- byt NITRA

  • Na hľadaný výraz "byt nitra" sme našli 659 nehnuteľností - priemerná cena 2 447 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 56 m2
    • 70 m2
    • 70 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 70 m2
    • 84 m2
  •  Podľa ceny
    • 137000
    • 171000 (priemerná cena)
    • 206000
    • 2440 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 496 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, NITRA, Klokočina, 161 890 €, 76,00 m2 cca 2130 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Dispozícia: chodba, kuchyňa, veľká špajza s malou špajzou (možnosť využiť ako 4 izbu pre jedno dieťa či pracovňu-je tam okno), obývačka s výstupom na balkón, 2 izby, kúpeľňa, WC. K bytu patrí pivnica. V byte sú plávajúce podlahy a plastové okná inak je pôvodnom stave pripravený na....

 
 
 
 
-6%

Ceny sa zmenila z 50 400 € na 47 250 € dňa 09.05.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, NITRA, 47 250 €, 63,00 m2 cca 750 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
04.05.2026 - 50.400 €
09.05.2026 - 47.250 €

Uložiť
Uložené Uložené

04.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Rodinné bývanie plné pokoja a zelene – 3-izbový byt na prenájom, Klokočina – Viničky Hľadáte miesto, kde sa vaša rodina bude cítiť skutočne ako doma? Tento útulný a vkusne zariadený 3-izbový byt na obľúbenom sídlisku Klokočina – časť Viničky ponúka všetko, čo mladá rodina potrebuje:....

 
 
 
  Byt, NITRA, 179 000 €, 68,00 m2 cca 2630 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Spoločnosť Findigo Vám ponúka bývanie, ktoré kombinuje pokoj prírody, krásny výhľad a komfort mestského života. Tento byt na Zobore vás presvedčí na prvý pohľad. .

 
 
 
  Byt, NITRA, 134 000 €, 58,00 m2 cca 2310 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

31.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj 2,5 izbový byt na Benkovej ulici v spodnej časti Klokočiny. Plocha bytu je 58,2m2 a nachádza sa na 3 poschodí zo 7 s výťahom. Dispozícia bytu: kuchyňa, obývačka, chodba, 2x izba, kúpeľňa, WC a pol izba (izba pre 1 dieťa, pracovňa, posilovňa). K bytu prislúcha....

 
 
 
  Byt, NITRA, 113 990 €, 36,00 m2 cca 3170 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.10.2022.,

www.ringo.sk

Predám 1-izbový byt 36m 2 , Nitra, 113.990 € .

 
 
 
  Byt, NITRA, 101 448 €, 32,00 m2 cca 3170 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.06.2022.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Exkluzívne iba u nás - byty v projekte Rezidencia Kalvárka. Ponúkame Vám na predaj 1 -, 2-, 3 - izb. byty v 4. posch. novostavbe, s peknými balkónmi v tichej lokalite mesta Nitra, v starom meste, pri Kalvárii. Garážové parkovanie a úložný priestor v cene. Dispozične veľmi dobre riešené....

 
 
 
  Byt, NITRA, 185 000 €, 74,00 m2 cca 2500 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2025.,

www.zoznamrealit.sk

FGI Real Estate&Investment Vám ponúka na predaj 3 izbový byt v Nitre . Nachadza sa na spodnom podlaží ako súčast tehlového dvojpodlažného rodinného domu s bytovými jednotkami. Byt je o celkovej výmere 74m2 + terasa 20m2 + pozemok. Výborna poloha, tichá lokalita, blízko potraviny,....

 
 
 
  Byt, NITRA, 170 000 €, 64,00 m2 cca 2660 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt na dobrej adrese vo vyhľadávanej lokalite v Nitre. Ak máte radi prírodu, šport a rodinnú atmosféru bývania , tento byt je pre Vás ako stvorený. Nachádza sa na 3. poschodí zo 4, bez výťahu. Je v pôvodnom stave, s pôvodným umakartovým jadrom, vymenené....

 
 
 
  Byt, NITRA, 125 000 €, 84,00 m2 cca 1490 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.10.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality Vám ponúkajú EXKLUZÍVNE na predaj veľmi pekný, priestranný, prerobený 3 izbový byt s balkónom v Nitre na Benkovej ul. sídliska Klokočina I. VÝHODY NEHNUTEĽNOSTI: + výborná dispozícia bytu + super lokalita s kompletnou občianskou vybavenosťou + najlepšia lokalita v rámci....

