- byt BANSKÁ BYSTRICA

  • Na hľadaný výraz "byt banská bystrica" sme našli 521 nehnuteľností - priemerná cena 2 666 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 53 m2
    • 67 m2
    • 67 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 67 m2
    • 80 m2
  •  Podľa ceny
    • 143000
    • 178000 (priemerná cena)
    • 214000
    • 2660 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 517 936 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 124 000 €, 42,00 m2 cca 2950 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.09.2022.,

www.ringo.sk

Predám 1-izbový byt 42m 2 , Banská Bystrica, 124.000 € .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, Centrum, 24 750 €, 45,00 m2 cca 550 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.09.2024.,

www.kingsreality.sk

Od novembra Vám ponúkame na prenájom 1 izbový byt v centre mesta - Kuzmányho ulica. Byt o výmere 45m2 pôsobí vzdušne aj vďaka veľkej obývacej izbe s výmerou 28m2. Je po komplexnej rekonštrukcii - nové okná, podlahy, stierky, radiátory a kompletne zariadený. Kuchyňa je plne vybavená....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 116 000 €, 30,00 m2 cca 3870 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.06.2025.,

www.rkorea.sk

26 NOVÝCH JEDNOTIEK | BANSKÁ BYSTRICA – FONČORDA .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 134 800 €, 30,00 m2 cca 4490 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.07.2025.,

www.rkorea.sk

26 NOVÝCH JEDNOTIEK | BANSKÁ BYSTRICA – FONČORDA .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 82 535 €, 97,10 m2 cca 850 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na prenájom priestranný 3 izbový byt v tichej časti mesta, na Hornej ulici, situovaný na 6. poschodí novšej bytovky s výťahom. Byt má rozlohu 97,1 m² a prešiel kompletnou rekonštrukciou. Nachádza sa v podkroví, čo mu dodáva výnimočný charakter a svetlú, vzdušnú atmosféru. Prenajíma....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 134 800 €, 33,09 m2 cca 4070 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.06.2025.,

www.rkorea.sk

Na predaj ponúkame modernú 1-izbovú jednotku v projekte NEOHAUS – Fončorda, Banská Bystrica Štýlové bývanie alebo skvelá investícia? V Neohaus získate oboje. .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 74 500 €, 30,00 m2 cca 2480 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.08.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Delta Property ponúka na predaj 1-izb. byt s rozlohou 30 m2- typ bauring. Nachádza sa na vyhľadávanom sídlisku Fončorda na ul. Oremburská na 5. poschodí v meste Banská Bystrica. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou-podlahy,okná,kuch. linka, sanita v kúpelni. Mesačné náklady 110 eur.....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 134 800 €, 33,14 m2 cca 4070 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.07.2025.,

www.rkorea.sk

Štýlové bývanie alebo výhodná investícia? V Neohaus získate oboje. .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 238 000 €, 69,00 m2 cca 3450 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.05.2026.,

www.lpreality.sk

3-Izbový byt na Kpt. Nálepku – Banská Bystrica (Fončorda) Cena: 238 000 € Hľadáte príjemné a moderné bývanie v jednej z najobľúbenejších lokalít Banskej Bystrice? LP Reality v zastúpení klienta vám ponúka na predaj útulný a kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt na ulici Kpt. Nálepku....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 73 500 €, 39,91 m2 cca 1840 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na predaj 1-izbový byt s výmerou 39,91 m², nachádzajúci sa v pokojnej lokalite Vlkanová s výbornou dostupnosťou do Banskej Bystrice aj Zvolena. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou a je pripravený na okamžité nasťahovanie. Dispozične je veľmi dobre riešený – priestranná izba, kuchyňa,....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 138 000 €, 34,80 m2 cca 3970 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.07.2025.,

