- nehnuteľnosti ZVOLEN

  • Na hľadaný výraz "nehnuteľnosti zvolen" sme našli 819 nehnuteľností - priemerná cena 1 707 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 331 m2
    • 414 m2
    • 414 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 414 m2
    • 497 m2
  •  Podľa ceny
    • 566000
    • 708000 (priemerná cena)
    • 850000
    • 1700 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 297 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Dom, ZVOLEN, 356 000 €, 300,00 m2 cca 1190 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.02.2022.,

www.ringo.sk

Predám rodinný dom, vilu 300m 2 , Zvolen, 356.000 € .

 
 
 
  Dom, ZVOLEN, 135 000 €, 300,00 m2 cca 450 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.06.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Výrazné zníženie ceny ! Ponúkame na predaj viacgeneračný tehlový rodinný dom v kľudnej časti mesta Zvolen. Dom má 3 nadzemné podlažia ( 3 samostatné byty s vlastným vchodom, príslušenstvom a terasou). Bol postavený v r. 1985. Okná sú plastové, elektroinštalácia medená. Úžitková plocha....

 
 
 
  Dom, ZVOLEN, 133 000 €, 240,00 m2 cca 550 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj gazdovský rodinný dom vo Zvolene, časť Môťová. Dom je kamenný, v pôvodnom stave. Má 10 miestnosti, strecha z pálenej škridle bez zatekania. Do domu je zavedená voda, elektrina, kanalizácia, plynové kúrenie (novy kotol). K domu prislúcha garáž, hospodárska budova....

 
 
 
  Dom, ZVOLEN, 16 000 €, 19,00 m2 cca 840 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.03.2023.,

www.svetnehnutelnosti.sk

V bývalej záhradkárskej oblasti Bučina 4 - cesta popri teplárni - smer priehrada Môťová, nad odkaliskom, ponúkam na predaj podpivničenú trojposchodovú chatu s prideleným súpisným číslom. Stavba má betónový základ - pivničné priestory so samostatným prístupom z nádvoria. Zastavaný....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 148 000 €, 76,00 m2 cca 1950 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.01.2023.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 76m 2 , Zvolen, 148.000 € .

 
 
 
  Dom, ZVOLEN, 212 800 €, 319,00 m2 cca 670 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.07.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Virtuálna prehliadka: https://virtualneprehliadky.dodomceka.sk/1518 Realitná kancelária DO DOMČEKA Vám ponúka na predaj nehnuteľnosť s komfortom pešej dostupnosti do centra mesta Zvolen. Patrí k nej tiež vlastný dvor a garážové státie. Úžitková plocha je 318,58 m² a celková rozloha....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 154 900 €, 75,00 m2 cca 2070 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Dnes,

www.zoznamrealit.sk

AKM Kapital realitná kancelária v exkluzívnom zastúpení predáva. Priestranný 3-izbový byt s balkónom na 1. poschodí – Ideálny priestor pre vašu rekonštrukciu! Hľadáte byt, ktorý si chcete pretvoriť presne podľa svojich snov? Ponúkame na predaj 3-izbový byt s balkónom na vyhľadávanom....

 
 
 
  Dom, ZVOLEN, 285 000 €, 290,00 m2 cca 980 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

20.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

ABC realitná ponúka na predaj 5 izbový rodinný dom s pozemkom o rozlohe 689 m2 v meste Zvolen - mestská časť Podborová. Táto ponuka je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú pokojné rodinné bývanie v dotyku s prírodou a dobrou dostupnosťou do mesta Zvolen. .

 
 
 
  Garáž, ZVOLEN, 23 900 €, 20,00 m2 cca 1200 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

AKM Kapital realitná kancelária v exkluzívnom zastúpení predáva murovanú garáž s elektrickou bránou na ovládanie v meste Zvolen v obľúbenej lokalite sídliska Zlatý potok. Garáž je vo veľmi dobrom, suchom stave a disponuje elektrinou aj elektrickou bránou na diaľkové ovládanie, čo....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 95 000 €, 62,00 m2 cca 1530 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.01.2023.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 62m 2 , Zvolen, 95.000 € .

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 157 900 €, 56,00 m2 cca 2820 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.04.2026.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 56m 2 , Zvolen, 157.900 € .

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 150 000 €, 90,00 m2 cca 1670 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.03.2023.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 90m 2 , Zvolen - Sokolská, 150.000 € .

 
 
 
  Pozemok, ZVOLEN, 650 000 €, 800,00 m2 cca 810 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.05.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj objekt bývalej kotolne na veľkom pozemku o výmere 5 500m2, ktorý sa nachádza priamo v strede sídliska v meste Zvolen. Na pozemku sa nachádza budova o výmere 603m2 a 5 veľkých garáži každá o výmere 50m2. V blízkosti objektu je plná občianska vybavenosť, škola, škôlka,....

