- byt BANSKÁ BYSTRICA

  • Na hľadaný výraz "byt banská bystrica" sme našli 521 nehnuteľností - priemerná cena 2 666 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 53 m2
    • 67 m2
    • 67 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 67 m2
    • 80 m2
  •  Podľa ceny
    • 143000
    • 178000 (priemerná cena)
    • 214000
    • 2660 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 517 936 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 255 000 €, 66,00 m2 cca 3860 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj jedinečný 2-izbový byt, ktorý spája moderný dizajn, nadštandardné vybavenie a dokonalú polohu. Tento elegantný byt sa nachádza v prestížnej časti centra mesta a poskytuje výnimočný komfort bývania s výhľadom na tri svetové strany. Úžitková plocha bytu s dvoma lodžiami....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 219 900 €, 79,90 m2 cca 2750 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

HD REALITY, ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite mesta Banská Bystrica , na obľúbenom sídlisku Partizánska cesta , v bezprostrednej blízkosti Mestského úradu a len pár minút chôdze od centra mesta. Táto nehnuteľnosť predstavuje ideálnu kombináciu výbornej....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 119 900 €, 68,00 m2 cca 1760 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.07.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

BL Reality, s.r.o. ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný 3 izbový byt – bauring s komorou a lodžiou vo výbornej lokalite - Trieda Hradca Králové ul., Banská Bystrica - Fončorda. Byt - 68 m2; pivnica - 1,8 m2; lodžia - 6 m2. Dve izby sú so samostatným vstupom, obývacia izba je....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 119 000 €, 78,00 m2 cca 1530 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.07.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Viac podrobností poskytne Ing. Jozef Grič, 0948217755, jozef.gric@realitor.sk. Ponúkame na predaj trojizbový byt v osobnom vlastníctve o celkovej výmere 78 m2 v časti Sásová, Banská Bystrica. Priestranný byt s nepriechodnými izbami na stredovom podlaží zatepleného obytného domu je....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 139 000 €, 73,00 m2 cca 1900 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.10.2020.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 73m 2 , Banská Bystrica - Javornícka, 139.000 € .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 449 000 €, 213,00 m2 cca 2110 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.09.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj v uvádzacej cene tento nadštandardný a luxusný byt, ktorý je pripravený na výstavbu v jedinečnej lokalite na Suchom Vrchu. Byt spája modernú funkčnú architektúru s nadčasovým dizajnom. Tento byt kombinuje pohodlie mestského života s výhodami rodinného domu. Nachádza....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 169 000 €, 54,00 m2 cca 3130 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.03.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj príjemný 2-izbový byt v jednej z najobľúbenejších častí Banskej Bystrice – Fončorda. Byt má výmeru 54,12 m2 a nachádza sa na 1. poschodí zo 4 v zateplenom panelovom bytovom dome bez výťahu. Nehnuteľnosť prešla čiastočnou rekonštrukciou, ktorá zahŕňala výmenu plastových....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 118 600 €, 38,00 m2 cca 3120 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj priestranný bezbariérový 1-izbový byt s výmerou 38,10 m2 po kompletnej rekonštrukcii, nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite Fončorda v Banskej Bystrici. .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 91 250 €, 42,00 m2 cca 2170 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.01.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Realitná kancelária SEVOReal, s.r.o. ponúka na predaj priestranný 1 izbový byt na ulici Mládežnícka v Banskej Bystrici, časť Fončorda. Je v osobnom vlastníctve, nachádza sa na 4/4 poschodí zatepleného panelového bytového domu s celkovou rozlohou 42,5 m2 + loggia. Byt sa nachádza v....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 166 990 €, 60,00 m2 cca 2780 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Díon reality ponúka na predaj dvojizbový byt vhodný pre komfortné bývanie v pokojnom prostredí s rýchlou dostupnosťou do mesta. Nachádza sa v tehlovej bytovke situovanej do tichej a zelenej časti vnútrobloku. Byt je po kompletnej rekonštrukcii (plastové okná, kvalitné podlahy, stierky,....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 105 000 €, 72,00 m2 cca 1460 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.10.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj priestranný 3 izbový byt (typ VNKS) v meste Banskej Bystrici, časť Sásová. Je v osobnom vlastníctve a nachádza sa na druhom poschodí zatepleného bytového s celkovou rozlohou 72 m2 + loggia 3 m2. REKONŠTRUKCIA - byt je v pôvodnom stave vrátane pôvodných drevených....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, Rudlová, 265 000 €, 90,00 m2 cca 2940 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

