- reality GALANTA

  • Na hľadaný výraz "reality galanta" sme našli 1 096 nehnuteľností - priemerná cena 1 473 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 560 m2
    • 701 m2
    • 701 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 701 m2
    • 841 m2
  •  Podľa ceny
    • 826000
    • 1030000 (priemerná cena)
    • 1230000
    • 1470 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 517 778 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Dom, GALANTA, 235 000 €, 170,00 m2 cca 1380 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.08.2025.,

www.realityplanet.sk

TUreality ponúka na predaj 3 izbový RD 170 m2, na pozemku 1326 m2 v Jelke. Dom je po rekonštrukcii (treba už len dokončiť pár miestností). V dome je zavedený plyn, voda, elektrika + je studňa, ktorá je zavedená aj v dome, vhodná aj na pitie. Odpad je riešený žumpou, ktorá má 2O m3.....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 184 500 €, 120,00 m2 cca 1540 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.11.2022.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný rodinný dom v obci kajal 810m2 . Prešiel kompletnou rekonštrukciou nová strecha , okná , rozvody vody ,elektriky, kanalizácie , podlahy , kompletné zateplenie, klimatizácia . Dispozícia: vstupná chodba , kuchyňa s terasou , jedna priechodná....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 299 000 €, 226,00 m2 cca 1320 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.01.2023.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj novostavbu moderného 5i rodinného domu v Galante, časť Nebojsa. Pozemok o rozlohe 800m2 a šírke 20m poskytuje dostatok priestoru aj na oddych. Dom o zastavanej ploche 202m2 + 24m2 terasy, úžitková plocha nádherných 153m2. Dispozícia: vstupná chodba, centrálna časť....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 102 000 €, 73,00 m2 cca 1400 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Predaj 2 izbového bytu v 5 ročnej novostavbe na 4. poschodí/6 s výmerou bytu 68 m2+ 5 m2 loggia. Vybavenie bytu: klimatizácia, sieťky, žalúzie, vstavané skrine, kuchynská linka s masívu, umývačka, várna doska, rúra, chladnička, digestor s odsávaním do exterieru, garniže, svietidlá,....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 150 000 €, 58,00 m2 cca 2590 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

20.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

V zastúpení klienta ponúkame na predaj útulný a energeticky úsporný 3-izbový rodinný dom. Skolaudovanú novostavbu drevodomu v tichej uličke obce Kajal. Dom s úžitkovou plochou 58 m² a zastavanou plochou 62 m² stojí na rovinatom pozemku o výmere 214 m² a upúta vás svojou kvalitnou....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 136 800 €, 39,25 m2 cca 3490 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

V modernom polyfunkčnom dome, ktorý je ideálny či už na bývanie alebo na spojenie bývania s podnikaním sú na predaj 2,a 3 -izbové byty. Predaj bytov je v štádiu holobyt ale aj v štandarde, s použitím kvalitných materiálov či už pri samotnej stavbe, ale i vo vnútri jednotlivých bytov.....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 121 000 €, 56,00 m2 cca 2160 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka exkluzívne na predaj 2-izbový byt v meste Sládkovičovo, nachádzajúci sa v historickej budove z roku 1901. Táto nehnuteľnosť predstavuje jedinečnú kombináciu historického charakteru a moderného komfortu. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou,....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 263 000 €, 104,00 m2 cca 2530 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Dnes,

www.zoznamrealit.sk

Hľadáte moderný rodinný dom v tichej lokalite, kde získate priestor, súkromie a pohodlie? V novej obytnej zóne Galanta – Hody ponúkame novostavby 4-izbových rodinných domov s veľkými pozemkami a špičovými technológiami. Ideálna voľba pre rodiny, ktoré nechcú kompromisy medzi kvalitou....

 
 
 
  Pozemok, GALANTA, 640 000 €, 9152,00 m2 cca 70 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.11.2022.,

www.ringo.sk

Predám stavebný pozemok 9152m 2 , Galanta, 640.000 € .

 
 
 
  Pozemok, GALANTA, 65 800 €, 1400,00 m2 cca 50 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.09.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka na predaj stavebný pozemok /1400 m2/ s rozmerom 15x93m v obci Hoste, v tichej uličke. /Susedný pozemok je tiež v ponuke o takých istých rozmeroch a veľkosťou/. Možnosť stavať až dva rodinné domy. Pri pozemku sú dostupné všetky inžinierske siete. Obec sa nachádza 12....