 
 
 
  Obchodný priestor, ZVOLEN, 412 000 €, 1271,00 m2 cca 320 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.06.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality Vám ponúka na predaj administratívny objekt vo Zvolene v časti Môťová. Objekt sa skladá z dvoch budov spoločne prepojených na prvom poschodí. Konštrukcia objektov je tehlová, tretie podkrovné poschodie je drevostavba. Objekt je v pôvodnom stave. V minulosti objekt slúžil....

 
 
 
  Polyfunkčný objekt, ZVOLEN, 790 000 €, 1277,00 m2 cca 620 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.01.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Dobré Reality s.r.o. v zastúpení realitným maklérom, Strmeňová Adriana Vám ponúkajú na predaj polyfunkčný objekt na Pribinovej ulici vo Zvolene, v časti Sekier. Plocha: úžitková 1277m2, zastavaná 982m2.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Cena 790 000€. Uvedený objekt sa nachádza....

 
 
 
 
-4%

Ceny sa zmenila z 450 000 € na 430 000 € dňa 28.02.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Apartmán, ZVOLEN, 430 000 €, 1000,00 m2 cca 430 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
26.02.2026 - 450.000 €
28.02.2026 - 430.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

03.02.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj nadštandardný slnečný rodinný dom - novostavbu, bungalov s murovanou dvojgarážou, postavené z kvalitných materiálov na rovinatom slnečnom pozemku o výmere 1000 m2, ktorý poskytuje príjemné súkromie a dostatok priestoru na oddych vo vyhľadávanej pokojnej časti mesta....

 
 
 
  Obchodný priestor, ZVOLEN, 350 000 €, 120,00 m2 cca 2920 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.07.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj objekt pre obchod Zvolen. Plocha: úžitková 120m2, zastavaná 128m2, pozemku 324m2.Stav objektu: pôvodný stav. Cena 350 000 € Objekt v centre Zvolena je v súčasnosti využívaný ako zabehnutá a známa krčma. Podpivničený objekt sa nachádza v blízkosti železničnej....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, Môťová, 103 000 €, 56,00 m2 cca 1840 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

AstonReal ponúka na predaj slnečný dvojizbový byt v osobnom vlastníctve v zateplenom bytovom dome vo Zvolene na sídlisku Môťová. Byt o výmere 55 m2 dispozične pozostáva z dvoch nepriechodných izieb, kuchyne, chodby, kúpeľne a oddeleného WC. Byt je v pôvodnom ale veľmi slušnom zachovalom....

 
 
 
  Obchodný priestor, ZVOLEN, 250 000 €, 277,00 m2 cca 900 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.11.2020.,

www.ringo.sk

Predám rekreačné a reštauračné priestory 277m 2 , Zvolen, 250.000 € .

 
 
 
 
-2%

Ceny sa zmenila z 123 000 € na 120 000 € dňa 14.04.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, ZVOLEN, Centrum, 120 000 €, 33,00 m2 cca 3640 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
26.03.2026 - 123.000 €
14.04.2026 - 120.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

26.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na jednoizbový byt v centre mesta Zvolen s rezidentným parkovaním. .

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 137 900 €, 63,00 m2 cca 2190 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.12.2022.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 63m 2 , Zvolen, 137.900 € .

 
 
 
  Obchodný priestor, ZVOLEN, 350 000 €, 769,00 m2 cca 460 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.11.2020.,

www.ringo.sk

Predám rekreačné a reštauračné priestory 769m 2 , Zvolen, 350.000 € .

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 104 900 €, 64,00 m2 cca 1640 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.08.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj 3 izbový komplet zrekonštruovaný byt s balkónom nachádzajúci sa v zateplenom bytovom dome na ulici Okružná, Zvolen - Bukovinka. Byt má výmeru 64m2, pivnica 2m2. V rámci rekonštrukcie boli vymenené plastové okná, elektroinštalácia, murované jadro, sanita, laminátové....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 124 997 €, 75,00 m2 cca 1670 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.08.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Úžasný 3-izbový byt s loggiou 75m2, nízke náklady a výhodná cena, v atraktívnej lokalite ulica Švermova, Zvolen - váš vlastný prístav šťastia ID 464 Igor Ambrózy, váš špecialista na reality a financie, vám exkluzívne v mene majiteľa predstavuje tento krásny a atraktívny3-izbový byt....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 185 000 €, 85,00 m2 cca 2180 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

20.01.2023.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 85m 2 , Zvolen, 185.000 € .

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 139 000 €, 55,00 m2 cca 2530 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj priestranný a útulný 2-izbový byt v atraktívnej lokalite Zlatý Potok na Prachatickej ulici. Byt o výmere 55 m2 sa nachádza na 2. poschodí zrekonštruovaného a zatepleného štvorposchodového bytového domu bez výťahu. Byt je ideálny pre tých, ktorí hľadajú nehnuteľnosť,....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 35 750 €, 55,00 m2 cca 650 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

20.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na prenájom moderný a svetlý 2-izbový byt vo Zvolene na ulici E. M. Šoltésovej, v obľúbenej a pokojnej lokalite len približne 10 minút pešo od centra mesta. Byt s výmerou 55 m² prešiel čerstvou rekonštrukciou a je ideálny pre jednotlivca alebo pár, ktorí hľadajú komfortné....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 160 000 €, 84,00 m2 cca 1910 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj nadštandardne priestranný 3,5 izbový byt o výmere 84 m² na ulici M. Rázusa 34 vo Zvolene, situovaný na 3. poschodí zo 4. Byt je v pôvodnom, no veľmi zachovalom stave, čo predstavuje ideálnu príležitosť pre nového majiteľa vytvoriť si bývanie presne....

