- byt NITRA

  • Na hľadaný výraz "byt nitra" sme našli 659 nehnuteľností - priemerná cena 2 447 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 56 m2
    • 70 m2
    • 70 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 70 m2
    • 84 m2
  •  Podľa ceny
    • 137000
    • 171000 (priemerná cena)
    • 206000
    • 2440 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 496 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, NITRA, 189 800 €, 62,00 m2 cca 3060 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

B10 Vám exkluzívne ponúka na predaj nadštandardne zrekonštruovaný 3 izbový byt priamo v centre Nitry, na vyhľadávanej Schurmannovej ulici. Rekonštrukcia bola práve dokončená – byt prešiel kompletnou obnovou od A po Z: vyrovnávané podlahy, nové stropy, elektroinštalácia, rozvody vody,....

 
 
 
  Byt, NITRA, 140 000 €, 48,00 m2 cca 2920 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.12.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj pôvodný 1 izbový byt prerobený na 2 izbový v Nitre v časti Chrenová, Štiavnická ulica. Rozloha bytu je 48 m2 a nachádza sa na 1 poschodí (vo výške druhého podlažia) z 12. Dispozícia: chodba, kúpeľňa s WC, kuchyňa s výstupom na balkón, obývačka, izba, druhá chodba,....

 
 
 
  Byt, NITRA, 227 000 €, 103,00 m2 cca 2200 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.08.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

ARCHEUS reality Nitra Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt s loggiou v lukratívnej lokalite Clementisova, Nitra - Chrenová. Byt má výmeru 103 m² a nachádza sa na 1. poschodí z 2. Virtuálna prehliadka:https://ARCHEUS-Partners-a-s.vr-360-tour.com/e/UC0BhA_A88U/e?initvars.autorotate.enabled=true....

 
 
 
  Byt, NITRA, 221 323 €, 99,00 m2 cca 2240 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.03.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Exkluzívne iba u nás - byt v projekte Rezidencia Kalvárka. Ponúkame Vám na predaj 4 - izbový byt v novostavbe 99,42 m², na 4. zo 4 poschodí, s peknou terasou o výmere 201,88m² v tichej lokalite mesta Nitra, v cene sú aj 2 parkovacie miesta spolu o výmere 24 m² a úložný priestor 7,15....

 
 
 
  Byt, NITRA, 202 400 €, 78,00 m2 cca 2600 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.02.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

F177-113-MAT Na predaj 3 izbový byt v meste Nitra, časť Mlynárce. ROZLOHA: • rozloha bytu - 78,30 m² • rozloha balkónu - 6,12 m² PODLAŽIE: • 1.až 6. podlažie DISPOZÍCIA: • chodba, kúpeľňa s wc, kuchyňa s obývačkou, 2 x spálňa, balkón ŠTANDARD BYTU: • bez kuchynskej linky • sanita,....

 
 
 
  Byt, NITRA, 145 000 €, 64,00 m2 cca 2270 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj svetlý a udržiavaný 3-izbový byt s výmerou 64 m² (vrátane pivnice) a s priestrannou lodžiou, ktorý sa nachádza v obľúbenej a pokojnej lokalite Nitra – Viničky, na 3. poschodí zo 7 v zateplenom bytovom dome s výťahom. ￯Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou: plastové....

 
 
 
  Byt, NITRA, 102 500 €, 64,00 m2 cca 1600 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.07.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

MMJ ponúka: Hľadáte byt v blízkosti centra mesta?Máme pre Vás na predaj slnečný 3 izbový byt neďaleko centra mesta,o výmere 64m2. Výhody:Centrum cca 5 min peši,potraviny,OC Tesco,škola,škôlka,park,MHD Byt je čiastočne zrekonštruovaný,boli vymenené vstupné dvere za bezpečnostné,menená....

 
 
 
  Byt, NITRA, 170 000 €, 84,00 m2 cca 2020 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Hľadáte priestranný byt s výbornou dispozíciou a možnosťou rekonštrukcie podľa vlastných predstáv? Tento byt na Dlhej ulici v Nitre – Chrenovej je ideálnou voľbou. Ponúkame na výmenu 4 izbový byt na skvelej adrese za garsónku ideálne na Chrenovej, prípadne Klokočina plus doplatok.....