 
 
 
  Apartmán, GALANTA, 225 000 €, 235,00 m2 cca 960 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.12.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj 4 izbový bungalov s terasou a garážou v novovzniknutej časti v obci Košúty (okres Galanta). Dom sa nachádza na pozemku o rozlohe 637 m2 a zastavaná plocha domu je 208 m2 s terasou (26,5m2). Dispozičné riešenie domu: chodba, 3x izba, obývačka spojená s kuchyňou s....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 380 000 €, 207,00 m2 cca 1840 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.07.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Na predaj nadštandartný 4 izbový rodinný dom s garážou, krytou terasou a bazénom .

 
 
 
  Byt, GALANTA, 135 000 €, 66,94 m2 cca 2020 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.12.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Moderné bývanie si môžete užiť aj mimo mesta, na dedine na dosah od okresného mesta Galanta /12 km/, mesta Šaľa /19 km/, Sládkovičovo /13 km/, Dunajská Streda /17 km/, Bratislava /65 km/, v obci Vozokany pri Galante. IntExReal realitná kancelária Vám ponúka na predaj pohodlné bývanie....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 119 000 €, 42,00 m2 cca 2830 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

23.02.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt situovaný v centre mesta Galanta, obľúbená lokalita Nová Doba. Byt sa nachádza na 1. poschodí z 3 v zateplenom a zrekonštruovanom bytovom dome. .

 
 
 
  Byt, GALANTA, 350 000 €, 400,00 m2 cca 880 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TRNAVA REALITY – Vám ponúka na predaj budovu ktorú môžete využiť na bývanie aj podnikanie. Nachádza sa na hlavnej ceste v Galante, časť Nebojsa. Na pozemku sa okrem budovy nachádza garáž, letná garáž a prístavba. Pred objektom sú vydláždené parkovacie miesta pre 6 áut. Nehnuteľnosť....

 
 
 
  Pozemok, GALANTA, 506 000 €, 1200,00 m2 cca 420 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.08.2023.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj výrobnú halu v Seredi v priemyselnom areály v tzv. Niklovej hute. Plocha cca 1200 m2. Predáva sa len budova zo spoluvlastníckym podielom v pomere 1230/1665-ine, bez pozemku !!! Prístup do budovy je cez pozemky s vecným bremenom - vstupu a prechodu pešo cez zaťažené....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 264 500 €, 100,00 m2 cca 2650 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Realitná kancelária Babony TRE Vám ponúka na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu nachádzajúcu sa v obľúbenej a novej rezidenčnej lokalite Galanta – časť Hody. Dom je situovaný na krásnom slnečnom pozemku, ktorý poskytuje ideálny priestor na oddych, letné posedenie, grilovanie....

 
 
 
  Obchodný priestor, GALANTA, 380 000 €, 166,00 m2 cca 2290 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.02.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Tím VICTORY REALITY ponúka na predaj zateplenú halu s montážnou jamou, ktorá v súčasnosti funguje ako zabehnutý autoservis so stálou klientelou. Nachádza sa vo výhodnej lokalite v novo vybudovanej štvrti Galanty, s výbornou dostupnosťou a veľkým parkoviskom. Parametre nehnuteľnosti:....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 22 500 €, 16,00 m2 cca 1410 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.01.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

