- byt BANSKÁ BYSTRICA

  • Na hľadaný výraz "byt banská bystrica" sme našli 521 nehnuteľností - priemerná cena 2 666 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 53 m2
    • 67 m2
    • 67 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 67 m2
    • 80 m2
  •  Podľa ceny
    • 143000
    • 178000 (priemerná cena)
    • 214000
    • 2660 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 517 936 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 264 900 €, 69,00 m2 cca 3840 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Exkluzívne 3-izbové byty pod horou s výhľadom, komfortom a súkromím – od 69 m² do viac než 100 m² elegancie pre náročných Ponúkame vám unikátne 3-izbové byty s rozlohou od 69 m² do viac než 100 m² , ktoré spájajú to najlepšie z dvoch svetov – pokoj prírody pod horou a zároveň rýchlu....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 124 000 €, 74,00 m2 cca 1680 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.08.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Delta Property ponúka na predaj 3-izb. byt s loggiou o rozlohe 74,70 m2. Nachádza sa na druhom poschodí v tehlovom dome v blízkosti nákupného centra Európa a Kaufland na ulici Sadová v meste Banská Bystrica. Byt je v pôvodnom stave,vymenené boli plastová okná. Prislúcha k nemu pivnica.....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 61 990 €, 24,00 m2 cca 2580 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.11.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Realitná kancelária SEVOReal, s.r.o. ponúka na predaj garsónku v NOVOSTAVBE na ulici Medená v meste Banská Bystrica, časť Pršianska Terasa. Je v osobnom vlastníctve, nachádza sa na prvom poschodí novostavby bytového domu s celkovou rozlohou 24,5 m2. Bytový dom bol kolaudovaný v roku....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 118 000 €, 64,00 m2 cca 1840 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.03.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (xemar8@xemar.sk alebo 0907 895 125) ponúka na predaj 3-izbový byt v obci Uľanka s výmerou 65 m², ktorý sa nachádza na 1. poschodí bytového domu, na prízemí je vstupná chodba s vnútorným bytovým schodiskom. Byt má samostatný vchod z exteriéru a prešiel kompletnou rekonštrukciou.....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 147 000 €, 54,00 m2 cca 2720 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.04.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

AstonReal vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj slnečný 2-izbový byt v osobnom vlastníctve v Banskej Bystrici v mestskej časti Fončorda - ulica Tulská. Byt o výmere 54 m2, typ ZV. Dispozične pozostáva z dvoch nepriechodných izieb, kuchyne, chodby, kúpeľne a oddeleného WC.....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 415 000 €, 160,00 m2 cca 2590 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.05.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám slnečný, luxusný mezonet, ktorý sa nachádza na 5.poschodí bytového domu, priamo v centre mesta. Priestranný byt je moderne zariadený, nechýba krb ani klimatizácia. Presklená terasa ponúka pekný výhľad s nádychom príjemnej atmosféry mesta. K bytu prislúcha kopka, ktorá....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 299 000 €, 90,00 m2 cca 3320 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.02.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt v žiadanej lokalite v Banskej Bystrici - Belveder. Byt má 90 m2 + 22 m2 terasa. Nachádza sa na 1. poschodí s výťahom. Pozostáva zo vstupnej chodby, 2 samostatných izieb, kuchyne spojenej s obývacou časťou, šatníka, kúpeľne, samostatné WC a terasy.....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 49 900 €, 29,00 m2 cca 1720 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.12.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ 1 izbový byt v meste Banská Bystrica, časť MAJER. VIRTUÁLNA 3D OBHLIADKA (link skopírujte do Vášho internetového prehliadača): https://livetour.istaging.com/a0815e2c-2a81-406a-a3ab-ed21e7e6f951 Je v osobnom vlastníctve a nachádza sa druhom....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 585 000 €, 110,00 m2 cca 5320 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.04.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350) ponúka na predaj luxusný 4-izbový byt s 2 terasami a 2 parkovacími miestami v novostavbe v centre Banskej BystriceZažite dokonalé spojenie prémiového bývania a pulzujúceho mestského života. Ponúkame na predaj výnimočný 4-izbový byt v....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 155 980 €, 70,00 m2 cca 2230 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.10.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality Vám ponúka na predaj tento priestranný 3i byt v Banskej Bystrici, na obľúbenom sídlisku Radvaň. Byt s výmerou 70 m2 sa nachádza na 7/8 poschodí s výťahom. Bytový dom je zateplený, s novou strechou, má vymenené vchodové dvere s prístreškom, zrekonštruované schodisko, nové....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 169 000 €, 51,00 m2 cca 3310 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.02.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (monika.bruchániková@xemar.sk, alebo 0944 107 803) ponúka na predaj veľmi pekný 2 izb. byt vo vyhľadávanej lokalite na Fončorde, ulica Družby. Byt sa nachádza na 4/10 posch v zateplenej bytovke s novým výťahom. Jeho výmera je 51 m2, má murované jadro a je po rekonštrukcií. V....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 139 000 €, 39,00 m2 cca 3560 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj štýlový, kompletne zrekonštruovaný a moderne zariadený 1-izbový byt s výmerou 39 m2, nachádzajúci sa v Banskej Bystrici, na 7. poschodí zatepleného bytového domu v obľúbenej lokalite Fončorda. Byt zaujme na prvý pohľad svojou vkusnou rekonštrukciou, príjemnou atmosférou....