www.rkorea.sk

Moderný priestor na bývanie aj investíciu. V projekte NEOHAUS ponúkame viacero 1-izbových jednotiek na 4. poschodí s výmerou 34,80 m² – ideálne pre tých, ktorí hľadajú svetlý, funkčný a tichý domov s pridanou hodnotou. .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, Podlavice, 198 000 €, 72,00 m2 cca 2750 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na predaj priestranný 3-izb. byt VNKS v Banskej Bystrici s výmerou 72 m², ktorý prešiel kompletnou rekonštrukciou a zaujme praktickým usporiadaním miestností. Byt sa nachádza v zrekonštruovanom bytovom dome… Dispozícia a vybavenie: -v byte je nainštalovaná KLIMATIZÁCIA -veľká vstupná....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 65 000 €, 65,70 m2 cca 990 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na predaj priestranný 1-izbový byt v pôvodnom stave, nachádzajúci sa v obci Harmanec len 9 km od Banskej Bystrice. Byt má rozlohu 65,7 m² a je situovaný na 3. poschodí bez výťahu. Dispozícia:samostatná kuchyňa so špajzoupriestranná izbakúpeľňa s WCK bytu prislúcha murovaná pivnica....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 177 400 €, 52,13 m2 cca 3400 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.07.2025.,

www.rkorea.sk

Táto dvojizbová jednotka na najvyššom podlaží ponúka všetko, čo moderný človek potrebuje – čistý dizajn, výborné dispozičné riešenie, prémiový štandard a navyše klimatizáciu ako bonus v cene. .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 148 000 €, 38,50 m2 cca 3840 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na predaj kompletne zrekonštruovaný veľký 1,5 izb. byt na sídlisku Fončorda, Tulská ulica. Byt prešiel veľmi vkusnou rekonštrukciou v roku 2023, nová elektro a vodo inštalácia, znížené stropy, kuch. linka so vstavanými spotrebičmi, komplet zariadená kúpeľňa (vrátane práčky a sušičky)....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 271 500 €, 83,92 m2 cca 3240 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.06.2025.,

www.rkorea.sk

Predstavujeme vám prestížnu jednotku v projekte NEOHAUS – trojizbovú jednotku t s impozantným mezanínom, kde sa mestský život stretáva s eleganciou a nadčasovým priestorom. Tento byt nie je kompromis. Je to voľba tých, ktorí vedia, čo chcú. .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 226 500 €, 61,23 m2 cca 3700 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.06.2025.,

www.rkorea.sk

Na predaj ponúkame moderné 3-izbové jednotky v projekte NEOHAUS – v top lokalite Fončorda, Banská Bystrica Priestranné bývanie s výhľadom alebo istá investícia? V Neohaus získate oboje. .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 198 000 €, 78,00 m2 cca 2540 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.lpreality.sk

Tento typ bytu je v Banskej Bystrici mimoriadne obľúbený a vyhľadávaný pre svoju logickú dispozíciu a priestrannosť. 3-izbový byt typu „U“ na Bernolákovej po čiastočnej rekonštrukcii Hľadáte bývanie v jednej z najobľúbenejších lokalít Banskej Bystrice? Ponúkame na predaj priestranný....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 134 800 €, 30,00 m2 cca 4490 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.07.2025.,

www.rkorea.sk

Hľadáte moderný štartovací byt, inteligentnú investíciu alebo bezpečný spôsob uloženia financií? V projekte Neohaus nájdete viacero dostupných 1-izbových jednotiek s výmerou 30 m², ktoré dokonale spájajú funkčný a kvalitný dizajn, výbornú lokalitu a prémiový štandard. .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 265 000 €, 93,00 m2 cca 2850 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

PREDAJ 3 izbový byt, Banská BystricaXEMAR (kristina.jurgova@xemar.sk/ 0948 385 289), ponúkaNA PREDAJ práve kompletne zrekonštruovaný veľkometrážny 3 izbový byt v Banskej Bystrici, v mestskej časti Sídlisko, na ulici 29. Augusta. POPIS Nehnuteľnosť sa nachádza v tehlovom bytovom dome....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 197 400 €, 56,98 m2 cca 3460 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.08.2025.,

www.rkorea.sk

Predstavujeme vám výnimočnú trojizbovú jednotku s mezanínom, kde získate viac ako len bývanie – získate priestor, štýl a bonus navyše. Tento byt na 4. podlaží v projekte NEOHAUS ponúka výborné dispozičné riešenie, nadčasový dizajn, mezanín a klimatizáciu v cene – ideálne pre moderný....

