- byt NITRA

  • Na hľadaný výraz "byt nitra" sme našli 659 nehnuteľností - priemerná cena 2 447 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 56 m2
    • 70 m2
    • 70 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 70 m2
    • 84 m2
  •  Podľa ceny
    • 137000
    • 171000 (priemerná cena)
    • 206000
    • 2440 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 496 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, NITRA, 149 900 €, 45,00 m2 cca 3330 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, Na žiadosť, 65,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Pre konkrétneho klienta s predschváleným úverom hľadám 2-3i byt v Nitre, najmä sídlisko Klokočina. Výmera ani stav nerozhoduje, no potešili by nepriechodné izby, murované jadro, aspoň 1.poschodie a balkón. .

 
 
 
  Byt, NITRA, 214 212 €, 88,00 m2 cca 2430 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 198 583 €, 62,00 m2 cca 3200 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, Na žiadosť, 36,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.08.2023.,

www.ringo.sk

Predám 1-izbový byt 36m 2 , Nitra - Jedlíkova, 84 € .

 
 
 
  Byt, NITRA, 259 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

06.10.2025.,

www.bazos.sk

Cena : 259.000 eur Realitný maklér : Mgr.art. Zuzana Mokošová Mobil : 0907 787 257 Mail : mokosova@realprogres.sk Meno: .

 
 
 
  Byt, NITRA, 179 900 €, 55,00 m2 cca 3270 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.03.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 158 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

02.10.2025.,

www.bazos.sk

Ulica: Nedbalova Mestská časť: Klokočina Obec: Nitra Exkluzívna ponuka – 3-izbový byt na predaj, Nitra – Klokočina, ul. Nedbalova Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt ➡️ Na poschodí sa nachádzajú iba 2 byty – výborné a pokojné susedstvo. Výhody bytu: k bytu patria až 2 murované....

 
 
 
  Byt, NITRA, 179 000 €, 68,00 m2 cca 2630 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 220 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

29.09.2025.,

www.bazos.sk

Predáme novostavbu na sidl.Zitava 1631/38 z roku 2018/2019 Byt je kompletne zariadený.V prípade záujmu pošlem fotky do správy. Bližšie info a obhliadka po tel.kontaktu RK nevolať. Meno: .

 
 
 
  Byt, NITRA, 178 000 €, 82,00 m2 cca 2170 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 175 800 €, 93,50 m2 cca 1880 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 130 000 €, 30,00 m2 cca 4330 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 164 800 €
Uložiť
Uložené Uložené

22.09.2025.,

www.bazos.sk

BYT SA PREDÁVA KOMPLETNE ZARIADENÝ! Stačí sa len nasťahovať! Klimatizácia v cene! 🔹 Výmera: 56 m² + balkón a pivničná kobka (spolu 68 m²) 🔹 Cena predaj: 164 800 € Tento atraktívny mezonet vás zaujme svojou atmosférou a kvalitnými prvkami – masívne schodisko a drevené okno v kuchyni....

 
 
 
  Byt, NITRA, 170 000 €, 74,00 m2 cca 2300 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 273 597 €, 114,07 m2 cca 2400 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 148 900 €, 61,00 m2 cca 2440 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 167 000 €, 79,00 m2 cca 2110 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, Centrum, Na žiadosť, 62,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.01.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

TUreality Vám ponúka na predaj priestranný, svetlý 2-izbový byt s tromi balkónmi v pôvodnom stave s výbornou dispozíciou na Štúrovej ulici v Nitre. VÝHODY NEHNUTEĽNOSTI + dobré parkovanie v okolí bytového domu + vyhľadávaná lokalita blízko centra + výborná dispozícia bytu + 3 x balkón....

 
 
 
  Byt, NITRA, 170 000 €, 64,00 m2 cca 2660 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 149 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

02.10.2025.,

www.bazos.sk

Ponúkame Vám na predaj priestranný 2-izbový byt o výmere 48,52 m² s veľkým balkónom v zateplenom bytovom dome na ulici 8. Mája v Nitre. Dispozícia a stav bytu: - rozloha bytu: 48,52 m² + balkón - k bytu patria 2 murované pivnice s celkovou výmerou až 18,04 m² - dispozícia: vstupná....