 
 
 
  Dom, ZVOLEN, 297 000 €, 120,00 m2 cca 2480 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.08.2024.,

www.ringo.sk

Predám rodinný dom, vilu 120m 2 , Zvolen, 297.000 € .

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 89 000 €, 35,00 m2 cca 2540 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.05.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Díon reality ponúka exkluzívne na predaj slnečný jednoizbový byt situovaný v pokojnej a vyhľadávanej lokalite obklopenej prírodou len pár krokov od moderného aquaparku. Ideálne bývanie pre jednotlivca, pár alebo ako investícia na rekreačné účely. Byt je po čiastočnej rekonštrukcii:....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 89 000 €, 51,00 m2 cca 1750 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.01.2023.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 51m 2 , Zvolen, 89.000 € .

 
 
 
  Obchodný priestor, ZVOLEN, 30 000 €, 90,00 m2 cca 330 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na odstúpenie zabehnuté kvetinárstvo s výbornou polohou v centre mesta Zvolen, na frekventovanej ulici J. Kozačeka. Prevádzka má stálu klientelu, nachádza sa v atraktívnej lokalite s vysokou premávkou a v blízkosti ďalších obchodov a služieb. Kvetinárstvo s rozlohou 90m2....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 139 890 €, 83,00 m2 cca 1690 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.11.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj slnečný veľkometrážny trojizbový byt s rozlohou 83 m2 s balkónom vo vyhľadávanej časti Zvolena na ulici J. Poničana. DISPOZÍCIA: Čiastočne zrekonštruovaný slnečný veľkometrážny trojizbový byt o rozlohe 83 m2 s balkónom pozostáva z troch obytných priestranných slnečných....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 52 700 €, 33,00 m2 cca 1600 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Delta Property ponúka na predaj 1-izb. byt s rozlohou 33,17 m2 na Pribinovej ulici v meste Zvolen-Sekier. K bytu prislúcha parkovacie miesto a spolčná pivnica. Nachádza sa v zateplenom štvor-poschodovom bytovom dome s výťahom na prízemí. Pôvodný stav bytu dáva priestor na rekonštrukciu....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 125 500 €, 53,00 m2 cca 2370 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.05.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

SLOVREAL ponúka na predaj 2 izbový byt v meste Zvolen. Byt je po kompletnej rekonštrukcii. Rozloha bytu je 53 m2. DISPOZÍCIA BYTU: vstupná chodba, WC, kúpeľňa, izba, kuchyňa, izba. K bytu prislúcha pivnica aj kočikáreň. Parkovanie je verejné pred bytovým domom. Energetický certifikát....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 132 500 €, 57,00 m2 cca 2330 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.01.2023.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 57m 2 , Zvolen, 132.500 € .

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 325 000 €, 116,00 m2 cca 2800 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj 4-izbový byt s loggiou v novostavbe nachádzajúci sa v meste Zvolen. Byt s celkovou podlahovou plochou 116,03 m2 predstavuje atraktívne a moderné bývanie s vyšším priestorovým štandardom. Pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne prepojenej s obývačkou s výstupom....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 66 000 €, 45,00 m2 cca 1470 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Delta Property ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný byt s loggiou o rozlohe 45,33 m2. Nachádza sa na ul. Pribinova, v sedem-poschodovom zateplenom bytovom dome na 3. poschodí v meste Zvolen-sídlisko Sekier. Rekonštrukcia:murované jadro, bezpečnostné vstupné dvere, plastové okná....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 130 000 €, 62,65 m2 cca 2080 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.01.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj priestranný 2-izbový byt v jednej z najvyhľadávanejších lokalít mesta Zvolen , na ulici J. Kozáčeka . Táto lokalita je obľúbená najmä vďaka svojej výbornej polohe v blízkosti centra , množstvu zelene a kompletnej občianskej vybavenosti. V pešej dostupnosti....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 185 000 €, 71,35 m2 cca 2590 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Predstavujeme vám jedinečnú príležitosť stať sa majiteľom tehlového bytu priamo v srdci mesta Zvolen. Tento dvojizbový byt na prvom poschodí sa nachádza v zateplenej bytovke a v atraktívnej lokalite, ktorá vám zaručí maximálny komfort a prístup ku všetkému, čo potrebujete k plnohodnotnému....

 
 
 
  Dom, ZVOLEN, Centrum, 480 000 €, 195,00 m2 cca 2460 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk