- nehnuteľnosti ZVOLEN

  • Na hľadaný výraz "nehnuteľnosti zvolen" sme našli 819 nehnuteľností - priemerná cena 1 707 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 331 m2
    • 414 m2
    • 414 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 414 m2
    • 497 m2
  •  Podľa ceny
    • 566000
    • 708000 (priemerná cena)
    • 850000
    • 1700 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 297 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Garáž, ZVOLEN, 23 900 €, 19,00 m2 cca 1260 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Garáž s výmerou 19 m² sa nachádza v hromadnej zástavbe v mestskej časti Zlatý Potok, pod záhradkárskou oblasťou. Je v stave čiastočnej rekonštrukcie a disponuje elektrickým rozvodom 230V (svetlo a zásuvky), bez prípojky elektriny. Priestor je suchý, čistý po celkovej rekonštrukcii....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 95 000 €, 42,00 m2 cca 2260 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

F013-111-IVKI Ponúkame na predaj priestranný 1-izbový byt na ulici J. Gagarina vo Zvolene. PODLAHOVÁ PLOCHA: 42 m² laminát/dlažba BYTOVÉ JADRO: po rekonštrukcii STENY: stierky NOVÉ ROZVODY: kanalizácia, voda, plyn Byt sa nachádza na 3. poschodí K dispozícii je NOVÝ VÝŤAH ZATEPLENÝ....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 88 000 €, 40,00 m2 cca 2200 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.04.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (0918 971 292 alebo iveta.janisikova@xemar.sk) ponúka na predaj 1-izbový byt v kľudnej časti mesta Zvolen – časť Záhonok, v katastrálnom území Môťová, vzdialenom 6,7 km od centra mesta. Byt má celkovú výmeru s pivnicou 39,6 m² a nachádza sa na 5. poschodí 8-poschodového panelového....

 
 
 
 
-3%

Ceny sa zmenila z 215 000 € na 208 000 € dňa 18.05.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Dom, ZVOLEN, 208 000 €, 120,00 m2 cca 1730 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
18.05.2026 - 215.000 €
18.05.2026 - 208.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

18.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka len u nás NA PREDAJ zaujímavý rozostavaný 5 izbový rodinný dom vo Zvolenskej Slatine. DOHODA NA CENE PRI OBHLIADKE MOŽNÁ ..Nechce sa Vám vybavovať stavebné povolenie?..Nechce sa Vám riešiť projekt? Tak toto je ponuka práve pre Vás. Pri tejto....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 198 900 €, 96,00 m2 cca 2070 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt s výmerou 95,91 m2, nachádzajúci sa na 1. poschodí zatepleného bytového domu s výťahom v pokojnej lokalite Lipovec v meste Zvolen. Byt vás už na prvý pohľad zaujme svojou vzdušnosťou, praktickou dispozíciou a príjemnou atmosférou. .

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 129 000 €, 62,00 m2 cca 2080 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.02.2023.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 62m 2 , Zvolen, 129.000 € .

 
 
 
  Garáž, ZVOLEN, 18 000 €, 22,00 m2 cca 820 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.03.2025.,

www.ringo.sk

Predám garáž, garážové státie 22m 2 , Zvolen - Tulská, 18.000 € .

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 158 900 €, 73,00 m2 cca 2180 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.12.2022.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 73m 2 , Zvolen, 158.900 € .

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 130 000 €, 62,00 m2 cca 2100 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Realitná kancelária SLOVREAL: Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt o výmere 62 m², situovaný na 1. poschodí tehlového bytového domu. Byt sa nachádza v centre mesta. Dispozične pozostáva z dvoch izieb, kuchyne, kúpeľne, WC a vstupnej chodby. Byt je v pôvodnom stave – ideálna....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 154 000 €, 91,00 m2 cca 1690 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.02.2025.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 91m 2 , Zvolen - M. Bazovského, 154.000 € .

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 120 000 €, 33,00 m2 cca 3640 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.04.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na jednoizbový byt v centre mesta Zvolen s rezidentným parkovaním. DISPOZÍCIA: Bytový dom je situovaný v uzavretom dvore, s priamym peším prepojením na zvolenské námestie. Jedno vchodový, 5 poschodový dom disponuje výťahom, práčovňou, kočikárňou. Priestory pred vchodom sú....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 117 990 €, 64,00 m2 cca 1840 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

31.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj dvojizbový byt na sídlisku Môťová v meste Zvolen. .