F004-13-KAHa Ponúkame Vám na predaj krásnu udržiavanú záhradku s drevenou chatkou v Seredi. Pozemok má výmeru 457m2, je oplotený a situovaný vo vyhľadávanej záhradkárskej oblasti za hrádzou. Na záhrade sa nachádzajú ovocné stromy, vonkajšie posedenie a vlastná studňa. Súčasťou pozemku....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 563 000 €, 318,00 m2 cca 1770 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.12.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TRNAVA REALITY – ponúka na predaj veľký 7 izbový rodinný dom 318 m2 v obci Šintava s dvojgarážou na elektrický pohon, krytou terasou, bazénom značky COMPASS s kompletnou technológiu (filtrácia, ohrev tepelným čerpadlom, samostatná šachta) a záhradným domčekom v obci Šintava. Rodinný....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 180 000 €, 99,00 m2 cca 1820 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom v Seredi na Vážskej ul. Plocha plocha obytnej časti domu je podľa nameraných hodnôt 99m2. Súčasťou domu je ešte ďalší dom s vlastným súpisným číslom, ale kvôli technickému stavu je vhodný skôr na zbúranie. Domy ležia na pozemku....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 146 000 €, 95,00 m2 cca 1540 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.06.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality Vám ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom „RIM" v obci Košúty, v novovybudovanej lokalite MILLENIUM okres Galanta. Dom 4 izbový - 95,4m2, Pozemok cca 400m2 – cena 146 000 € holodom a 155 500 € na kľúč CHARAKTERISTIKA RODINNÉHO DOMU: Zastavaná plocha domu : 122 m2 Úžitková....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 214 900 €, 160,00 m2 cca 1340 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Exkluzívne: na predaj moderný a priestranný 5-izbový rodinný dom v pokojnej lokalite obce Jelka. Dom s úžitkovou plochou 198 m² sa nachádza na rovinatom, kompletne oplotenom pozemku s výmerou 658 m² a ponúka ideálne bývanie pre rodinu hľadajúcu komfort a súkromie. .

 
 
 
  Obchodný priestor, GALANTA, 70 400 €, 59,04 m2 cca 1190 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.07.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Dominantou prvého podlažia sú obchodné priestory o rozlohje 59,04m2 vhodné na obchod, služby, prípadne iné obchodné účely. Obchodný priestor sa nachádza na 1p/3p novo postaveného polyfunkčného domu, ktorý je ideálny či už na bývanie alebo na spojenie bývania s podnikaním. Polyfunkčný....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 128 800 €, 72,00 m2 cca 1790 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Na predaj 3-izbový byt s balkónom o výmere 72 m², nachádzajúci sa na 6. poschodí panelového bytového domu vo vyhľadávanej lokalite mesta Sereď. Byt je v pôvodnom stave, čo predstavuje ideálnu príležitosť na rekonštrukciu pre nového majiteľa. Možnosť prispôsobiť si bývanie presne podľa....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 103 000 €, 64,00 m2 cca 1610 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.02.2023.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 64m 2 , Galanta, 103.000 € .

 
 
 
  Byt, GALANTA, 135 000 €, 73,98 m2 cca 1830 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.06.2025.,

www.zoznamrealit.sk

IntExreal realitná kancelária Vám ponúka na predaj priestranný 3 izbový byt s komorou a 2x pivničnými priestormi, v tehlovom bytovom dome, ktorý sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite, na ulici Fándlyho mesta Sereď. Premyslenou dispozíciou byt získal vzdušné priestory. Bytová budova....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 107 750 €, 94,00 m2 cca 1150 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.06.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka na predaj 3 izbovú novostavbu v obytnej časti Richtárske pole. BYT COMFORT – Poschodie: 3 izbový byt s 2 parkovacími miestami. Dispozícia bytu je rozdelená na dennú a nočnú časť. Zo vstupného schodiska sa najprv dostanete do nočnej časti. Nočná časť sa skladá zo spálne....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 145 000 €, 131,00 m2 cca 1110 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.06.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality Vám ponúka na predaj poschodový 4 izbový rodinný dom s garážou - MODERNÁ NOVOSTAVBA „RIO" - v obci Košúty, okres Galanta. 4 izbový 131m2 s garážou - 1NP – 110 m2 + 2NP -65 m2 + terasa 12 m2 na poschodí, terasa na prízemí (podľa želania zákazníka) – cena 160 000 € holodom....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 119 000 €, 81,10 m2 cca 1470 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.02.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Hľadáte ideálne, nadštandardné bývanie s benefitom, načo málokto myslí? Užite si pokoj a súkromie v byte s akustickou stenou /byty majú medzi sebou vnútorné deliace akustické murivo hr 30cm/ ako aj s 2x parkoviskami pre každý byt v oplotenom dvore. Realitná kancelária IntExReal vám....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 175 000 €, 705,00 m2 cca 250 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

