- reality GALANTA

  • Na hľadaný výraz "reality galanta" sme našli 1 096 nehnuteľností - priemerná cena 1 473 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 560 m2
    • 701 m2
    • 701 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 701 m2
    • 841 m2
  •  Podľa ceny
    • 826000
    • 1030000 (priemerná cena)
    • 1230000
    • 1470 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 517 778 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Dom, GALANTA, 157 000 €, 127,00 m2 cca 1240 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

23.09.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka na predaj poslednú 4 izbovú novostavbu DELUXE bez garáže, ktorá je súčasťou dvojdomu. Rodinné domy sa nachádzajú v lokalite Galanta časť - Richtárske pole. Charakteristika domu: Zastavaná plocha: 126,89 m2, Úžitková plocha: 110,11m2 Obytná plocha interiéru 93,64m2....

 
 
 
  Obchodný priestor, GALANTA, 139 999 €, 82,00 m2 cca 1710 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj udržiavaný obchodno-prevádzkový priestor v širšom centre Galanty. Objekt sa nachádza vo výbornej lokalite s vysokým pohybom ľudí, v tesnej blízkosti autobusovej a železničnej stanice. .

 
 
 
  Dom, GALANTA, 179 900 €, 89,00 m2 cca 2020 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

31.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj 4 izbové rodinné domy v obci Šúrovce, kúsok od Trnavy a Serede. Obytná plocha domu je 88,90m2 + 20m2 terasa + Pozemok + parking. Dom č. 1 - Pozemok 322m2 HOLODOM ( rožný dom ) 179 900 eur Dom č. 2 - Pozemok 303m2 už v ŠTANDARDE 217 900 eur Dom č. 3 - Pozemok 303m2....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 65 000 €, 100,00 m2 cca 650 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.01.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj starší 4-izbový rodinný dom v obci Trstice. Táto nehnuteľnosť predstavuje skvelú investičnú príležitosť, či už na kompletnú rekonštrukciu, alebo ako ideálny pozemok na výstavbu nového domu. .

 
 
 
  Byt, GALANTA, 136 800 €, 59,04 m2 cca 2320 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj moderný 2-izbový byt v polyfunkčnom dome R Centrum, ktorý sa nachádza v obľúbenej obytnej zóne Richtárske pole v Galante. Ak hľadáte praktické, moderné a zároveň útulné bývanie, ktoré si môžete prispôsobiť podľa vlastných....

 
 
 
  Garáž, GALANTA, 18 000 €, 19,00 m2 cca 950 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.09.2023.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj garáž v Seredi na Strednočepeňskej ul. Plocha: zastavaná 24m2, podlahová 19 m2 ( šírka 3,8 m , dĺžka 4,9 m) Vstupná brána: šírka 2,29 m , výška 2,17 m Stav objektu: pôvodný stav. Konštrukcia objektu: kvádrová. V garáži je elektrická prípojka (230/400V), montážna....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 103 900 €, 100,00 m2 cca 1040 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.05.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj novostavbu dvojpodlažného rodinného domu v rádovej zástavbe v uzavretom areáli na Sigetskej ulici . Výmera pozemku od 122 m2 -184 m2, ÚP domu 100m2 . Dispozičné riešenie:  na prízemí sa nachádza vstupný priestor so zádvorím, samostatné WC a denná časť, ktorú tvorí....

 
 
 
  Obchodný priestor, GALANTA, 215 534 €, 337,00 m2 cca 640 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.11.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Realitná kancelária DOBRÉ REALITY s r. o. ponúka na predaj podnikateľské priestory v obci Váhovce (okres Galanta). Rozsiahly objekt sa nachádza na Hlavnej ulici s veľmi dobrou dostupnosťou. Budova je ideálna podnikanie v gastro službách alebo ju budúci majiteľ môže zrekonštruovať....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 92 990 €, 59,00 m2 cca 1580 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.01.2023.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 59m 2 , Galanta, 92.990 € .

 
 
 
  Byt, GALANTA, 115 000 €, 38,00 m2 cca 3030 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame Vám na predaj útulný 1 izbový byt v centre mesta Galanta. Nachádza sa v tichej lokalite na prízemí zatepleného bytového domu . Rozloha bytu je 38 m/2. .

