- byt BANSKÁ BYSTRICA

  • Na hľadaný výraz "byt banská bystrica" sme našli 521 nehnuteľností - priemerná cena 2 666 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 53 m2
    • 67 m2
    • 67 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 67 m2
    • 80 m2
  •  Podľa ceny
    • 143000
    • 178000 (priemerná cena)
    • 214000
    • 2660 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 517 936 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 158 490 €, 50,00 m2 cca 3170 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.03.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

Predstavujeme vám príjemný 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Fončorda, ktorý spája výbornú dispozíciu, pokojné bývanie a kompletnú občiansku vybavenosť na pár krokov od domu. Byt je ideálny pre vlastné bývanie aj ako investícia na prenájom.DISPOZÍCIA:Byt s výmerou 50 m² sa nachádza....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 155 023 €, 83,00 m2 cca 1870 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.05.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na PREDAJ priestranný 2 izbový byt vo výbornej a vyhľadávanej lokalite PRIAME CENTRUM MESTA Banská Bystrica, HORNÁ ULICA, CENTRUM. REZIDENCIA H37 - ponúkne moderné bývanie takmer v priamom centre mesta. Byt sa nachádza na druhom nadzemnom podlaží. Byt sa nachádza v komplexe....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 192 000 €, 64,00 m2 cca 3000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.10.2023.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (kristina.jurgova@xemar.sk alebo 0948 385 289), ponúka na predaj veľký 2 izb. tehlový byt 64m2 Trieda SNP kompl. rekonštrukcia. Ponúkame na predaj 2 izbový tehlový byt o výmere 61,2 m2 + pivnica 3 m2 vo vyhladávanej lokalite Sídlisko. Byt sa nachádza na 3/5 poschodí v tehlovom....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, Centrum, 217 500 €, 46,17 m2 cca 4710 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

Na predaj nové byty v centre mesta Banská Bystrica. Jedná sa o moderný 2 izbový byt nachádzajúci sa len pár krokov od historického centra Banskej Bystrice, na vyhľadávanej a tichej ulici J. Cikkera. Základné informácie:Výmera bytu: 46,17 m²Balkón: 6,49 m²Pivnica: 9,23 m²Poschodie:....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 67 500 €, 20,00 m2 cca 3380 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.01.2023.,

www.ringo.sk

Predám garsónku 20m 2 , Banská Bystrica, 67.500 € .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 33 750 €, 45,00 m2 cca 750 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na prenájom krásny, slnečný a moderne zariadený 2-izbový byt v jednej z najobľúbenejších lokalít Banskej Bystrice – Nová Radvaň. Byt má výmeru 45 m² a je kompletne zariadený, stačí si doniesť len osobné veci a môžete okamžite bývať. Z priestranného balkóna je krásny výhľad na Urpín,....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, Iliaš, 200 000 €, 61,00 m2 cca 3280 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.04.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

Hľadáte bývanie, kde sa snúbi komfort, pokoj a moderný štýl? Predstavujeme vám krásny 3-izbový byt v novostavbe, ktorý vás osloví svojím štýlom, praktickým riešením a výnimočnou atmosférou. Nachádza sa v obľúbenej mestskej časti Iliaš, len pár minút od centra Banskej Bystrice. DISPOZÍCIA....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 83 400 €, 29,00 m2 cca 2880 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.03.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (monika.bruchanikova@xemar.sk, alebo 0944 107 803) ponúka na predaj 1 izb. byt v B. Bystrici, časť Majer. Výmera bytu je 29,30 m2, nachádza sa na 6/6 posch. v zateplenej a zrekonštruovanej bytovke s dvomi výťahmi. Byt je kompletne prerobený a aj veľmi vkusne zariadený. Z časti....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 149 990 €, 53,00 m2 cca 2830 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.10.2022.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 53m 2 , Banská Bystrica, 149.990 € .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 171 000 €, 68,00 m2 cca 2520 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.02.2023.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 68m 2 , Banská Bystrica, 171.000 € .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 44 800 €, 64,00 m2 cca 700 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