 
 
 
  Byt, NITRA, 97 000 €, 56,00 m2 cca 1730 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.10.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

MMJ reality ponúka: 2 IZB. BYT S LODŽIOU V CENTRE MESTA PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII Cena: 97 000 € Lokalita: Centrum – Štúrova ulica (pri Dome služieb) Mesto: Nitra Výmera s lodžiou: 56 m² Počet izieb: 2 Balkón/Lodžia: áno Poschodie: 3/10 Výťah: áno Vlastníctvo: osobné ▪ vyhľadávaná....

 
 
 
  Byt, NITRA, 79 900 €, 68,00 m2 cca 1180 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.11.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

F041-112-MATa Ponúkame na predaj veľký 2 izbový byt na ulici Hlboká v meste Nitra, časť Čermáň. • výmera bytu - 68 m2 • byt sa nachádza na 4. poschodí z 5. • chodba, 2 priestranne izby, kúpeľňa s vaňou, wc, kuchyňa, špajza, loggia • byt v pôvodnom stave ponúka rekonštrukciu podľa....

 
 
 
  Byt, NITRA, 169 000 €, 75,00 m2 cca 2250 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.11.2023.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Realitný maklér Vlastimil Beseda a realitná kancelária BV REAL ponúka na predaj 3 izbový byt v Nitre, ulica Južná, v pôvodnom, zachovalom stave. Zo vstupnej chodby sa máte prístup do všetkých miestností v byte. Po ľavej strane je obývacia izba spojená s kuchyňou a lodžiou. Kuchynská....

 
 
 
  Byt, NITRA, 139 990 €, 78,00 m2 cca 1800 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.02.2023.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 78m 2 , Nitra, 139.990 € .

 
 
 
  Byt, NITRA, 95 000 €, 56,00 m2 cca 1700 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.11.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

F001-112-FIB Ponúkame na predaj slnečný 2 izbový byt v Nitre, mestská časť Párovce. • výmera bytu - 56 m2 • orientovaný na južnú stranu - dostatok slnečného svetla • v každej izbe je balkón ( 2 balkóny v byte ) • chodba, kúpeľňa, samostatné WC, kuchyňa, 2 x izba a pivnica • byt sa....

 
 
 
  Byt, NITRA, 114 990 €, 38,00 m2 cca 3030 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

B10 Vám exkluzívne ponúka na predaj 1 izbový byt s balkónom na Klokočine, ktorý sa nachádza na 1 poschodí (nie prízemí) v zrekonštruovanom a zateplenom bytovom dome. Prešiel čiastočnou rekonštrukciou, ktorá obsiahla plastové okná, murované jadro, elektroinštaláciu v jadre, vstupné....

 
 
 
  Byt, NITRA, 129 960 €, 62,00 m2 cca 2100 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.05.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame v predpredaji nové byty v developerskom projekte Ďurkova20. Výstavba modernej bytovky sa začne v júni 2020, bude ukončená v júni 2021 a už dnes je možné rezervovať si byt v predpredaji a využiť tak predpredajnú akciu na parkovacie miesto k bytom zdarma. Všetky byty budú vybavené....

 
 
 
  Byt, NITRA, 140 000 €, 82,00 m2 cca 1710 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.09.2022.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si 3D virtuálnu prehliadku ****https://my.matterport.com/show/?m=TCikFPJb9GN**** a video ****https://youtu.be/2ZgXorY5l4g**** TUreality Vám Exkluzívne ponúka na predaj 3 izbový kompletne zrekonštruovaný....

 
 
 
  Byt, NITRA, 115 000 €, 76,00 m2 cca 1510 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.07.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

MMJ reality ponúka: VEĽKOMETRÁŽNY 3 IZB. BYT S BALKÓNOM V CENTRE MESTA Cena: 115 000 € Lokalita: Centrum – Schurmannova ulica Mesto: Nitra Výmera s balkónom: 76 m² Počet izieb: 3 Balkón/Lodžia: áno 1,7 m² Poschodie: 2/4 Výťah: áno Vlastníctvo: osobné ▪ vyhľadávaná lokalita, časť Párovce....

