- nehnuteľnosti Ružinov

  • Na hľadaný výraz "nehnuteľnosti ružinov" sme našli 905 nehnuteľností - priemerná cena 3 077 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 99 m2
    • 124 m2
    • 124 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 124 m2
    • 149 m2
  •  Podľa ceny
    • 305000
    • 382000 (priemerná cena)
    • 458000
    • 3070 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 194 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, BRATISLAVA, Vlčie hrdlo, 95 000 €, 36,00 m2 cca 2640 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, Na žiadosť, 56,23 m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

Andrej KOVÁČ ponúka EXKLUZÍVNE NA PRENÁJOM byt vo veľmi obľúbenej časti Ružinova v Jégého Aleji. Ide o vynikajúcu lokalitu a krásne zariadený byt v známom a obľúbenom projekte Jégého Alej. Pri tomto bývaní nepotrebujete ani len auto, pretože tu je po ruke úplne všetko. Kompletná občianska....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Nivy, Na žiadosť, 221,60 m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.05.2026.,

www.maximreal.sk

Ponúkame na predaj 5 izbový mezonet s vlastným výťahom v nadstavbe na ulici Páričkova v Bratislave – Nivy v lokalite 500 bytov. Nachádza sa na 6. poschodí v tehlovom bytovom dome s výťahom, ktorý bol postavený v roku 1959. Bytový dom má energetický certifikát, bol zrekonštruovaný....

 
 
 
  Pozemok, BRATISLAVA, Ružinov, 752 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

14.04.2026.,

www.rkilavska.sk

Ulica Pod gaštanmi (Ružinov, BA II.) – pozemok o výmere 3.764,50 m2 v priemyselnej zóne s právoplatným územným rozhodnutím na výstavbu skladovacej haly s administratívou pri Hradskej ulici, s dobrou dostupnosťou, s podielom na prístupovej komunikácii a so všetkými inžinierskymi sieťami.....

 
 
 
  Pozemok, BRATISLAVA, Ružinov, 24 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

11.12.2016.,

www.businessreal.sk

Ponúkame na predaj záhradu o výmere 264 m2 a 17m2 zastavaná plocha na Slovnaftskej ul. v Bratislave. Na pozemku je murovaná záhradná chatka /polovica chaty je podpivničená/. V chatke je zavedená elektrika, voda je na pozemku. Prístup autom na pozemok. Cena 24 000. Bližšie informácie....

 
 
 
  Dom, BRATISLAVA, Nivy, 399 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ 5-izbový rodinný dom v pôvodnom stave. Rodinný dom je vhodný buď na kompletnú rekonštrukciu alebo zbúranie a postavenie nového domu. V tejto lokalite ide o ojedinelú príležitosť, keďže možnosti výstavby sú v tejto zóne výrazne regulované. Ponúkaná nehnuteľnosť....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, Na žiadosť, 121,78 m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

Andrej KOVÁČ ponúka EXKLUZÍVNE NA PREDAJ veľký a dispozične výborne riešený 4i byt s priestrannou loggiou, ktorý poskytuje veľkorysý priestor pre plnohodnotný rodinný život. Byt sa nachádza na druhom poschodí kvalitnej novostavby s krásnym výhľadom na park plný stromov a zelene. Príjemná....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, Na žiadosť, 195,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

20.01.2026.,

www.reb.sk

5 a viac izbový byt na predaj v Ružinove, Bratislava EXKLUZÍVNE V PONUKE REB-REAL PARTNERS. Ponúkame na predaj 2 samostatné byty nachádzajúce sa vedľa seba s možnosťou prepojenia na 1 veľkometrážny penthouse v modernom projekte Rozadol. Prípadne sa dá využiť 4 izbový byt na bývanie....

 
 
 
  Obchodný priestor, BRATISLAVA, Štrkovec, Na žiadosť, 41,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.10.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame Vám na prenájom kanceláriu, Bratislava-Ružinov, Drieňová ul. Lake Building. Plocha: úžitková 40,63m2. Nachádza sa na 4. poschodí s výťahom. Na poschodí je spoločná kuchynka a sociálne zariadenia. Vybavenie: otvárateľné okná, klimatizácia, kamerový systém, štruktúrovaná kabeláž,....

