- nehnuteľnosti ZVOLEN

  • Na hľadaný výraz "nehnuteľnosti zvolen" sme našli 819 nehnuteľností - priemerná cena 1 707 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 331 m2
    • 414 m2
    • 414 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 414 m2
    • 497 m2
  •  Podľa ceny
    • 566000
    • 708000 (priemerná cena)
    • 850000
    • 1700 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 297 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, ZVOLEN, 56 500 €, 22,00 m2 cca 2570 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.05.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Delta Property ponúka na predaj zariadenú garsónku s rozlohou 22 m2 aj s garážou 24 m2. Nachádza sa na ul.Prachatická v meste Zvolen Na Zlatom Potoku. Jedná sa o pôvodny stav, v byte bolo vymenené plastové okno. Bytový dom prešiel rekonštrukciou a zateplením. Nízke mesačné náklady-....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 146 000 €, 76,00 m2 cca 1920 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.04.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (monika.bruchanikova@xemar.sk, alebo 0944 107 803) ponúka na predaj 3 izb. byt v širšom centre Zvolena na ulici J. Jesenského. Byt sa nachádza na 1.poschodí v zateplenej bytovke s novým výťahom. Jeho výmera je 75,5 m2, má 2 balkóny a je naozaj veľmi priestranný. Byt je v pôvodnom....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 99 000 €, 62,00 m2 cca 1600 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.10.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj 2 izbový byt v novostavbe Rákoš, Zvolen. Byt sa nachádza na 4. poschodí tehlového bytového domu s výťahom, postaveného v roku 2008. Plocha bytu je 62m2, pivnice 2m2. K bytu patrí aj garážové stojisko o výmere 13,4 m2 v suteréne bytového domu a vyhradené parkovacie....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 67 000 €, 42,00 m2 cca 1600 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.08.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Delta Property ponúka na predaj 1-izb. byt v centre meste Zvolen na ulici M.R.Štefánika. Jedná sa o väčší byt s rozlohou 42 m2, bez balkóna.Nachádza sa na 5. poschodí z 8. Je v pôvodnom stave, vymenené boli len plastové okná. Lokalita: centrum ponúka kompletnú občiansku vybavenosť.Energetický....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 354 445 €, 108,00 m2 cca 3280 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3 izbový apartmánový byt v priamom centre mesta Zvolen. Jeho dispozícia Vám ponúka moderné a funkčné bývanie. Byt o rozlohe 108m2 pozostáva zo vstupnej chodby, dvoch priestranných izieb, obývacej izby prepojenej s kuchynskou časťou, kúpeľne a WC.....

 
 
 
  Dom, ZVOLEN, 250 000 €, 200,00 m2 cca 1250 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.02.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Hľadáte harmonické bývanie v tichom prostredí, len pár minút od mesta? Tento rodinný dom v obľúbenej obci Lieskovec pri Zvolene ponúka presne to, čo dnešné rodiny hľadajú: kľud, priestor a dve plnohodnotné bytové jednotky pre maximálnu flexibilitu. .

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 125 000 €, 57,00 m2 cca 2190 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.03.2022.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 57m 2 , Zvolen, 125.000 € .

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 105 500 €, 62,00 m2 cca 1700 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Realitná kancelária SLOVREAL: Ponúkame na predaj 2-izbový byt o výmere 62 m², situovaný na 2. poschodí zatepleného bytového domu s výťahom. Byt sa nachádza v a pokojnej lokalite Sekier vo Zvolene. Dispozične pozostáva z dvoch izieb, kuchyne, kúpeľne spojenou s WC a vstupnej chodby.....

 
 
 
  Dom, ZVOLEN, 190 000 €, 40,00 m2 cca 4750 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.11.2023.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj moderne prerobený mobilný dom v okrese Zvolen v osobnom vlastníctve bez tiarch. Mobilný dom - novostavba bude na LV zapísaná ako Rekreačný dom /RD/ . Pozemok má krásnu výmeru až 2335 m2, je situovaný nad obcou, v tichej lokalite pod horou a s nádherným výhľadom....

 
 
 
  Obchodný priestor, ZVOLEN, 315 000 €, 150,00 m2 cca 2100 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.08.2025.,

www.zoznamrealit.sk

ABC realitná ponúka exkluzívny obchodný priestor s bezproblémovým parkovaním! Hľadáte ideálne miesto pre vaše podnikanie? Ponúkame na predaj atraktívny obchodný priestor, ktorý vám poskytne všetko, čo potrebujete na úspešné fungovanie! .