 
 
 
  Byt, NITRA, 178 000 €, 85,00 m2 cca 2090 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

B10 Vám ponúka na predaj príjemný 4 izbový byt po rekonštrukcii, s veľmi dobrou a vyhľadávanou dispozíciou. Tým, že byt má štyri nepriechodné izby, viete využívať byt aj ako investíciu. Nachádza sa v príjemnej a pokojnej časti Klokočiny, na Čajkovského ulici, s dostatkom parkovacích....

 
 
 
  Byt, NITRA, Centrum, 155 000 €, 55,00 m2 cca 2820 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

B10 Vám ponúka na predaj 2 izbový byt s balkónom v Starom meste - Nitra s krásnym váhľadom a v blízkosti mestského parku. Byt sa nachádza na ideálnom 4/4 poschodí s výťahom v zateplenom bytovom dome. Celková rozloha bez plochy balkónu je 55 m2.Byt je zrekonštruovaný a pripravený k....

 
 
 
  Byt, NITRA, 134 900 €, 72,00 m2 cca 1870 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.06.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality Vám ponúkajú NA PREDAJ veľmi pekný a svetlý 2 - izbový byt so zariadením, ktorý prešiel kompletnou rekonštrukciou v mestskom tehlovom bytovom dome v samom centre mesta Nitra na Farskej ul. v Nitre. Byt prešiel v roku 2005 rekonštrukciou, ktorá obsahovala kompletné prerobenie....

 
 
 
  Byt, NITRA, 92 900 €, 61,00 m2 cca 1520 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.06.2020.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 61m 2 , Nitra - Murániho, 92.900 € .

 
 
 
  Byt, NITRA, 115 900 €, 67,00 m2 cca 1730 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

23.09.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality Vám ponúkajú na predaj veľkometrážny, svetlý 2-izbový byt po rekonštrukcii v tichej lokalite a krásnym výhľadom na panorámu mesta na Bizetovej ulici sídliska Klokočina II v Nitre. VÝHODY NEHNUTEĽNOSTI + výborná dispozícia s priestrannými izbami + kúpou je byt ihneď voľný....

 
 
 
  Byt, NITRA, Centrum, 183 000 €, 70,00 m2 cca 2610 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

FGI Vám ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení príjemný a svetlý 3-izbový byt v obľúbenej centrálnej časti Nitry, kde sa spája komfort mestského života s pokojom prírody, v bezprostrednej blízkosti parku na Schurmannovej ulici. .

 
 
 
  Byt, NITRA, 118 000 €, 78,00 m2 cca 1510 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.09.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality Vám ponúka Exkluzívne na predaj priestranný, svetlý a zrekonštruovaný 3-izbový byt s výbornou dispozíciou na Dunajskej ulici v Nitre na sídlisku Klokočina - Diely. V byte ostáva zariadená spálňa, obývačková stena, vstavané skrine a zariadenie chodby. VÝHODY NEHNUTEĽNOSTI:....

 
 
 
  Byt, NITRA, 160 500 €, 55,00 m2 cca 2920 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.02.2023.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 55m 2 , Nitra, 160.500 € .

 
 
 
  Byt, NITRA, 289 990 €, 153,51 m2 cca 1890 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.01.2025.,

www.zoznamrealit.sk

NOVA CENA!! 289.990,-Eur. FGI Real Estate&Investment Vám ponúka modernú už dokončenú SKOLAUDOVANÚ novostavba vo vyššom štandarde - kompozitná podlaha, krb, interiérové dvere a svietidlá, kompletné obklady, dlažby a sanita, vaňa, sprchový kút, skompletizovaná technická miestnosť (....

 
 
 
  Byt, NITRA, 184 990 €, 78,00 m2 cca 2370 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

B10 Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt o výmere 78 m², nachádzajúci sa na obľúbenom sídlisku Klokočina v Nitre. Byt sa nachádza na 8. poschodí z 12 v panelovom bytovom dome, ktorý prešiel rekonštrukciou vrátane zateplenia, výmeny výťahu a modernizácie spoločných....

 
 
 
  Byt, NITRA, 136 000 €, 60,00 m2 cca 2270 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.08.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt na Chrenovej 1, Trieda Andreja Hlinku. Plocha bytu je 60 m2 a nachádza sa na 7 poschodí zo 7. Dispozícia bytu: kuchyňa, chodba, WC, kúpeľňa, a dve veľké neprechodné izby. K bytu prislúcha pivnica na medziposchodí. V byte sú nové plastové okna a....

 
 
 
  Byt, NITRA, 159 000 €, 57,00 m2 cca 2790 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.11.2022.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 57m 2 , Nitra, 159.000 € .

