- reality GALANTA

  • Na hľadaný výraz "reality galanta" sme našli 1 096 nehnuteľností - priemerná cena 1 473 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 560 m2
    • 701 m2
    • 701 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 701 m2
    • 841 m2
  •  Podľa ceny
    • 826000
    • 1030000 (priemerná cena)
    • 1230000
    • 1470 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 517 778 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, GALANTA, 85 000 €, 33,00 m2 cca 2580 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

Predtým ako si začnete prezerať inzerát skopíruje si nasledovný odkaz:- s videom nehnuteľnosti: ******- s 3D skenom nehnuteľnosti: ******TUreality Vám ponuka na predaj útulný, zrekonštruovaný 1 izbový byt v Galante na sídlisku Sever.Byt sa nachádza na 6.NP v komplet zrekonštruovanom....

 
 
 
  Pozemok, GALANTA, 1 092 000 €, 1208,00 m2 cca 900 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj mimoriadne atraktívnu školskú budovu s rozsiahlou výmerou a výnimočným investičným potenciálom, nachádzajúcu sa v pokojnej a príjemnej obci Mostová. Táto nehnuteľnosť predstavuje unikátnu kombináciu kvalitnej rekonštrukcie,....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 175 000 €, 190,00 m2 cca 920 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.06.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Sme voči Vám aj v tejto dobe zodpovední - vykonávame obhliadky nehnuteľností, za dodržiavania všetkých hygienických opatrení nariadených vládou SR. RK Quality SC VÁM PRI KÚPE TEJTO NEHNUTEĽNOSTI GARANTUJE VRÁTENIE REZERVAČNÉHO POPLATKU V PLNEJ VÝŠKE V PRÍPADE, KEĎ VÁM NÁŠ HYPOPORADCA....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 154 000 €, 150,00 m2 cca 1030 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.07.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkam vám na predaj viacgeneračný dom v Trsticiach ležiaci na krásnom pozemku o veľkosti 1970 m/2.Nachádza sa v tichej uličke blízko centra dediny . Na celom pozemku je množstvo stromov , ktoré zabezpečujú dojem príjemného lesíka . Ste naozaj ako mimo dediny v tichom prostredí....

 
 
 
  Obchodný priestor, GALANTA, 23 000 €, 50,00 m2 cca 460 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

23.02.2023.,

www.ringo.sk

Predám administratívne a obchodné priestory 50m 2 , Galanta, 23.000 € .

 
 
 
  Dom, GALANTA, 119 000 €, 270,00 m2 cca 440 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.06.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

RK Quality SC VÁM PRI KÚPE TEJTO NEHNUTEĽNOSTI GARANTUJE VRÁTENIE REZERVAČNÉHO POPLATKU V PLNEJ VÝŠKE V PRÍPADE, KEĎ VÁM NÁŠ HYPOPORADCA NEZABEZPEČÍ KOMPLETNÉ FINANCOVANIE - HYPOTÉKU A DOFINANCOVANIE (aj s minimom Vašich vlastných zdrojov). ZÍSKANÍM HYPOTÉKY CEZ NÁS NEPLATÍTE NÁKLADY....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 145 990 €, 120,00 m2 cca 1220 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.06.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si 3D virtuálnu prehliadku ************************* https://my.matterport.com/show/?m=2Mo6TNGUD99 *************************. Pozri video: https://.youtube.com/watch?v=QDJ3ymWHweA TUreality ponúka na predaj....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 255 000 €, 180,00 m2 cca 1420 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2024.,

www.zoznamrealit.sk

IntExReal realitná kancelária Vám ponúka na predaj veľký 4 izbový rodinný dom s garážou a zastrešenou terasou o výmere 27 m², za výbornú cenu v obci Košúty pri Galante. Pozemok je oplotený z troch strán s bariérovým plotom. Rodinný dom sa nachádza na pozemku o rozlohe 637 m². Zastavaná....

 
 
 
 
-7%

Ceny sa zmenila z 130 000 € na 121 500 € dňa 12.05.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, GALANTA, 121 500 €, 53,00 m2 cca 2290 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
17.03.2026 - 130.000 €
12.05.2026 - 121.500 €

Uložiť
Uložené Uložené

17.03.2026.,

www.remax-slovakia.sk

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 2-izbový byt v obľúbenej a pokojnej časti Galanty – Sídlisko Sever, Železničiarska ulica. Byt s výmerou 53 m2 sa nachádza na 5./7 poschodí v bytovom dome s výťahom, bez balkóna. K bytu prislúcha pivnica 1,38 m2. Rekonštrukcia prebehla v....