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, Centrum, 180 000 €, 71,00 m2 cca 2540 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Realitná kancelária SLOVREAL: Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite priamo v centre mesta Zvolen – Námestie slobody. Byt sa nachádza v zateplenej tehlovej bytovke na vyvýšenom prízemí (1. poschodie) a disponuje veľkorysou výmerou až 71,35 m². Byt prešiel....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 139 360 €, 64,00 m2 cca 2180 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.01.2023.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 64m 2 , Zvolen - Záhonok, 139.360 € .

 
 
 
 
-4%

Ceny sa zmenila z 258 000 € na 248 000 € dňa 09.05.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Dom, ZVOLEN, 248 000 €, 200,00 m2 cca 1240 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
07.05.2026 - 258.000 €
09.05.2026 - 248.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

07.05.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (michal.jarunek@xemar.sk alebo 0948 730 906), ponúka na predaj investičnú nehnuteľnosť s okamžitým výnosom 1.370€/mes. – 2 rodinné domy/2 byty v obci Lieskovec pri Zvolene.Nehnuteľnosť sa nachádza v obci Lieskovec, len cca 3 minúty autom od Zvolena, na rovinatom pozemku o výmere....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 131 000 €, 75,00 m2 cca 1750 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj 3 izbový byt s loggiou, Zvolen Zlatý Potok na ulici A.Hlinku. Byt je v osobnom vlastníctve a nachádza sa na 8.p. zatepleného bytového domu s výťahom, s celkovou rozlohou 75 m2. K bytu prislúcha murovaná pivnica o výmere cca 2,2 m2. Byt je po kompletnej rekonštrukcii:....

 
 
 
  Obchodný priestor, ZVOLEN, 250 000 €, 238,00 m2 cca 1050 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.11.2020.,

www.ringo.sk

Predám rekreačné a reštauračné priestory 238m 2 , Zvolen, 250.000 € .

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 129 600 €, 53,00 m2 cca 2450 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.11.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj slnečný priestranný dvojizbový byt v osobnom vlastníctve vo veľmi dobrej a vyhľadávanej časti sídliska Západ vo Zvolene na Šmidkeho ulici. DISPOZÍCIA: Priestranný slnečný dvojizbový byt o rozlohe 53 m2 pozostáva z dvoch priestranných izieb, priestrannej kuchyne,....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 100 000 €, 39,00 m2 cca 2560 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.05.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Hľadáte ideálne štartovacie bývanie, bezpečnú investíciu alebo pokojné miesto pre svojich blízkych? Ponúkame Vám na predaj 1-izbový byt s rozlohou 39 m2, na 1/4 poschodí s výťahom, s vynikajúcou dispozíciou, nachádzajúci sa v jednej z najobľúbenejších častí Zvolena – na sídlisku Podborová.....

 
 
 
  Dom, ZVOLEN, 250 000 €, 200,00 m2 cca 1250 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.07.2022.,

www.ringo.sk

Predám rodinný dom, vilu 200m 2 , Zvolen, 250.000 € .

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 152 500 €, 76,00 m2 cca 2010 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.11.2022.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 76m 2 , Zvolen, 152.500 € .

 
 
 
  Dom, ZVOLEN, 275 000 €, 242,00 m2 cca 1140 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.11.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

V južnej časti mesta Zvolen v blízkosti centra ponúkam na predaj obývaný rodinný dom postavený v r. 1993 spolu s prislúchajúcim oploteným pozemkom o celkovej výmere 638 m2. Dom je dvojposchodový, čiastočne podpivničený 53 m2 s prístavbou ateliéru 49 m2. Použité stavebné materiály....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 103 000 €, 56,00 m2 cca 1840 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Delta Property ponúka na predaj kompletne zreknštruovaný 2-izb. byt s rozlohou 56 m2. Nachádza sa na ul. Izáka Lihoveckého,neďaleko centra mesta Zvolen. Bytový dom je tehlový, zateplený, byt je situovaný na 3. poschodí bez výťahu. K bytu prislúcha pivnica v prízemí. Dispozícia: vstupná....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 96 000 €, 57,00 m2 cca 1680 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.11.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

VIRTUÁLNA 3D OBHLIADKA: (link skopírujte do Vášho internetového prehliadača) https://livetour.istaging.com/17d6caa3-d8dd-459f-be31-d9490fe23b11 Predaj 2 izbového bytu bez balkóna blízko centra mesta Zvolen, na ulici Bystrický rad. Byt o rozlohe 56,92 m2 sa nachádza na 4. poschodí....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, Centrum, 265 000 €, 77,00 m2 cca 3440 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Realitná kancelária SLOVREAL : Ponúkame na predaj priestranný a kvalitne kompletne zrekonštruovaný 3 - izbový byt priamo v centre mesta Zvolen. Byt sa nachádza na 1. poschodí v zateplenej tehlovej bytovke a disponuje veľkorysou výmerou 77 m². Nehnuteľnosť prešla kompletnou a rekonštrukciou,....