 
 
 
  Byt, NITRA, Čermáň, 189 990 €, 84,00 m2 cca 2260 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

18.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

B10 Vám exkluzívne ponúka na predaj veľký 3 izbový byt s dvoma balkónmi. Má výmeru 84m2 a nachádza sa na vyvýšenom prízemí v zrekonštruovanom a zateplenom bytovom dome s výťahom. Prešiel kompletnou rekonštrukciou, ktorá obsiahla plastové okná, murované jadro, elektroinštalácie v celom....

 
 
 
  Byt, NITRA, Centrum, 145 000 €, 43,00 m2 cca 3370 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Včera,

www.zoznamrealit.sk

Na predaj veľkometrážny 1 izbový byt s balkónom v centre Nitry, Párovská ulica, výmera 43 m2. Nachádza sa na 1.poschodí v bytovom dome s výťahom. Byt je po kompletnej rekonštrukcii, vymaľovaný, nové podlahy, kuchynská linka, sprchový kút. Byt pozostáva zo vstupnej chodby, oddeleného....

 
 
 
  Byt, NITRA, 169 950 €, 47,00 m2 cca 3620 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj slnečný 2-izbový byt s balkónom v obľúbenej a pokojnej lokalite mesta Nitra. Byt s výmerou 47,77 m2 sa nachádza na 1.poschodí/5 v zateplenom bytovom dome s výťahom. .

 
 
 
  Byt, NITRA, Klokočina, 125 000 €, 44,00 m2 cca 2840 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.01.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj dvojgarsónku s výmerou 44 m² nachádzajúcu sa na sídlisku Klokočina v Nitre. Byt je situovaný na 1. poschodí v bytovom dome s dobrou dostupnosťou občianskej vybavenosti. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou, v rámci ktorej boli: - vymenené plastové okná, - osadené....

 
 
 
  Byt, NITRA, 165 000 €, 78,00 m2 cca 2120 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

B10 Vám ponúka na predaj 3 izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii, a momentálne sa využíva ako investičný byt, na prenajímanie, so zaujímavým výnosovým percentom. Tým, že byt má tri nepriechodné izby, sa každá izba dá prenajímať samostatne. Nachádza sa vo vyhľadávanej lokalite v centre....

 
 
 
  Byt, NITRA, 149 900 €, 62,00 m2 cca 2420 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.11.2022.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 62m 2 , Nitra - Čermánske námestie, 149.900 € .

 
 
 
  Byt, NITRA, 97 500 €, 61,00 m2 cca 1600 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.06.2020.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 61m 2 , Nitra - Na Hôrke, 97.500 € .

 
 
 
  Byt, NITRA, 100 000 €, 25,00 m2 cca 4000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj garsónku Nitra, Čajkovského ulica Bezbariérový prístup, obchody a vybavenosť nablízku. Plocha: úžitková 25m2 Okno: Plastové Stav bytu: pôvodný stav, umakartové jadro. 1. Poschodie Čajkovského.

 
 
 
  Byt, NITRA, 269 900 €, 186,00 m2 cca 1450 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

31.01.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Nová jedinečná lokalita Red Oak ponúka moderné rodinné domy v krásnom prostredí, v jednej z najkrajších lokalít Nitry - Nová obytná štvrť ČERVENÉ DUB, RED OAK Golfový klub.Novostavba poskytuje kvalititné nové bývanie. Prístup novými komunikáciami so všetkými IS vrátane Optiky, prostredie....

 
 
 
  Byt, NITRA, 129 000 €, 75,00 m2 cca 1720 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.07.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Hľadáte byt k okamžitému nasťahovaniu bez ďalších nákladov na prerábanie a zariaďovanie? Výhody:v blízkosti potraviny,MHD,pešia zóna,vhodný na prenájom aj trvalé bývanie. Ponúkame Vám v centre mesta s výbornou dostupnosťou veľký ,slnečný 3 izb byt o výmere 75m2,s balkónom a pivnicou....

 
 
 
  Byt, NITRA, 299 800 €, 152,00 m2 cca 1970 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Realitná kancelária AMAXADES REALITY ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom s garážou v lokalite pri golfovom ihrisku RED OAK Nitra - Lužianky, Smreková ulica. Dom je dokončený do štádia "HOLODOM" = vnútorné sadrové omietky, biely striekaný náter, osadená elektroinštalácia, fasádna....

 
 
 
  Byt, NITRA, 135 000 €, 78,00 m2 cca 1730 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.12.2023.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Reality18 Nitra Vám ponúka na predaj 3 izbový byt v Nitre na Zvolenskej ulici lokalita Klokočina Byt má výmeru 78m2 s loggiou k bytu prislúcha aj pivnica Nachádza sa na 7.poschodí / 7.poschodí s výťahom DISPOZÍCIA: predsieň, kuchyňa s loggiou, 2x samostatná izba, obývačka, kúpeľňa,....

