• GoHome Professional
byt MARTIN - GoHome predaj a prenájom nehnuteľností
  • byt MARTIN - GoHome predaj a prenájom nehnuteľností
  • Detailné vyhľadávanie »
  • Reality

    - byt MARTIN

  • Na hľadaný výraz "byt martin" sme našli 491 nehnuteľností - priemerná cena 2 002 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 53 m2
    • 66 m2
    • 66 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 66 m2
    • 80 m2
  •  Podľa ceny
    • 107000
    • 134000 (priemerná cena)
    • 160000
    • 2000 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 226 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, MARTIN, 82 500 €, 30,00 m2 cca 2750 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.01.2023.,

www.ringo.sk

Predám 1-izbový byt 30m 2 , Martin - Sklabinská, 82.500 € .

 
 
 
 
-9%

Ceny sa zmenila z 230 000 € na 210 000 € dňa 20.03.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, MARTIN, 210 000 €, 111,76 m2 cca 1880 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
26.11.2025 - 230.000 €
20.03.2026 - 210.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

21.07.2025.,

www.realitycenter.sk

Priestranný byt pozostáva z 3 obytných miestností a 1 galérie, ktorá vytvára priestor pre 4.miestnosť, vhodnú na pracovňu alebo študentskú izbu, vstupného chodbového priestoru so schodiskom do bytu. Kúpeľňa je s vaňou, má okno , WC je samostatné. Na galériu je schodisko v rohu veľkej....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 263 600 €, 98,99 m2 cca 2660 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.05.2026.,

www.bubyreality.sk

Ponúkam na predaj 3 izbový byt s terasou, v novom developerskom projekte "Byty Ruppeldtova". Na predaj 3 izbový byt s terasou v novostavbe Byty Ruppeldtova, Martin - širšie centrum..

 
 
 
Nehnuteľností s obrázkom na hľadaný výraz 'byt martin'
134 000 €
  Byt, MARTIN, 149 900 €, 90,00 m2 cca 1670 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

REZERVOVANÉ Ponúkame na predaj priestranný a svetlý 4-izbový byt nachádzajúci sa v mestskej časti Záturčie. Byt je situovaný na 3. poschodí z 3 v bytovom dome bez výťahu a ponúka príjemné bývanie s dostatkom priestoru pre celú rodinu. Celková výmera bytu je 90 m² vrátane pivnice.....

 
 
 
  Byt, MARTIN, Ľadoveň, 165 000 €, 62,00 m2 cca 2660 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.05.2024.,

www.reality-martin.sk

Ponúkame na predaj útulný 2-izbový byt nachádzajúci sa na Ľadovni. Dispozícia bytu je dobre premyslená a zahŕňa vstupnú chodbu, kuchyňu s výstupom na nový a priestranný balkón, obývaciu izbu, spálňu, kúpeľňu a WC. Celková výmera bytu je 61 m2 + plocha balkóna. Byt bude kompletne prerobený,....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 189 900 €, 82,00 m2 cca 2320 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.04.2026.,

www.realitycenter.sk

Ponúkame Vám na predaj štvorizbový byt v pokojnej mestskej časti Ľadoveň. Byt o výmere 82 m2 sa nachádza na 6./8. poschodí v zateplenom bytovom dome s výťahom. Je čiastočne zrekonštruovaný - kuchyňa, kúpeľňa, samostatné WC. Izby sú v pôvodnom zachovalom stave. Dispozícia a vybavenie:....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 264 000 €, 95,87 m2 cca 2750 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.bubyreality.sk

Krátke video si môžete pozrieť tu : https://www.youtube.com/shorts/K7eBFvhSr5g Novostavba, na predaj 3 izbový byt s terasou, Byty RUPPELDTOVA, Martin..