 
 
 
  Dom, GALANTA, 168 000 €, 92,00 m2 cca 1830 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.11.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

F042-12-MATa Ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom v meste Sereď, Dolný Čepeň. • zastavaná plocha - 105 m2 • úžitková plocha - 92 m2 • rozloha rovinatého pozemku – 600 m2 • mesačné náklady - iba cca 120 € • rozmery pozemku cca - 25 x 20 m • dom postavený v roku 2014 • stavebný materiál....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 142 000 €, 113,00 m2 cca 1260 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.06.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj novostavbu 4-izbových dvojdomov v novej štvrti Galanta kolonia Plocha: úžitková 135m2, zastavaná 113m2, plocha pozemku 350m2. Podlaha: parkety, dlažba. Steny: stierky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa aj sprchovací kút. Oddelené WC. Konštrukcia....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 124 900 €, 116,00 m2 cca 1080 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj rodinný dom v obci Váhovce, okres Galanta. Rodinný dom so sedlovou strechou sa nachádza na veľkom, slnečnom pozemku o rozlohe 1860 m2. Pozrite si naše video : https://youtu.be/EATEisc7m6Q .

 
 
 
  Byt, GALANTA, 117 000 €, 64,00 m2 cca 1830 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.11.2022.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 64m 2 , Galanta, 117.000 € .

 
 
 
  Pozemok, GALANTA, 123 000 €, 579,00 m2 cca 210 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.08.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

ARCHEUS realitná kancelária Predaj stavebného pozemku Galanta – Richtárske pole Ponúkame na predaj ideálny stavebný pozemok v novovybudovanej lokalite rodinných domov Richtárske pole v Galante. Parametre pozemku: Výmera: 579 m² Rozmery: 22 x 27 m Inžinierske siete: Na pozemku: elektrina,....

 
 
 
  Obchodný priestor, GALANTA, 160 000 €, 192,00 m2 cca 830 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.01.2023.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj budovu so zabehnutým pohostinstvom " U OSKARA " v Seredi na Strednočepeňskej ul. Možná využiteľnosť: pohostinstvo, bar, potraviny, jedáleň, diskontná predajňa, rozdeliť na samostatné kancelárie Podlahová plocha objektu je cca 192 m2 a leží na pozemku o výmere....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 103 000 €, 63,00 m2 cca 1640 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.02.2023.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 63m 2 , Galanta, 103.000 € .

 
 
 
  Dom, GALANTA, 137 000 €, 120,00 m2 cca 1140 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.09.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka na predaj modernú 4 izbovú novostavbu 125m2 s terasou 33m2 na pozemku 800m2! Rodinný dom sa nachádza v Kajali na konci tichej uličky pri lesíku. Dom má modernú dispozíciu a elegantný vzhľad. Jedná sa o stavbu s plochou strechou a veľkorysou prestrešenou terasou. Dom....

 
 
 
  Obchodný priestor, GALANTA, 70 400 €, 59,04 m2 cca 1190 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.01.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Dominantou prvého nadzemného podlažia sú priestory, ktoré ponúkajú možnosť podnikania. Priestory sú vhodné na zriadenie kaviarne, na obchod, služby, obchodné a administratívne priestory alebo na iné obchodné účely. Na prvom nadzemnom podlaží sú umiestnene aj 2-3 izbové byty s pozemkami....

 
 
 
  Pozemok, GALANTA, 193 000 €, 3004,00 m2 cca 60 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj priestranný stavebný pozemok v tichej a vyhľadávanej lokalite obce Kajal. Na pozemku sa nachádza stavba - bývalá materská škôlka s príslušenstvom, ktorá po prípadnej rekonštrukcii ponúka široké možnosti využitia – od rodinného bývania až po sídlo firmy či podnikanie....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 97 000 €, 93,00 m2 cca 1040 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj: BYT COMFORT – Poschodová časť budovy s vlastným parkoviskom Cena od 77 990 € • Úžitková plocha v rozlohe 93,81 m² • Vlastný balkón (3m²) – na prednej časti budovy • Vlastná skrytá terasa (14,38m²) • Vlastné schodište (5,57m²) • Štandardná kuchynská linka podľa....

 
 
 
 
+4%

Ceny sa zmenila z 240 000 € na 250 000 € dňa 19.03.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa zvýšila

Dom, GALANTA, 250 000 €, 240,00 m2 cca 1040 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
29.08.2025 - 220.000 €
17.03.2026 - 240.000 €
19.03.2026 - 250.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