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 99 000 €, 55,00 m2 cca 1800 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.11.2022.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 55m 2 , Zvolen, 99.000 € .

 
 
 
  Pozemok, ZVOLEN, 98 560 €, 1232,00 m2 cca 80 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.04.2022.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (emanuel.nota@xemar.sk, 0948 099 191) ponúka na predaj pozemky v katastrálnom území Kováčová okres Zvolen. V tesnej blízkosti objektu GEIS Zvolen s rozlohou 1232 m² cena 80 euro za m². Cena dohodou možná. V cene nehnuteľností je kompletný katastrálny a právny servis. -.

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 129 900 €, 83,00 m2 cca 1570 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.08.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Delta Property ponúka na predaj 3 izbový byt s balkónom v priamom centre mesta Zvolen na Nám. Slobody. Podlahová plocha bytu je 76 m2 plus balkón plus veľká pivnica s rozlohou 6,75 m2. Nachádza sa na 4. poschodí z 5 s výťahom. Stav objektu: tehlový bytový dom je zateplený, byt prešiel....

 
 
 
  Dom, ZVOLEN, 299 000 €, 220,00 m2 cca 1360 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.04.2025.,

www.ringo.sk

Predám rodinný dom, vilu 220m 2 , Zvolen, 299.000 € .

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 123 000 €, 56,00 m2 cca 2200 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.09.2023.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 56m 2 , Zvolen - Ľ. Štúra, 123.000 € .

 
 
 
  Garáž, ZVOLEN, 23 900 €, 20,00 m2 cca 1200 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Dnes,

www.zoznamrealit.sk

AKM Kapital realitná kancelária v exkluzívnom zastúpení predáva murovanú garáž s elektrickou bránou na ovládanie v meste Zvolen v obľúbenej lokalite sídliska Zlatý potok. Garáž je vo veľmi dobrom, suchom stave a disponuje elektrinou aj elektrickou bránou na diaľkové ovládanie, čo....

 
 
 
  Pozemok, ZVOLEN, 49 000 €, 700,00 m2 cca 70 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.08.2023.,

www.ringo.sk

Predám priemyselný pozemok 700m 2 , Zvolen, 70 € .

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 139 990 €, 75,17 m2 cca 1860 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.11.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Máme pre vás novinku – 3 izbový byt na Západe vo Zvolene. Poteší tých, ktorí hľadajú bývanie s príjemnou energiou, pekným výhľadom a priestrannými izbami. Nachádza sa na vyššom poschodí, takže svetla je tu cez deň naozaj dosť. Prečítajte si viac o tejto nehnuteľnosti, ktorá má určite....

 
 
 
  Dom, ZVOLEN, 105 000 €, 420,00 m2 cca 250 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.11.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

175452 - Realitná kancelária Vaše Reality vám ponúka na predaj veľký a priestranný 3-izbový dom z polovice 18.storočia, nachádzajúci sa na Ulici Slobody v obci Sása pri Zvolene. Dom má rozlohu 420 m² a celkovo aj s pozemkom 3.749m². Pri dome sa nachádza aj hospodárska budova s plochou....

 
 
 
  Apartmán, ZVOLEN, 350 000 €, 100,00 m2 cca 3500 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.02.2026.,

www.zoznamrealit.sk

SÚRNE ! Pre konkrétneho klienta hľadáme dom vo Zvolene. Lokality, ktoré klientovi vyhovujú sú -Kováčova, Sliač, Veľká Lúka, ale aj Malachov, Rakytovce, Kremnička, Badín, Hronsek, Vlkanová, Iliaš. Veľkosť domu ideálne okolo 100m², pozemok stačí minimálny :). Môže to byť aj dom v radovej....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 145 000 €, 79,00 m2 cca 1840 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