 
 
 
 
-1%

Ceny sa zmenila z 190 000 € na 189 000 € dňa 13.03.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, MARTIN, Ľadoveň, 189 000 €, 83,00 m2 cca 2280 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
20.10.2025 - 195.000 €
25.02.2026 - 190.000 €
13.03.2026 - 189.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

20.10.2025.,

www.reality-martin.sk

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej a pokojnej lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou. Byt sa nachádza na 6. poschodí z 8 v zateplenom bytovom dome s výťahom a má k dispozícii aj pivnicu. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou – má novú....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 163 600 €, 70,84 m2 cca 2310 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

20.05.2026.,

www.bubyreality.sk

Ponúkam na predaj 2 izbový byt v projekte "Byty Ruppeldtova", v Martine. Novostavba, 2 izbový byt s predzáhradkou na predaj, Martin, Ruppeldtova ulica..

 
 
 
  Byt, MARTIN, Ľadoveň, 119 000 €, 66,00 m2 cca 1800 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.11.2025.,

www.reality-martin.sk

Ponúkame vám jedinečnú príležitosť získať svetlý 3-izbový byt o výmere 66 m² v jednej z najvyhľadávanejších častí mesta – Ľadoveň. Nachádza sa v tichej lokalite plnej zelene, na 4. poschodí zo 4 v bytovom dome bez výťahu. Byt je v pôvodnom stave (kúpeľňa prešla rekonštrukciou pred....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 126 000 €, 67,30 m2 cca 1870 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.03.2026.,

www.realitycenter.sk

Ponúkame na predaj veľkometrážny 2-izbový byt v obľúbenej lokalite Martin - Sever. Byt sa nachádza na 11./13. poschodí v zrekonštruovanom bytovom dome - zateplenie, nová strecha, stupačky, kamerový systém, lodžie. Byt má výmeru 67,3 m2 a je v pôvodom stave, čo umožňuje upraviť si....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 184 000 €, 60,00 m2 cca 3070 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.04.2026.,

www.reality-martin.sk

Ponúkame na predaj štýlový, dizajnovo zariadený a prakticky riešený 3-izbový, mezanínový byt v obľúbenej a novo vybudovanej časti Nový Martin. Byt sa nachádza v nízkopodlažnej bytovke, kde vo vchode bývajú iba tri rodiny, čo zabezpečuje pokojné a komorné bývanie. Mezanínový byt predstavuje....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 103 000 €, 50,00 m2 cca 2060 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Dnes,

www.zoznamrealit.sk

2-izbový byt s balkónom v Priekope – ideálna príležitosť na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv Allinclusive Real Slovakia Vám exkluzívne ponúka na predaj slnečný 2-izbový byt s balkónom a pivnicou, nachádzajúci sa vo vyhľadávanej a pokojnej lokalite mesta Martin, v mestskej časti....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 152 000 €, 58,00 m2 cca 2620 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

20.05.2026.,

www.reality-martin.sk

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt prerobený na 3-izbový v obľúbenej lokalite Sever. Lokalita je vyhľadávaná najmä pre výbornú infraštruktúru, dostupnosť centra mesta, základnej školy, škôlok a vybudovanú sieť detských ihrísk. Poschodie: 4 podlažie z 5 poschodí....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 153 000 €, 78,00 m2 cca 1960 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

20.05.2026.,

www.bubyreality.sk

Na predaj veľký 3 izbový byt v mestskej časti Záturčie v Martine. Veľký 3 izbový byt na predaj, Záturčie - Martin, 78 m2..

 
 
 
  Byt, MARTIN, Záturčie, 165 000 €, 90,00 m2 cca 1830 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.05.2026.,

www.reality-martin.sk

Reality Alpia Vám ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii vo vyhľadávanej lokalite Martin – Záturčie, na ulici Makovického. Byt s výmerou 90 m² sa nachádza na 6. poschodí z 8 v bytovom dome s výťahom. Praktická dispozícia ponúka komfortné bývanie pre....