 
 
 
  Obchodný priestor, BRATISLAVA, Ružinov, 50 800 €, 40,00 m2 cca 1270 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, Na žiadosť, 55,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PRENÁJOM moderne zariadený 2-izbový byt v novostavbe bytového domu OCTOPUS, vo výbornej lokalite na rohu ulíc Záhradnícka a Mraziarenská, vo vyhľadávanej mestskej časti Ružinov – Nivy. Ponúkaný byt poskytuje v každom zmysle slova komfortné bývanie – moderné zariadenie....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 509 000 €, 125,30 m2 cca 4060 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.01.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 290 895 €, 49,00 m2 cca 5940 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Vlčie hrdlo, Na žiadosť, 45,91 m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PRENÁJOM štýlový 2-izbový byt s loggiou, ktorý prešiel celkovou rekonštrukciou. Zrekonštruovaný bol aj bytový dom, ktorý má čerstvo spravenú fasádu a zateplenie, ale tiež vynovené spoločenské priestory, výťahy a schránky. O bezpečnosť sa stará bezpečnostná brána a kamerový....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 249 000 €, 65,00 m2 cca 3830 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Obchodný priestor, BRATISLAVA, Ružinov, Na žiadosť, 25,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.10.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame Vám na prenájom kancelárie, Bratislava - Ružinov, Drieňová ulica. Plocha: úžitková 25m2. Stav objektu: po rekonštrukcii. V bezprostrednej blízkosti budovy dve banky, niekoľko reštaurácií, pošta a obchody. Kuchynka, sociálne zariadenia na chodbe. Parkovanie možné v okolí budovy,....

 
 
 
  Dom, BRATISLAVA, Ružinov, 259 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ rodinný dom v tichej zastavanej a vyhľadávanej časti Ružinova. Tento starší podpivničený rodinný dom spolu s priľahlým pozemkom ponúka príležitosť realizovať vaše plány o dokonalom bývaní: rekonštrukciou a zobytnením podkrovia alebo postavením nového domu podľa....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, Na žiadosť, 60,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

Andrej KOVÁČ ponúka EXKLUZÍVNE NA PRENÁJOM krásny 2-izbový byt v Ružinove – Štrkovci, s výbornou dostupnosťou do centra, v tichom prostredí s možnosťou športovania a relaxu na neďalekom Štrkoveckom jazere BYT Svidnícka ulica, Ružinov – Štrkovec 2-izbový úžitková plocha: 60 m2 (byt....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 220 000 €, 55,00 m2 cca 4000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Nivy, 325 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.byvajsi.sk

Ponúkame na predaj moderný 2,5-izbový byt v projekte CityPark Ružinov na ulici Plynárenská 3 v Bratislave. Byt sa nachádza v modernej novostavbe skolaudovanej v roku 2019 a ponúka komfortné mestské bývanie vo vyhľadávanej lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou a výbornou dostupnosťou....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Vlčie hrdlo, 79 900 €, 27,47 m2 cca 2910 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 47 600 €, 56,00 m2 cca 850 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 41 300 €, 59,00 m2 cca 700 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 29 600 €, 37,00 m2 cca 800 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Pozemok, BRATISLAVA, Ružinov, 99 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ stavebný pozemok vo výmere 548 m2 , ktorý má univerzálne využitie pre výstavbu: – polyfunkčného objektu (kancelárie, sklad, apartmán, garáž), – samostatného obchodného priestoru, – administratívneho priestoru pre prevádzku školení, – reštauračného priestoru, klubu....

 
 
 
  Dom, BRATISLAVA, Ružinov, 137 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ čiastočne zrekonštruovaný 1 -izbový b yt nachádzajúci sa v jednej z najvyhľadávanejších lokalít Bratislavy. Nehnuteľnosť sa nachádza v zelenej a pokojnej lokalite neďaleko jazera Štrkovec. Byt sa nachádza v zrekonštruovanom bytovom dome s novým výťahom a je ideálny....

 
 
 
  Obchodný priestor, BRATISLAVA, Ružinov, Na žiadosť, 338,92 m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.11.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Priestory sú vysokého štandardu, klimatizované a vykurované. .

 
 
 
  Obchodný priestor, BRATISLAVA, Ružinov, Na žiadosť, 15,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.03.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

Ponúkame vám na prenájom kancelárske priestory v polyfunkčnej budove v tichej lokalite Ružinova na Sabinovskej ul. - BA II. V ponuke je kancelária na 3. poschodí o veľkosti 15 m2. V budove je výťah, denná služba (vrátnik), kamerový systém. Soc. zariadenia s kuchynkou na chodbe, v....

