- byt BANSKÁ BYSTRICA

  • Na hľadaný výraz "byt banská bystrica" sme našli 521 nehnuteľností - priemerná cena 2 666 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 53 m2
    • 67 m2
    • 67 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 67 m2
    • 80 m2
  •  Podľa ceny
    • 143000
    • 178000 (priemerná cena)
    • 214000
    • 2660 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 517 778 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 175 000 €, 76,00 m2 cca 2300 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Pripravujeme do ponuky 3 izbový slnečný byt na Fončorde v Banskej Bystrici. Úžitková plocha cca 76 m2 s pivnicou. Nachádza sa na vyššom poschodí. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou vrátane elektrických rozvodov. Byt pôsobí priestranne a vzdušne. Bytový dom je zateplený. Dostupnosť....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 203 000 €, 65,00 m2 cca 3120 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.04.2026.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 65m 2 , Banská Bystrica, 203.000 € .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 154 997 €, 57,00 m2 cca 2720 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.01.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Exkluzívny 2-izbový byt 57 m² -- Vaše nové bývanie s vôňou novoty! PRIPRAVUJEME. ID: 476 Igor Ambrózy, váš špecialista na reality a financie, vám exkluzívne v mene majiteľa predstavuje kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt 57m2 v lukratívnej lokalite sídliska Fončorda -- váš nový....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 124 000 €, 71,00 m2 cca 1750 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.01.2023.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 71m 2 , Banská Bystrica, 124.000 € .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, Podlavice, 185 000 €, 83,00 m2 cca 2230 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

AstonReal hľadá pre klienta 4-izbový byt v časti Podlavice v Banskej Bystrici. Cena závisí od stavu bytu. Platba v hotovosti, čo napomôže urýchlenie predaja. Za ponuky vopred ďakujem. V prípade záujmu ma prosím kontaktujte na telefónnom čísle alebo e-mail .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 139 000 €, 73,00 m2 cca 1900 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.10.2020.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 73m 2 , Banská Bystrica - Javornícka, 139.000 € .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 166 000 €, 84,00 m2 cca 1980 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.10.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality Vám ponúka priestranný, 4-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii o rozlohe 83,85 m2. Byt je situovaný na 1/7 poschodí zatepleného bytového domu v tichej lokalite sídliska Sásová. Samotný byt je po čiastočnej rekonštrukcii (vymenené plastové okná, stierky, plávajúce podlahy....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 155 023 €, 83,00 m2 cca 1870 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.05.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na PREDAJ priestranný 2 izbový byt vo výbornej a vyhľadávanej lokalite PRIAME CENTRUM MESTA Banská Bystrica, HORNÁ ULICA, CENTRUM. REZIDENCIA H37 - ponúkne moderné bývanie takmer v priamom centre mesta. Byt sa nachádza na druhom nadzemnom podlaží. Byt sa nachádza v komplexe....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 279 990 €, 94,00 m2 cca 2980 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Lukratívny 4-izbový byt v srdci Banskej Bystrice – Novostavba s výnimočnou polohou. Dovoľte mi predstaviť vám výnimočnú ponuku 4-izbového bytu v Banskej Bystrici , ktorý sa nachádza v modernej novostavbe Tri Kocky na prestížnej adrese – Námestie Ľudvíka Svobodu , v bezprostrednej....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 298 000 €, 90,00 m2 cca 3310 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.10.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR ( annamaria.mlcalova@xemar.sk alebo 0902 380 663) ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt na ulici ČSA v Banskej Bystrici s úžitkovou plochou cca 90 m2. Byt sa nachádza v tichej lokalite, je po kompletnej rekonštrukcii a so skvelou dispozíciou. Dispozícia vstupná chodba WC....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 106 000 €, 28,00 m2 cca 3790 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.05.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (xemar1@xemar.sk alebo 0907/483 256), ponúkame na predaj 1-izb. byt v Banskej Bystrici na ulici Slnečnej s výmerou 28m2. Byt pozostáva zo vstupnej chodby z kuchyne, spálne, kúpelne s WC. Byt disponuje s balkónom a je tu aj lodžia. Nachádza sa na štvrtom poschodí zatepleného....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 131 990 €, 61,00 m2 cca 2160 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.12.2022.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 61m 2 , Banská Bystrica, 131.990 € .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 422 800 €, 167,00 m2 cca 2530 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.04.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (monika.bruchanikova@xemar.sk, alebo 0944 107 803) ponúka na predaj 5 izb. mezonetový byt s terasou v historickej budove priamo na námestí v B. Bystrici. Jedná sa o výnimočnú a exkluzívnu ponuku. Byt sa nachádza na 3. a 4. podlaží a vedie k nemu samozrejme výťah, ktorý je v....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 210 000 €, 101,00 m2 cca 2080 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.08.2022.,