 
 
 
  Byt, MARTIN, Ľadoveň, 129 000 €, 68,00 m2 cca 1900 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.03.2026.,

www.reality-martin.sk

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt typu bauring s rozlohou 68 m² , nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite Ľadoveň . Byt sa nachádza na 4. poschodí zo 4 v zateplenom bytovom dome bez výťahu. Dispozícia bytu je veľmi praktická – všetky izby sú nepriechodné , čo zabezpečuje....

 
 
 
 
-1%

Ceny sa zmenila z 147 000 € na 145 000 € dňa 23.03.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, MARTIN, Centrum, 145 000 €, 54,00 m2 cca 2690 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
30.01.2026 - 147.000 €
23.03.2026 - 145.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

30.01.2026.,

www.reality-martin.sk

Ponúkame na predaj príjemný 2-izbový byt situovaný vo vyhľadávanej lokalite Martin – centrum. Byt sa nachádza na 2. poschodí bytového domu bez výťahu a disponuje celkovou výmerou 54 m². Dispozícia bytu Byt je riešený prakticky a účelne. Pozostáva zo: ✅vstupnej chodby ✅priestrannej....

 
 
 
 
-3%

Ceny sa zmenila z 166 900 € na 162 500 € dňa 15.04.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, MARTIN, Ľadoveň, 162 500 €, 70,00 m2 cca 2320 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
05.04.2026 - 166.900 €
15.04.2026 - 162.500 €

Uložiť
Uložené Uložené

05.04.2026.,

www.reality-martin.sk

Ponúkame na predaj svetlý 3-izbový byt o výmere 70 m² v jednej z najvyhľadávanejších častí mesta Martin – Ľadoveň. Byt sa nachádza v tichej lokalite plnej zelene, na 3. poschodí z 3 v bytovom dome bez výťahu a je po kompletnej rekonštrukcii. Dispozícia bytu: - vstupná chodba so šatníkom....

 
 
 
 
-4%

Ceny sa zmenila z 142 000 € na 137 000 € dňa 13.05.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, MARTIN, 137 000 €, 70,00 m2 cca 1960 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
26.04.2026 - 142.000 €
13.05.2026 - 137.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

26.04.2026.,

www.reality-martin.sk

Ponúkame na predaj 3-izbový byt s výmerou 70m² nachádzajúci sa v tichej a príjemnej lokalite Jahodníky s dobrou občianskou vybavenosťou. Predáva sa v pôvodnom, ale zachovalom stave. Vhodné pre niekoho, kto si chce zrekonštruovať byt podľa vlastných predstáv. Mesačné náklady sú cca....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 115 000 €, 49,00 m2 cca 2350 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.01.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Ponúkame Vám na predaj pekný 2-izbový byt v Martine (Ul. Jána Martáka, Martin - Priekopa). Nachádza sa na vyvýšenom prízemí v trojposchodovej bytovke. Plocha: 49m2 Orientácia: východ/západ PREDAJ pekný 2izb byt MARTIN Priekopa UlJMartáka.

 
 
 
  Byt, MARTIN, 116 000 €, 60,00 m2 cca 1930 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.05.2026.,

www.reality-martin.sk

Ponúkame na predaj 2-izbový byt nachádzajúci sa v obľúbenej a vyhľadávanej lokalite Sever, ktorá je známa výbornou dostupnosťou a kompletnou občianskou vybavenosťou. Byt s výmerou 60,2 m² sa nachádza na 5. poschodí z 5 bez výťahu a disponuje praktickou dispozíciou. Je orientovaný....