 
 
 
 
-4%

Ceny sa zmenila z 225 000 € na 215 000 € dňa 03.05.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 215 000 €, 78,50 m2 cca 2740 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
24.04.2026 - 225.000 €
03.05.2026 - 215.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

24.04.2026.,

www.lpreality.sk

Realitná kancelária Leaders and Partners, v zastúpení klienta, ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt s loggiou v obľúbenej mestskej časti Fončorda, s výmerou 78 m² sa nachádza na 2. poschodí z 8 v zateplenom panelovom bytovom dome s výťahom. K bytu prislúcha aj pivnica o výmere....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 224 000 €, 97,00 m2 cca 2310 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.02.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

Ponúkame na predaj priestranný 5-izbový byt s loggiou, situovaný v Banskej Bystrici – mestská časť Sásová, na Starohorskej ulici. Nachádza sa na vyvýšenom prízemí (dostatočne vysoko nad úrovňou terénu) v zateplenom a kompletne zrekonštruovanom bytovom dome. Celková výmera bytu je....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 168 900 €, 58,00 m2 cca 2910 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt s výmerou 58 m2, situovaný vo vyhľadávanej lokalite širšieho centra mesta Banská Bystrica na ulici Cesta k nemocnici. Byt sa nachádza na 2. poschodí z celkových 3 v tehlovom bytovom dome a vďaka svojej polohe predstavuje ideálnu kombináciu....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 104 990 €, 41,00 m2 cca 2560 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.01.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Ponúkame na predaj pekný slnečný 1-izbový byt s loggiou typ “U” po kompletnej rekonštrukcii v Banskej Bystrici v Sásovej na Strážovskej ulici. Výmera úžitkovej plochy bytu je 41 m2 + výmera lodžie, poschodie 11/12. Kompletná rekonštrukcia prebehla v roku 2023, – výmena inžinierskych....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 152 900 €, 65,00 m2 cca 2350 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR realitná spoločnosť (monika.hlivova@xemar.sk, 0907 569 789), ponúka na predaj priestranný 2 izbový byt s výmerou 65 m², situovaný vo vyhľadávanej lokalite Trieda Hradca Králové (THK) v Banskej Bystrici. Byt sa nachádza v zateplenom bytovom dome s výťahom, v pokojnom prostredí....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, Centrum, 101 000 €, 101,00 m2 cca 1000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

NA PRENÁJOM 3 izbový byt v centre mesta Banskej Bystrice, o celkovej rozlohe 101m². POPIS Nachádza sa v historickom dome, na ulici Horná pri Priore. Staromestská vilka je situovaná vo vlastnom nádvorí, v úzadí hlavnej ulice a cesty. K dispozícií je súkromná záhrada v rámci celého....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 42 250 €, 65,00 m2 cca 650 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na prenájom kompletne zrekonštruovaný 2,5-izbový tehlový byt (dispozícia menšieho trojizbového bytu) vo vyhľadávanej a tichej lokalite na sídlisku SNP, len pár minút od centra Banskej Bystrice. V blízkosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť – obchody, školy, škôlky, zdravotné....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 155 000 €, 75,00 m2 cca 2070 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.07.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Ponúkame na predaj veľký slnečný 3 izbový byt s tromi loggiami a jedným balkonom v pôvodnom zachovalom stave v tichej časti plnej zelene na Slnečnej ulici v Banskej Bystrici . Výmera podlahovej plochy bytu je 75 m2. Byt sa nachádza na 3. poschodí v novo rekonštruovanom zateplenom....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 135 950 €, 38,00 m2 cca 3580 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.01.2023.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 38m 2 , Banská Bystrica, 135.950 € .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 149 900 €, 63,00 m2 cca 2380 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.01.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Ponúkame na predaj pekný 2 izbový tehlový byt po kompletnej rekonštrukcii , ktorý sa nachádza len pár minút pešou chôdzou od centra mesta – námestia SNP a OC v Banskej Bystrici na ulici M. Rázusa . V rámci rekonštrukcie bytu boli menené rozvody vody , odpad , elektroinštalácia, stierky....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, Sásová, 157 000 €, 83,55 m2 cca 1880 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.04.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Skôr ako si pozriete foto-dokumentáciu, skopírujte si tento link a pozrite si video obhliadku: Vám ponúka na predaj 4 izbový byt, typ VNKS na sídlisku Sásová. Byt sa nachádza v zateplenom bytovom dome na prvom poschodí zo siedmych. Dispozícia VNKS ponúka veľkú vstupnú halu, obývaciu....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 165 000 €, 62,00 m2 cca 2660 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Predaj 2,5 izbový byt Banská BystricaXEMAR realitná spoločnosť (monika.hlivova@xemar.sk, 0907 569 789) Predaj 25 izbový byt Banská Bystrica.