31.07.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Výborná lokalita! TUreality ponúka na predaj novostavbu rodinného domu postaveného na pozemku o rozlohe 705m2. Obytná plocha domu je 118,3m2, terasa 15m2-dom je sčasti podpivničený. Dom dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne, obývačky so vstupom na terasu, 3 nepriechodných....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 250 000 €, 213,00 m2 cca 1170 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.09.2024.,

www.zoznamrealit.sk

Realitná kancelária BELLA VITA Slovakia Vám ponúka na predaj 4 izbový podpivničený samostatne stojací rodinný dom so sedlovou strechou. Dom je postavený na rovinatom slnečnom pozemku o výmere 600m2.Na pozemku je možnosť posedenia pri nádhernom jazierku s vodopádom. Pri dome je pekná....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 146 000 €, 73,00 m2 cca 2000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.02.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj zariadený 3-izbový byt s balkónom nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite Galanta – Štvrť SNP, priamo v centre mesta. Byt sa nachádza na 4. poschodí z 5 v zateplenom bytovom dome s výťahom a disponuje bezbariérovým prístupom. .

 
 
 
 
-3%

Ceny sa zmenila z 289 000 € na 279 000 € dňa 13.04.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Dom, GALANTA, 279 000 €, 112,50 m2 cca 2480 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
23.10.2025 - 289.000 €
13.04.2026 - 279.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

24.09.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Spoločnosť ALL INCLUSIVE REAL Slovakia Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný dvojpodlažný 5- izbový rodinný dom s mnohými benefitmi v Galante v mestskej časti Kolónia. .

 
 
 
  Dom, GALANTA, 97 000 €, 68,00 m2 cca 1430 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.06.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka na predaj 3 izbový rodinný dom „DETROIT" v obci Košúty, v novovybudovanej lokalite MILLENIUM okres Galanta. 3 izbový - 90 m2, Pozemok do 400 m2, – cena 112 000 € holodom a 122 000 € na kľúč CHARAKTERISTIKA RODINNÉHO DOMU: Zastavaná plocha domu : 90 m2 Úžitková plocha....

 
 
 
  Pozemok, GALANTA, 355 000 €, 1670,00 m2 cca 210 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.09.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj lukratívny stavebný pozemok o výmere 1670 m², situovaný v centre mesta Galanta. Pozemok sa nachádza v atraktívnej lokalite s výbornou dostupnosťou, v blízkosti autobusovej a vlakovej stanice, len pár minút od nákupného centra Tesco a ďalších občianskych vybaveností.....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 142 956 €, 76,00 m2 cca 1880 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.03.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj 3 izbové byty v modernom polyfunkčnom dome v krásnom prostredí v meste Galanta. Podlaha: plávajúca. Steny: stierky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa.Stav objektu: novostavba. Kúrenie: podlahové. Zabezpečenie alarmom.Výhody: slnečný, pekný výhľad,....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 140 000 €, 113,00 m2 cca 1240 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.05.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

V spolupráci s investorom ponúkame v Galante na predaj novostavbu 20 rodinných domov . Každý dom je súčasťou dvojdomu a pozostáva zo 4 izieb - kuchyne, predsiene, zádveria, technickej miestnosti, samostatného wc a terasy. V kúpeľni sa nachádza sprchový kút, vaňa a dvojité umývadlo.....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 144 500 €, 74,00 m2 cca 1950 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.11.2022.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 74m 2 , Galanta, 144.500 € .

 
 
 
  Obchodný priestor, GALANTA, 99 000 €, 263,00 m2 cca 380 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.09.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka na predaj obchodný priestor bývala administratívna budova v okrajovej časti mesta Galanta, hneď pri kruhovom objazde do obce Matúškovo. Objekt je v pôvodnom stave, nachádza sa na pozemku o výmere 722 m2 a samotný objekt má výmeru 263 m2. Je to jednopodlažná budova....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 184 990 €, 96,00 m2 cca 1930 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

ASTER Reality ponúka na predaj priestranný 4 izbový rodinný dom v obci Košúty Dom je súčasťou moderného dvojdomu s vlastnou záhradou, nachádza sa v tichej novovybudovanej časti s vynikajúcou dostupnosťou. Dom je úplne oddelená jednotka, odčlenená samostatným murivom so zvukovou izoláciou,....