 
 
 
  Byt, NITRA, Klokočina, 64 780 €, 82,00 m2 cca 790 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

B10 Vám ponúka na prenájom prerobený 3 izbový byt na sídlisku Klokočina v Nitre, s krásnym výhľadom na západ slnka. Byt sa nachádza na 5/7 poschodí s rozlohou 78 m2 + loggia (balkón).Byt prešiel pred pár rokmi rekonštrukciou: nová elektrina v celom byte, omietky, stierky, sadrokartóny,....

 
 
 
  Byt, NITRA, 228 900 €, 76,00 m2 cca 3010 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

31.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

B10 Vám ponúka na predaj 3 izbový byt s terasou v centre mesta Nitra, v modernej novostavbe za Divadlom Andreja Bagara, s orientáciou mimo hlavnej cesty! Rozloha bytu s terasou je 76 m² na 2/4 podlaží, z ktorej je výhľad na divadlo a západ slnka. Byt má zaujímavé dispozičné riešenie,....

 
 
 
  Byt, NITRA, 138 000 €, 78,00 m2 cca 1770 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.12.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj 3 izbový byt na Klokočine, Baničová ulica. Rozloha bytu je 76 m2 plus 2 m2 balkón a nachádza sa na 8 poschodí z 12. Dispozícia: chodba, kúpeľňa, WC, kuchyňa, balkón, obývačka, dve izby, komora. K bytu prislúcha latková pivnica. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou:....

 
 
 
  Byt, NITRA, 430 000 €, 96,24 m2 cca 4470 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj výnimočný 4-izbový byt s dvomi garážovými miestami v atraktívnej lokalite mesta Nitra, na Pieskovej ulici. Tento byt je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú komfortné a moderné bývanie v novostavbe, ktorá bola skolaudovaná v roku 2024. Nachádza sa na druhom poschodí....

 
 
 
  Byt, NITRA, 150 000 €, 74,00 m2 cca 2030 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

PREDANÉ 515-113-MIG Nitra CHRENOVÁ – Ďumbierska ulica 3 izbový byt - balkón – pivnica – špajza - veľký šatník - čiastočná rekonštrukcia - Nitra – Chrenová Na predaj 3 izbový byt (74 m2) na skvelej adrese . Čiastočne zrekonštruovaný ( plastové okná, vchodové dvere, klíma,....

 
 
 
  Byt, NITRA, 124 990 €, 70,00 m2 cca 1790 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.07.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Hľadáte byt k okamžitému nasťahovaniu bez ďalších nákladov na prerábanie a zariaďovanie? Výhody:v blízkosti potraviny,MHD,pešia zóna,vhodný na prenájom aj trvalé bývanie. Ponúkame Vám v centre mesta s výbornou dostupnosťou veľký ,slnečný 3 izb byt o výmere 70m2,s balkónom a pivnicou....

 
 
 
  Byt, NITRA, 201 000 €, 101,00 m2 cca 1990 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

CREDA REAL ESTATE Vám exkluzívne ponúka na predaj 3 izbový mezonet s dvoma balkónmi na Čermánskom námestí. -BYT- Úžitková plocha: 93 m2 + 8 m2 balkóny Poschodie: 3 a 4 Výťah: nie Počet izieb: 3 Kúrenie: vlastný kotol + radiátory Pivnica: áno Dispozícia: 1 podlažie: obývacia miestnosť....

 
 
 
  Byt, NITRA, 179 900 €, 54,18 m2 cca 3320 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Realitná kancelária Olins, ponúka na predaj klimatizovaný 2-izbový byt, dispozične prerobený na 3-izbový Nitra _ Hodžova ul. s podielom na súkromnom parkovacom dvore. V cene bytu je podiel (37 m2) na súkromnom parkovisku v zabezpečenom dvore Byt • kompletná rekonštrukcia vrátane celkovej....

