- byt NITRA

  • Na hľadaný výraz "byt nitra" sme našli 659 nehnuteľností - priemerná cena 2 447 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 56 m2
    • 70 m2
    • 70 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 70 m2
    • 84 m2
  •  Podľa ceny
    • 137000
    • 171000 (priemerná cena)
    • 206000
    • 2440 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 496 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

 
-3%

Ceny sa zmenila z 165 000 € na 160 000 € dňa 09.05.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, NITRA, Čermáň, 160 000 €, 68,00 m2 cca 2350 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
29.04.2026 - 165.000 €
09.05.2026 - 160.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

29.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

V exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúkam na predaj veľkometrážny byt vo vyhľadávanej lokalite s výbornou dostupnosťou a potenciálom upraviť si ho podľa vlastných predstáv? Tento 2-izbový byt s rozlohou 67,99 m² na Hlbokej ulici v Nitre vás milo prekvapí svojou dispozíciou aj stavom....

 
 
 
  Byt, NITRA, 155 000 €, 57,00 m2 cca 2720 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2025.,

www.realityplanet.sk

Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si prosím nasledujúce linky a pozrite si videoprehliadku bytu: https://youtu.be/8Q9tEP8Caek a 3D prezentáciu: https://my.matterport.com/show/?m=5Mky8ZxHEra. TUreality Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný a svetlý 2-izbový byt....

 
 
 
  Byt, NITRA, 126 500 €, 56,00 m2 cca 2260 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.01.2025.,

www.realityplanet.sk

ID: 1250-112 - ponúkame na predaj 2 izbový byt v lokalite Nitra - Dolné Krškany, po čiastočnej rekonštrukcii, tehlový, 2p/2p, bez výťahu, 2 izby, kuchyňa, kúpeľňa - vaňa, umývadlo a WC, chodba a komora, bezpečnostné vstupné dvere, stierky, plávajúce podlahy, plastové okná, vnútorné....

 
 
 
  Byt, NITRA, 183 000 €, 70,00 m2 cca 2610 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj krásny 2 izbový tehlový byt vo vynikajúcej lokalite v Centre mesta Nitra. Táto výnimočná lokalita v Starom Meste Vám ponúka pohodlné mestské bývanie s kompletnou vybavenosťou, v blízkosti Pešej zóny, rieky, mestského parku a zároveň pekné a tiché prostredie....

 
 
 
  Byt, NITRA, 189 000 €, 73,00 m2 cca 2590 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.04.2026.,

www.remax-slovakia.sk

Exkluzívne iba u nás. Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 3,5 izbový byt na ulici Nábrežie mládeže v meste Nitra, časť Chrenová I. Byt je o výmere 73 m2, nachádza sa na 2.poschodí/3 bez výťahu v zrekonštruovanom a zateplenom bytovom dome. Dispozícia bytu: chodba, kúpeľňa s....

 
 
 
  Byt, NITRA, 165 000 €, 62,00 m2 cca 2660 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.05.2026.,

www.remax-slovakia.sk

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 3 izbový byt v Nitre na sídlisku Diely, ul. Viničky. Nachádza sa na 6/7 poschodí. Podlahová plocha bytu má výmeru 62 m2 a prislúcha k nemu aj lodžia a pivnica. Dispozičné riešenie: vstupná chodba, obývacia izba, 2 samostatné....

 
 
 
  Byt, NITRA, 289 100 €, 86,00 m2 cca 3360 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.02.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

F178-113-MAT Na predaj 3 izbový byt v meste Nitra, časť Mlynárce. ROZLOHA: • rozloha bytu - 85,6 m² • rozloha terasy - 76,84 m² PODLAŽIE: • 7. podlažie DISPOZÍCIA: • chodba, kúpeľňa s wc, kuchyňa s obývačkou, 2 x spálňa, terasa ŠTANDARD BYTU: • bez kuchynskej linky • sanita, dvere,....

