- byt NITRA

  • Na hľadaný výraz "byt nitra" sme našli 659 nehnuteľností - priemerná cena 2 447 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 56 m2
    • 70 m2
    • 70 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 70 m2
    • 84 m2
  •  Podľa ceny
    • 137000
    • 171000 (priemerná cena)
    • 206000
    • 2440 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 496 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, NITRA, 180 000 €, 78,00 m2 cca 2310 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.08.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

B10 Vám ponúka na predaj 3 izbový byt priestranný a kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s rozlohou 78 m², ktorý sa nachádza vo vyhľadávanej a obľúbenej lokalite Chrenová na ulici Tribečská v Nitre. Byt je situovaný v zateplenom bytovom dome s výbornou občianskou vybavenosťou a....

 
 
 
  Byt, NITRA, 180 000 €, 68,00 m2 cca 2650 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj výnimočný 3 izbový byt s balkónom, vo výnimočnej lokalite v Starom meste v Nitre. Byt sa nachádza na 2.poschdí z 3 v tehlovej bytovke s parkovaním vo dvore na Hodžovej ulici. Plocha bytu je 68m2. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej izby s kuchyňou....

 
 
 
  Byt, NITRA, 156 900 €, 78,00 m2 cca 2010 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

31.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

B10 Vám exkluzívne ponúka na predaj 3 izbový byt s loggiou s rozlohou 78m2. Nachádza sa na 3 poschodí zo 7 v zrekonštruovanom a zateplenom bytovom dome s výťahom. V roku 2004 prešiel kompletnou rekonštrukciou ktorá obsiahla plastové okná, vstupné dvere, murované jadro, elektroinštalácie,....

 
 
 
  Byt, NITRA, 141 000 €, 78,00 m2 cca 1810 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.11.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj 3izbový byt o rozlohe 78,6 m2, ktorý sa nachádza na 4/7 poschodí v zrekonštruovanom bytovom dome na ulici Viničky na sídlisku Klokočina v Nitre. Bytový dom je zateplený, nová fasáda, vymenené stupačky. Dispozícia: chodba, kuchyňa s logiou, obývačka, ďalšie dve....

 
 
 
  Byt, NITRA, 170 000 €, 90,00 m2 cca 1890 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

042-114-DABA Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 4 izbový byt v Nitre, v lukratívnej lokalite Chrenová, ul. Za Humnami. Byt: výmera - 90m2 /vrátane pivnice/, čiastočná rekonštrukcia (plastové okná, dlažba-chodba, kuchyňa, kúpeľňa, komplet nové WC), balkón, pivnica /8 m2/, p. 3/3. V....

 
 
 
  Byt, NITRA, 183 000 €, 84,00 m2 cca 2180 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.08.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt na Alexyho ulici v spodnej časti Klokočiny. Plocha bytu je 84m2 plus balkón a nachádza sa na 4 poschodí zo 7 s výťahom. Dispozícia bytu: kuchyňa s komorou, obývačka, spálňa zo vstupom na balkón, chodba, 2 izby, kúpeľňa, WC. K bytu prislúcha latková....

 
 
 
  Byt, NITRA, 119 900 €, 58,00 m2 cca 2070 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.11.2023.,

www.svetnehnutelnosti.sk

REALITY18 NITRA INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ Ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný 2 izbový byt s dvomi balkónmi v lokalite Nitra - Štúrova ulica Úžitková plocha bytu 58 m2 Byt sa nachádza na 1 poschodí s výťahom s pivnicou v suteréne bytového domu Parkovanie pred bytovým domom a....

 
 
 
  Byt, NITRA, 168 555 €, 82,00 m2 cca 2060 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

PREDANÉ 526-113-MIGa Nitra - CHRENOVÁ – Štiavnická ulica 3 izbový byt - balkón – pivnica – veľký šatník - špajza - čiastočná rekonštrukcia - Nitra – Chrenová Na predaj 3 izbový byt (87,4 m2 – plocha bytu bez pivnice a balkóna je 81,19 m2) na skvelej adrese . Kompletná rekonštrukcia....

 
 
 
  Byt, NITRA, Centrum, 219 900 €, 85,00 m2 cca 2590 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

B10 Vám ponúka na predaj jedinečný 3 izbový byt v tehlovej bytovke s dvomi balkónmi vo vyhľadávanej lokalite mesta Nitra – centrum, Wilsonovo nábrežie, priamo pri rieke Nitra. Lokalita spája pohodlie mestského bývania s blízkosťou prírody.Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou – plastové....