/ mesiac + energie Po kompletnej rekonštrukcii – stačí sa nasťahovať Tichá lokalita, veľa zelene 3 samostatné nepriechodné izby Kuchyňa s výstupom na veľkú lódžiu Zrekonštruovaná kúpeľňa, samostatné WC Plastové okná, bezpečnostné dvere, zateplený dom Kompletná občianska vybavenosť....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 325 000 €, 86,15 m2 cca 3770 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na predaj kompletne zariadený a moderne zrekonštruovaný 3-izbový byt, ktorý spĺňa vysoké nároky na komfortné bývanie. Nachádza sa na prízemí novostavby a jeho súčasťou je priestranná terasa (22,08 m²), vlastné parkovacie miesto a podiel na spoločných častiach domu. Dispozícia a vybavenie....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 137 900 €, 197,00 m2 cca 700 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

20.02.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

AstonReal Vám ponúka na predaj: budovu/lukratívny pozemok, v centre Banskej Bystrice na Námestí slobody. Pozemok je o rozlohe 197 m2, nachádza sa na ňom pôvodná stavba so zastavanou plochou 147 m2. V prípade záujmu o prestavbu na polyfunkčnú budovu (obchod, služby, kancelárie, ateliér....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 166 000 €, 83,00 m2 cca 2000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.01.2023.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 83m 2 , Banská Bystrica, 166.000 € .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, Centrum, 23 200 €, 40,00 m2 cca 580 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na prenájom menší 2 izb. byt pár minút pešo od centra BB v novostavbe na Bakossovej ulici. Byt sa nachádza na 2. poschodí a jeho výmera je 40 m2. Byt je kompletne zariadený, má vlastný kotol a je voľný od 1.12.2025. Dispozícia: vstupná chodba, spojená obývačka s kuchyňou, izba, kúpeľňa,....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, Sásová, 189 000 €, 70,90 m2 cca 2670 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.01.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Ponúkame na predaj pekný , slnečný, zrekonštruovaný 3 izbový byt v kľudnej lokalite v slepej ulici , v poslednom bytovom dome na Kráľovohoľskej ulici v Banskej Bystrici .Tento svetlý a priestranný byt s orientáciou východ západ sa nachádza na 4. poschodí a ponúka celkovú výmeru 70,9....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 171 900 €, 68,00 m2 cca 2530 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.01.2023.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 68m 2 , Banská Bystrica, 171.900 € .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 73 000 €, 30,00 m2 cca 2430 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.07.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Realitná kancelária DO DOMČEKA Vám ponúka na predaj slnečný jednoizbový byt, s krásnym výhľadom do prírody, v Banskej Bystrici na Fončorde, na Oremburskej ulici. Byt, typu bauring, má podlahovú plochu 30 m2, nachádza sa na 5.podlaží, orientovaný na JV a tak veľkú časť dňa je oslnený....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 165 000 €, 70,00 m2 cca 2360 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.10.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Predtým, ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si video a 3D prehliadku nehnuteľnosti: https://youtu.be/u3ZZ_H-WW5A https://my.matterport.com/show/?m=ozBcssCJLSr TUreality Vám exkluzívne ponúka NA PREDAJ veľmi pekný a priestranný 3-izbový byt zvolenského....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, Centrum, 395 000 €, 115,50 m2 cca 3420 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na predaj 4i byt v centre mesta Banská Bystrica. Byt s rozlohou 115,5 m2 sa nachádza v bytovom dome z roku 2007, na 2. poschodí s výťahom. Byt je slnečný, priestranný, moderne zariadený, prešiel kompletnou rekonštrukciou. Pozostáva z chodby, kuchyne prepojenej s jedálňou a obývacou....

 
 
 
 
+27%

Ceny sa zmenila z 75 000 € na 95 000 € dňa 24.02.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa zvýšila

Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 95 000 €, 30,00 m2 cca 3170 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
18.03.2024 - 72.000 €
23.01.2025 - 75.000 €
24.02.2026 - 95.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

18.03.2024.,

www.zoznamrealit.sk

AstonReal hľadá pre klienta 1izbový byt, typ bauring, v Banskej Bystrici, mestská časť Fončorda. Ponúknite : na tel.číslo alebo mailom .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 83 000 €, 19,00 m2 cca 4370 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

