- nehnuteľnosti ZVOLEN

  • Na hľadaný výraz "nehnuteľnosti zvolen" sme našli 819 nehnuteľností - priemerná cena 1 707 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 331 m2
    • 414 m2
    • 414 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 414 m2
    • 497 m2
  •  Podľa ceny
    • 566000
    • 708000 (priemerná cena)
    • 850000
    • 1700 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 297 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, ZVOLEN, 135 000 €, 64,00 m2 cca 2110 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.09.2023.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 64m 2 , Zvolen, 135.000 € .

 
 
 
  Dom, ZVOLEN, 380 000 €, 100,00 m2 cca 3800 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

20.05.2026.,

www.peknereality.sk

Radi by ste bývali v tichu prírody, no zároveň nechcete byť ďaleko od mesta? V tichej časti obce Záježová, len 25 km od Zvolena, ponúkame na predaj dva zrekonštruované rodinné domy stojace na rozľahlom pozemku s výmerou až 5 297 m². Tieto nehnuteľnosti sú ideálnou voľbou pre viacgeneračné....

 
 
 
  Pozemok, ZVOLEN, 539 600 €, 13490,00 m2 cca 40 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.11.2023.,

www.orionreal.sk

Ponúkame na predaj lukratívne stavebné pozemky vo výmere 13490 m2 v priemyselnej zóne Zvolena, pri ICE Aréne Zvolen, v bezprostrednej blízkosti Lučeneckej cesty (hlavného ťahu Košice - Bratislava). .

 
 
 
  Obchodný priestor, ZVOLEN, 150 000 €, 200,00 m2 cca 750 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.12.2019.,

www.abcrealitna.sk

Obchodné priestory na predaj vo Zvolene Na predaj obchodný priestor s výkladom a skladom vo Zvolene - mesto. Prízemná murovaná stavba je postavená vo frekventovanej lokalite s výkladmi. K objektu prináležia 4 vlastné parkovacie miesta . Možnosť zásobovania asfaltovou komunikáciou....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, Centrum, 114 900 €, 43,00 m2 cca 2670 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Včera,

www.akmkapital.sk

AKM Kapital realitná kancelária 0905 285 610 v exkluzívnom zastúpení predáva 2 izbový tehlový byt Zvolen centrum 33m² + terasa 10m² s nádherným výhľadom na predaj v srdci mesta Zvolen na predaj. Štýlové mestské bývanie. Hľadáte štartovací byt,... .

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 246 923 €, 89,90 m2 cca 2750 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

23.05.2025.,

www.peknereality.sk

Ponúkame Vám na predaj trojizbový byt s balkónom nachádzajúci sa v novostavbe vo Zvolene, na vyhľadávanom sídlisku Podborová. Podlahová plocha bytu je 89,90m2 a prislúcha k nemu balkón o rozlohe 2,80m2 a pivnica v suteréne domu. Byt je orientovaný na východ a juh. Dispozícia bytu:....

 
 
 
 
-25%

Ceny sa zmenila z 40 000 € na 29 990 € dňa 06.03.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Obchodný priestor, ZVOLEN, 29 990 €, 148,00 m2 cca 200 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
19.08.2025 - 40.000 €
06.03.2026 - 29.990 €

Uložiť
Uložené Uložené

19.08.2025.,

www.peknereality.sk

Ponúkame Vám na predaj hospodársku budovu v intraviláne obce Lukavica. Budova o rozlohe 113m2 má vlastné súpisné číslo a prislúcha k nej malý pozemok o rozlohe 35m2. Je v úplne pôvodnom stave, vhodná na využitie ako sklad prípadne dielňa. Inžinierske siete sú v dosahu. Predajná cena....

