- reality GALANTA

  • Na hľadaný výraz "reality galanta" sme našli 1 096 nehnuteľností - priemerná cena 1 473 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 560 m2
    • 701 m2
    • 701 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 701 m2
    • 841 m2
  •  Podľa ceny
    • 826000
    • 1030000 (priemerná cena)
    • 1230000
    • 1470 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 517 778 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, GALANTA, 74 295 €, 39,00 m2 cca 1910 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.03.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj 1 izbový byt Galanta, Hlavná. Plocha: úžitková 39,25m2. Podlaha: plávajúca. Steny: stierky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa.Stav objektu: novostavba. Kúrenie: podlahové. Zabezpečenie bezpečnostnými dverami, alarmom.Výhody: slnečný, pekný výhľad,....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 111 000 €, 112,00 m2 cca 990 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.10.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame vám na predaj novostavby so štyrmi samostatnými bytovými jednotkami v Galante. 3izb.byty sa budú nachádzať na prízemí+garáž a záhrada.Odhadovaný termín dokončenia začiatok budúceho roka 2021. Byty budú postavené na rovinatom pozemku o celkovej rozlohe cca 3áre ,celková zastavaná....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 92 000 €, 94,00 m2 cca 980 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame vám na predaj novostavby so štyrmi samostatnými bytovými jednotkami v Galante. 2izb.byty sa budú nachádzať na poschodí.Odhadovaný termín dokončenia začiatok budúceho roka 2021. Byty budú postavené na rovinatom pozemku o celkovej rozlohe ,celková zastavaná plocha domu je 287,16m2....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 179 000 €, 100,00 m2 cca 1790 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.11.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj 3 izbovú novostavbu rodinného domu v obci Košúty. Dispozícia: vstupná chodba, spálňa, detská izba, kuchyňa prepojená s obývacou izbou, kúpeľňa s WC. K domu prislúcha terasa z predu aj vzadu. Dom je napojený na obecný vodovod, kanalizáciu. Vykurovanie je podlahové....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 340 000 €, 110,00 m2 cca 3090 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.08.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj 5 ročnú novostavbu v Galante v časti Kolónia. Jednopodlažný dom s pultovou strechou je situovaný v tichej a slepej ulici pri potôčiku. Rozloha pozemku je 870 m2, plocha domu je 110 m2 a s terasou 140 m2. Dispozícia domu: chodba, WC s umývadlom, technická miestnosť,....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 105 000 €, 81,00 m2 cca 1300 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Táto nehnuteľnosť predstavuje výnimočnú príležitosť pre tých, ktorí hľadajú dom s veľkým pozemkom, pokojné vidiecke prostredie a zároveň výbornú dostupnosť do okolitých miest. Dom bol postavený v roku 1970 a je tehlovej konštrukcie v pôvodnom stave, čo ponúka ideálny základ pre rekonštrukciu....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 96 900 €, 32,00 m2 cca 3030 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám EXKLUZÍVNE ponúka 1 izbový byt na predaj v okresnom meste Galanta v obľúbenej lokalite Sever. .

 
 
 
  Dom, GALANTA, 219 000 €, 235,00 m2 cca 930 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.12.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Ak hľadáte rodinný dom so samostatnou garážou, altánkom na posedenie, kde sa môžete rovno nasťahovať bez veľkých starostí, v obci Trstice, v blízkosti mesta Dunajská Streda a mesta Galanta, jeden taký čaká práve na vás. Na predaj ponúkaný poschodový rodinný dom disponuje výbornou....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 99 000 €, 450,00 m2 cca 220 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.03.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Realitná kancelária Samaria Real Vám ponúka na predaj rodinný dom ktorý je aktuálne v stave celkovej rekonštrukcie v obci Jelka. Dom je postavený z tehál na pozemku s rozlohou 2008m2. Budúci majiteľ má viacero možností realizácie, či už pokračovať s rekonštrukciou rodinného domu,....

 
 
 
  Obchodný priestor, GALANTA, 110 000 €, 70,25 m2 cca 1570 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.01.2023.,

www.zoznamrealit.sk

IntExReal realitná kancelária Vám ponúka na predaj komerčný, nebytový priestor v centre mesta Galanta spolu o rozlohe 70,25 m², na rôzne podnikateľské, administratívne, obchodné, prevádzkové účely . .