 
 
 
  Byt, MARTIN, Centrum, 113 000 €, 38,00 m2 cca 2970 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

20.03.2026.,

www.reality-martin.sk

Hľadáte bývanie, ktoré si môžete pretvoriť presne podľa vlastných predstáv, a zároveň chcete pokojné prostredie plné zelene? Tento veľkometrážny 1-izbový byt vás príjemne prekvapí. Nachádza sa na ideálnom 2. poschodí v tehlovej bytovke a vďaka západnej orientácii je krásne presvetlený....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 150 000 €, 50,00 m2 cca 3000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.11.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

: Ing. Mária Halászová 0915 867 991 halaszova@astoria.sk Reality ASTORIA, s.r.o., M.R.Štefánika 10, Martin. 2izbový byt Martin.

 
 
 
  Byt, MARTIN, Centrum, 105 000 €, 54,00 m2 cca 1940 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.01.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt, s rozlohou 55, 54 m2, nachádzajúci sa na 4. zo 4 poschodí bez výťahu, orientovaný na južnú svetovú stranu. Byt je čiastočne zrekonštruovaný: nové stúpačky, murovaná kúpeľňa, plastové okná. Strecha je po rekonštrukcii. Tiché prostredie, neďaleko....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 185 000 €, 106,00 m2 cca 1750 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

23.08.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový byt v center mesta Martin v bytovom dome Átrium. Nachádza sa na prvom podlaží 12 rokov starej stavbe a jeho úžitková plocha činí 106 m2 plus zasklená loggia o rozlohe 20 m2. Byt je kompletne zrekonštruovaný, klimatizovaný a predáva sa zariadený podľa....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 133 000 €, 55,53 m2 cca 2400 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.01.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Ponúkame Vám na predaj luxusný 2 izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite Martin Priekopa, na ul. Medňanského, s rozlohou 55,53 m2. Nachádza sa na 1. z 3 poschodí bytového domu s výťahom, orientovaný na východnú svetovú stranu, ku ktorému prislúcha veľký balkón a dve komory.....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 100 000 €, 77,00 m2 cca 1300 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.01.2023.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 77m 2 , Martin - Kozmonautov, 100.000 € .

 
 
 
  Byt, MARTIN, 134 000 €, 47,00 m2 cca 2850 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.01.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Ponúkame Vám na predaj krásny moderný 2 izbový byt s priestranným šatníkom vo vyhľadávanej lokalite Nový Martin. Byt s rozlohou 47 m2 sa nachádza na 2/3 podlaží luxusnej novostavby. Byt pozostáva zo veľkorysej obývačky spojenej s kuchyňou, spálňou so šatníkom, kúpeľne s wc, chodby....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 134 000 €, 67,00 m2 cca 2000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.01.2023.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 67m 2 , Martin, 134.000 € .

 
 
 
  Byt, MARTIN, 100 900 €, 52,00 m2 cca 1940 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.05.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

B10 Vám ponúka na predaj 2 izbový byt v mestskej časti Priekopa. Nachádza sa v tichej lokalite v blízkosti MHD. Bytovka je zateplená, ma novú strechu a zväčšené parkovacie miesta pred bytovkou. V byte boli výmenné plastové okná. Celková plocha bytu je 53 m2 z toho loggia o výmere....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 155 000 €, 82,00 m2 cca 1890 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Na predaj 3-izbový byt v tichej časti mesta Martin - Podháj s výbornou dostupnosťou do centra mesta. Byt s rozlohou 82,15 m2 sa nachádza na 3/3 poschodí zatepleného tehlového bytového domu bez výťahu. Byt pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne, obývačky, 2 spální, samostatného WC,....

 
 
 
  Byt, MARTIN, Záturčie, 110 000 €, 58,00 m2 cca 1900 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

23.04.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na predaj 3 izbový byt v pôvodnom stave nachádzajúci sa v zrekonštruovanom bytovom dome v lokalite Martin - Záturčie. Byt s rozlohou 58 m2 sa nachádza na 7. poschodí. Bytový dom prešiel rozsiahlou rekonštrukciou vrátane novej strechy, zateplenia, výťahu. Mesačné náklady 180 EUR plus....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 159 900 €, 72,00 m2 cca 2220 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.11.2025.,

www.remax-slovakia.sk

REZERVOVANÉ Ponúkame na predaj tehlový, priestranný a presvetlený 2-izbový byt s celkovou výmerou 72 m², nachádzajúci sa v obľúbenej lokalite v centre Martina na ul. Červenej Armády 21. Byt je situovaný na 3. poschodí trojposchodového bytového domu bez výťahu a ponúka atraktívne bývanie....