AstonReal ponúka exkluzívne na predaj: 4 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v časti: Rudlová - Sásová, ulica Chabenecká. Veľmi obľúbená lokalita s kompletnou občianskou vybavenosťou a výbornou dostupnosťou do centra mesta, ako aj na výpadovku R1. Ideálne bývanie pre rodinu s deťmi....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 325 000 €, 86,00 m2 cca 3780 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.04.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj krásne zariadený 3-izbový byt v modernej novostavbe, ideálny pre tých, ktorí hľadajú komfort, bezpečie a štýlové bývanie. Byt sa nachádza v tichej a bezpečnej lokalite s výbornou dostupnosťou a kompletnou občianskou vybavenosťou. Dispozícia bytu: - Obývacia izba....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 149 000 €, 70,00 m2 cca 2130 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.10.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality Vám exkluzívne ponúka na predaj slnečný 3i byt typu bauring, nachádzajúci sa v obľúbenej časti sídliska Fončorda, na ulici Moskovská, v Banskej Bystrici. Byt sa nachádza na 8/9 poschodí obytného domu s výťahom. Celková výmera bytu je 69,58 m2 a prislúcha k nemu veľká latková....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 90 000 €, 63,00 m2 cca 1430 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.02.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový priestranný byt typu "U" v Banskej Bystrici, v časti Sásová - Tatranská 4. Plocha: úžitková 63m2. Nachádza sa na 8. poschodí v zateplenom a zrekonštruovanom obytnom dome. Pozostáva zo vstupnej chodby, špajze/šatníka, 2 veľkých samostatných izieb, kuchyne,....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 499 000 €, 137,00 m2 cca 3640 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.07.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj veľkometrážny 3i byt v blízkosti pešej zóny, v priamom centre mesta Banská Bystrica. Úžtková plocha bytu: 104 m2 + terasa: 46 m2 + povala: 23 m2 + odkladací priestor 10 m2. Byt pozostáva z: priestrannej obývacej izby s jedálenskou časťou, špajzou a kuchyňou....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 179 900 €, 74,70 m2 cca 2410 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

23.02.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Predstavte si bývanie, kde sa každé ráno zobúdzate s výhľadom na zeleň, deti majú bezpečný priestor na hry a vy môžete po práci vyraziť priamo do lesa. Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt o výmere 74,6 m², nachádzajúci sa v obľúbenej a pokojnej časti Sásová – Pieninská....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 79 980 €, 29,00 m2 cca 2760 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.09.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka Exkluzívne na predaj 1-izbový byt typu bauring blízko centra mesta Banská Bystrica. Nehnuteľnosť sa nachádza na 9/9 poschodí v zateplenom bytovom dome s výťahom, bez balkóna. Byt je v pôvodnom ale zachovalom stave, čo dáva novému majiteľovi možnosť rekonštrukcie podľa....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 100 000 €, 57,00 m2 cca 1750 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.08.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Delta Property ponúka na predaj 2,5 izb. byt s loggiou a bezbariérovým prístupom, ktorý je po rekonštrukcii. Nachádza sa na vyhľadávanom sídlisku Fončorda na ul.Mládežnícka v Banskej Bystrici na prízemí. Bytový dom prešiel rekonštrukciou-zateplenie, výmena rozvodov vody a kanalizácie....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 134 000 €, 64,00 m2 cca 2090 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.09.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality Vám ponúka na predaj 3 i byt zvolenského typu, nachádzajúci sa v obľúbenej časti sídliska Fončorda, na ulici Tulská, v Banskej Bystrici. Orientácia bytu je na 3 svetové strany, takže sa jedná o príjemný slnečný byt. Prislúcha k nemu aj zrekonštruovaná loggia, na ktorej si....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 84 900 €, 55,00 m2 cca 1540 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.10.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Virtuálna prehliadka: https://virtualneprehliadky.dodomceka.sk/1514 Realitná kancelária DO DOMČEKA Vám ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite mesta Banská Bystrica. Byt sa nachádza na prízemí v zateplenom panelovom bytovom dome. K bytu je....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 129 500 €, 29,00 m2 cca 4470 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