 
 
 
 
-4%

Ceny sa zmenila z 164 900 € na 159 000 € dňa 15.05.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, ZVOLEN, 159 000 €, 75,00 m2 cca 2120 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
04.05.2026 - 164.900 €
15.05.2026 - 159.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

04.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

AKM Kapital realitná kancelária v exkluzívnom zastúpení predáva. Priestranný 3-izbový byt s balkónom na 1. poschodí – Ideálny priestor pre vašu rekonštrukciu! Hľadáte byt, ktorý si chcete pretvoriť presne podľa svojich snov? Ponúkame na predaj 3-izbový byt s balkónom na vyhľadávanom....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 149 000 €, 70,00 m2 cca 2130 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.05.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj veľmi pekný kompletne zariadený a prerobený 3 izbový byt s lógiou v dobrej polohe na žiadanom Západe. Nehnuteľnosť s celkovou rozlohou spolu s pivnicou a balkónom takmer 80 m2 pozostáva z predsiene, troch nepriechodných izieb, kuchyne, samostatnej kúpeľne s vaňou....

 
 
 
  Garáž, ZVOLEN, 15 000 €, 18,00 m2 cca 830 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (emanuel.nota@xemar.sk, 0948 099 191) ponúka na predaj garáž vo Zvolene 5 min. chôdze od centra mesta/ Hlbiny. Konštrukcia garáže je betónový prefabrikát s asfaltovou strechou. Dvere plechové výklopné. Uzamykanie na visiacu zámku. Bez inžinierskych sietí a montážnej jamy. -.

 
 
 
  Dom, ZVOLEN, 320 000 €, 381,00 m2 cca 840 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.05.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Na predaj novostavba rod. dom v obci Lieskovec, okres Zvolen XEMAR (tomas.hochstein@xemar.sk alebo 0908 085 166), ponúka na predaj novostavbu rodinného domu, ktorý Vám poskytne komfortné bývanie v obci Lieskovec, okres Zvolen. Nehnuteľnosť sa nachádza na pozemku o výmere 381 m². Dispozícia....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 73 900 €, 32,00 m2 cca 2310 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

20.10.2022.,

www.ringo.sk

Predám 1-izbový byt 32m 2 , Zvolen, 73.900 € .

 
 
 
  Apartmán, ZVOLEN, 190 240 €, 58,00 m2 cca 3280 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Radi by sme Vám predstavili jedinečnú príležitosť na kúpu moderných podkrovných apartmánov priamo v srdci mesta Zvolen. Tieto štýlové byty ponúkajú komfortné a funkčné bývanie v atraktívnej lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou na dosah ruky. Každý apartmán je premyslene dispozične....

 
 
 
 
-5%

Ceny sa zmenila z 159 999 € na 152 500 € dňa 12.05.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, ZVOLEN, Centrum, 152 500 €, 53,00 m2 cca 2880 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
04.05.2026 - 159.999 €
12.05.2026 - 152.500 €

Uložiť
Uložené Uložené

04.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Dispozične pozostáva z troch nepriechodných izieb, kuchyne, kúpeľne, samostatného WC a vstupnej chodby. Byt je po kompletnej rekonštrukcii. V rámci rekonštrukcie sa prerobilo murované jadro, rozvody vody, elektrické rozvody, podlahy, stierky. K bytu prislúcha aj pivnica. Parkovanie....

 
 
 
  Dom, ZVOLEN, 414 000 €, 114,00 m2 cca 3630 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.12.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Hľadáte moderné bývanie v tichej a prestížnej lokalite? Tento priestranný radový dom vo Zvolene v srdci Podborovej ponúka ideálnu kombináciu pohodlia, výbornej dispozície a súkromia. Nachádza sa v pokojnej slepej ulici s nádhernými výhľadmi a príjemnou komunitou. Navyše, centrum mesta....

 
 
 
 
-1%

Ceny sa zmenila z 118 900 € na 118 000 € dňa 01.05.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, ZVOLEN, Môťová, 118 000 €, 55,00 m2 cca 2150 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
30.04.2026 - 118.900 €
01.05.2026 - 118.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

30.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj dvojizbový byt na sídlisku Záhonok v meste Zvolen. Byt na 1.poschodí disponuje dvomi nepriechodnými izbami, kuchyňou a kúpeľňou s toaletou. .