 
 
 
  Byt, NITRA, 184 000 €, 71,00 m2 cca 2590 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.08.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový tehlový byt na Clementisovej ulici na Chrenovej 4. Plocha bytu je 71,31m2, plus dve loggie a plus garáž (dokopy 98m2). Nachádza sa na 2 poschodí z 2. Dispozícia bytu: kuchyňa s loggiou a komorou, obývačka, chodba, dve izby jedna s loggiou, Wc, kúpeľňa.....

 
 
 
  Byt, NITRA, 120 000 €, 78,00 m2 cca 1540 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.08.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality Vám ponúka na predaj priestranný, svetlý a zrekonštruovaný 3-izbový byt s výbornou dispozíciou na Štúrovej ulici v Nitre. VÝHODY NEHNUTEĽNOSTI + byt je po kompletnej rekonštrukcii + dobré parkovanie v okolí bytového domu + vyhľadávaná lokalita blízko centra + výborná dispozícia....

 
 
 
  Byt, NITRA, 159 990 €, 77,00 m2 cca 2080 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

B10 Vám ponúka na predaj 3 izbový byt v novostavbe, v kľudnom prostredí pár minút od Nitry - v lokalite Veľký Lapáš. Tento priestranný byt o výmere 77m2 sa nachádza na 3. poschodí v príjemnej novostavbe neďaleko Nitry. Byt je slnečný, dobre orientovaný a s peknou loggiou. Dispozične....

 
 
 
  Byt, NITRA, 155 000 €, 47,00 m2 cca 3300 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Diamond reality Nitra Vám predstavuje aktuálnu NOVINKU v podobe 2-izbového bytu nachádzajúceho sa v centre Nitry, v blízkosti Mlynov. Byt s výmerou 47 m2 je kompletne prerobený. Byt ponúka výborný potenciál pre vlastné bývanie aj ako investičnú nehnuteľnosť na prenájom. K bytu prináleží....

 
 
 
  Byt, NITRA, 185 000 €, 93,00 m2 cca 1990 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.08.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

229-114-JUF Exkluzívne Vám ponúkame na predaj v pôvodnom stave priestranný 4 izbový byt v centre Nitra, Vodná ul. s rozlohou 93m2. Nachádza sa v zateplenom panelovom bytovom dome na 2 poschodí zo 4 s výťahom. Byt má aj menší balkón a pivnicu. Dispozícia bytu: chodba, kuchyňa s pôvodnou....

 
 
 
  Byt, NITRA, 89 900 €, 78,00 m2 cca 1150 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.11.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

F026-113-MAT Ponúkame na predaj pekný slnečný 3 izbový byt s loggiou na ulici Viničky, Nitra - Klokočina. • kľudná a tichá časť sídliska Klokočina • výmera bytu s loggiou 78 m2 • chodba, 3 obytné miestnosti, kúpeľňa s vaňou, samostatné wc, kuchyňa, loggia a pivnica • byt sa nachádza....

 
 
 
  Byt, NITRA, 77 000 €, 47,00 m2 cca 1640 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.11.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

F009-113-FIB Ponúkame na predaj pekný slnečný 2 izbový byt na ulici Kmeťová, Nitra - Klokočina. • bezbariérový prístup ocenia hlavne starší, či handicapovaní ľudia • výmera bytu je 47 m2 • chodba, 2 obytné miestnosti, kúpeľňa s vaňou a wc, kuchyňa, pivnica • byt sa nachádza na prízemí....

 
 
 
  Byt, NITRA, 169 990 €, 76,00 m2 cca 2240 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

B10 Vám ponúka na predaj priestranný 3 izbový byt s balkónom a krásnym výhľadom na mesto. Tento slnečný 3i byt má podlahovú plochu 76m2 + balkón a menšiu pivnicu (2m2). Byt prešiel rekonštrukciou, kde bolo robené nové jadro s výmenou elektriny, stierky, podlahy, spotrebiče, 3x klimatizácia....

 
 
 
  Byt, NITRA, 120 000 €, 64,00 m2 cca 1880 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

31.05.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Miesto, kde vám bude dobre.. Predstavte si, že si ráno v tichu dediny uvaríte kávu, vyjdete von na dvor plný zelene, nadýchate sa čerstvého vzduchu a na chvíľu úplne zabudnete na mestský zhon Presne takéto bývanie Vám exkluzívne ponúkam v obci Rišňovce – len pár minút autom od....