 
 
 
  Byt, NITRA, 220 000 €, 68,00 m2 cca 3240 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

PREDANÉ 525-113-MIG Nitra centrum – pod Kalváriou - Rázusova ulica - bytový dom Noemis 3 izbový byt s terasou sa nachádza na 1.poschodí tehlového bytového domu Podlahová plocha je 68,19 m2 + terasa 14,05 m2 + pivnica 2,8 m2 + dve parkovacie miesta (2 x 16 m2) – spolu až 117,04....

 
 
 
 
-1%

Ceny sa zmenila z 137 000 € na 135 000 € dňa 22.03.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, NITRA, 135 000 €, 47,00 m2 cca 2870 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
18.01.2026 - 139.000 €
13.02.2026 - 137.000 €
22.03.2026 - 135.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

18.01.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Máte záujem investovať do kúpy nehnuteľnosti pre svoju rodinu, prípadne následný prenájom? Ak áno, máme pre Vás výbornú ponuku 2-izbového bytu s rozlohou 47 m2 nachádzajúceho sa na Partizánskej ulici v krajskom a okresnom meste Nitra, sídl. Klokočina. Ponúkaný byt sa nachádza na 7/8....

 
 
 
  Byt, NITRA, 143 000 €, 78,00 m2 cca 1830 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.12.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj 3 izbový byt na Klokočine, ulica Viničky. Rozloha bytu je 78 m2 a nachádza sa na 4 poschodí zo 7 s pekným výhľadom a Zobor. Dispozícia: chodba, kúpeľňa, WC, kuchyňa s loggiou, obývačka, dve izby. K bytu prislúcha pivnica. V byte sú plastové okná, inak je pripravený....

 
 
 
  Byt, NITRA, Centrum, 139 000 €, 33,00 m2 cca 4210 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

BYT: - celková plocha: 85,60 m² - podlahová plocha bytu: 33,20 m² (vrátane pivnice - 3,52 m²) - veľká terasa: 52,31 m² - obývacia izba spojená s kuchyňou - spálňa - kúpeľňa s toaletou - pivnica .

 
 
 
  Byt, NITRA, 165 000 €, 78,00 m2 cca 2120 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

B10 Vám ponúka na predaj priestranný 3 izbový byt o výmere 78 m², nachádzajúci sa na 7. poschodí zrekonštruovaného bytového domu na Partizánskej ulici v Nitre – Klokočina. Dispozične ponúka: priestrannú obývaciu izbu, dve nepriechodné spálne, samostatnú kuchyňu s výstupom na balkón,....

 
 
 
  Byt, NITRA, 415 500 €, 107,00 m2 cca 3880 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

CREDA REAL ESTATE Vám ako výhradný predajca ponúka na predaj nadštandardné bývanie v projekte Villa Dagmara na ulici Janka Kráľa. Cieľom projektu je priniesť kvalitu moderného komfortu a butikového bývania - v bytovom dome je na predaj iba 15 bytových jednotiek (možnosť výberu z 1-izb.,....

 
 
 
  Byt, NITRA, 133 900 €, 58,00 m2 cca 2310 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.08.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj 2,5 izbový byt na Benkovej ulici v spodnej časti Klokočiny. Plocha bytu je 58,2m2 a nachádza sa na 3 poschodí zo 7 s výťahom. Dispozícia bytu: kuchyňa, obývačka, chodba, 2x izba, kúpeľňa, WC a pol izba (izba pre 1 dieťa, pracovňa, posilovňa). K bytu prislúcha....

 
 
 
  Byt, NITRA, Zobor, 189 999 €, 97,00 m2 cca 1960 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ak hľadáte svetý, priestranný a plne zariadený byt pre svoju rodinu s nádherným výhľadom na celý Zobor, máme pre vás výbornú ponuku 4,5-izbového bytu s rozlohou 97 m2 nachádzajúceho sa Partizánskej ulici v krajskom a okresnom meste Nitra, sídlisko Klokočina za cenu, za ktorú sa dnes....

 
 
 
  Byt, NITRA, 132 500 €, 47,00 m2 cca 2820 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.02.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

F175-112-MAT Na predaj 2 izbový byt v meste Nitra, časť Mlynárce. ROZLOHA: • rozloha bytu - 46,80 m² • rozloha balkónu - 4,68 m² PODLAŽIE: • 1.až 6. podlažie DISPOZÍCIA: • chodba, kúpeľňa s wc, kuchyňa s obývačkou, spálňa, balkón ŠTANDARD BYTU: • bez kuchynskej linky • sanita, dvere,....