 
 
 
 
-2%

Ceny sa zmenila z 245 000 € na 238 900 € dňa 05.05.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 238 900 €, 84,58 m2 cca 2830 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
02.04.2026 - 0 €
19.04.2026 - 245.000 €
05.05.2026 - 238.900 €

Uložiť
Uložené Uložené

02.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

HD Reality ponúka na predaj – 4-IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII, ZARIADENÝ, IHNEĎ VOĽNÝ! vo vyhľadávanej lokalite FONČORDA. Toto je presne ten byt , na ktorý sa čaká – priestranný , kompletne zrekonštruovaný a pripravený na okamžité bývanie bez nutnosti ďalšej investície. Nachádza....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 155 000 €, 70,00 m2 cca 2210 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkam Vám na predaj 3 izbový byt (typ bytu 3-VNKS) v Banskej Bystrici, v časti Sásová, na ulici Sitnianska (pre lepšiu orientáciu nepárne čísla bytového domu) s výmerou 70 m2 vrátane príslušenstva mimo bytu (latkovou pivnicou na prízemí bytového domu). K bytu prislúcha lodžia o....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, Radvaň, 210 000 €, 90,00 m2 cca 2330 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

HD reality ponúka na predaj veľký, slnečný a dispozične výborne riešený 4-izbový byt o celkovej výmere 90 m², nachádzajúci sa na treťom poschodí zrekonštruovaného bytového domu v Banskej Bystrici , v obľúbenej mestskej časti Radvaň . Ide o vyhľadávanú a tichú lokalitu s kompletnou....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 109 000 €, 29,00 m2 cca 3760 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.01.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

AstonReal ponúka na predaj 1 izbový byt, typ bytu: bauring. Byt sa nachádza v Banskej Bystrici, ulica Severná. Celková rozloha bytu je 29 m2. 4. poschodie s výťahom. Byt bol v roku 2005 kompletne prerobený (kúpeľňa, sanita, okná, podlahy, bezpečnostné vchodové dvere), byt sa predáva....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 279 990 €, 94,00 m2 cca 2980 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Lukratívny 4-izbový byt v srdci Banskej Bystrice – Novostavba s výnimočnou polohou. Dovoľte mi predstaviť vám výnimočnú ponuku 4-izbového bytu v Banskej Bystrici , ktorý sa nachádza v modernej novostavbe Tri Kocky na prestížnej adrese – Námestie Ľudvíka Svobodu , v bezprostrednej....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, Radvaň, 120 000 €, 41,00 m2 cca 2930 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