31.05.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (emilia.kurakova@xemar.sk alebo 0915 / 974 931) ponúka na predaj : garsónku na Partizánskej ulici o výmere 19 m² v tehlovom bytovom dome na 1. poschodí. V minulosti prešla kompletnou rekonštrukciou, kde boli v stúpačke menené všetky rozvody. Garsónka sa predáva s kompletným....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 59 800 €, 33,00 m2 cca 1810 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

20.03.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350), ponúka na predaj 1 izbový byt pri Banskej Bystrici. Nehnuteľnosť sa nachádza v obci Slovenská Ľupča, časť - Príboj. Byt je na 1. poschodí o výmere 33,26 m² a je po kompletnej rekonštrukcii (plastové okná, murované jadro, dlažba, podlahy).....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 59 500 €, 70,00 m2 cca 850 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

Na prenájom 3izbový byt, s balkónom v obľúbenej lokalite Banskej Bystrici a to Radvaň. Mesačné náklady sú 850.-eur. NA PRENÁJOM: 3-izbový byt – Banská Bystrica, Radvaň – VOĽNÝ IHNEĎ Ponúkame na prenájom priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej a tichej lokalite Radvaň v Banskej Bystrici.....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 131 900 €, 65,00 m2 cca 2030 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame vám na predaj zrekonštruovaný trojizbový byt na skok od centra so skvelou dostupnosťou do všetkých častí Banskej Bystrice, či už autom alebo s MHD, nachádzajúci sa na Švermovej ulici na prvom poschodí (dostatočne vysoko nad zemou) panelového bytového domu. Prineste si osobné....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 28 000 €, 40,00 m2 cca 700 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na prenájom 2 a 1 izbové byty v priamom centre Banskej Bystrice, o výmere od 30 m2. Na prenájom: Štýlové 2- a 1-izbové byty v centre Banskej Bystrice – pešia zóna, nová rekonštrukcia, komplet zariadené, voľné od 01.09.2025 Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruované 2- a 1-izbové....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 235 000 €, 78,00 m2 cca 3010 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Dnes,

www.zoznamrealit.sk

DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná spoločnosť, certifikovaná maklérka Marcela Pokorná ponúka exkluzívne na predaj 3 izbový byt s loggiou, po kompletnej rekonštrukcii, v lokalite Fončorda v Banskej Bystrici. .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 177 900 €, 69,00 m2 cca 2580 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame vám jedinečnú príležitosť stať sa majiteľom priestranného 3-izbového bytu na vyhľadávanej adrese – Golianova ulica, mestská časť Uhlisko. Tento byt nie je len nehnuteľnosťou. Je to priestor s potenciálom, ktorý čaká na to, aby ste mu vdýchli vlastný štýl, energiu a vytvorili....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 124 000 €, 71,00 m2 cca 1750 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.01.2023.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 71m 2 , Banská Bystrica, 124.000 € .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 155 000 €, 43,00 m2 cca 3610 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.02.2023.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 43m 2 , Banská Bystrica, 155.000 € .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, Centrum, 149 900 €, 63,00 m2 cca 2380 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.07.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Ponúkame na predaj pekný 2 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii , ktorý sa nachádza len pár minút pešou chôdzou od centra mesta – námestia SNP a OC EUROPBA v Banskej Bystrici na ulici M. Rázusa . V rámci rekonštrukcie bytu boli menené rozvody vody , odpad , elektroinštalácia, stierky....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 292 000 €, 196,00 m2 cca 1490 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.04.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350), ponúka na predaj moderný 3-izbový byt, ktorý sa nachádza v rodinnom dome v jednej z najvyhľadávanejších lokalít mesta Banská Bystrica – na ulici Lazovná, len na skok od centra.Predmetom predaja je spoluvlastnícky podiel vo veľkosti....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 132 000 €, 45,00 m2 cca 2930 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.12.2024.,

www.cekujbyvanie.sk

Ponúkame na predaj pekný slnečný 2 izbový byt s loggiou po kompletnej rekonštrukcii , ktorý sa nachádza v Banskej Bystrici na ulici Sitnianska . V rámci rekonštrukcie bytu boli menené rozvody vody , odpad , elektroinštalácia, stierky ,plastové okná so sietkami a žalúziami ,dlažba....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 186 000 €, 54,80 m2 cca 3390 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na predaj krásny, slnečný 2-izbový podkrovný byt o výmere 54,8 m² v lukratívnej a zároveň tichej lokalite Banskej Bystrice. Byt sa nachádza na najvyššom poschodí a disponuje:Balkónom a francúzskym balkónom, ktoré zabezpečujú dostatok svetla a príjemnú atmosféruPivnicou v cene bytuByt....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 110 000 €, 35,00 m2 cca 3140 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