www.ringo.sk

Predám 4 a viac izbový byt 101m 2 , Banská Bystrica - Podháj, 210.000 € .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 114 900 €, 71,00 m2 cca 1620 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.11.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj ZREKONŠTRUOVANÝ priestranný 3 izbový byt (pôvodne veľký dvojizbový byt) v časti mesta Banská Bystrica, časť SÁSOVÁ, RUDOHORSKÁ ulica. Je situovaný v lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou. Je v osobnom vlastníctve a nachádza sa na 2/12 poschodí zatepleného....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 125 000 €, 54,00 m2 cca 2320 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.09.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Skôr ako si pozriete foto-dokumentáciu, skopírujte si tento link a pozrite si virtuálnu obhliadku a videoobhliadku nehnuteľnosti: https://my.matterport.com/show/?m=RxZWZcExzwc https://youtu.be/JpMcty15xTI EXKLUZÍVNE - TUreality Vám ponúka na predaj s výhradným zastúpením majiteľa....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 124 000 €, 42,00 m2 cca 2950 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.09.2022.,

www.ringo.sk

Predám 1-izbový byt 42m 2 , Banská Bystrica, 124.000 € .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 149 990 €, 53,00 m2 cca 2830 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.10.2022.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 53m 2 , Banská Bystrica, 149.990 € .

 
 
 
 
-2%

Ceny sa zmenila z 245 000 € na 238 900 € dňa 05.05.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 238 900 €, 84,58 m2 cca 2830 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
02.04.2026 - 0 €
19.04.2026 - 245.000 €
05.05.2026 - 238.900 €

Uložiť
Uložené Uložené

02.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

HD Reality ponúka na predaj – 4-IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII, ZARIADENÝ, IHNEĎ VOĽNÝ! vo vyhľadávanej lokalite FONČORDA. Toto je presne ten byt , na ktorý sa čaká – priestranný , kompletne zrekonštruovaný a pripravený na okamžité bývanie bez nutnosti ďalšej investície. Nachádza....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 207 000 €, 75,00 m2 cca 2760 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.05.2025.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 75m 2 , Banská Bystrica, 207.000 € .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 149 000 €, 70,00 m2 cca 2130 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.10.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality Vám exkluzívne ponúka na predaj slnečný 3i byt typu bauring, nachádzajúci sa v obľúbenej časti sídliska Fončorda, na ulici Moskovská, v Banskej Bystrici. Byt sa nachádza na 8/9 poschodí obytného domu s výťahom. Celková výmera bytu je 69,58 m2 a prislúcha k nemu veľká latková....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 359 900 €, 103,00 m2 cca 3490 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