 
 
 
  Byt, NITRA, 189 000 €, 90,00 m2 cca 2100 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, Zobor, Na žiadosť, 82,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

B10 Vám ponúka na predaj moderný 3-izbový byt v novostavbe Orbis, nachádzajúci sa v jednej z najatraktívnejších lokalít mesta Nitra – na Piaristickej ulici. Byt disponuje veľkorysou výmerou 82 m² + priestranná terasa o výmere 16 m², ktorá výrazne rozširuje obytný priestor a ponúka....

 
 
 
  Byt, NITRA, 114 990 €, 37,00 m2 cca 3110 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 159 900 €, 64,00 m2 cca 2500 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 145 000 €, 61,00 m2 cca 2380 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 159 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

25.09.2025.,

www.bazos.sk

rekonštruovaný 3 izbový byt v tichej lokalite O NEHNUTEĽNOST lokalita - Nitra ulica - Tríbečská výmera - 69 m2 pivnica- áno byt a bytový dom je po komplexnej rekonštrukcii nová elektroinštalácia, stierky , podlahy, stropy DISPOZÍCIA zväčšená kúpeľňa-murované jadro samostatné WC 3....

 
 
 
  Byt, NITRA, 337 600 €, 81,00 m2 cca 4170 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 169 000 €, 68,00 m2 cca 2490 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 156 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

02.10.2025.,

www.bazos.sk

VÝHODY: - pekné mestské bývanie v tichom a príjemnom prostredí s množstvom zelene mimo hlavnej cesty, v blízkosti rieky, cyklotrasy, detské ihrisko, OC MLYNY, železničná a autobusová stanica, nemocnica, úrady, obchody, školy -nad bytom sa nachádza pochôzna povala – MOŽNOSŤ PREROBENIA....

 
 
 
  Byt, NITRA, 189 000 €, 80,00 m2 cca 2360 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 109 990 €
Uložiť
Uložené Uložené

08.09.2025.,

www.bazos.sk

Je možnosť využívania záhrady, ktorá sa nachádza pred bytovým domom. Pre viac info ma neváhajte kontaktovať. Meno: .

 
 
 
  Byt, NITRA, 168 000 €, 73,00 m2 cca 2300 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 170 000 €, 64,00 m2 cca 2660 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 128 000 €, 38,00 m2 cca 3370 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 124 000 €, 24,00 m2 cca 5170 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 129 325 €
Uložiť
Uložené Uložené

18.09.2025.,

www.bazos.sk

🏢 Vlastnosti budovy a vybavenie - 1 podlažie so službami, 3 podlažia s podiami a 7 rezidenčných poschodí - Dispozície: garsónky, 2KK a 3KK apartmány s modernými interiérmi Rezidenčné vybavenie: 🏊‍♂️ Bazény pre dospelých aj deti 💪 Oddelené fitness centrá 🎬 Kino a spoločenský lounge....

 
 
 
  Byt, NITRA, 349 990 €, 99,00 m2 cca 3540 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.03.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 240 200 €, 88,50 m2 cca 2710 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 185 000 €, 68,00 m2 cca 2720 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 144 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

09.10.2025.,

www.bazos.sk

DISPOZÍCIA: chodba, kúpeľňa, toaleta, kuchyňa, 3 izby V blízkosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť: základná škola, materská škola, obchody, poliklinika, nákupné centrá -Billa, Lidl, Kaufland, zastávky MHD, detské ihriská, tiché prostredie, pekný výhľad na Zobor. V cene....

 
 
 
  Byt, NITRA, 175 000 €, 57,00 m2 cca 3070 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
 

 

Apartmány Makarska

Zobrazené nehnuteľnosti 253-294 (z celkového počtu 659)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>