 
 
 
  Apartmán, ZVOLEN, 299 000 €, 108,00 m2 cca 2770 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.04.2026.,

www.abcrealitna.sk

Rodinný dom na predaj v lokalite Lukavica vo Zvolene ABC realitná exkluzívne ponúka na predaj novostavbu 4-izbového bungalovu v Lukavici. Táto ponuka je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú pokojné rodinné bývanie v dotyku s prírodou, no zároveň potrebujú mať Banskú Bystricu aj....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 129 900 €, 64,00 m2 cca 2030 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.02.2023.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 64m 2 , Zvolen, 129.900 € .

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 980 000 €, 390,00 m2 cca 2510 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.realsk.sk

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový byt Zvolen. Plocha: úžitková 390m2.Stav objektu: novostavba. Cena 980 000 € Moderne vybavený byt s dvomi kúpeľkami, saunou a štýlovou kuchyňou. Najväčší a najkrajší mezonetový byt na 5-tom poschodí s 2x veľkou terasou s výmerou 150m2. Nádherný výhľad....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 230 000 €, 102,00 m2 cca 2260 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na predaj 4i byt vo Zvolene na sídlisku Západ. Byt sa nachádza na vyvýšenom prízemí bytového domu . Byt prešiel rekonštrukciou a zmenou dispozície. Byt pozostáva z veľkej kuchyne, štyroch samostatných nepriechodných izieb, chodby, samostatného WC , kúpeľne so sprchovacím kútom, vaňou....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 201 105 €, 75,00 m2 cca 2680 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.akmkapital.sk

MODERNÉ A EKOLOGICKÉ BÝVANIE: 3-izbový byt s balkónom v novostavbe ARBORA Podborová, Zvolen (označenie 515, 301) Hľadáte bývanie, ktoré spája vysoký komfort, moderné technológie a ohľaduplnosť k prírode? Ponúkame na predaj... .

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 180 000 €, 81,87 m2 cca 2200 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.05.2026.,

www.peknereality.sk

Ponúkame Vám na predaj priestranný a vkusne zrekonštruovaný 3-izbový byt vo Zvolene na ulici Ľ. Štúra, v tichej lokalite s výbornou dostupnosťou do centra mesta. Byt sa nachádza v tehlovej bytovke a je ideálnou voľbou pre rodinu aj pre klientov, ktorí hľadajú komfortné bývanie bez....

 
 
 
  Obchodný priestor, ZVOLEN, 1 400 000 €, 800,00 m2 cca 1750 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.akmkapital.sk

Ponúkame na predaj lukratívne nebytové priestory v novostavbe v obľúbenej a tichej lokalite v polyfunkčnom dome ARBORA Podborová vo Zvolene, ktorého súčasťou sú byty, nebytové priestory a polyfunkcia. Tento objekt je vďaka svojmu... .

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, Centrum, 159 500 €, 60,00 m2 cca 2660 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.05.2026.,

www.akmkapital.sk

3 izbový tehlový byt, balkón, výťah Zvolen širšie centrum na predaj . Predaj - 3-izbový byt nachádzajúci sa v širšom centre mesta Zvolen, v zateplenom tehlovom bytovom dome s dvomi vchodmi. Bytový dom má opravenú strechu, nové... .

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, Centrum, 249 000 €, 82,00 m2 cca 3040 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.07.2025.,

www.abcrealitna.sk

4-izbový byt na predaj vo Zvolene ABC realitná ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt v srdci mesta Zvolen . Byt sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite priamo v centre mesta so zeleným vnútroblokom a kompletnou občianskou vybavenosťou v pešej dostupnosti (obchody, školy, škôlky,....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 229 051 €, 86,00 m2 cca 2660 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.akmkapital.sk

MODERNÉ A EKOLOGICKÉ BÝVANIE: 3-izbový byt s dvoma balkónmi v novostavbe ARBORA Podborová, Zvolen (označenie 307, 414, 521) Hľadáte bývanie, ktoré spája vysoký komfort, moderné technológie a ohľaduplnosť k prírode? Ponúkame na... .