DÍON reality Vám ponúka unikátne 4-izbové byty s rozlohou od 103 m² do 171 m² v štandarde. Jednotlivé byty majú terasy, prípadne vlastné záhrady. V tejto býstavbe sa spája to najlepšie z dvoch svetov – pokoj prírody pod horou a zároveň rýchlu dostupnosť do centra mesta. Nachádzajú....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 96 000 €, 39,00 m2 cca 2460 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.08.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj slnečný 1 izbový byt v žiadanej lokalite v centre mesta Banská Bystrica, nachádzajúci sa na 4. poschodí s krásnym výhľadom na celú Banskú Bystricu. V blízkosti sa nachádza škola, škôlka, detské ihriská, zdravotné a obchodné strediská, autobusová zastávka. Byt....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 119 000 €, 78,00 m2 cca 1530 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.07.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Viac podrobností poskytne Ing. Jozef Grič, 0948217755, jozef.gric@realitor.sk. Ponúkame na predaj trojizbový byt v osobnom vlastníctve o celkovej výmere 78 m2 v časti Sásová, Banská Bystrica. Priestranný byt s nepriechodnými izbami na stredovom podlaží zatepleného obytného domu je....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 219 900 €, 80,00 m2 cca 2750 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.05.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (monika.bruchanikova@xemar.sk, alebo 0944 107 803) ponúka na predaj 3 izb. byt na sídlisku SNP. Byt sa nachádza v zateplenej tehlovej bytovke na 1. poschodí, jeho výmera je skoro 80 m2, má aj balkón a patrí k nemu aj murovaná pivnica. Byt je pôvodnom stave okrem plastovým okien,....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 118 600 €, 38,00 m2 cca 3120 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj priestranný bezbariérový 1-izbový byt s výmerou 38,10 m2 po kompletnej rekonštrukcii, nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite Fončorda v Banskej Bystrici. .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 165 000 €, 70,00 m2 cca 2360 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.10.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Predtým, ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si video a 3D prehliadku nehnuteľnosti: https://youtu.be/u3ZZ_H-WW5A https://my.matterport.com/show/?m=ozBcssCJLSr TUreality Vám exkluzívne ponúka NA PREDAJ veľmi pekný a priestranný 3-izbový byt zvolenského....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 59 800 €, 33,00 m2 cca 1810 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

20.03.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350), ponúka na predaj 1 izbový byt pri Banskej Bystrici. Nehnuteľnosť sa nachádza v obci Slovenská Ľupča, časť - Príboj. Byt je na 1. poschodí o výmere 33,26 m² a je po kompletnej rekonštrukcii (plastové okná, murované jadro, dlažba, podlahy).....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 166 000 €, 83,00 m2 cca 2000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.01.2023.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 83m 2 , Banská Bystrica, 166.000 € .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 115 000 €, 40,00 m2 cca 2880 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

SÚRNE ! Pre konkrétneho klienta s pripravenou hotovosťou hľadáme menší byt v pôvodnom stave v Banskej Bystrici. Ideálna lokalita v blízkej dostupnosti do centra mesta, Širšie centrum, pokojne aj v Sásovej. V byte nemusí byť vykonaná žiadna rekonštrukcia. Hľadá úplne pôvodný stav,....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 73 000 €, 70,00 m2 cca 1040 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.08.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Delta Property ponúka na predaj veľký 2 izbový byt v obci Harmanec- Banská Bystrica. Rozloha bytu je 70 m2, nachádza sa na 1.poschodí troj poschodového bytového domu. Prešiel čiastočnou rekonštrukciou. Byt je bez balkóna a izby sú priechodné. Lokalita: v blízkosti je obchod, MŠ, pošta,....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 155 980 €, 70,00 m2 cca 2230 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.10.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality Vám ponúka na predaj tento priestranný 3i byt v Banskej Bystrici, na obľúbenom sídlisku Radvaň. Byt s výmerou 70 m2 sa nachádza na 7/8 poschodí s výťahom. Bytový dom je zateplený, s novou strechou, má vymenené vchodové dvere s prístreškom, zrekonštruované schodisko, nové....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 156 000 €, 59,00 m2 cca 2640 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkam Vám na predaj slnečný 3-izbový byt s balkónom v pôvodnom stave , nachádzajúci sa v obľúbenej a zelenej časti Banskej Bystrice - Fončorda na ulici Družby , len kúsok od Kyjevského námestia. Lokalita patrí medzi obľúbené časti mesta najmä vďaka množstvu zelene, pokojnému prostrediu,....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 119 900 €, 68,00 m2 cca 1760 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.07.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