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 73 000 €, 70,00 m2 cca 1040 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.08.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Delta Property ponúka na predaj veľký 2 izbový byt v obci Harmanec- Banská Bystrica. Rozloha bytu je 70 m2, nachádza sa na 1.poschodí troj poschodového bytového domu. Prešiel čiastočnou rekonštrukciou. Byt je bez balkóna a izby sú priechodné. Lokalita: v blízkosti je obchod, MŠ, pošta,....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 199 900 €, 67,00 m2 cca 2980 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.01.2023.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 67m 2 , Banská Bystrica, 199.900 € .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, Podlavice, 185 000 €, 83,00 m2 cca 2230 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

AstonReal hľadá pre klienta 4-izbový byt v časti Podlavice v Banskej Bystrici. Cena závisí od stavu bytu. Platba v hotovosti, čo napomôže urýchlenie predaja. Za ponuky vopred ďakujem. V prípade záujmu ma prosím kontaktujte na telefónnom čísle alebo e-mail .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 67 000 €, 27,00 m2 cca 2480 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

31.01.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Tím Victory Investments Vám exkluzívne ponúka na predaj 1 izbový byt v meste Banská Bystrica na ulici Tulská. Plocha: úžitková 27m2. Nachádza sa na 7. poschodí z 8 s výťahom. Podlaha: plávajúca. Steny: stierky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa. Vybavenie kuchyne: kuchynská....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 89 900 €, 35,19 m2 cca 2560 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.01.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Ponúkame na predaj pekný, veľký a slnečný 1-izbový byt v tichej lokalite v Banskej Bystrici, na ulici Podháj. Celková výmera podlahovej plochy bytu je 35,19 m2. Byt sa nachádza na 4. poschodí s výťahom v zateplenom bytovom dome. Bytový dom bol zrekonštruovaný a zateplený v r. 2013....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 108 000 €, 35,00 m2 cca 3090 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.01.2023.,

www.ringo.sk

Predám 1-izbový byt 35m 2 , Banská Bystrica, 108.000 € .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 173 500 €, 69,00 m2 cca 2510 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.07.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (jana.jakubisova@xemar.sk alebo 0905 837 273 ) ponúka na predaj 3 izbový byt VMNK s lóggiu, ktorý sa nachádza v Banskej Bystrici mestská časť Sásová, ulica Pieninská. Nehnuteľnosť je po kompletnej rekonštrukcií a je o výmere 69m2. Byt sa nachádza na 6/7 poschodí. Nehnuteľnosť....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 155 000 €, 50,00 m2 cca 3100 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.05.2026.,

www.remax-slovakia.sk

Realitná kancelária REMAX Vám exkluzívne ponúka na predaj 2 izbový byt na Starohorskej ulici, časť Sásová v Banskej Bystrici. Byt sa nachádza v zateplenom bytovom dome, orientovaný je na východ a západ, z východnej strany sa za bytovým domom nachádza veľa zelene, nakoľko tam už nie....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 169 900 €, 62,00 m2 cca 2740 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.09.2022.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 62m 2 , Banská Bystrica - Lipová, 169.900 € .

 
 
 
 

 

Apartmány Makarska

Zobrazené nehnuteľnosti 1-42 (z celkového počtu 521)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>