 
 
 
  Byt, NITRA, 133 900 €, 59,00 m2 cca 2270 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

F020-113-DIBEa Na predaj 2,5 izbový byt v meste Nitra, Benková ulica. ROZLOHA: - výmera - 59 m² POSCHODIE: - 3. poschodie zo 7. DISPOZÍCIA: - chodba, kúpeľňa, wc, kuchyňa, obývačka, 2 x izba, 1 x pol izba, loggia - pivnica 3 m² BYT: - bezbariérový prístup - po čiastočnej rekonštrukcii....

 
 
 
  Byt, NITRA, 155 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

11.05.2026.,

www.maximreal.sk

Pre konkrétneho klienta hľadáme súrne 2 izbový byt v lokalitách Klokočina, Mlynárce, Párovce, Chrenová. Na stave bytu nezáleží. Platba v hotovosti. Za prípadné ponuky vopred ďakujeme. Kontakt: Bc. Rita Tóthová, tothova@maximreal.sk, 0904 581 726 (whatsapp, signal, telegram) .

 
 
 
  Byt, NITRA, 190 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.10.2025.,

www.bazos.sk

Byt pozostáva: Vstupná chodba s novým namieru vyrobeným roldorom Nové jadrom s prerobenou kúpelňou so sprchovým kútom a wc Dve nepriechodné izby s novými elektrickými vonkajšími žalúziami Obývačka Kuchyňa s namieru vyrobenou novou kuchynskou linkou so vstavanými spotrebičmi a potravinovou....

 
 
 
  Byt, NITRA, 135 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

11.05.2026.,

www.maximreal.sk

Pre konkrétneho klienta hľadáme súrne 1 izbový byt v lokalitách Kalvária, Staré mesto, Párovce a Chrenová. Na stave bytu nezáleží. Platba v hotovosti. Za prípadné ponuky vopred ďakujeme. Kontakt: Bc. Rita Tóthová, tothova@maximreal.sk, 0904 581 726 (whatsapp, signal, telegram) .

 
 
 
  Byt, NITRA, 135 000 €, 47,00 m2 cca 2870 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, Na žiadosť, 64,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.03.2019.,

www.businessreal.sk

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt na Chrenovej ul. v Nitre. Byt sa nachádza na 2/3 posch. o výmere 64 m2. Má balkón z obývacej miestnosti a tiež k bytu prislúcha pivnica. Dispozícia bytu: predsieň, šatník, samostatná kúpeľňa, WC, 2 izby a kuchyňa so špajzou.....

 
 
 
  Byt, NITRA, Centrum, 199 900 €, 66,91 m2 cca 2990 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 99 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

05.03.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Exkluzívne iba u nás - Rezidencia Kalvárka Nitra. Na predaj 35 bytov v rámci 4- poschodovej bytovky vo výstavbe. Stavba bude dokončená na jeseň 2021. Jedná sa o 1- až 3-izbové byty. K bytom prislúcha aj exkluzívny úložný priestor na každom podlaží, ako aj parkovacie miesto a lodžia.....

 
 
 
  Byt, NITRA, Centrum, Na žiadosť, 138,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Realitná spoločnosť Time4Dreams Vám ponúka EXKLUZÍVNE na predaj výnimočný podkrovný byt v srdci historickej Nitry – Kúpeľná ulica V bezprostrednej blízkosti pešej zóny, na jednej z ulíc historického centra Nitry, vzniká jedinečný podkrovný byt, ktorý spája atmosféru starého mesta....

 
 
 
  Byt, NITRA, 133 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

29.04.2026.,

www.lpreality.sk

Naša realitná kancelária LP reality ponúka na predaj 1 izbový byt v Nitre. Byt sa nachádza na poschodí zrekonštruovaného bytového domu s výmerou 36 m2 K bytu prislúcha aj pivnica a balkón. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou. Najom 90 € Sal.

 
 
 
  Byt, NITRA, Centrum, Na žiadosť, 40,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Pre nášho konkrétneho klienta hľadáme 1-2-izbový byt v Nitre - centrum. Uprednostňujeme tichšie lokality, s dostupnou občianskou vybavenosťou. Cena dohodou v závislosti od stavu ponúknutého bytu a lokality. V prípade, ak zvažujete predaj Vášho bytu, alebo poznáte niekoho, kto má na....