 
 
 
  Byt, NITRA, 74 900 €, 48,00 m2 cca 1560 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.11.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

F032-112-MAT Ponúkame na predaj 2 izbový byt na ulici Zvolenská, v meste Nitra. • vyhľadávaná časť mesta • výmera bytu - 48 m2 • byt sa nachádza na vyvýšenom prízemí • chodba, kuchyňa spojená s obývačkou, spálňa, kúpeľňa s vaňou, samostatné wc • byt je takmer pôvodnom stave a ponúka....

 
 
 
  Byt, NITRA, 159 000 €, 31,00 m2 cca 5130 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

CREDA REAL ESTATE Vám ako výhradný predajca ponúka na predaj nadštandardné bývanie v projekte Villa Dagmara na ulici Janka Kráľa. Cieľom projektu je priniesť kvalitu moderného komfortu a butikového bývania - v bytovom dome je na predaj iba 15 bytových jednotiek (možnosť výberu z 1-izb.,....

 
 
 
  Byt, NITRA, 125 000 €, 64,00 m2 cca 1950 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.01.2023.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 64m 2 , Nitra, 125.000 € .

 
 
 
  Byt, NITRA, 113 500 €, 84,00 m2 cca 1350 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.07.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

MMJ Vám ponúka vo výbornej lokalite,v blízkosti,školy,škôlky,potravín,ihrísk, veľký 3 izb byt 84m2,s balkónom. Byt sa nachádza v kompletne zrekonštruovanom bytovom dome,vo vyhľadávanej časti Chrenová 1. Byt je čiastočne zrekonštruovaný,slnečný,orientácia V-J,má plastové okná,vymenenú....

 
 
 
 
-2%

Ceny sa zmenila z 169 999 € na 167 000 € dňa 09.05.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, NITRA, 167 000 €, 84,00 m2 cca 1990 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
05.03.2026 - 169.999 €
09.05.2026 - 167.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

05.03.2026.,

www.remax-slovakia.sk

Exkluzívne iba u nás. Realitná kancelária REMAX ponúka na predaj 4 izbový byt v meste Nitra, na Novomeského ulici. Byt je o výmere 84 m2 + balkón + pivnica, nachádza sa na 5.poschodí/5 v zateplenom bytovom dome. Byt dispozične pozostáva: chodba, spálňa, detská izba, samostatné WC,....

 
 
 
 
-6%

Ceny sa zmenila z 180 000 € na 170 000 € dňa 12.05.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, NITRA, 170 000 €, 84,00 m2 cca 2020 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
11.04.2026 - 180.000 €
12.05.2026 - 170.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

11.04.2026.,

www.remax-slovakia.sk

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 4 izbový byt na Bellovej ul. v Nitre, sídlisko Klokočina, s kompletnou občianskou vybavenosťou. Byt s výmerou 84 m2 sa nachádza na 1. poschodí, prislúcha k nemu balkón aj pivnica (2x). Byt je v pôvodnom stave, ale má....

 
 
 
  Byt, NITRA, 165 000 €, 59,27 m2 cca 2780 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Byt s rozlohou 61,92 m² sa nachádza v bytovom dome na sídlisku Klokočina na 5. z 7. poschodí. Bytový dom prešiel rekonštrukciou – je zateplený, zrekonštruované spoločné priestory a strecha. Byt prešiel taktiež kompletnou rekonštrukciou (13 ročná), počas ktorej bola menená elektroinštalácia,....

 
 
 
  Byt, NITRA, 125 990 €, 78,00 m2 cca 1620 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.06.2019.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj priestranný 3 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii o výmere 78 m2 a loggiou 4,2 m2, v kompletne zrekonštruovanom , zateplenom bytovom dome na NEDBALOVEJ ul. v mestskej časti ČERMÁŇ – NITRA. Byt sa nachádza na 1./8.posch. s výťahom, pod bytom je ešte byt, ktorý....