 
 
 
  Dom, GALANTA, 320 000 €, 320,00 m2 cca 1000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.06.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka Exkluzívne na predaj Rodinnú vilu 320 m2 využívanú na bývanie a podnikanie v Galante na ul.Hodská. -Vila sa skladá s prízemia ktoré je využívané na podnikateľské účely a poschodia ktoré je využívané na bývanie. Nachádza sa na pozemku o výmere 1074 m2. Parkovanie je....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 142 000 €, 112,00 m2 cca 1270 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

31.05.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj novostavbu 3-izbového RD v dvojdome v novej štvrti v Galante. Plocha: úžitková 112,34m2, zastavaná. Podlaha: parketovaná podlaha,mrazuzdorná dlažba.Gletované Steny: stierky. Okná: plastové farebné. LCD videovrátnik Interierové dvere so zárubnou Vybavenie kúpeľne:....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 119 000 €, 55,00 m2 cca 2160 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Realitná kancelária VestaReal ponuka Na predaj príjemný 2-izbový byt situovaný na Mierovej ulici v Galante, v obľúbenej lokalite sídliska Sever. Byt sa nachádza na 6. poschodí zo 7 a jeho celková výmera je 55 m². Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne s výstupom na loggiu,....

 
 
 
  Apartmán, GALANTA, 160 000 €, 585,00 m2 cca 270 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.09.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TU REALITY predáva krásny rodinný dom v Jelke (okres Galanta), od Bratislavy je táto obec vzdialená 36 km. Pozrite si 3D prehliadku a prejdite sa po dome virtuálne. https://my.matterport.com/show/?m=LAQkZudXxk5 Rodinný dom sa nachádza v starej časti Jelky, bol postavený v roku 2010.....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 55 000 €, 16,00 m2 cca 3440 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Realitná kancelária DOBRÉ REALITY s r. o. ponúka na predaj rekreačnú chatku so záhradou. Nehnuteľnosť sa nachádza v katastrálnom území obce Šoporňa, na ľavom brehu Váhu, pod priehradou Kráľová. Rekreačná drevená chatka je zhotovená zo zateplených drevených panelov a pozostáva z prízemia....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 220 000 €, 120,93 m2 cca 1820 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.05.2023.,

www.zoznamrealit.sk

Výnimočná ponuka! IntExReal realitná kancelária vám ponúka na predaj výnimočnú ponuku na bývanie, v obľúbenej lokalite centra okresného mesta Galanta, na ulici Revolučná štvrť, v obnovenom, zateplenom bytovom dome s výťahom, na 5. podlaží.. Veľkometrážny byt pôsobiaci dojmom domu....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 430 000 €, 330,00 m2 cca 1300 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.11.2022.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Exkluzívne Vám ponúkame tento jedinečný rodinný dom, ktorý sa nachádza v tichej lokalite obce Jelka, okres Galanta. Veľmi dobra dostupnosť z Bratislavy, absolútny pokoj od susedov a kvalita stavby - skvelá kombinácia bývania, relaxu aj zábavy. Dom bol celý navrhnutý priamo majiteľmi.....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 137 000 €, 91,00 m2 cca 1510 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.09.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka na predaj 3 izbovú novostavbu v obytnej časti Richtárske pole. BYT DELUXE – Prízemie: 3 izbový byt 91m2 s pozemkom a 2 parkovacími miestami. Dispozícia bytu je rozdelená na dennú a nočnú časť. Zo vstupnej chodby sa po jednej strane nachádza denná časť (obývačka+kuchyňa)....

 
 