 
 
 
  Obchodný priestor, GALANTA, 140 000 €, 70,25 m2 cca 1990 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.02.2026.,

www.zoznamrealit.sk

IntExReal realitná kancelária Vám ponúka na predaj komerčný, nebytový priestor v centre mesta Galanta spolu o rozlohe 70,25 m², na rôzne podnikateľské, administratívne, obchodné, prevádzkové účely . .

 
 
 
  Byt, GALANTA, 73 000 €, 44,00 m2 cca 1660 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.08.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

KOMPLETNÚ ponuku našich realít z Trnavy a okolia nájdete len na www.pbservices.sk Ponúkame Vám na predaj pekný a priestranný 1 izbový byt s veľkým BALKÓNOM v 10 ročnej NOVOSTAVBE na ulici Vinárska v centre mesta Sereď. Byt je o výmere 40 m2 + 4 m2 balkón. Byt dispozične pozostáva....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 134 500 €, 46,00 m2 cca 2920 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.04.2026.,

www.remax-slovakia.sk

RE/MAX realitná kancelária ponúka na predaj 2, 3, 4 izbové byty v meste Galanta - pod názvom projekt DREAMPARK - ktorý je typom moderného atraktívneho bývania v súčasnosti. Bytový komplex sa nachádza v pokojnej časti mesta Galanta a je dopravne napojený na ulicu Športová – Októbrová....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 439 000 €, 135,00 m2 cca 3250 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.04.2025.,

www.realityplanet.sk

Moderný a priestranný rodinný dom (kolaudovaný v 12/2019) s vonkajším krytým vyhrievaným bazénom, okrasnou a úžitkovou záhradou, altánkom, parkovacím priestorom, 4 izbami + obývacou izbou, technickou miestnosťou s posilňovňou na pozemku o rozlohe 1.383 m2 priamo v tichej lokalite....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 139 000 €, 75,00 m2 cca 1850 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.10.2023.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj priestranný klimatizovaný 3 izbový byt v uplnom centre mesta Galanta, ul. Hlavná. Nachádza sa na 4p/5p bytového domu. Rozloha bytu je 75m2, prislúcha mu balkón z výhľadom na centrum. K bytu prislúch aparkovacie miesto v podzemnej garáži. .

 
 
 
  Apartmán, GALANTA, 197 000 €, 145,00 m2 cca 1360 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.04.2023.,

www.svetnehnutelnosti.sk

EXKLUZÍVNE iba u nás Ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom na pozemku o komfortnej rozlohe 800m2 v novej lokalite. Prakticky navrhnutý bungalov s veľkými izbami, modernou dispozíciou a nadštandardným príslušenstvom - 2x kúpeľňa, hosťovské WC, komora, šatník, technická miestnosť.....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 169 000 €, 78,00 m2 cca 2170 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2025.,

www.realityplanet.sk

030-113 - EVBAa Realitná kancelária BeMi reality so súhlasom majiteľa ponúka na predaj veľký kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt o rozlohe 78 m2 na Vodárenskej ulici v Galante. Byt je situovaný na 1. poschodí štvorbytového domu a poskytuje komfortné bývanie s nízkymi prevádzkovými....

 
 
 
  Obchodný priestor, GALANTA, 149 990 €, 212,90 m2 cca 710 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.03.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Exkluzívne ponúkame na predaj obchodný priestor v obchodnom centre GALAXIA na Hlavnej ulici v Galante. Priestor sa nachádza v centre mesta je dobre viditeľný z Hlavnej ulice v polyfunkčnom objekte GALAXIA z roku 2008. Priestor je určený na rôzne využitie ako obchodná prevádzka (predajňa,....

 
 
 
  Obchodný priestor, GALANTA, 74 900 €, 42,00 m2 cca 1780 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.03.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