 
 
 
  Byt, NITRA, 359 000 €, 82,00 m2 cca 4380 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.12.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

043-113-DABA Vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame na predaj exkluzívny 3-izbový byt s priestranným balkónom v novostavbe rezidenčného komplexu Orbis Premium. Byt sa nachádza v úplnom centre krajského mesta a spĺňa tie najnáročnejšie požiadavky na bývanie. Je určený pre ľudí, ktorí....

 
 
 
  Byt, NITRA, 227 000 €, 103,00 m2 cca 2200 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

F003-114-DOCEa Na predaj 4 izbový byt v meste Nitra, časť Chrenová, Clementisova ulica. ROZLOHA: • výmera bytu - 103 m² POSCHODIE: • 1. poschodie z 2. DISPOZÍCIA: • s obľúbenou dispozíciou • 3 nepriechodné izby • chodba, wc, kuchyňa, špajza, kúpeľňa, 4 x izba, loggia • k bytu patrí....

 
 
 
  Byt, NITRA, 177 000 €, 62,00 m2 cca 2860 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.01.2026.,

www.zoznamrealit.sk

B10 Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt v tichej lokalite na Klokočine.Tento 3-izbový byt po kompletnej, práve dokončenej rekonštrukcii, sa nachádza na 3.poschodí zrekonštruovaného bytového domu. Byt má výmeru 62 m² a ponúka moderné, praktické a pohodlné bývanie....

 
 
 
  Byt, NITRA, 179 000 €, 62,00 m2 cca 2890 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Na predaj štýlový 2,5-izbový byt v srdci Nitry! Hľadáte moderné bývanie priamo v centre mesta? Tento 2,5-izbový byt je skvelou voľbou pre jednotlivcov, páry aj ako investícia, nakoľko je byt momentálne prenajatý. Lokalita: Centrum Nitry – pešia dostupnosť ku všetkému dôležitému: obchody,....

 
 
 
  Byt, NITRA, 153 000 €, 56,00 m2 cca 2730 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

20.08.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt v centre Nitry na Párovskej ulici. Byt sa nachádza na 2/6 poschodí v kompletne zrekonštruovanom bytovom dome, kde sú vymenené stupačky, zateplená fasáda, vynovený interiér spoločných priestorov domu a nový výťah. Dispozicia: vstupná chodba, kúpeľňa....

 
 
 
  Byt, NITRA, 132 500 €, 68,00 m2 cca 1950 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.03.2023.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj 3- izbový byt v meste Nitra na sídlisku Čermáň na ulici Hlboká. Jedná sa o byt s celkovou výmerou 68 m2, byt sa nachádza na 1 poschodí zo 7 (nie je na prízemí). Je po čiastočnej rekonštrukcií, kde boli menené plastové okná, bezpečnostné dvere, nové stúpačky. Jadro....

 
 
 
  Byt, NITRA, 159 900 €, 64,00 m2 cca 2500 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

KABØ real estate Vám exkluzívne ponúka na predaj slnečný 2-izbový byt v žiadanej a pokojnej lokalite na Baničovej ulici. Tento byt predstavuje ideálnu kombináciu tichého bývania s vynikajúcou dostupnosťou do centra mesta, ktoré je vzdialené len pár minút chôdze. .

 
 
 
  Byt, NITRA, 150 000 €, 58,00 m2 cca 2590 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Diamond reality Nitra Vám predstavuje aktuálnu NOVINKU v podobe 2-izbového bytu s loggiou na 3. poschodí s výťahom v Nitre v centre na Štúrovej ulici. Byt s výmerou 58m2 /+loggia/ je čiastočne prerobený. K bytu prislúcha i pivnica. Dispozične nehnuteľnosť pozostáva zo vstupnej chodby,....

 
 
 
 

 

Apartmány Makarska

Zobrazené nehnuteľnosti 169-210 (z celkového počtu 659)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>