 
  Obchodný priestor, GALANTA, 239 990 €, 337,15 m2 cca 710 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.03.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Exkluzívne ponúkame na predaj obchodný priestor v obchodnom centre GALAXIA na Hlavnej ulici v Galante. Priestor sa nachádza v centre mesta je dobre viditeľný z Hlavnej ulice v polyfunkčnom objekte GALAXIA z roku 2008. Priestor je určený na rôzne využitie ako obchodná prevádzka (predajňa,....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 129 000 €, 72,00 m2 cca 1790 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na Garbiarskej ulici v Seredi. Byt o rozlohe 72 m2, na 6/12 poschodí, zatepleného bytového domu. Na byte boli vymenené plastové okná, inak je v pôvodnom stave ideálny na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. Nízke mesačné....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 310 000 €, 470,00 m2 cca 660 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj krásny, priestranný, poschodový 6-izbový rodinný dom, ktorý sa nachádza v obľúbenej a pokojnej obci Horné Saliby – v lokalite známej svojím príjemným prostredím, výbornou infraštruktúrou a rýchlou dostupnosťou....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 65 000 €, 100,00 m2 cca 650 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.12.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Na predaj starší rodinný dom s pozemkom o výmere 543 m² v tichej ulici obce Kajal, len pár minút od Galanty. Nehnuteľnosť je vhodná na kompletnú rekonštrukciu alebo výstavbu nového rodinného domu podľa vašich predstáv. Ak hľadáte pozemok s ideálnou veľkosťou v tichej lokalite, kde....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 129 000 €, 84,00 m2 cca 1540 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.06.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom „LONDYN" v obci Košúty, v novovybudovanej lokalite MILLENIUM okres Galanta. 4 izbový - 106,5 m2, Pozemok do 400 m2 – cena 129 000 € holodom a 137 500 € na kľúč CHARAKTERISTIKA RODINNÉHO DOMU: Zastavaná plocha domu : 106,5 m2 Úžitková....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 79 000 €, 82,00 m2 cca 960 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.10.2019.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka na predaj veľký 3 izbový byt o výmere 82 m2 s krytou loggiou v Galante v dobrej lokalite. Byt sa nachádza na vyvýšenom prízemí a nepriechodnými izbami. Dispozícia bytu: vstupná chodba, veľká obývačka, kuchyňa s loggiou, kúpelňa s wc, detská izba, spálňa. Bytový dom....

 
 
 
  Obchodný priestor, GALANTA, 59 990 €, 87,40 m2 cca 690 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.03.2025.,

www.zoznamrealit.sk

 
 
 
  Dom, GALANTA, 199 000 €, 144,00 m2 cca 1380 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.07.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Bratislava 42km. Nitra 35km. Trnava 25km. Senec 20km. Sereď 15km. Šaľa 17km. Nové Zámky 43km. Dunajská Streda 20km .

 
 
 
  Obchodný priestor, GALANTA, 135 000 €, 80,00 m2 cca 1690 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Hľadáte nové priestory pre kvetinárstvo-kamenárstvo? Chcete začať podnikať, alebo len hľadáte dostupnejšie a viditeľnejšie priestory ako doteraz? Plánujete rozbehnúť výrobu? Ak je pre Vás a Váš biznis plán dôležitá dostupnosť, dostatočná úžitková plocha a praktická dispozícia, máme....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 175 000 €, 300,00 m2 cca 580 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.07.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Snívate o útulnom domčeku v krásnom prostredí, kde na vás dýcha história a príroda? V obci Jelka nájdete jedinečnú nehnuteľnosť postavenú okolo roku 1920, ktorá je pripravená na nového majiteľa s vášňou pre rekonštrukciu a láskou k vidieckemu životu. Čaro starých čias s modernými....

 
 
 
  Garáž, GALANTA, 18 500 €, 16,00 m2 cca 1160 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.08.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na preda, garáž v Seredi na Tehelnej ul. (pri ZIPPke). Plocha: zastavaná 18m2. Stav objektu: kompletná rekonštrukcia (izolácia strechy, natretá brána, opravená omietka, vymaľované, hydroizolácia podlahy). Možnosť dopojiť elektriku, nakoľko bola poškodená vandalmi. Cena....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 75 950 €, 74,00 m2 cca 1030 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.10.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

EXKLUZÍVNE TUreality ponúka na predaj 3 izbový byt 74m2 v centre mesta Galanta! Byt sa nachádza v pôvodnom stave, čo môže byť pre mnohých neopakovateľnou príležitosťou vybudovať si svoje nové bývanie presne PODĽA VLASTNÝCH PREDSTÁV! - Kúpou IHNEĎ VOĽNÝ! Dispozične pozostáva zo: vstupnej....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 267 900 €, 150,00 m2 cca 1790 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.04.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj 4 izbový byt v radovej zástavbe s terasou v Galante s dvorom a garážou. .