31.03.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (xemar1@xemar.sk alebo 0907/483 256), ponúka na predaj priestrannú a kompletne zariadenú garsónku situovanú v modernej novostavbe vo vyhľadávanej lokalite širšieho centra Banská Bystrica. Byt je ideálny ako štartovacie bývanie, investícia na prenájom alebo komfortné mestské....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 117 100 €, 30,00 m2 cca 3900 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.01.2023.,

www.ringo.sk

Predám 1-izbový byt 30m 2 , Banská Bystrica, 117.100 € .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 325 000 €, 108,00 m2 cca 3010 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.08.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

002-113-IRBIa ✨Výnimočná ponuka! Štýlový 3-izbový byt s priestrannou terasou, vírivkou a komplet vybavením v tichej lokalite!✨ Hľadáte bývanie, kde sa okamžite môžete nasťahovať bez starostí? Tento byt je doslova oázou pokoja a pohodlia — perfektný pre rodinu, pár alebo kohokoľvek,....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 166 000 €, 84,00 m2 cca 1980 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.10.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality Vám ponúka priestranný, 4-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii o rozlohe 83,85 m2. Byt je situovaný na 1/7 poschodí zatepleného bytového domu v tichej lokalite sídliska Sásová. Samotný byt je po čiastočnej rekonštrukcii (vymenené plastové okná, stierky, plávajúce podlahy....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 95 900 €, 40,00 m2 cca 2400 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.11.2022.,

www.ringo.sk

Predám 1-izbový byt 40m 2 , Banská Bystrica, 95.900 € .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 97 850 €, 35,00 m2 cca 2800 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

20.01.2023.,

www.ringo.sk

Predám 1-izbový byt 35m 2 , Banská Bystrica, 97.850 € .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 168 500 €, 69,00 m2 cca 2440 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.02.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (xemar1@xemar.sk alebo 0907/483 256), ponúka na predaj 3i byt pár metrov od priameho centra v Banskej Bystrici - ul. Trieda SNP pri Námestí Slobody s výmerou 69m2. Byt sa nachádza na druhom podlaží a pozostáva zo vstupnej chodby, jedna samostatná izba, ďalej obývačka je priechodná....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 210 000 €, 101,00 m2 cca 2080 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.08.2022.,

www.ringo.sk

Predám 4 a viac izbový byt 101m 2 , Banská Bystrica - Podháj, 210.000 € .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 186 000 €, 71,00 m2 cca 2620 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (erika.hudecova@xemar.sk alebo 0907 925 099 ) ponúka na predaj pekný 3-izbový byt s výmerou 70,7 m2 v obľúbenej lokalite Banská Bystrica – časť Podlavice. Byt sa nachádza na 6. poschodí bytového domu a prešiel rekonštrukciou, vďaka čomu poskytuje komfortné bývanie bez nutnosti....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 125 000 €, 54,00 m2 cca 2320 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.09.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Skôr ako si pozriete foto-dokumentáciu, skopírujte si tento link a pozrite si virtuálnu obhliadku a videoobhliadku nehnuteľnosti: https://my.matterport.com/show/?m=RxZWZcExzwc https://youtu.be/JpMcty15xTI EXKLUZÍVNE - TUreality Vám ponúka na predaj s výhradným zastúpením majiteľa....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 99 900 €, 30,00 m2 cca 3330 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.09.2022.,