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 246 923 €, 90,00 m2 cca 2740 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

23.04.2026.,

www.akmkapital.sk

MODERNÉ A EKOLOGICKÉ BÝVANIE: 3-izbový byt s balkónom v novostavbe ARBORA Podborová, Zvolen (označenie 409, 516) Hľadáte bývanie, ktoré spája vysoký komfort, moderné technológie a ohľaduplnosť k prírode? Ponúkame na predaj... .

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 201 105 €, 75,00 m2 cca 2680 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

20.06.2025.,

www.peknereality.sk

Ponúkame Vám na predaj novostavbu 3-izbový byt s balkónom vo Zvolene na sídlisku Podborová. Podlahová plocha bytu je 75m2, rozloha balkónu je 1,91m2 a rozloha pivnice je 3,50m2 (ozn. 515, 301). Dispozícia bytu: predsieň, obývačka spojená s kuchyňou, dve izby, kúpeľňa a samostatné....

 
 
 
  Dom, ZVOLEN, 243 000 €, 150,00 m2 cca 1620 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na predaj rodinný dom s príslušenstvom v obci Zvolenská Slatina, len niekoľko kilometrov od Okresného mesta Zvolen. Rodinný dom bol skolaudovaný v roku 1976. RODINNÝ DOM - Prízemie: • zádverie • chodba • kuchyňa • 2 obytné miestnosti • kúpeľňa s vaňou a WC • špajza • technická miestnosť....

 
 
 
  Pozemok, ZVOLEN, 13 000 €, 201,00 m2 cca 70 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.03.2026.,

www.peknereality.sk

Ponúkame na predaj slnečnú záhradku v obľúbenej záhradkárskej osade Zlatý Potok – ideálne miesto na oddych, pestovanie aj víkendové grilovanie. Pozemok: rovinatý, vysporiadaný, v osobnom vlastníctve Výmera: 201 m² Vybavenie: praktický domček na náradie, studňa kúsok od pozemku Orientácia:....

 
 
 
  Obchodný priestor, ZVOLEN, 170 000 €, 400,00 m2 cca 430 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.02.2022.,

www.abcrealitna.sk

Kancelárie na predaj vo Zvolene Na predaj komerčný administratívny priestor od 460 m2 - celé poschodie samostatne - v sedempodlažnej budove s prístavbou a vlastnými parkovacími kapacitami. lokalita: Zvolen - Banská Bystrica. Lokalita - Zvolen Industrial park, čo ponúka možnosti pridruženej....

 
 
 
  Obchodný priestor, ZVOLEN, 172 000 €, 200,00 m2 cca 860 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.12.2019.,

www.abcrealitna.sk

Obchodné priestory na predaj vo Zvolene Na prenájom obchodný priestor s výkladom a skladom vo Zvolene - mesto. Prízemná murovaná stavba je postavená vo frekventovanej lokalite s výkladmi. K objektu prináležia 4 vlastné parkovacie miesta . Možnosť zásobovania asfaltovou komunikáciou....

 
 
 
  Obchodný priestor, ZVOLEN, 95 000 €, 36,00 m2 cca 2640 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

31.05.2025.,

www.abcrealitna.sk

Obchodné priestory na predaj vo Zvolene ABC realitná pripravuje na predaj obchodný priestor v Novostavbe rezidenčného bytového domu . Poloha v priamom centre mesta Zvolen predurčuje priestor na úspešné podnikanie s dostupnosťou pre zákazníkov na pešo ako aj autom s blízkym parkovaním.....

 
 
 
  Dom, ZVOLEN, 320 000 €, 131,00 m2 cca 2440 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.02.2026.,

www.peknereality.sk

Ponúkame Vám na predaj moderný rodinný dom situovaný v tichej lokalite obce Zvolenská Slatina. Tento dom je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú pokojné bývanie s výbornou dostupnosťou do mesta. Dom s prízemím a podkrovím je postavený na pozemku o rozlohe 267m2, jeho zastavaná....