 
 
 
  Obchodný priestor, GALANTA, 3 000 000 €, 7022,00 m2 cca 430 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.09.2022.,

www.zoznamrealit.sk

IntExReal realitná kancelária vám ponúka na predaj oplotený prevádzkový areál (haly, skladové a výrobné priestory, kancelárie) v rôznych rozmeroch, v meste Galanta. Prístupová cesta je betónová. V oplotenom areály sa nachádza 7 stavebných objektov, všetky s pridelenými súpisnými číslami.....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 215 000 €, 110,00 m2 cca 1960 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.04.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TRNAVA REALITY Vám ponúka na predaj komfortné novostavby 4 izbových rodinných domov typu bungalov, aj pre náročného klienta. Rodinné domy sa nachádzajú v novej obytnej zóne vo vyhľadávanej a kľudnej lokalite v meste Galanta HODY Cena od 215.000,-Eur v štádiu holodom Možnosť dokončiť....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 187 000 €, 105,00 m2 cca 1780 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.11.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Zaujímavá ponuka! IntExReal realitná kancelária Vám ponúka na predaj viacgeneračný rodinný dom, s možnosťou využívania ako: - Dvoj - či aj trojgeneračný rodinný dom prípadne - na podnikanie aj na bývanie. Táto zaujímavá nehnuteľnosť sa nachádza medzi mestami Galanta a Sládkovičovo,....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 215 000 €, 135,00 m2 cca 1590 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.01.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Kompletne zrekonštruovaný 4-izbový rodinný dom na veľkom pozemku 1 315 m² – Vozokany Hotový dom, pokojná lokalita a pozemok s budúcou hodnotou Realitná kancelária Vestareal ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii, situovaný na slnečnom a udržiavanom pozemku....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 118 818 €, 63,00 m2 cca 1890 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.03.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj 2 izbové byty v modernom polyfunkčnom dome v krásnom prostredí v meste Galanta. Podlaha: plávajúca. Steny: stierky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa. Stav objektu: novostavba. Kúrenie: podlahové. Zabezpečenie alarmom.Výhody: slnečný, pekný výhľad,....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 143 696 €, 59,00 m2 cca 2440 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.01.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt Galanta, Hlavná. Plocha: úžitková 59,04m2. Podlaha: plávajúca. Steny: stierky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa.Stav objektu: novostavba. Kúrenie: podlahové. Zabezpečenie alarmom.Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, obchody,....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 147 390 €, 59,04 m2 cca 2500 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

V modernom polyfunkčnom dome, ktorý je ideálny či už na bývanie alebo na spojenie bývania s podnikaním sú na predaj 2 a 3 -izbové byty. Predaj bytov je v štádiu holobyt ale aj v štandarde, s použitím kvalitných materiálov či už pri samotnej stavbe, ale i vo vnútri jednotlivých bytov.....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 175 000 €, 110,00 m2 cca 1590 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Dnes,

www.zoznamrealit.sk

BELLA VITA Slovakia Vám v EXKLUZÍVNOM zastúpení ponúka 3 izbový rodinný dom v meste Sereď okr. Galanta. .

 
 
 
  Dom, GALANTA, 157 000 €, 100,00 m2 cca 1570 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.zoznamrealit.sk

ALL INCLUSIVE REAL s.r.o Vám Exkluzívne ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný 3 izbový RD so záhradou na peknom pozemku v obci Veľké Úľany (okr. Galanta). .

 
 
 
  Byt, GALANTA, 145 000 €, 56,00 m2 cca 2590 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

20.01.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj 3-izbový byt s lodžiou v centre mesta Galanta, v obľúbenej Revolučnej štvrti. Byt sa nachádza v zateplenom bytovom dome na 7. poschodí zo 7. .

 
 
 
  Dom, GALANTA, 140 000 €, 125,00 m2 cca 1120 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.11.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Vo Výhradnom zastúpení Vám ponúkame na predaj rodinný dom v Seredi na Strednočepeňskej ul. Podlahová plocha obytnej časti predstavuje podľa nameraných hodnôt cca 125 m2. Dispozične pozostáva: vstupná chodba, jedna samostatná izba, jedna priechodná izba, kuchyňa s komorou, samostatné....

 
 
 
 

 

Apartmány Makarska

Zobrazené nehnuteľnosti 127-168 (z celkového počtu 772)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>