23.01.2025.,

www.zoznamrealit.sk

AstonReal súrne hľadá pre klienta: platba v HOTOVOSTI: 1 izbový byt, najlepšie s balkónom, alebo lodžiou, ale môže byť aj pekný Bauring, najlepšie po rekonštrukcii, hocikde v Banskej Bystrici. Sme vďačný ale za všetky ponuky, človek nikdy nevie. Pre viac informácií ohľadom ponúk na....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 165 000 €, 61,21 m2 cca 2700 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na predaj veľký 2,5 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na ulici THK, Fončorda - Banská Bystrica. Byt sa nachádza na 2/8 poschodí v zateplenej bytovke s výťahom. Jeho výmera je 61,21 m2, má vymenené plastové okná a veľmi zachovalé drevené parkety v izbách, inak je v pôvodom stave,....

 
 
 
 
-2%

Ceny sa zmenila z 199 000 € na 195 000 € dňa Dnes
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, BANSKÁ BYSTRICA, Sásová, 195 000 €, 39,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
18.04.2026 - 206.000 €
03.05.2026 - 199.000 €
14.05.2026 - 195.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

18.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj priestranný 1-izbový byt v osobnom vlastníctve s celkovou výmerou 39 m2 + veľkorysá terasa o výmere 23 m2. Byt sa nachádza na zvýšenom prízemí kompletne zrekonštruovaného bytového domu v Banskej Bystrici v obľúbenej lokalite Sásová. .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, Centrum, 240 000 €, 76,00 m2 cca 3160 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

2 - izbový priestranný byt v Banskej Bystrici – časť Centrum, v historickom bytovom dome s výbornou dostupnosťou na Námestie SNP. V tichej lokalite s parkovaním vo vlastnom dvore. Celková plocha bytu 105 m2 Úžitková plocha bytu 76 m2 Byt je po kompletnej rekonštrukcii zariadený v....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 178 000 €, 70,00 m2 cca 2540 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.05.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (xemar8@xemar.sk alebo 0907 895 125) ponúka na predaj krásny 3-izbový byt typu VNKS s výmerou 70 m², nachádzajúci sa na 3. poschodí zo 7 na obľúbenej Starohorskej ulici v Banskej Bystrici (mestská časť Sásová). Byt prešiel kompletnou a kvalitnou rekonštrukciou – vrátane elektroinštalácie,....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 175 000 €, 70,00 m2 cca 2500 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.07.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Ponúkame na predaj slnečný 3 izbový byt s loggiou po rekonštrukcii v tichej časti plnej zelene na Krivánskej ulici v Banskej Bystrici – Sásová , výmera podlahovej plochy bytu je 70 m2. Byt sa nachádza na 6. poschodí v zateplenom bytovom dome .Orientácia bytu je východ/západ. Byt prešiel....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 95 000 €, 61,00 m2 cca 1560 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na predaj 2 iz byt v Banskej BystriciRealitná kancelária XEMAR (kontakt: jana.jakubisova@xemar.sk, 0905 837 273) Exkluzívne ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii s výmerou 61 m², nachádzajúci sa na 1. poschodí bytového domu. Byt sa nachádza v Harmanci....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 103 000 €, 62,00 m2 cca 1660 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.08.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Delta Property ponúka na predaj 2 izbový byt s rozlohou 62 m2 plus loggia plus pivnica. Nachádza sa v zateplenom bytovom dome na 6. z 8. poschodí na ul.Kalinčiakova, Banská Bystrica -sídlisko Radvaň. Prešiel čiastočnou rekonštrukciou-plávajúca podlaha, dlažba, plastové okná, kuchynská....

 
 
 
 

 

Apartmány Makarska

Zobrazené nehnuteľnosti 43-84 (z celkového počtu 521)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>