20.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Hľadáte veľký 3 izbový byt vo Zvolene, ktorý si môžete prerobiť presne podľa vlastných predstáv? Máme pre vás nehnuteľnosť s výbornou dispozíciou, skvelou lokalitou a veľkým potenciálom do budúcna. Ponúkame na predaj 3 izbový byt o výmere 79 m² na obľúbenej ulici J. Jesenského v meste....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 167 000 €, 50,00 m2 cca 3340 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.12.2025.,

www.zoznamrealit.sk

ZNÍŽENÁ CENA. Pozývam vás na obhliadku dizajnového kompletne zrekonštruovaného a úplne nového , ešte neobývaného 2-izbového bytu na Novozámockej 23 vo Zvolene. Odkaz na videoprezentáciu: https://lubosoleksak.sk/dizajnovy-a-zariadeny-dvojizbovy-byt V tomto byte sa budete cítiť ako....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 51 500 €, 22,00 m2 cca 2340 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.08.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Delta Property ponúka na predaj zariadenú garsónku s rozlohou 22 m2 aj s garážou 24 m2. Nachádza sa na ul.Prachatická v meste Zvolen Na Zlatom Potoku. Jedná sa o pôvodny stav, v byte bolo vymenené plastové okno. Bytový dom prešiel rekonštrukciou a zateplením. Nízke mesačné náklady-....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 310 000 €, 164,00 m2 cca 1890 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.01.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť stať sa majiteľom výnimočného 5-izbového mezonetového bytu s celkovou úžitkovou plochou 164 m² , ktorý spája luxus, nadčasový dizajn, súkromie a neopakovateľnú atmosféru. Nehnuteľnosť sa nachádza na Tomášikovej ulici – v tichej a pokojnej časti mesta,....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 99 000 €, 75,00 m2 cca 1320 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.04.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Na predaj Vám ponúkame jedinečný, atypický byt na 2. poschodí v lokalite Môťová na Pribinovej ulici. Tento byt vás zaujme svojím originálnym dispozičným riešením s obytnou kuchyňou a dvoma priestrannými terasami. Dispozícia bytu: • Byt dispozične pozostáva z 2 obytných miestností....

 
 
 
  Dom, ZVOLEN, 539 000 €, 250,00 m2 cca 2160 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Pokoj a bezpečie obce Lukavica dopĺňa maximálny komfort vo veľkom dome z roku 2016. Dve samostatné bytové jednotky a mesačné náklady na úrovni 200€ definujú nehnuteľnosť, kde sa veľkorysý priestor stretáva s absolútnou variabilitou využitia. .

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 120 000 €, 63,00 m2 cca 1910 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (michal.jarunek@xemar.sk alebo 0948 730 906), ponúka exkluzívne na predaj 3-izb. byt o rozlohe 63 m2 vo Zvolene, širšie centrum - Jesenského ulica. Nehnuteľnosť sa nachádza na 5/7. posch., panelového domu s výťahom. Bývanie na Jesenského ulici vo Zvolene kombinuje výhody mestského....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 125 900 €, 54,00 m2 cca 2330 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj skvelo dispozične riešený 2-izbový byt o rozlohe 54 m2, nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite Zlatý Potok – Prachatická ulica. Byt je situovaný na 2. poschodí zo 4 v bytovom dome bez výťahu a ponúka príjemné bývanie v pokojnom prostredí plnom zelene. .

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 74 000 €, 56,00 m2 cca 1320 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.08.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Delta Property ponúka na predaj 2 izbový byt s balkónom o rozlohe 56 m2. Nachádza sa na Jesenského ul. v meste Zvolen v 4-posch. bytovom dome na 2. poschodí bez výťahu. Dispozícia:vstupná chodba,samostatné WC,kúpelňa, 2 x izba- obývacia izba a spáleň s výstupom na balkón, kuchyňa,....

 
 
 
  Polyfunkčný objekt, ZVOLEN, 915 000 €, 1277,00 m2 cca 720 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.03.2022.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Dobré Reality s.r.o. v zastúpení realitným maklérom, Strmeňová Adriana Vám ponúkajú na predaj polyfunkčný objekt na Pribinovej ulici vo Zvolene, v časti Sekier. Plocha: úžitková 1277m2, zastavaná 982m2.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Cena 915 000 €. Uvedený objekt sa nachádza....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 124 990 €, 64,00 m2 cca 1950 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (monika.bruchanikova@xemar.sk, alebo 0944 107 803) ponúka na predaj veľký 2 izb. byt s loggiou vo Zvolene na sídlisku Sekier - Môťová. Byt sa nachádza na 2/5 poschodí v zateplenej bytovke s výťahom a jeho výmera je 64 m2. V byte boli vymenené plastové okná inak je v pôvodnom....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 159 900 €, 81,00 m2 cca 1970 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Obhliadky robím aj cez víkend a neskôr večer, tak neváhajte a volajte za obhliadku. Ponúkame Vám skutočne veľký 3 izbový byt, po kompletnej rekonštrukcii s balkónom na sídlisku. Byt prešiel veľmi zaujímavou rekonštrukciou, kde došlo k miernej zmene dispozície, ktorá sa skutočne podarila....