BL Reality, s.r.o. ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný 3 izbový byt – bauring s komorou a lodžiou vo výbornej lokalite - Trieda Hradca Králové ul., Banská Bystrica - Fončorda. Byt - 68 m2; pivnica - 1,8 m2; lodžia - 6 m2. Dve izby sú so samostatným vstupom, obývacia izba je....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 285 000 €, 98,00 m2 cca 2910 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

EXKLUZÍVNA PONUKA – Nadštandardný 4-izbový byt s 5 loggiami na Spojovej ulici, Fončorda – Banská Bystrica Ponúkame na predaj jedinečný, nadštandardne zrekonštruovaný 4-izbový byt v atraktívnej a vyhľadávanej lokalite Fončorda, na Spojovej ulici. Byt sa nachádza na 7. poschodí zatepleného....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 184 990 €, 80,00 m2 cca 2310 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Pripravujeme do ponuky na predaj 3i byt typu bauring v zateplenom a zrekonštruovanom obytnom dome. Pozostáva zo vstupnej chodby, 3 samostatných izieb, kúpeľne, WC, kuchyne a špajze. K bytu prislúcha loggia a pivnica v suteréne obytného domu. Byt prešiel rekonštrukciou. Pre viac info....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, Rudlová, 265 000 €, 90,00 m2 cca 2940 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

AstonReal ponúka exkluzívne na predaj: 4 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v časti: Rudlová - Sásová, ulica Chabenecká. Veľmi obľúbená lokalita s kompletnou občianskou vybavenosťou a výbornou dostupnosťou do centra mesta, ako aj na výpadovku R1. Ideálne bývanie pre rodinu s deťmi....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 585 000 €, 110,00 m2 cca 5320 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.04.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350) ponúka na predaj luxusný 4-izbový byt s 2 terasami a 2 parkovacími miestami v novostavbe v centre Banskej BystriceZažite dokonalé spojenie prémiového bývania a pulzujúceho mestského života. Ponúkame na predaj výnimočný 4-izbový byt v....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 116 000 €, 72,00 m2 cca 1610 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.12.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný 3 izbový byt (účko) v časti mesta Banská Bystrica, časť SÁSOVÁ, STRÁŽOVSKÁ ulica. Je situovaný v lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou. Je v osobnom vlastníctve a nachádza sa na 6/12 poschodí zatepleného a zrekonštruovaného bytového domu....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 67 000 €, 27,00 m2 cca 2480 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

31.01.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Tím Victory Investments Vám exkluzívne ponúka na predaj 1 izbový byt v meste Banská Bystrica na ulici Tulská. Plocha: úžitková 27m2. Nachádza sa na 7. poschodí z 8 s výťahom. Podlaha: plávajúca. Steny: stierky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa. Vybavenie kuchyne: kuchynská....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 185 000 €, 79,00 m2 cca 2340 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Objavte jedinečnú príležitosť vlastniť 4-izbový byt v srdci najžiadanejšej časti Banskej Bystrice, na Internátnej ulici v obľúbenom sídlisku Fončorda. Tento byt sa nachádza na 7. poschodí z 8-ich, čo zaručuje nádherný výhľad na okolie a dostatok svetla počas celého dňa. Byt je v pôvodnom....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 199 000 €, 123,00 m2 cca 1620 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.06.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Viac podrobností poskytne Milan Vodrážka, 0907286399, milan.vodrazka@realitor.sk. Ponúkame na predaj 3 – izbový byt v novostavbe, ktorý sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite na Komenského ulici, na 4.poschodí (4/5) obytného domu s výťahom. Samotný byt je o výmere 102 m2 + lodžia 17....