 
 
 
  Byt, NITRA, 169 000 €, 80,00 m2 cca 2110 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.08.2023.,

www.svetnehnutelnosti.sk

VG-1B3-032 Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 3 izbový byt v meste Nitra, časť Klokočina ul. Petzwalova. Úžitková plocha bytu je 80m2. Byt je po kompletnej rekonštrukcii vrátane klimatizácie, nachádza sa na treťom poschodí zo siedmich. Bytový dom zateplený, nové rozvody vody a odpadu,....

 
 
 
  Byt, NITRA, 92 900 €, 77,00 m2 cca 1210 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.11.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

F018-113-MAT Ponúkame na predaj slnečný 3 izbový byt s loggiou na Nedbalovej ulici, Nitra, Klokočina. • vyhľadávaná časť sídliska Klokočina • výmera bytu - 77 m2 • loggia - 4 m2 • byt orientovaný na juhozápad • byt sa nachádza na 4. poschodí z 12. • chodba, 3 obytné miestnosti, kúpeľňa....

 
 
 
  Byt, NITRA, 115 000 €, 82,00 m2 cca 1400 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.06.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný 3 izbový byt /82 m2/ v Nitre na Bazovského ul.lokalita Klokočina. Byt sa nachádza na 4/5 poschodí,prešiel čiastočnou rekonštrukciou. V byte sú bezpečnostné a protipožiarne dvere, plastové okná, vstavané skrine, samostatné WC, samostatná....

 
 
 
  Byt, NITRA, 177 900 €, 65,00 m2 cca 2740 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj dizajnový 3-izbový byt, celková plocha 65m2 na ulici Schurmannova, Nitra, v panelovej budove. Byt s dvoma balkónmi sa nachádza na 3 poschodí a je po kompletnej rekonštrukcii v štandarde novostavby. Popis bytu: 3-izbový, plocha: 65m2 + 2 balkóny, pivnica 3/6 poschodie....

 
 
 
  Byt, NITRA, 83 900 €, 62,00 m2 cca 1350 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Na predaj velky 2 izbovy byt s nepriechodnými izbami v širšom centre mesta o výmere 62m2+ pivnica. Výhody:výborný na prenájom,ale aj trvalé bydlisko,tichšia časť mimo hlavnej cesty,v blízkosti MHD,potraviny,škôlka,OC Mlyny,nemocnica,centrum mesta Byt sa nachádza v zateplenom zrekonštruovanom....

 
 
 
  Byt, NITRA, 134 000 €, 60,00 m2 cca 2230 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.02.2025.,

www.realityplanet.sk

548-112-MIG Nitra – centrum 2 izbový byt 60 m2 – 2 x balkón – pivnica –– čiastočná rekonštrukcia Nitra – Staré mesto – Párovce – Štúrova ulica Na predaj 2 izbový byt (60 m2) – čiastočne zrekonštruovaný - plastové okná, bezpečnostné dvere, sprchový kút (ostatné pôvodný stav)....

 
 
 
  Byt, NITRA, Čermáň, 179 900 €, 84,00 m2 cca 2140 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

B10 Vám exkluzívne ponúka na predaj veľký 3 izbový byt s balkónom v obľúbenej lokalite Nitra - Čermáň. Aktuálne využívaný ako "4 izbový". Celková výmera - 84 m2 a nachádza sa na 1/5 poschodí (nie prízemie) v zrekonštruovanom a zateplenom bytovom dome s výťahom. Čiastočná rekonštrukcia,....

 
 
 
  Byt, NITRA, Horné Krškany, 79 000 €, 16,50 m2 cca 4790 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Na predaj garsonka v tichej casti Hornych Krskan, s vyhladom na mrtve rameno rieky Nitra, nedaleko cyklotrasa, smer Ivanka pri Nitre, ako aj smer Nitra, s parkovanim v uzatvoranom arealy, nerusena hlavnym tahom, s dostupnostou do centra mesta, ci po cyklotrase alebo MHD,ako aj autom,....