 
 
 
  Garáž, ZVOLEN, 15 000 €, 18,00 m2 cca 830 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.09.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Predám murovanú garáž v radovej zástavbe Zlatý potok - Lieskovská cesta pri SPP. Čistý priechodzí rozmer vchodovej zárubne je 200 x 240 cm, podlahová plocha 295 x 630 cm. Strecha je pokrytá zinkovaným plechom, dvere majú oceľový rám, výplň laťkové - uzamykateľné 2x. Podlaha liaty....

 
 
 
  Dom, ZVOLEN, 249 900 €, 419,00 m2 cca 600 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.01.2026.,

www.zoznamrealit.sk

AKM Kapital realitná kancelária v exkluzívnom zastúpení predáva rodinný dom Zvolen Dobrá Niva s dušou vidieka, pokoj, súkromie a moderné pohodlie. Hľadáte miesto, kde vládne pokoj, súkromie a autentická atmosféra vidieka? Tento starý vidiecky dom, ktorý prešiel citlivou a rozsiahlou....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 228 000 €, 172,00 m2 cca 1330 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.04.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Na predaj Vám ponúkame dva jedinečné, atypické byty na 2. poschodí v obľúbenej lokalite na Pribinovej ulici. Tieto byty vás očaria svojím originálnym dispozičným riešením a možnosťou ich prepojenia a vytvorenia jedného bytu s plochou 162 m2. Doprajte si jedinečný životný štýl. Byt....

 
 
 
  Dom, ZVOLEN, 105 000 €, 420,00 m2 cca 250 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.04.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

175452 - Ponúkame na predaj veľký a priestranný 3-izbový dom z polovice 18.storočia, nachádzajúci sa v obci Sása pri Zvolene. Dom má rozlohu 420m² a celkovo aj s pozemkom 3.749m². Pri dome sa nachádza aj hospodárska budova s plochou približne 60m². Dom má 50 cm kamenné múry, v každej....

 
 
 
  Dom, ZVOLEN, 335 000 €, 352,00 m2 cca 950 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.01.2025.,

www.ringo.sk

Predám rodinný dom, vilu 352m 2 , Zvolen, 335.000 € .

 
 
 
  Pozemok, ZVOLEN, 71 120 €, 1778,00 m2 cca 40 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.11.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (emanuel.nota@xemar.sk, 0948 099 191) ponúka na predaj pozemok v katastrálnom území Kováčová okres Zvolen. Pozemok v tesnej blízkosti objektu rekreačné zariadenie ZVJS Kováčová s rozlohou 1778 m² cena 40 euro za m². Cena dohodou možná. V cene nehnuteľností je kompletný katastrálny....

 
 
 
  Dom, ZVOLEN, 298 000 €, 529,00 m2 cca 560 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.05.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (tomas.hochstein@xemar.sk alebo 0908 085 166), ponúka na predaj novostavbu rodinného domu, ktorý Vám poskytne komfortné bývanie v obci Kráľová, vzdialenej od Zvolena 8 km, okres Zvolen. Novostavba rodinného domu sa nachádza v krásnom prírodnom prostredí, plnom zelene. Nehnuteľnosť....

 
 
 
  Dom, ZVOLEN, 880 800 €, 420,00 m2 cca 2100 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.05.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (monika.dianova@xemar.sk alebo 0915962557), ponúka na predaj rekreačnú chatu s možnosťou celoročného bývania v obci Kováčová, ktorá je známa svojim termálnym kúpaliskom - Holidaypark, Národným rehabilitačným centrom a Kúpale Kováčová. Obec Kováčová sa nachádza len pár km od....

 
 
 
  Dom, ZVOLEN, 49 000 €, 50,00 m2 cca 980 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.02.2020.,

www.ringo.sk

Predám chatu, chalupu 50m 2 , Zvolen, 49.000 € .

 
 
 
 
-4%

Ceny sa zmenila z 450 000 € na 430 000 € dňa 26.03.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Apartmán, ZVOLEN, 430 000 €, 107,00 m2 cca 4020 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
06.11.2025 - 450.000 €
26.03.2026 - 430.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

06.11.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj nadštandardný slnečný rodinný dom - novostavbu, bungalov s murovanou dvojgarážou, postavené z kvalitných materiálov na rovinatom slnečnom pozemku o výmere 1000 m2, ktorý poskytuje príjemné súkromie a dostatok priestoru na oddych vo vyhľadávanej pokojnej časti mesta....

 
 
 
 

 

Apartmány Makarska

Zobrazené nehnuteľnosti 127-168 (z celkového počtu 772)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>

MyGoHome - Hľadaj a ulož nehnuteľnosti

Kliknite pre MyGoHome možnosti! Zatvoriť