 
 
 
  Pozemok, ZVOLEN, 49 900 €, 3500,00 m2 cca 10 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.09.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Máte sen o vlastnom mieste, kde môžete spustiť svoju víziu do reality? Tento pozemok vám ponúka neobmedzené možnosti a skvelú polohu, ktorá vám umožní žiť v súlade s prírodou a zároveň byť v kontakte s mestským životom. Tento stavebný pozemok sa nachádza v malebnej lokalite, obklopený....

 
 
 
 
+23%

Ceny sa zmenila z 18 600 € na 22 878 € dňa 19.04.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa zvýšila

Byt, ZVOLEN, 22 878 €, 12,50 m2 cca 1830 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
16.04.2026 - 18.600 €
19.04.2026 - 22.878 €

Uložiť
Uložené Uložené

16.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj parkovacie miesta pri modernom komplexe ARBORA v obľúbenej lokalite Podborová. .

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 258 500 €, 78,13 m2 cca 3310 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

20.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Hľadáte bývanie, kde sa spája moderný štýl, výborná lokalita a pocit skutočného domova? Ponúkame na predaj krásny 3-izbový byt v novostavbe Kubániho dvory vo Zvolene, situovaný v širšom centre mesta, len pár minút od Europa Shopping Center Zvolen. Byt sa nachádza na 2. podlaží a ponúka....

 
 
 
  Hotel, ZVOLEN, 399 000 €, 200,00 m2 cca 2000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.04.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

V chatovej oblasti Červený medokýš pod Pustým hradom ponúkam na predaj rekreačný areál s pozemkom o výmere 1.419 m2 vhodný aj ako školiace stredisko, prechodné ubytovanie, prípadne iné komerčné využitie. Pôvodne tehlová budova sa v priebehu rokov 2014 – 2016 kompletne zrekonštruovala....

 
 
 
  Dom, ZVOLEN, 70 000 €, 100,00 m2 cca 700 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.06.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj rekreačnú chatu v Kováčovej. Úžitková plocha je 100 m2. Na prízemí sú 2 izby, obývacia miestnosť s krbom, kuchyňa, komora, 4 x sociálne zariadenie. Na poschodí sú 3 izby, v každej izbe akumulačné kachle. Chata je čiastočne podpivničená a vhodná na kompletnú....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 134 000 €, 49,63 m2 cca 2700 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

ABC realitná exkluzívne ponúka na predaj útulný a prakticky riešený 2-izbový byt po rekonštrukcii, ktorý je ideálnou voľbou pre jednotlivcov, páry alebo ako investícia na prenájom. Ak hľadáte bývanie s výbornou polohou, dostatkom svetla a kompletnou občianskou vybavenosťou na dosah,....

 
 
 
  Byt, ZVOLEN, 215 000 €, 79,00 m2 cca 2720 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.05.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Hľadáte ideálne bývanie v srdci Zvolena s výbornou dispozíciou a možnosťou prispôsobenia si ho podľa vlastných predstáv? Práve ste ho našli! Na predaj Vám ponúkame priestranný 3-izbový byt s úžitkovou plochou 79 m², situovaný na 4. poschodí tehlovej bytovky bez výťahu na ulici Jozefa....

 
 
 
  Apartmán, ZVOLEN, 289 000 €, 119,00 m2 cca 2430 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame Vám vo výhradnom zastúpení majiteľov na predaj novostavbu bezbariérového rodinného domu v lokalite Podzámčok s oploteným pozemkom a priestrannou záhradou. Zo záhrady je krásny výhľad na zrúcaninu hradu a okolitú prírodu. Dohoda na cene možná ! .

 
 
 
 

 

Apartmány Makarska

Zobrazené nehnuteľnosti 211-252 (z celkového počtu 772)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>

MyGoHome - Hľadaj a ulož nehnuteľnosti

Kliknite pre MyGoHome možnosti! Zatvoriť

MyGoHome - Cookies sú vypnuté