 
 
 
  Garáž, BRATISLAVA, Ružinov, 24 900 €, 13,00 m2 cca 1920 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, Na žiadosť, 64,53 m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PRENÁJOM kompletne zariadený 2,5-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Ružinov. Byt prešiel rekonštrukciou, pýši sa dvomi balkónmi a krásnymi výhľadmi na všadeprítomnú zeleň. Pred domom sa nachádza priestranné parkovisko, na skok budete mať aj obchodné centrum Retro a....

 
 
 
Uložiť
Uložené Uložené

10.01.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame Vám na prenájom administratívny priestor BEZ PROVÍZIE. Jedná sa o kanceláriu s výmerou 25m2. V budove sa nachádzajú priestory od 12,5m2. Plávajúca podlaha, klimatizácia, na chodbe kuchynka a toalety. Budova disponuje službami recepcie. Na prízemí jedáleň, kaviareň, papiernictvo.....

 
 
 
 
-7%

Ceny sa zmenila z 275 000 € na 255 000 € dňa 09.05.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 255 000 €, 46,00 m2 cca 5540 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
02.05.2026 - 275.000 €
09.05.2026 - 255.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, Na žiadosť, 63,04 m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PRENÁJOM svetlý 2-izbový byt v lokalite so skvelou infraštruktúrou a dostupnosťou do centra mesta. Byt prešiel rekonštrukciou a ponúka nadýchaný a otvorený priestor, smerovaný na južnú stranu. V samostatnej nepriechodnej izbe nájdete šatníkovú skriňu a novú posteľ pripravenú....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 259 000 €, 55,31 m2 cca 4680 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, Na žiadosť, 56,94 m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PRENÁJOM zariadený byt vo výbornom stave a pripravený na bývanie Nespornou výhodou bytu je skvelá lokalita s nadštandardnou občianskou vybavenosťou, ktorá ponúka divadlo, obchody, možnosti na voľnočasové a športové aktivity, zastávky MHD a ďalšie. Tichý dvor priamo pred....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 229 000 €, 68,00 m2 cca 3370 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, Na žiadosť, 54,60 m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PRENÁJOM byt v jednej z najvyhľadávanejších lokalít Bratislavy Nehnuteľnosť je perfektne situovaná – obklopená zeleňou a fontánou, no zároveň na skok od autobusovej stanice, biznis centier na Karadžičovej a Mlynských Nivách, Medickej záhrady, či Dunaja, Eurovey, Centrálu....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 179 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ byt pripravený na bývanie v lokalite, ktorá ponúka všetko, čo potrebujte. Pokoj sálajúci z tohto kompletne zrekonštruovaného bytu vás ihneď očarí. Priestranná vstupná hala vedie do jednej z troch izieb. Tu nájdete vzdušnú spálňu so zenovým nádychom a teplými farbami.....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, Na žiadosť, 59,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

Andrej KOVÁČ ponúka EXKLUZÍVNE NA PRENÁJOM svetlý slnečný byt v novostavbe, zasadený do obývanej mestskej časti bratislavského Ružinova. Novostavba so zaujímavou dispozíciou, veľkou loggiou a s nádherným výhľadom je obklopená zeleňou, ktorá vytvára harmonické prostredie pre bývanie.....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Trnávka, Na žiadosť, 60,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.03.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

Ponúkame na predaj svetlý a moderne riešený dvojizbový byt - novostavbu, nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite Bratislava II. – Ružinov, časť Trnávka, ulica Galvaniho. Byt sa nachádza na 2/6. poschodí bytového domu, celková rozloha bytu a príslušenstva 60,54m² s výťahom a je orientovaný....

 
 
 
  Pozemok, BRATISLAVA, Ružinov, 398 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ jedinečný stavebný pozemok so starším rodinným domom o výmere 607 m2 v najrýchlejšie expandujúcej lokalite, Ružinov – NIVY. Lukratívna poloha pozemku, ktorá spája bývanie v súkromí s pešou dostupnosťou do centra mesta je pre jej vysoký potenciál rastu hodnoty....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 44 800 €, 64,00 m2 cca 700 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
 

 

Apartmány Makarska

Zobrazené nehnuteľnosti 421-462 (z celkového počtu 798)

<< <7 8 9 10 11 12 13 14 15 16> >>