimočná ponuka! Štýlový 3-izbový byt s priestrannou terasou, vírivkou a komplet vybavením v tichej lokalite!✨ Hľadáte bývanie, kde sa okamžite môžete nasťahovať bez starostí? Tento byt je doslova oázou pokoja a pohodlia — perfektný pre rodinu, pár alebo kohokoľvek,....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 246 000 €, 65,00 m2 cca 3790 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.04.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (monika.hlivova@xemar.sk alebo 0907 569 789), ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v tehlovom bytovom dome v samotnom centre mesta Banská Bystrica, na vyhľadávanej ulici Martina Rázusa.Tento 2-izbový byt s výmerou 65 m2 sa nachádza na 3. poschodí bytového domu a v súčasnosti....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 235 000 €, 83,00 m2 cca 2830 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.04.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350) ponúkam na predaj priestranný a kompletne zrekonštruovaný 3,5-izbový byt (83 m2) vo vyhľadávanej lokalite na Tulskej ulici, ktorá spája výbornú občiansku vybavenosť s pokojným bývaním. Byt sa nachádza v zrekonštruovanom bytovom dome....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 159 800 €, 55,00 m2 cca 2910 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.03.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (miroslava.hlavacikova@xemar.sk, 0907 537 727, 0948 061 020) ponúka na predaj dvoj izbový byt v pôvodnom stave v meste Banská Bystrica, časť Fončorda.2-izbový byt na Fončorde: Vaša nová kapitola na Zelenej uliciHľadáte ideálne plátno pre svoje vysnívané bývanie? Ponúkame na....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 144 200 €, 37,00 m2 cca 3900 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Prvá realitná spoločnosť pripravuje do ponuky kompletne prerobený byt v minimalistickom štýle v lokalite Podháj v Banskej Bystrici. Jedná sa o byt, ktorý sa momentálne neinzeruje, pretože sa ešte len prerába a stolárske a elektroinštalačné práce nie sú dokončené. Možno si ale u nás....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 156 000 €, 58,00 m2 cca 2690 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.05.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350), ponúkam na predaj priestranný 2-izbový byt v obľúbenej lokalite Trieda SNP v Banskej Bystrici. Byt sa nachádza na 4. poschodí tehlového bytového domu o výmere 57,9 m2 a vďaka svojej polohe aj dispozičnému riešeniu poskytuje príjemné....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, Radvaň, 120 000 €, 41,00 m2 cca 2930 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

AstonReal hľadá pre klienta 1-izbový byt v Banskej Bystrici - časť Radvaň / Fončorda. Platba v hotovosti, čo napomôže urýchlenie predaja. Za ponuky vopred ďakujem. V prípade záujmu ma prosím kontaktujte na telefónnom čísle alebo e-mail .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 147 000 €, 54,00 m2 cca 2720 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.04.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

AstonReal vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj slnečný 2-izbový byt v osobnom vlastníctve v Banskej Bystrici v mestskej časti Fončorda - ulica Tulská. Byt o výmere 54 m2, typ ZV. Dispozične pozostáva z dvoch nepriechodných izieb, kuchyne, chodby, kúpeľne a oddeleného WC.....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 173 970 €, 59,00 m2 cca 2950 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.01.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Páči sa Vám bývať v centre Banskej Bystrice ? Ponúkame Vám moderné bývanie v dvojizbových a trojizbových bytoch, pár krokov od námestia. Výmera bytov je od 59 m2 do 106 m2. Do podlahovej plochy je započítaná aj plocha balkóna a pivnice. Sú ideálne pre rodiny ale aj mladých ľudí, ktorí....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 148 500 €, 80,00 m2 cca 1860 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350), ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v meste Banská Bystrica. Nehnuteľnosť sa nachádza v mestskej časti Uľanka na ulici – Uľanská cesta. Byt sa nachádza v tehlovom bytovom dome na 3. poschodí bez výťahu.Základné informácie:výmera....

 
 
 
 
-3%

Ceny sa zmenila z 206 000 € na 199 000 € dňa 05.05.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 199 000 €, 39,00 m2 cca 5100 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
18.04.2026 - 206.000 €
05.05.2026 - 199.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