 
 
 
  Dom, ZVOLEN, Môťová, 289 000 €, 93,00 m2 cca 3110 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.10.2025.,

www.peknereality.sk

Ponúkame Vám na predaj nový rodinný dom vo Zvolene, nachádzajúci sa v tichej časti mestskej časti Môťová, na pozemku o rozlohe 338m2. Dom pozostáva zo vstupnej chodby na prízemí, kde sa nachádza obývacia časť spojená s kuchyňou s výstupom na dvor, kúpeľňa s WC a jedna izba. Na poschodie....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 90 000 €, 35,00 m2 cca 2570 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.01.2025.,

www.realityplanet.sk

Hľadám na kúpu 1-izbový byt vo Zvolene, na stave nezáleží, do 90 000€, platba v hotovosti, najlepšie centrum, západ, alebo Podborová. Právny servis zabezpečím. Foto ilustračné Hľadám na kúpu 1-izbový byt vo Zvolene ; Zvolen.

 
 
 
  Garáž, ZVOLEN, 8 000 €, 13,00 m2 cca 620 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

20.06.2025.,

www.peknereality.sk

Ponúkame Vám na predaj vonkajšie parkovacie státia s rozlohou 13 m2, nachádzajúce sa na sídlisku Sekier. Cena jedného parkovacieho státia je 8 000 €. K dispozícii je už len 5 parkovacích miest, preto nás neváhajte čím skôr kontaktovať! Bližšie informácie Vám radi poskytneme v našej....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, Centrum, 114 900 €, 43,00 m2 cca 2670 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Včera,

www.akmkapital.sk

AKM Kapital realitná kancelária 0905 285 610 v exkluzívnom zastúpení predáva. Štýlové mestské bývanie s veľkou terasou v srdci mesta Zvolen Hľadáte štartovací byt, investičnú príležitosť alebo moderné mestské bývanie? Máme pre Vás na predaj... .

 
 
 
  Dom, ZVOLEN, 139 000 €, 250,00 m2 cca 560 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na predaj rodinný dom s krásnym veľkým pozemkom len 20 km od Zvolena, v obci Pliešovce. Nachádza sa v srdci obce, pri parku, má len jedného suseda. Dom je tehlový, má dve plné a jedno uskočené podlažie, je takmer v pôvodnom, no zachovalom stave, okná boli vymenené za plastové. Kúrenie....

 
 
 
  Dom, ZVOLEN, 89 000 €, 339,00 m2 cca 260 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Včera,

www.akmkapital.sk

AKM Kapital realitná kancelária 0905 285 610 v exkluzívnom zastúpení predáva. Rekreačná chata Zvolen- Kováčová. Rekreačná chata sa nachádzajúcu v obľúbenej chatovej oblasti Kováčová, v krásnej prírode plnej zelene, v blízkosti mesta Zvolen.... .

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 229 051 €, 86,00 m2 cca 2660 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

20.06.2025.,

www.peknereality.sk

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt s dvoma balkónmi nachádzajúci sa v novostavbe vo Zvolene na tichom sídlisku Podborová, ktorá Vám ponúka atraktívne a moderné bývanie s vyšším priestorovým štandardom. Nehnuteľnosť je postavená ako pasívny nízkoenergetický bytový dom, eko-eko. Stavba....

 
 
 
  Dom, ZVOLEN, 569 000 €, 210,00 m2 cca 2710 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Včera,

www.abcrealitna.sk

Rodinný dom na predaj vo Zvolene Rezidencia na Sarvaške vo Zvolene predstavuje vzácnu kombináciu prémiovej polohy a veľkorysej metráže, ktorá je v tejto prestížnej lokalite už takmer nedostupná. Nehnuteľnosť definuje vysoký štandard bývania a ponúka priestor, ktorý sa plne prispôsobí....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 127 000 €, 55,00 m2 cca 2310 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.03.2025.,

www.abcrealitna.sk

2-izbový byt na predaj vo Zvolene ABC realitná ponúka na predaj 2 izbový byt vo Zvolene v mestskej časti Lipovec. Samotný Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou elektriny, stierok, podláh, murovaného jadra a pod. Bytovka prešla taktiež rekonštrukciou balkónov, zateplenia, spoločných....