www.ringo.sk

Predám 1-izbový byt 30m 2 , Banská Bystrica, 99.900 € .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 116 000 €, 72,00 m2 cca 1610 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.12.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný 3 izbový byt (účko) v časti mesta Banská Bystrica, časť SÁSOVÁ, STRÁŽOVSKÁ ulica. Je situovaný v lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou. Je v osobnom vlastníctve a nachádza sa na 6/12 poschodí zatepleného a zrekonštruovaného bytového domu....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 127 000 €, 72,00 m2 cca 1760 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Viac podrobností poskytne Mgr. Ján Pecník, 0918474775, jan.pecnik@realitor.sk. Ponúkame na predaj 3 - izbový byt na Tatranskej ulici, časť Sásová, byt typu "U". Výmera úžitkovej plochy je 72 m2, poschodie 9/12. Byt prešiel rekonštrukciou, ktorá bola dokončená v roku 2018. K dispozícii....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 169 000 €, 71,00 m2 cca 2380 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

23.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj trojizbový byt po čiastočnej rekonštrukcii, nachádzajúci sa na Tatranskej ulici v mestskej časti Sásová v Banskej Bystrici. Byt je situovaný na piatom poschodí panelového bytového domu s výťahom. Celková výmera bytu vrátane pivnice a príslušenstva je cca 72 m2,....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 165 000 €, 62,00 m2 cca 2660 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.10.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR realitná spoločnosť (monika.hlivova@xemar.sk, 0907 569 789), ponúka na predaj priestranný 2,5 izbový byt s výmerou 61,2 m2, situovaný vo vyhľadávanej lokalite Trieda Hradca Králové (THK) v Banskej Bystrici. Byt sa nachádza v zateplenom bytovom dome s výťahom, v pokojnom prostredí....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 185 000 €, 79,00 m2 cca 2340 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Objavte jedinečnú príležitosť vlastniť 4-izbový byt v srdci najžiadanejšej časti Banskej Bystrice, na Internátnej ulici v obľúbenom sídlisku Fončorda. Tento byt sa nachádza na 7. poschodí z 8-ich, čo zaručuje nádherný výhľad na okolie a dostatok svetla počas celého dňa. Byt je v pôvodnom....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 189 000 €, 84,00 m2 cca 2250 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.05.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Hľadáte bývanie s dušou, kde si môžete vytvoriť domov podľa vlastných predstáv? Tento 3-izbový byt s výbornou dispozíciou a atmosférou starej dobrej klasiky na sídlisku SNP je ideálnou príležitosťou! Výmera: 83,8 m² + priestranná murovaná pivnica Poschodie: 1. / 4 (nie prízemie),....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 131 990 €, 61,00 m2 cca 2160 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.12.2022.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 61m 2 , Banská Bystrica, 131.990 € .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 145 000 €, 64,00 m2 cca 2270 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (daniela.žiarna@xemar.sk alebo 0907 448 751) ponúka vo výhradnom zastúpení majiteľa na predaj svetlý 2i byt s balkónom o výmere 64,5 m². Nachádza sa na 3./8p. vo vyhľadávanej lokalite – Fončorda, ul. Moskovská. Dispozícia: vstupná chodba kuchyňa obývačka spálňa kúpeľňa (vaňa,....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 367 200 €, 102,00 m2 cca 3600 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.03.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (miroslava.hlavacikova@xemar.sk, 0907 537 727, 0948 061 020) ponúka na predaj troj podlažnú novostavbu v blízkosti centra mesta Banská Bystrica, časť Uhlisko. Domácke prostredie len 5 bytov!!?? Luxusné bývanie 5 minút od centra BB – Súkromie, priestor a výhľadHľadáte spojenie....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 109 000 €, 62,00 m2 cca 1760 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Realitná kancelária DO DOMČEKA Vám ponúka na predaj pekný slnečný 2 izbový byt v Banskej Bystrici na sídlisku Sásová, na Krivánskej ulici. V tomto roku v byte prebehla kompletná rekonštrukcia : bezpečnostné vstupné dvere, nové všetky interiérové dvere, nové stierky, plávajúca podlaha....