AstonReal hľadá pre klienta 1-izbový byt v Banskej Bystrici - časť Radvaň / Fončorda. Platba v hotovosti, čo napomôže urýchlenie predaja. Za ponuky vopred ďakujem. V prípade záujmu ma prosím kontaktujte na telefónnom čísle alebo e-mail .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 185 000 €, 68,00 m2 cca 2720 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.02.2026.,

www.zoznamrealit.sk

AstonReal hľadá pre nášho klienta 3 izbový byt v časti Fončorda, ul. Trieda Hradca Králové - Banská Bystrica. Platba v hotovosti. Za ponuky vopred ďakujem. V prípade záujmu ma prosím kontaktujte na telefónnom čísle alebo e-mail .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 359 900 €, 103,00 m2 cca 3490 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

DÍON reality Vám ponúka unikátne 4-izbové byty s rozlohou od 103 m² do 171 m² v štandarde. Jednotlivé byty majú terasy, prípadne vlastné záhrady. V tejto býstavbe sa spája to najlepšie z dvoch svetov – pokoj prírody pod horou a zároveň rýchlu dostupnosť do centra mesta. Nachádzajú....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 235 000 €, 83,00 m2 cca 2830 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.04.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350) ponúkam na predaj priestranný a kompletne zrekonštruovaný 3,5-izbový byt (83 m2) vo vyhľadávanej lokalite na Tulskej ulici, ktorá spája výbornú občiansku vybavenosť s pokojným bývaním. Byt sa nachádza v zrekonštruovanom bytovom dome....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 185 000 €, 60,00 m2 cca 3080 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (annamaria.mlcalova@xemar.sk| 0902 380 663) ponúka na predaj 2-izbový byt v centre Banskej Bystrice – Fortnička, ulica Martina Rázusa.Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou a ponúka príjemné, svetlé bývanie s praktickou dispozíciou, pričom celková výmera predstavuje 60 m2Dispozícia....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 177 990 €, 70,00 m2 cca 2540 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj krásny, kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt typu VNKS s výmerou 70 m², nachádzajúci sa na 3. poschodí v zrekonštruovanom bytovom dome. Tento byt vás osloví kvalitným prevedením, moderným dizajnom a výbornou dispozíciou. ------------------------- DISPOZÍCIA A....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 156 000 €, 58,00 m2 cca 2690 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.05.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350), ponúkam na predaj priestranný 2-izbový byt v obľúbenej lokalite Trieda SNP v Banskej Bystrici. Byt sa nachádza na 4. poschodí tehlového bytového domu o výmere 57,9 m2 a vďaka svojej polohe aj dispozičnému riešeniu poskytuje príjemné....

 
 
 
 
-3%

Ceny sa zmenila z 206 000 € na 199 000 € dňa 05.05.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 199 000 €, 39,00 m2 cca 5100 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
18.04.2026 - 206.000 €
05.05.2026 - 199.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

18.04.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj priestranný 1-izbový byt v osobnom vlastníctve s celkovou výmerou 39 m2 + veľkorysá terasa o výmere 23 m2. Byt sa nachádza na zvýšenom prízemí kompletne zrekonštruovaného bytového domu v Banskej Bystrici v obľúbenej lokalite Sásová. DISPOZÍCIA: byt pozostáva z:....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 265 000 €
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

12.05.2026.,

www.xemar.sk

XEMAR (xemar8@xemar.sk alebo 0948 189 375) ponúka na predaj slnečný 3-izbový byt v prestížnej novostavbe Milestones I na sídlisku Fončorda. .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, Na žiadosť, 78,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.12.2022.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 78m 2 , Banská Bystrica, Cena dohodou .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 219 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

05.05.2026.,

www.xemar.sk

XEMAR (monika.bruchanikova@xemar.sk, alebo 0944 107 803) ponúka na predaj 3 izb. byt na sídlisku SNP. Byt sa nachádza v zateplenej tehlovej bytovke na 1. poschodí, jeho výmera je skoro 80 m2, má aj balkón a patrí k nemu aj murovaná pivnica. Byt je pôvodnom stave okrem plastovým okien,....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, Na žiadosť, 38,71 m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.11.2023.,

www.realmarket.sk

Ponúkame na predaj 2 izb.byt v Banskej Bystrici s podlahovou plochou 38,71m2. Viac info v ponuke na vyžiadanie mailom (martin@realmarket.eu). .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 139 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.04.2026.,

www.byvajsi.sk

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 400 000 €
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