Ponúkame Vám na predaj obchodný, podnikateľský priestor vo vyhľadávanej lokalite mesta Galanta. Poschodový priestor s úžitkovou plochou 99 m² sa nachádza v Shopping City na vlastnom pozemku o rozlohe 42 m². Pozrite si video : DISPOZÍCIA- prízemie s vchodmi z dvoch strán a s výkladom:....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 169 000 €, 78,00 m2 cca 2170 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2025.,

www.realityplanet.sk

Realitná kancelária JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt na Vodárenskej ulici v Galante ktorý je presne to, čo hľadáte! Parametre nehnuteľnosti: Úžitková plocha bytu: 78 m² Vlastná záhrada: až 170 m² – perfektná na grilovanie, relax....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 111 814 €, 59,04 m2 cca 1890 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.11.2023.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj moderný nízkoenergetický 2 izbový byt v projekte R CENTRUM - Richtárske pole, Galanta. Byt sa nachádza na 1p/3p polyfunkčného domu, ktorý je ideálny či už na bývanie alebo na spojenie podnikania s bývaním. Úžitková plocha bytu je 59,04m2. Bytový dom je postavený....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 180 000 €, 156,00 m2 cca 1150 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.11.2024.,

www.realityplanet.sk

TUreality predáva trojpodlažný rodinný dom 91 m2, s úžitkovou plochou 156 m2, na pozemku 357 m2. Dom je z roku 1970 a prešiel čiastočnou rekonštrukciou interiéru v r.2017 a 2019. Dispozičné riešenie: Na prízemí: zádverie, kuchyňa, obývačka, komora, WC. Na poschodí: spálňa, detská....

 
 
 
  Pozemok, GALANTA, 65 800 €, 1407,00 m2 cca 50 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.08.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka na predaj stavebný pozemok /1400 m2/ s rozmerom 15x93m v obci Hoste, v tichej uličke. /Susedný pozemok je tiež v ponuke o takých istých rozmeroch a veľkosťou/. Možnosť stavať až dva rodinné domy. Pri pozemku sú dostupné všetky inžinierske siete. Obec sa nachádza 12....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 95 000 €, 68,00 m2 cca 1400 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.02.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Predtým ako si začnete prezerať inzerát nehnuteľnosti, páči sa skopírujte si tento odkaz:- s videom nehnuteľnosti: ********- s 3D prehliadkou nehnuteľnosti: ********TUreality Vám exkluzívne ponúka na predaj šikovný 3 izbový byt v Galante na sídl. Sever. Byt má rozlohu 64,84m2 a 3,53m2....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 159 500 €, 59,04 m2 cca 2700 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.08.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Objavte kvalitu bývania v byte s veľkorysou terasou. Ponúkame na predaj moderný nízkoenergetický 2 izbový byt s terasou v projekte R CENTRUM - Richtárske pole, Galanta. Byt sa nachádza na 3p/3p polyfunkčného domu, ktorý je ideálny či už na bývanie alebo na spojenie podnikania s bývaním.....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 297 000 €, 135,00 m2 cca 2200 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.11.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Spoločnosť ALL INCLUSIVE REAL Slovakia Vám exkluzívne ponúka na predaj túto nafullovanú, nadštandardnú 4- izbovú novostavbu rodinného domu s inteligentným SMART- HOME SYSTÉMOM a s mnohými ďalšími benefitmi pre náročných v obci Mostová (okr. Galanta). .

 
 
 
  Byt, GALANTA, 125 000 €, 68,00 m2 cca 1840 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.02.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave v pokojnej lokalite Galanta-Sídlisko Sever, ktorá kombinuje výbornú dostupnosť, zeleň a kompletnú občiansku vybavenosť. Ideálne bývanie pre rodinu, pár alebo ako investícia. Byt sa nachádza na 1/8. poschodí v panelovom bytovom dome.....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 212 500 €, 79,52 m2 cca 2670 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.10.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Ste náročný na bývanie? Predstavujeme vám moderné a zároveň atraktívne bývanie, naviac - s nízkymi nákladmi na bývanie, vďaka geotermálnemu vykurovaniu. Čím je výnimočný Projekt DREAMPARK v meste GALANTA? - nachádza sa v pokojnej časti mesta Galanta a tým ponúka pohodlný typ bývania....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 139 000 €, 119,00 m2 cca 1170 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.08.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom „DUBLIN" v obci Košúty, v novovybudovanej lokalite MILLENIUM okres Galanta. 4 izbový DUBLIN - 119 m2, Pozemok cca 460 m2 – cena 139 000 € holodom a 151 000 € na kľúč CHARAKTERISTIKA RODINNÉHO DOMU: Zastavaná plocha domu : 119 m2 Úžitková....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 136 800 €, 59,04 m2 cca 2320 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.08.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Objavte kvalitu bývania v byte s veľkorysou terasou. Ponúkame na predaj moderný nízkoenergetický 2 izbový byt s terasou v projekte R CENTRUM - Richtárske pole, Galanta. Byt sa nachádza na 2p/3p polyfunkčného domu, ktorý je ideálny či už na bývanie alebo na spojenie podnikania s bývaním.....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 165 000 €, 64,00 m2 cca 2580 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.11.2023.,