 
 
 
  Byt, NITRA, 136 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

28.01.2026.,

www.lpreality.sk

Pozor pripravujeme ponuku 1 izbových bytov v Nitre. V prípade záujmu o bližšie informácie nás kontaktujte. Výmera od 37m2 Zariadeny Cena od 131 000€ V prípade záujmu o bližšie informácie nás kontaktujte. Sal.

 
 
 
  Byt, NITRA, 156 000 €, 66,00 m2 cca 2360 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, Na žiadosť, 71,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.03.2026.,

www.archeus.sk

⚡️Posledné voľné miesto ŠTUDENTKA! EXKLUZÍVNY ŠTUDENTSKÝ BYT Ponúkame Vám na prenájom exkluzívne novozrekonštruovaný ešte neobývaný pre študentov na mieru pripravený 3 izbový byt s veľkou zasklennou lógiou na ul. Ľudovíta Okánika ,Nitra - Chrenová 1. Byt sa nachádza na 7 poschodí....

 
 
 
  Byt, NITRA, 250 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

05.05.2026.,

www.byvajsi.sk

Ponúkame na predaj výnimočný 4-izbový byt v Nitre, ktorý spája priestrannosť, moderný dizajn a pokojné bývanie v príjemnom prostredí. Tento slnečný byt s rozlohou 107,67 m2 vás očarí už pri prvom vstupe svojou atmosférou, premyslenou dispozíciou a dôrazom na každý detail. Byt sa nachádza....

 
 
 
  Byt, NITRA, 181 400 €, 44,21 m2 cca 4100 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 169 950 €
Uložiť
Uložené Uložené

07.05.2026.,

www.byvajsi.sk

Ponúkame na predaj slnečný 2-izbový byt s balkónom v obľúbenej a pokojnej lokalite mesta Nitra. Byt s výmerou 47,77 m2 sa nachádza na 1.poschodí/5 v zateplenom bytovom dome s výťahom. DISPOZÍCIA: - vstupná chodba, kuchyňa prepojená s obývacou izbou a výstupom na balkón, samostatná....

 
 
 
  Byt, NITRA, 138 500 €
Uložiť
Uložené Uložené

15.09.2025.,

www.bazos.sk

Dom bude situovaný v prestížnej časti Nitry - sídlisko Klokočina. Táto lokalita kombinuje tiché a pokojné prostredie so skvelým prístupom k mestskej infraštruktúre. Obchody, reštaurácie, školy a zelené plochy sú len kúsok od Vašich dverí. Bytový dom Jurkovičová Vám ponúka veľmi príjemné....

 
 
 
  Byt, NITRA, 139 300 €
Uložiť
Uložené Uložené

25.09.2025.,

www.bazos.sk

Dispozičné riešenie: veľká vstupná chodba so vstavanou skriňou, kuchyňa so špajzou, 3 nepriechodné izby, kúpeľňa, samostatné WC. Rekonštrukcia- plastové okná, plávajúce podlahy, lamely, dlažba, murovaná kúpeľňa, interiérové dvere so zárubňami, bezpečnostné dvere, klimatizácia. Náklady....

 
 
 
  Byt, NITRA, 189 900 €, 85,00 m2 cca 2230 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 155 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

13.10.2025.,

www.bazos.sk

K bytu prináleží podiel na dvore, s ktorým je spojené právo na parkovanie vo dvore. Byt disponuje výťahom. Na oknách nájdete vonkajšie žalúzie, v obývačke vkusnú klimatizáciu. V byte prebehla kompletná rekonštrukcia,o bytový dom sa ukážkovo starajú. Okná sú do ulice Fraňa Mojtu. Znalecký....

 
 
 
  Byt, NITRA, 169 990 €, 74,00 m2 cca 2300 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 189 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

06.10.2025.,

www.bazos.sk

Ponúkam na predaj 3 izbový byt 67 m2 na Baničovej ulici v Nitre+garáž v parkovaciom dome!! Rozloha 67m2. Bezbariérový komplet zrekonšruovaný vchod,výťah chodí tak že nemisíte prekonať ani jeden schod-aj do pivnice. V byte je nová plávajúca podlaha,komplet stierky,plastové okná,bezpečnostné....

 
 
 
  Byt, NITRA, 32 830 €, 49,00 m2 cca 670 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
 

 

Apartmány Makarska

Zobrazené nehnuteľnosti 211-252 (z celkového počtu 659)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>