12.05.2026.,

www.xemar.sk

🏙️ Luxus, štýl a ticho priamo v srdci Banskej Bystrice XEMAR – Váš spoľahlivý partner v realitách 📩 xemar1@xemar.sk | 📞 0907 483 256 Ponúkame exkluzívne na predaj jedinečný dizajnový byt na Kapitulskej ulici – v historickom centre mesta, s úchvatným výhľadom na Európu SC a Kapitulskú....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 289 990 €
Uložiť
Uložené Uložené

11.09.2025.,

www.bazos.sk

V blízkosti bytového domu sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. Virtuálnu obhliadku si môžete pozrieť tu: Kliknite tu: https://my.matterport.com/show/?m=3sc9AUDDs6s BYT: Celková rozloha bytu je 84,95m2. STAV: Byt sa predáva kompletne zariadený nábytkom a spotrebičmi. V byte....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 169 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

19.03.2026.,

www.xemar.sk

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 128 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

19.03.2026.,

www.xemar.sk

XEMAR (monika.bruchanikova@xemar.sk, alebo 0944 107 803) ponúka na predaj veľký 1 izbový byt v Sásovej. Byt sa nachádza na 7/8 poschodí v zateplenej bytovke s výťahom. Jeho výmera je 38 m2, má loggiu a patrí k nemu aj pivnica. V byte boli vymenené plastové okná, a v izbe je plávajúca....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 225 000 €
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

12.05.2026.,

www.xemar.sk

Xemar monika.dianova@xemar.sk alebo +421918962557 ponúka na predaj 2 izbový byt v novostavbe pár minút od centra mesta Banská Bystrica. Byt sa nachádza na 1. poschodí orientovaný juhozádne. .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 139 990 €, 28,44 m2 cca 4920 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 147 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.04.2026.,

www.byvajsi.sk

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 207 000 €, 81,00 m2 cca 2560 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, Na žiadosť, 90,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.12.2025.,

www.remax-slovakia.sk

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj 4 izbový byt na vyhľadávanej adrese, v Starej Sásovej na Ružovej ulici, obklopenej zeleňou. Veľký slnečný byt s výmerou 90 m2 (plus lodžie a balkón cca 17 m2) sa nachádza na 8. poschodí bytového domu. Bývanie na najvyššom poschodí má....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, Na žiadosť, 20,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.01.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Tureality hľadá pre hotovostného klienta garsónku v Banskej Bystrici na Fončorde. Prostredníctvom TUreality zabezpečíme: * bezplatný právny servis šitý na mieru konkrétneho klienta * vypracovanie všetkých potrebných zmlúv právnikmi našej spoločnosti * sprievod kvalifikovaného makléra....

 
 
 
 
+2%

Ceny sa zmenila z 129 990 € na 132 000 € dňa 05.05.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa zvýšila

Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 132 000 €
 

Trend ceny nehnuteľností:
03.05.2026 - 129.990 €
05.05.2026 - 132.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

03.05.2026.,

www.bazos.sk

Byt je čiastočne zrekonštruovany - má murované jadro, plávajúce podlahy a kuchynskú linku. Byt sa predáva vrátane zariadenia, čo umožňuje okamžité bývanie alebo výhodnú investíciu na prenájom. K bytu prislúcha aj spoločný balkón na poschodí. Základné informácie: * výmera: 40 m² *....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, Na žiadosť, 70,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

20.01.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

AstonReal Vám ponúka kompletne prerobený 3-izbový byt na MAGURSKEJ ulici v Sásovej o rozlohe 70m2. V byte sú nové plastové okná, murované jadro, podlahy, čiastočne urobená elektrika - do kúpelne a do kuchyne. V blízkosti bytového domu sú potraviny, školy a hlavne bezproblémové parkovanie.....