29.08.2025.,

www.zoznamrealit.sk

IntExReal realitná kancelária ponúka na predaj 5 izbový rodinný dom s garážou, krbom, prípravou na saunu, vytvorenými parkovacími státiami vo dvore nehnuteľnosti, v centre mesta Galanta, ktorý môže slúžiť aj ako: - dvojgeneračný rodinný dom, prípadne - na podnikanie, kvôli polohe....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 135 000 €, 46,48 m2 cca 2900 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.11.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Ste náročný na bývanie? Predstavujeme vám moderné a zároveň atraktívne bývanie, naviac - s nízkymi nákladmi na bývanie, vďaka geotermálnemu vykurovaniu. Čím je výnimočný Projekt DREAMPARK v meste GALANTA? - nachádza sa v pokojnej časti mesta Galanta a tým ponúka pohodlný typ bývania....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 134 500 €, 86,00 m2 cca 1560 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.06.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka na predaj krásny 4 izbový byt 86m2 s vlastnou garážou 18m2, zasklenou loggiou 4m2 a murovanou pivnicou 5m2!!! Byt je situovaný na ulici Cukrovarská v tichej časti v murovaných 4 podlažných bytových domoch (4. podlažie tvoria mezonetové byty). Daný byt sa nachádza....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 250 000 €, 432,00 m2 cca 580 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.08.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Hľadáte rodinný dom ? alebo rodinnú vilu ? alebo investičnú príležitosť ? alebo dvojgeneračné bývanie ? alebo priestor na prenájom s viac bytovým jednotkami ? Mgr. Helena Štrebová - RK Diamant Real má pre Vás v ponuke presne takýto RD v ktorom nájdete toto všetko a ešte aj viac –....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 235 000 €, 119,00 m2 cca 1980 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.05.2023.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame na predaj jedinečný mezonetový 4 izbový byt v centre mesta Sereď, Podlahová plocha bytu predstavuje 119 m2 (1. poschodie 54,5 m2 + pivničná kobka 2,32 m2 ktorá sa nachádza vedľa bytu , 2. poschodie 62,5 m2 + povala o výmere 34 m2 s prístupom z centrálnej....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 136 800 €, 59,04 m2 cca 2320 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.12.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Predstavujeme vám ponuku bývania v obytnej zóne Richtárske pole s rýchlou dostupnosťou do mesta Galanta alebo na diaľnicu R1 v už skolaudovanom, polyfunkčnom bytovom dome R Centrum nájdete 35 bytových jednotiek s jedno, dvoj a trojizbovými bytmi. Celá multifunkčná budova bola navrhnutá....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 94 000 €, 41,00 m2 cca 2290 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

20.02.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj pekný, útulný, menší 2 izbový byt, ktorý sa nachádza sa vo vyhľadávanej lokalite mesta Sereď na Fándlyho ulici. Byt je kompletne zrekonštruovaný. Celková rozloha bytu je 41m2. Dispozičné riešenie: vstupná chodba, kúpeľňa s WC, kuchyňa, obývačka, spálňa. Nachádza....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 79 990 €, 67,00 m2 cca 1190 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.08.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality Vám ponúka na predaj 3 izbový byt v cente mesta s balkónom v pôvodnom stave. Toto môže byť pre mnohých neopakovateľnou príležitosťou vybudovať si svoje nové bývanie presne PODĽA VLASTNÝCH PREDSTÁV! Kúpou IHNEĎ VOĽNÝ! Dispozične pozostáva zo: - vstupnej chodby, - 2x nepriechodných....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 379 900 €, 92,00 m2 cca 4130 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.11.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Novostavba rodinného domu na predaj v Obci Mostová pri Galante. Dom je dokončený na kľúč a ihneď k dispozícií. Interiér kompletne dokončený vrátane kuchynskej linky + zariadenie obývačky a spálne a komplet kúpeľne. Pozemok je kompletne oplotený + brána na elektrický pohon. Úžitková....

 
 
 
 
+3%

Ceny sa zmenila z 128 000 € na 132 000 € dňa 29.04.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa zvýšila

Byt, GALANTA, 132 000 €, 48,83 m2 cca 2700 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
18.07.2024 - 121.155 €
30.03.2026 - 128.000 €
29.04.2026 - 132.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

18.07.2024.,

www.zoznamrealit.sk

Realitná kancelária IntExReal Vám ponúka na predaj 2 izbový byt s terasou, / orientácia terasy severovýchod/ a so spoločným priestorom v novostavbe, na prízemí murovaného trojbytového domu, v uzatvorenej, tichej lokalite mesta Galanta, časť Hody. Byt sa pripraví a predáva v stave....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 177 230 €, 64,36 m2 cca 2750 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj moderný 3-izbový byt v polyfunkčnom dome R Centrum, ktorý sa nachádza v obľúbenej obytnej zóne Richtárske pole v Galante. Ak hľadáte priestranné a moderné bývanie, ktoré Vám poskytne dostatok komfortu, súkromia a zároveň....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 145 000 €, 69,00 m2 cca 2100 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

