- byt NITRA

  • Na hľadaný výraz "byt nitra" sme našli 659 nehnuteľností - priemerná cena 2 447 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 56 m2
    • 70 m2
    • 70 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 70 m2
    • 84 m2
  •  Podľa ceny
    • 137000
    • 171000 (priemerná cena)
    • 206000
    • 2440 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 496 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, NITRA, 179 990 €, 61,00 m2 cca 2950 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 32 490 €, 57,00 m2 cca 570 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 205 000 €, 65,15 m2 cca 3150 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 149 990 €, 46,00 m2 cca 3260 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, Na žiadosť, 84,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.06.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka na predaj slnečný 3-izbový byt s balkónom vo vyhľadávanej lokalite na Potravinárskej ulici v Nitre-Čermáň, o ploche 84m2, na 1.poschodí. Byt sa nachádza v zateplenom bytovom dome, ktorý prešiel rekonštrukciou v roku 2019 (nová fasáda, zateplenie, strecha, rozvody,....

 
 
 
  Byt, NITRA, 186 900 €, 65,00 m2 cca 2880 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 189 900 €, 99,00 m2 cca 1920 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 35 750 €, 55,00 m2 cca 650 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 165 000 €, 54,00 m2 cca 3060 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 170 233 €, 56,50 m2 cca 3010 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 109 000 €, 20,00 m2 cca 5450 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.03.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 130 000 €, 30,00 m2 cca 4330 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 186 900 €, 65,00 m2 cca 2880 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 179 900 €, 81,00 m2 cca 2220 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 110 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

29.09.2025.,

www.bazos.sk

Dodatok k cene: vrátane DPH, vrátane provízie, možnosť HÚ Obytná plocha: 45.05m² Celková rozloha: 51.09m² Úžitková plocha: 45.05m² Vlastníctvo: firemné Stav: úplne prerobený Odvoz odpadu: áno Plyn: áno Internet: lokálny poskytovateľ Kúpeľňa: áno Vykurovanie: spoločné – vlastná kotolňa....

 
 
 
  Byt, NITRA, 162 000 €, 50,00 m2 cca 3240 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 185 000 €, 70,00 m2 cca 2640 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 182 000 €, 79,00 m2 cca 2300 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.03.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 180 000 €, 63,00 m2 cca 2860 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 185 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

11.05.2026.,

www.bazos.sk

Izby: 2 priestranné obytné miestnosti. Kuchyňa: veľká slnečná kuchyňa s vlastnou špajzou s oknom. Príslušenstvo: priestranná chodba, samostatné WC s oknom, kúpeľňa. Exteriér: veľký balkón orientovaný do tichého dvora Pivnica: veľká pivnica s rozlohou 12 m2. Technické parametre Konštrukcia:....

 
 
 
  Byt, NITRA, 185 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

09.10.2025.,

www.bazos.sk

Veľkometrážny byt má výmeru 74 m2, 2 izby. Vstup do tehlovej bytovky je cez vstupný vchod so schodiskom, ktorý prechádza priamo do spoločného uzavretého átria. Byt pozostáva z priestrannej chodby, z ktorej je vstup do kúpeľne spojenej s toaletou a špajze s drevenými policami, kde....

 
 
 
  Byt, NITRA, 138 900 €, 34,04 m2 cca 4080 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.03.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 187 000 €, 78,00 m2 cca 2400 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 179 900 €, 73,00 m2 cca 2460 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 93 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

11.09.2025.,

www.bazos.sk

Byt o výmere 25 m² sa nachádza na 6. poschodí z 12 v zrekonštruovanom a zateplenom bytovom dome s udržiavaným vchodom. ✨ Dispozícia bytu: vstupná chodba kúpeľňa so sprchovým kútom samostatné WC izba s kuchynským kútom 🏠 Stav a vybavenie: plastové okno plávajúca podlaha kuchynská....

 
 
 
  Byt, NITRA, 195 000 €, 63,68 m2 cca 3060 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 139 990 €, 42,00 m2 cca 3330 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 144 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

09.10.2025.,

www.bazos.sk

✨ Bonus navyše: K bytu patria až 2 pivnice – jedna priestranná murovaná 4m2, a druhá obrovská o veľkosti garáže 19 m², ktorú môžete využiť ako komfortný sklad. 📍 Byt sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite Chrenová – Ždiarska ulica, ktorá ponúka: kompletnú občiansku vybavenosť, výborné....

 
 
 
  Byt, NITRA, 113 500 €, 42,00 m2 cca 2700 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 240 318 €, 61,32 m2 cca 3920 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 135 000 €
Uložiť