 
 
 
  Byt, MARTIN, Centrum, 240 000 €, 84,00 m2 cca 2860 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

REZERVOVANÉ! TU reality ponúka na predaj 3-izbový byt v centre mesta Martin na Štúrovom námestí v novostavbe bytového domu. Nadštandardný byt spĺňa všetky predpoklady pre náročného klienta v atraktívnej lokalite. Byt s rozlohou 84 m² sa nachádza na 4. poschodí tehlovej novostavby....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 136 000 €, 90,00 m2 cca 1510 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

B10 Vám ponúka na predaj 4-izbový byt v Martine – v Záturčí, ideálny pre rodinu. Byt sa nachádza na 2. poschodí zatepleného bytového domu a má výbornú rozlohu 90 m², čo poskytuje dostatok priestoru pre pohodlné rodinné bývanie. Dispozícia bytu: Byt pozostáva zo štyroch izieb, priestrannej....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 127 000 €, 51,00 m2 cca 2490 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.07.2022.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 51m 2 , Martin - Holubyho, 127.000 € .

 
 
 
  Byt, MARTIN, 96 000 €, 96,00 m2 cca 1000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj veľkometrážny 3 izbový byt v širšom centre Martina. Podlahová plocha bytu 95,5 m2, z toho pivnica cca 10 m2 . Nachádza sa na 2/3 poschodí v tehlovej zateplenej bytovke. Výhodou je, že vo vchode sa nachádzajú iba dva byty. Je v pôvodnom stave, čo umožňuje budúcemu....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 199 900 €, 64,00 m2 cca 3120 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.11.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Ponúkame Vám na predaj moderný 3-izbový bytu v novostavbe v Martine (MALÁ HORA).Nachádza sa na 1. poschodí v bytovke s výťahom.Plocha 64m2 + 12m2 balkón.Orientácia: západ a juhPredáva sa kompletne zariadený.K bytu prislúcha aj kopka na poschodí a veľká pivnica na prízemí.Parkovanie....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 179 000 €, 63,00 m2 cca 2840 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

20.11.2022.,

www.zoznamrealit.sk

Novostavba rezidenčného komplexu v Las Filipinas. Uzavretá komunita má celkom 94 apartmánov s 2 a 3 spálňami a 1 alebo 2 kúpeľňami. ~ Otvorená kuchyňa s obývacou izbou a terasami. Spoločné priestory majú rozlohu cca 3.300 m2 a 2 bazény, jacuzzi a 2 ihriská. ~ W-Fi bude k dispozícii....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 110 000 €, 26,00 m2 cca 4230 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.11.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

: Ing. Mária Halászová 0915 867 991 halaszova@astoria.sk Reality ASTORIA, s.r.o., M.R.Štefánika 10, Martin. 1izbový byt Martin.

 
 
 
  Byt, MARTIN, 74 000 €, 30,00 m2 cca 2470 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.01.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Ponúkame Vám na predaj 1 izbový byt v Martine, nachádzajúci sa v tichej lokalite na Rázusovej ul. v Košútoch. Byt s rozlohou 30 m2 sa nachádza na ideálnom 2. poschodí 4 poschodového zatepleného bytového domu bez výťahu. Dispozícia je tvorená vstupnou chodbou, izbou s výklenkom na....

 
 
 
 

 

Apartmány Makarska

Zobrazené nehnuteľnosti 1-42 (z celkového počtu 491)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>

MyGoHome - Hľadaj a ulož nehnuteľnosti