31.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj priestranný a zrekonštruovaný 3-izbový byt s BALKÓNOM vo vyhľadávanej lokalite mesta Galanta-sídlisko SEVER, Mierová ulica. Byt sa nachádza na ideálnom 1. poschodí zo 7 v bytovom dome, ktorý prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2017 a disponuje platným energetickým....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 185 600 €, 91,00 m2 cca 2040 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.02.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Na predaj veľkorysý moderný 3 - izbový byt v novovybudovanom bytovom objekte v meste Sereď. Cena zahŕňa plávajúce podlahy, dlažbu vo vstupnej hale, obklady a dlažbu v kúpeľni, vaňu, WC, sanitu, exteriérové žalúzie na diaľkové ovládanie, rekuperáciu, teplovodné podlahové kúrenie, kuchynskú....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 124 900 €, 62,00 m2 cca 2020 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.02.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj 2 izbový byt s balkónom nachádzajúci sa v centre mesta Galanta- Štvrť SNP. Dispozícia: vstupná chodba, kuchyňa, obývačka, spálňa z balkónom, kúpeľňa a samostatné WC. Byt sa nachádza v zateplenom bytovom dome na 6 poschodí zo 7. Prešiel kompletnou rekonštrukciou-....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 127 947 €, 85,00 m2 cca 1510 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.08.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame na predaj 4 izbový byt v Seredi na ulici Milana Rastislava Štefánika (HOKEJKA). Podlahová plocha bytu predstavuje podľa nameraných hodnôt cca 81m2 + balkón o výmere 3,3 m2. K bytu prislúcha komora (kopka) na medziposchodí o výmere 1,4 m2 Byt prešiel....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 132 000 €, 100,00 m2 cca 1320 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj rodinné domy : DE LUXE Cena od: 127 000 € • Úžitková plocha bez terasy v rozlohe 100 m2 • Vlastná záhrada od 220 m² • Vlastné parkovisko pre dve motorové vozidlá • Vlastná skrytá terasa (17 m²) • LCD videovrátnik • Vlastný bojler • Farebné prevedenie plastových....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 76 999 €, 42,00 m2 cca 1830 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Realitná kancelária DELTAPROPERTY Vám ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení 2 izbový byt v centre mesta Galanta. BYTOVÝ DOM: Bytový dom je zateplený, do užívania kolaudačným rozhodnutím stavebného úradu bol daný v roku 1964. Na prízemí bytového domu je pivničná kobka, a miestnosť....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 93 000 €, 74,00 m2 cca 1260 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

20.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Z poverenia majiteľa predáme 3izbový byt v Galante na Parkovej ulici 74m2 po kompletnej rekonštrukcii v blízkosti mestského parku s Neogotickým kaštieľom. Byt sa nachádza na 7/9 poschodí s výťahom. Bytový dom je zateplený, izolácia strechy ,nové výťahy). Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou....

 
 
 
  Byt, GALANTA, 172 000 €, 84,00 m2 cca 2050 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Hľadáte moderné, priestranné a pokojné bývanie mimo ruchu mesta, no s výbornou dostupnosťou do Galanty a okolia? Mgr. Helena Štrebová – 19 rokov v realitách - RK Diamant Real má pre Vás v ponuke budúcu novostavbu 3-izbového bytu s výmerou 83,9 m² a balkónom, ktorá sa nachádza v rodinnom....

 
 
 
 
-4%

Ceny sa zmenila z 134 990 € na 129 990 € dňa 28.03.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, GALANTA, 129 990 €, 82,00 m2 cca 1590 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
09.03.2026 - 135.000 €
19.03.2026 - 134.990 €
28.03.2026 - 129.990 €

Uložiť
Uložené Uložené

09.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka exkluzívne na predaj priestranný a prakticky riešený 3-izbový byt s loggiou a pivnicou v atraktívnej lokalite mesta Galanta – Revolučná štvrť. Táto nehnuteľnosť predstavuje ideálnu voľbu pre tých, ktorí hľadajú komfortné bývanie s....

 
 
 
  Dom, GALANTA, 350 000 €, 400,00 m2 cca 880 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TRNAVA REALITY – Vám ponúka na predaj budovu ktorú môžete využiť na bývanie aj podnikanie. Nachádza sa na hlavnej ceste v Galante, časť Nebojsa. Na pozemku sa okrem budovy nachádza garáž, letná garáž a prístavba. Pred objektom sú vydláždené parkovacie miesta pre 6 áut. Nehnuteľnosť....