 
 
 
  Byt, NITRA, 158 320 €, 66,00 m2 cca 2400 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.03.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Exkluzívne iba u nás - byt v projekte Rezidencia Kalvárka. Ponúkame Vám na predaj 2 - izbový byt v novostavbe 66,11 m², na 1. zo 4 poschodí, s pekným balkónom o výmere 11,84 m² v tichej lokalite mesta Nitra, v cene je aj parkovacie miesto 12 m² a úložný priestor 4,26 m². Pozostáva....

 
 
 
  Byt, NITRA, Chrenová, 159 900 €, 64,00 m2 cca 2500 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Byt s rozlohou 64 m² sa nachádza na 1. z 3. poschodí (nie prízemie) v nízko podlažnom bytovom dome. Bytový dom prešiel rekonštrukciou – je zateplený, zrekonštruované spoločné priestory a strecha. Byt prešiel staršou čiastočnou rekonštrukciou ktorá sa týkala plastových okien, vchodových....

 
 
 
  Byt, NITRA, 229 900 €, 100,00 m2 cca 2300 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

B10 vám ponúka na predaj nadštandardný 4 izbový byt na spodnej Klokočine - Nitra. Celková plocha bytu je 100 m2 a nachádza sa na 12/12 poschodí s novými výťahmi v zateplenom bytovom dome. Vstup do bytu je riešený cez predchodbičku na ktorej sa nachádzajú len 2 byty. Na poschodie sa....

 
 
 
  Byt, NITRA, 89 990 €, 63,00 m2 cca 1430 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.05.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

RK DobreReality ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt v zateplenom bytovom dome. Nachádza sa na 3 poschodí/7. Jeho výmera je 62,44m2. Byt disponuje vstupnou chodbou, kúpeľňou, samostatnou toaletou, kuchyňou spojenou s obývacou časťou a dvomi izbami. Z toho v spálni....

 
 
 
  Byt, NITRA, 97 000 €, 56,00 m2 cca 1730 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.10.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Na predaj Vám ponúkame 2 izbový byt v Nitre - Centrum o rozlohe 56 m2, nachádzajúci sa na 1. poschodí. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou: murované jadro, nová kuchynská linka, podlahy, okná, stierky, nové el. vedenie K bytu prislúcha aj pivnica. Bytový dom prešiel tiež kompletnou....

 
 
 
  Byt, NITRA, 157 000 €, 64,00 m2 cca 2450 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.11.2022.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 64m 2 , Nitra, 157.000 € .

 
 
 
  Byt, NITRA, Kynek, 369 000 €, 175,00 m2 cca 2110 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

23.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame Vám na predaj 4-izbový bungalov s dvojgarážou a terasou v meste Nitra časť Kynek. Plocha: úžitková 175m2, zastavaná 204m2, pozemku 700m2. Dispozičné riešenie: vstupná chodba, samostatné WC, vstup do garáže pre dve autá s technickou miestnosťou denná časť: obývačka spojená....

 
 
 
  Byt, NITRA, 160 000 €, 120,00 m2 cca 1330 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Realitná kancelária TOPnehnutelnosti.eu Vám ponúka jedinečnú príležitosť nadobudnúť moderný rodinný dom 20 minút od krajského mesta Nitra a 15 minút od okresného mesta Topoľčany v malebnej obci Súlovce, situovanej v objatí pohoria Tríbeč. Táto lokalita ponúka ideálne spojenie pokojného....

 
 
 
  Byt, NITRA, Dražovce, 215 000 €, 100,00 m2 cca 2150 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.05.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Exkluzívne iba u nás ponúkame novostavbu murovaného 4i rodinného domu, v tichej oblasti v blízkosti lesa, v obci Nitra katastrálne územie Drážovce. Nachádzať sa bude na pozemku o rozlohe 400 m2 Dom bude postavený podľa najnovších enviromentálnych noriem a trendov. Keďže dom je momentálne....

 
 
 
  Byt, NITRA, 82 900 €, 33,00 m2 cca 2510 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.06.2020.,

www.ringo.sk

Predám 1-izbový byt 33m 2 , Nitra, 82.900 € .