 
 
 
  Byt, NITRA, 152 500 €, 54,00 m2 cca 2820 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.02.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

F176-112-MAT Na predaj 2 izbový byt v meste Nitra, časť Mlynárce. ROZLOHA: • rozloha bytu - 54 m² • rozloha balkónu - 4,68 m² PODLAŽIE: • 1.až 6. podlažie DISPOZÍCIA: • chodba, kúpeľňa s wc, kuchyňa s obývačkou, spálňa, balkón ŠTANDARD BYTU: • bez kuchynskej linky • sanita, dvere,....

 
 
 
  Byt, NITRA, 329 000 €, 149,00 m2 cca 2210 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Na predaj: Nádherný veľký 3-izbový byt s obrovskou terasou – Jelenecká, Nitra – Zobor Bývanie ako v rodinnom dome | 92 m² interiér + 57 m² terasa Hľadáte výnimočné bývanie v pokojnej a prestížnej lokalite pod Zoborom? Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s rozlohou 92 m² s....

 
 
 
  Byt, NITRA, Chrenová, 174 990 €, 74,00 m2 cca 2370 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

B10 Vám ponúka na predaj 3 izbový byt na Chrenovej v pôvodnom stave.Byt, ktorý dáva zmysel pre rodinné bývanie už dnes, no zároveň ponúka priestor prispôsobiť si ho presne podľa vlastných predstáv. Nachádza sa na Chrenovej, na Ďumbierskej ulici, v lokalite, kde máte všetko potrebné....

 
 
 
  Byt, NITRA, 24 000 €, 40,00 m2 cca 600 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Exkluzívna ponuka prenájmu novšieho kompletne vybaveného a zariadeného 1kk bytu s vlastným parkovacím miestom v Nitre, Novostavba, časť Mlynárce. Byt je voľný od 10.5.2026. Byt je určený maximálne pre 2 dospelé osoby bez detičiek. Vďaka strešným oknám a vysokým stropom je byt krásne....

 
 
 
  Byt, NITRA, 153 000 €, 56,00 m2 cca 2730 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

194-112-ERF Ponúkame na predaj vo výbornej lokalite 2 izbový byt v centre mesta Nitra v pôvodnom stave. Byt sa nachádza na 2/6 poschodí s výťahom. Rozloha bytu je 56m2, byt má menší balkón. Dispozícia bytu : predchodbička, chodba, kuchyňa, obývačka, z ktorej sa vchádza na balkón,....

 
 
 
  Byt, NITRA, 112 990 €, 38,00 m2 cca 2970 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

B10 Vám ponúka na predaj 1 izbový byt s loggiou na Kmeťovej ulici, ktorý sa nachádza na 6 poschodí zo 7 v zrekonštruovanom a zateplenom bytovom dome s výťahom. Prešiel čiastočnou rekonštrukciou, ktorá obsiahla novú kuchyňu, stierky, plastové okná, podlahy a loggie s externými elektrickými....

 
 
 
  Byt, NITRA, 229 000 €, 89,00 m2 cca 2570 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.11.2022.,

www.svetnehnutelnosti.sk

1206-114 - 89 m2, 1p/4p, po čiastočnej rekonštrukcii, 4 izby, kuchyňa, chodba, 2x lodžia, kúpeľňa - sprchovací kút a umývadlo, komora s výstupom na menšiu lodžiu, samostatné WC, jedna izba prechodná ostatné so samostatným vstupom, parkety, v ostatných priestoroch lino a dlažba, omietky,....

 
 
 
  Byt, NITRA, Klokočina, 138 990 €, 37,00 m2 cca 3760 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

B10 Vám ponúka na predaj 1 izbový byt s balkónom a rozlohou 37 m2, v zaplenenom bytovom dome na 1/7 podlaží - Nitra, Klokočina. Byt prešiel pred pár rokmi kompletnou zrekonštrukciou a predáva sa takmer kompletne zariadený!Rozsiahla rekonštrukcia: nové jadro so sprchovým kútom a podomietkovým....

 
 
 
  Byt, NITRA, 59 630 €, 89,00 m2 cca 670 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Exkluzívna ponuka. Byt voľný od . Disponuje dvoma vlastnými parkovacími miestami a veľkou terasou, pozemkom. Samostatný novozrekonštruovaný 3 izbový byt je súčasťou dvojdomu. Jedná sa o súkromné tiché bývanie prakticky bez susedov ktoré spája výhody rodinného domu a bezstarostnosť....

 
 
 
 

 

Apartmány Makarska

Zobrazené nehnuteľnosti 85-126 (z celkového počtu 659)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>