18.04.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj priestranný 1-izbový byt v osobnom vlastníctve s celkovou výmerou 39 m2 + veľkorysá terasa o výmere 23 m2. Byt sa nachádza na zvýšenom prízemí kompletne zrekonštruovaného bytového domu v Banskej Bystrici v obľúbenej lokalite Sásová. DISPOZÍCIA: byt pozostáva z:....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 415 000 €, 160,00 m2 cca 2590 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.05.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám slnečný, luxusný mezonet, ktorý sa nachádza na 5.poschodí bytového domu, priamo v centre mesta. Priestranný byt je moderne zariadený, nechýba krb ani klimatizácia. Presklená terasa ponúka pekný výhľad s nádychom príjemnej atmosféry mesta. K bytu prislúcha kopka, ktorá....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 189 000 €, 84,00 m2 cca 2250 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.05.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Hľadáte bývanie s dušou, kde si môžete vytvoriť domov podľa vlastných predstáv? Tento 3-izbový byt s výbornou dispozíciou a atmosférou starej dobrej klasiky na sídlisku SNP je ideálnou príležitosťou! Výmera: 83,8 m² + priestranná murovaná pivnica Poschodie: 1. / 4 (nie prízemie),....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 139 000 €, 39,00 m2 cca 3560 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj štýlový, kompletne zrekonštruovaný a moderne zariadený 1-izbový byt s výmerou 39 m2, nachádzajúci sa v Banskej Bystrici, na 7. poschodí zatepleného bytového domu v obľúbenej lokalite Fončorda. Byt zaujme na prvý pohľad svojou vkusnou rekonštrukciou, príjemnou atmosférou....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 113 000 €, 63,00 m2 cca 1790 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (robert.hrasko@xemar.sk alebo 0903966776). Exkluzívne ponúkame na predaj prerobený 2-izbový byt s balkónom, v Brusne 20 km od Banskej Bystrici. Zrekonštruovaný 2-izbový byt v obci Brusno je ideálnou voľbou pre tých, ktorí chcú spojiť pohodlné bývanie s možnosťou pestovania vo....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, Sásová, 140 000 €, 57,00 m2 cca 2460 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

AstonReal hľadá pre klienta 2-izbový byt s lodžiou, na ul. TATRANSKÁ v Banskej Bystrici - časť Sásová. Platba v hotovosti, čo napomôže urýchlenie predaja. Za ponuky vopred ďakujem. V prípade záujmu ma prosím kontaktujte na telefónnom čísle alebo e-mail .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 195 000 €, 83,00 m2 cca 2350 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (erika.hudecova@xemar.sk alebo 0907 925 099 ) ponúka na predaj priestranný 4 izbový byt s balkónom, nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite Fončorda - Internátna ul., s výmerou 83 m2 + balkón 5,5 m2, nachádzajúci sa na 5 / 9 poschodí s novým výťahom.Výhody bytu a lokality:-....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 137 900 €, 197,00 m2 cca 700 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

20.02.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

AstonReal Vám ponúka na predaj: budovu/lukratívny pozemok, v centre Banskej Bystrice na Námestí slobody. Pozemok je o rozlohe 197 m2, nachádza sa na ňom pôvodná stavba so zastavanou plochou 147 m2. V prípade záujmu o prestavbu na polyfunkčnú budovu (obchod, služby, kancelárie, ateliér....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 400 000 €
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

12.05.2026.,

www.xemar.sk

🏙️ Luxus, štýl a ticho priamo v srdci Banskej Bystrice XEMAR – Váš spoľahlivý partner v realitách 📩 xemar1@xemar.sk | 📞 0907 483 256 Ponúkame exkluzívne na predaj jedinečný dizajnový byt na Kapitulskej ulici – v historickom centre mesta, s úchvatným výhľadom na Európu SC a Kapitulskú....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 265 000 €
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

12.05.2026.,

www.xemar.sk

XEMAR (xemar8@xemar.sk alebo 0948 189 375) ponúka na predaj slnečný 3-izbový byt v prestížnej novostavbe Milestones I na sídlisku Fončorda. .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 219 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

05.05.2026.,

www.xemar.sk

XEMAR (monika.bruchanikova@xemar.sk, alebo 0944 107 803) ponúka na predaj 3 izb. byt na sídlisku SNP. Byt sa nachádza v zateplenej tehlovej bytovke na 1. poschodí, jeho výmera je skoro 80 m2, má aj balkón a patrí k nemu aj murovaná pivnica. Byt je pôvodnom stave okrem plastovým okien,....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 139 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.04.2026.,

www.byvajsi.sk

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, Na žiadosť, 38,71 m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.11.2023.,

www.realmarket.sk

Ponúkame na predaj 2 izb.byt v Banskej Bystrici s podlahovou plochou 38,71m2. Viac info v ponuke na vyžiadanie mailom (martin@realmarket.eu). .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 225 000 €
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

12.05.2026.,

www.xemar.sk

Xemar monika.dianova@xemar.sk alebo +421918962557 ponúka na predaj 2 izbový byt v novostavbe pár minút od centra mesta Banská Bystrica. Byt sa nachádza na 1. poschodí orientovaný juhozádne. .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 169 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

19.03.2026.,

www.xemar.sk

XEMAR (monika.bruchániková@xemar.sk, alebo 0944 107 803) ponúka na predaj veľmi pekný 2 izb. byt vo vyhľadávanej lokalite na Fončorde, ulica Družby. Byt sa nachádza na 4/10 posch v zateplenej bytovke s novým výťahom. Jeho výmera je 51 m2, má murované jadro a je po rekonštrukcií. V....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 128 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

19.03.2026.,

www.xemar.sk

XEMAR (monika.bruchanikova@xemar.sk, alebo 0944 107 803) ponúka na predaj veľký 1 izbový byt v Sásovej. Byt sa nachádza na 7/8 poschodí v zateplenej bytovke s výťahom. Jeho výmera je 38 m2, má loggiu a patrí k nemu aj pivnica. V byte boli vymenené plastové okná, a v izbe je plávajúca....