 
 
 
  Dom, ZVOLEN, 245 000 €, 220,00 m2 cca 1110 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.04.2026.,

www.peknereality.sk

Ak hľadáte nehnuteľnosť s potenciálom na bývanie, investíciu alebo podnikanie, tento dom v našej ponuke má široké možnosti využitia podľa vašich potrieb. Rodinný dom je kompletne podpivničený, má dve nadzemné podlažia a podkrovie. Každé podlažie disponuje rovnakou dispozíciou – vstupná....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 142 000 €, 64,20 m2 cca 2210 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.08.2025.,

www.abcrealitna.sk

2-izbový byt na predaj vo Zvolene ABC realitná ponúka na predaj: Kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt s modernou loggiou vo Zvolene mestská štvrť Sekier Hľadáte ideálne bývanie bez starostí s rekonštrukciou ? Ponúkame na predaj krásny 2-izbový byt v žiadanej lokalite Zvolen - Sekier,....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 142 000 €, 55,00 m2 cca 2580 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.04.2026.,

www.abcrealitna.sk

2-izbový byt na predaj vo Zvolene ​ABC Realitná vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt v jednej z najobľúbenejších lokalít mesta – na sídlisku Zlatý potok. Ak hľadáte kombináciu pokoja, zelene a výbornej dostupnosti, tento byt je určený práve pre vás.....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 246 922 €, 90,00 m2 cca 2740 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.03.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj novostavbu trojizbový byt s balkónom nachádzajúci sa vo Zvolene, na vyhľadávanom sídlisku Podborová. Podlahová plocha bytu je 89,90m2 a prislúcha k nemu balkón o rozlohe 2,80m2 a pivnica v suteréne domu. Byt je orientovaný na východ a juh. Dispozícia bytu: predsieň,....

 
 
 
  Dom, ZVOLEN, 396 000 €, 760,00 m2 cca 520 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.07.2025.,

www.zoznamrealit.sk

AKM Kapital realitná kancelária v exkluzívnom zastúpení predáva oplotený objekt, ktorý predstavuje ideálnu kombináciu pre podnikanie a bývanie, čo z neho robí atraktívnu možnosť pre tých, ktorí hľadajú multifunkčný objekt. Práve takýto objekt Vám ponúkame v obci Zvolenská Slatina....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 154 000 €, 69,00 m2 cca 2230 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na predaj 3 iz byt vo Zvolene - ZápadXEMAR (jana.jakubisova@xemar.sk alebo 0905 837 273 ) exkluzívne ponúka na predaj 3 izbový byt s lóggiou, ktorý sa nachádza vo Zvolene mestská časť Západ, ulica Novozámocká . Nehnuteľnosť je v pôvodnom stave a je o výmere 69m2. Byt sa nachádza na....

 
 
 
  Obchodný priestor, ZVOLEN, 850 000 €, 310,00 m2 cca 2740 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.02.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj objekt pre obchod Zvolen. Plocha: podlahová plocha 355m2 zastavaná 395m2, pozemku 1613m2.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Cena 850 000 € Objekt sa skladá z dvoch častí s priamym vstupom z ulice medzi ktorými je vjazd do dvora. V areáli je predajňa so vstupom....

 
 
 
  Dom, ZVOLEN, 119 900 €, 140,00 m2 cca 860 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.03.2025.,

www.realityplanet.sk

Na predaj rodinný dom v tichej ulici obce Sása. Čiastočne podpivničený dom leží na rovinatej parcele o výmere 461 m2. Je postavený v 60 –tych rokoch z tehly a kvadry a je v pôvodnom stave. Má zavedenú elektrinu ( nová rozvodná skriňa), plyn, vodu z obecného vodovodu, odpady sú vyvedené....