www.zoznamrealit.sk

Realitná spoločnosť PRIUS COMPANY s.r.o. Vám exkluzívne predstavuje na predaj novostavbu priestranného 2-izbového rekreačného domu - bungalovu s obrovskou terasou vo vyhľadávanej rekreačnej oblasti. Rodinný dom sa nachádza v časti obce Mostová - Šoriakoš, v súkromnej lokalite, neďaleko....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 590 000 €, 350,00 m2 cca 1690 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.08.2025.,

www.zoznamrealit.sk

ALL INCLUSIVE REAL s.r.o Vám Exkluzívne ponúka na predaj nadštandardný 2 generačný RD po kompletnej rekonštrukcii v meste Sládkovičovo (okr. Galanta). .

 
 
 
  Dom, GALANTA, 225 000 €, 114,00 m2 cca 1970 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

Predtým ako si začnete prezerať inzerát nehnuteľnosti, páči sa skopírujte si tento odkaz:- s videom nehnuteľnosti: ********_______________________________________________________________________________________________________ TUreality Vám exkluzívne ponúka na predaj KRÁSNY A MODERNÝ....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 144 900 €, 794,00 m2 cca 180 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.11.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Ponúkame na predaj exkluzívny oplotený pozemok s hospodárskou budovou v Galante – časť Hody | 794 m² plných možností! Hľadáte ideálne miesto pre váš vysnívaný domov, víkendový únik z mesta alebo investíciu s budúcnosťou? Máme pre vás jedinečný pozemok v tichej a vyhľadávanej časti....

 
 
 
  Obchodný priestor, GALANTA, 209 000 €, 100,00 m2 cca 2090 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Rozhodli ste sa podnikať a hľadáte vhodnú príležitosť ? Tak táto ponuka je ako stvorená pre Vás. Exkluzívne ponúkame Vám na predaj podnikateľské priestory v centre mesta Galanta. Podnikateľský priestor s úžitkovou plochou 100 m² sa nachádza v suteréne administratívnej budovy. Pozrite....

 
 
 
Uložiť
Uložené Uložené

26.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame Vám na predaj obchodný, podnikateľský priestor vo vyhľadávanej lokalite mesta Galanta. Poschodový priestor s úžitkovou plochou 99 m2 sa nachádza v Shopping City na vlastnom pozemku o rozlohe 42 m2. .

 
 
 
  Byt, GALANTA, 107 500 €, 74,00 m2 cca 1450 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.09.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka na predaj priestranný, moderne zrekonštruovaný 3-izbový byt s balkónom na 4/9 poschodí bytového domu v bezprostrednej blízkosti centra mesta Sereď. Byt má rozlohu 74m2, orientácia je juhozápadná. Dispozične pozostáva z chodby, veľkej obývacej miestnosti, dvoch spální,....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 165 890 €, 74,00 m2 cca 2240 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.04.2025.,

www.realityplanet.sk

Realitná kancelária JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na predaj tento krásny byt orientovaný na juho-východ ponúka dokonalé bývanie s množstvom praktických a komfortných riešení. Ak hľadáte miesto, ktoré spája eleganciu, komfort a technické inovácie, tento byt je práve pre vás!....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 179 900 €, 676,00 m2 cca 270 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.02.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v pokojnej a vyhľadávanej lokalite Galanta – Mládežnícka štvrť.LOKALITA:Lokalita je ideálna na komfortné rodinné bývanie. Mesto Galanta poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť vrátane škôl, škôlok, obchodov, zdravotnej starostlivosti a služieb.....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 239 000 €, 120,00 m2 cca 1990 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Spoločnosť Findigo Vám ponúka priestranný rodinný dom, ktorý ponúka pokoj vidieka, veľký pozemok, kompletnú občiansku vybavenosť a zároveň rýchlu dostupnosť do Nitry. Tento dom v obci Pata je ideálnou voľbou pre rodinu aj na pokojné bývanie s dostatkom súkromia. .

 
 
 
  Byt, GALANTA, 169 000 €, 78,00 m2 cca 2170 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2025.,

www.realityplanet.sk

Ponúkame na predaj veľký, kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s vlastným kúrením, garážou a záhradou v pokojnej časti, neďaleko centra Galanty. DISPOZÍCIA: Byt pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne so špajzou, jednej prechodnej a dvoch samostatných izieb, kúpeľne a samostatného....