 
 
 
  Byt, NITRA, 126 000 €, 84,00 m2 cca 1500 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.06.2020.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 84m 2 , Nitra - Štiavnická, 126.000 € .

 
 
 
  Byt, NITRA, 25 200 €, 42,00 m2 cca 600 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

18.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

B10 Vám ponúka na prenájom šikovný 2 izbový byt na Jeleneckej ulici.Byt sa nachádza v tehlovej bytovke na poschodí ideálnom 4/4 poschodí s výťahom, prenajíma sa kompletne zariadený nábytkom a elektronikov vrátane internetu.Bezproblémové parkovanie pred domom, MHD a fitness centrum....

 
 
 
  Byt, NITRA, 165 000 €, 72,00 m2 cca 2290 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj krásny, svetlý 3-izbový byt v obľúbenej lokalite Nitra – Klokočina, ktorý vás osloví nielen svojim štýlom, ale aj príjemnou atmosférou. Nachádza sa na ideálnom 4. poschodí zo 7. v zateplenom bytovom dome s výťahom. Dispozícia a výmera: Byt má rozlohu 72 m2, k bytu....

 
 
 
  Byt, NITRA, Klokočina, 195 000 €, 94,00 m2 cca 2070 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

B10 Vám ponúka na predaj 4 izbový byt s dvomi kúpeľňami a balkónom (lódžiou) na sídlisku Klokočina - Nitra. Celková plocha bytu je 94 m2 a nachádza sa na ideálnom 3/7 poschodí v zateplenom bytovom dome.Byt prešiel rozsiahlou rekonštrukciou:podlahy, omietky, rozvody elektriny a vody....

 
 
 
  Byt, NITRA, 75 500 €, 36,00 m2 cca 2100 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

MMJ ponúka v tichej časti Chrenovej 1,plnej zelene, neďaleko rieky, veľký 1 izb byt o výmere 36m2 Byt pozostáva uz chodby,kúpeľne s WC,priestrannej obytnej kuchyne izby o rozmeroch cca 3,5x5m.Byt sa nachádza v kompletne zrekonštruovanom 3 poschodovom dome.V byte sú vymené plastové....

 
 
 
  Byt, NITRA, 182 500 €, 85,00 m2 cca 2150 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.05.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

B10 Vám ponúka na predaj moderný 3 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite mesta Nitra. Byt s výmerou 85 m² sa nachádza na ideálnom 1. poschodí z 5 (nie prízemie) v zateplenom bytovom dome s výťahom. Dispozícia bytu: veľká vstupná chodba, 3 nepriechodné a priestranné izby, moderná kuchyňa....

 
 
 
  Byt, NITRA, 154 000 €, 46,50 m2 cca 3310 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

KABØ real estate Vám exkluzívne ponúka na predaj zrekonštruovaný 2-izbový byt, ktorý predstavuje dokonalú synergiu príjemného bývania a výbornej investičnej príležitosti. .

 
 
 
  Byt, NITRA, 269 990 €, 185,00 m2 cca 1460 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

31.01.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Red Oak moderné rodinné domy v krásnom prostredí, v jednej z najkrajších lokalít Nitry - Nová obytná štvrť ČERVENÉ DUB, RED OAK Golfový klub. Novostavba poskytuje kvalititné nové bývanie. Prístup novými komunikáciami, prostredie golfového rezoertu plného zelene, všetky IS, skvelá....

 
 
 
  Byt, NITRA, 117 900 €, 60,00 m2 cca 1970 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.09.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka na predaj novostavbu 3 izbového mezonetu v Nitre, na Čermáni. Byt sa nachádza v dome s dvomi bytovými jednotkami a patrí k nemu pozemok pre parkovacie miesto, alebo terasu. ______________________________________________________________________________ Dispozícia:....

 
 
 
 
Najlepšia hypotéka a poistenie s HYPOCENTROM