- byt NITRA

  • Na hľadaný výraz "byt nitra" sme našli 659 nehnuteľností - priemerná cena 2 447 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 56 m2
    • 70 m2
    • 70 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 70 m2
    • 84 m2
  •  Podľa ceny
    • 137000
    • 171000 (priemerná cena)
    • 206000
    • 2440 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 496 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, NITRA, 217 000 €, 58,00 m2 cca 3740 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

CREDA REAL ESTATE Vám ako výhradný predajca ponúka na predaj nadštandardné bývanie v projekte Villa Dagmara na ulici Janka Kráľa. Cieľom projektu je priniesť kvalitu moderného komfortu a butikového bývania - v bytovom dome je na predaj iba 15 bytových jednotiek (možnosť výberu z 1-izb.,....

 
 
 
  Byt, NITRA, 75 500 €, 37,00 m2 cca 2040 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.07.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

MMJ Vám ponúka v tichej ,vyhľadávanej lokalite plnej zelene veľký 1 izb byt o výmere 37m2. Byt sa nachádza v kompletne zrekonštruovanom 3 posch.dome na 3p. V blízkosti sa nachádzajú potraviny,škola,škôka,MHD,centrum mesta cca 5min. pešo,ihriská,športoviská,park Byt pozostáva z....

 
 
 
  Byt, NITRA, 82 000 €, 56,00 m2 cca 1460 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

MMJ Vám ponúka na predaj 2 izbový byt v Nitre - Staré Mesto o rozlohe 56 m2, nachádzajúci sa na 8. poschodí z 11 s výťahom. Byt prešiel rekonštrukciou: murované jadro, plastové okná, stierky, podlahy. Dispozičné riešenie: chodba, kuchyňa, 2 x izba. K bytu prislúcha aj pivnica v....

 
 
 
  Byt, NITRA, 123 000 €, 62,00 m2 cca 1980 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.11.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

F013-113-MATa Ponúkame na predaj pekný slnečný 3 izbový byt v Nitre - mestská časť Párovce. • výmera bytu - 62 m2 • pivnica - 16 m2 • garáž v blízkosti domu - 19 m2 • v garáži sa nachádza montážna jama a elektrina • chodba, kúpeľňa, samostatné WC, kuchyňa, 3 x izba (jedna s malým....

 
 
 
  Byt, NITRA, 289 900 €, 112,00 m2 cca 2590 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

B10 vám ponúka na predaj mezonetový 3i byt s rozlohou cca 112 m2 v centre mesta Nitra pri mestskom parku vo výnimočnej tehlovej bytovke s výhľadom z okna na hrad. K bytu patria 2 pozemky, ktoré sú súčasťou predaja! 1. Vydláždený pozemok s rozlohou 103 m2, parkovanie pre 3 autá s elektrickou....

 
 
 
  Byt, NITRA, Čermáň, 550 000 €, 157,00 m2 cca 3500 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.01.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Táto novostavba v mestskej časti Čermáň ponúka hotový exteriér s bazénom a terasou a zároveň možnosť dotvoriť si interiér presne podľa vlastných predstáv. .

 
 
 
  Byt, NITRA, 157 600 €, 56,00 m2 cca 2810 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.05.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt v tesnej blízkosti do centra mesta Nitra. Rozloha bytu: 56,6 m2 + 4,2 m2 murovaná pivnica. Dispozícia: 2 nepriechodné izby, kuchyňa, kúpeľňa s WC, chodba Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou pred 10 rokmi: nové rozvody, plastové okná, podlahy,....

 
 
 
  Byt, NITRA, 134 000 €, 65,00 m2 cca 2060 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.06.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality Vám ponúkajú NA PREDAJ 2 - izbový byt v tehlovom bytovom dome v samom centre mesta Nitra na Štefánikovej triede v časti pešia zóna. V byte bola zmenená dispozícia pôvodná kuchyňa sa presunula do vedľajšej miestnosti čím vznikla obývacia izba s kuchyňou a v pôvodnej kuchyni....

 
 
 
  Byt, NITRA, 139 990 €, 84,00 m2 cca 1670 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.05.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

B10 Vám exkluzívne ponúka na predaj 3 izbový byt s pekným výhľadom. Nachádza sa na 7 poschodí v zrekonštruovanom a zateplenom bytovom dome s výťahom. Prešiel čiastočnou rekonštrukciou, kde boli menené plastové okná, radiátory, podlahy, vstupné dvere, stierky a maľovky v izbách. Výhodou....

 
 
 
  Byt, NITRA, 87 000 €, 62,00 m2 cca 1400 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.08.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Predáme 2 izbový byt v Nitre, priame centrum. Nachádza sa v panelovom obytnom dome na 1. nadzemnom podlaží, výmera 56 m2. Má 2 izby, kuchyňu, kúpeľňu, WC, pivnicu. Byt je po čiastočnej rekonštrukcii - plastové okná, murované jadro, kuch. linka, bezpečnostné vchodové dvere, inak pôvodný....

 
 
 
  Byt, NITRA, 124 000 €, 80,00 m2 cca 1550 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Na predaj ponúkame 3 izbový byt s balkónom v Nitre - Chrenová na Sitnianskej ulici o rozlohe 80 m2, nachádzajúci sa na 4.poschodí z 12 s výťahom. Dispozičné riešenie: chodba, 3 samostatné izby (z toho 1 s balkónom), kuchyňa so spotrebičmi, kúpeľňa, samostatné WC, špajza. Byt prešiel....

 
 
 
  Byt, NITRA, Čermáň, 550 000 €, 151,75 m2 cca 3620 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.10.2025.,

www.zoznamrealit.sk

EXKLUZÍVNA ponuka v zastúpení vlastníka - Nadštandardná NOVOSTAVBA aj pre najnáročnejšieho klienta. Nielen zaujímavá svojim prevedením, ale aj lokalitou, v ktorej sa táto výnimočná novostavba nachádza. Je postavená na pozemku s výmerou 522m2. Z toho ZP - 75m2, ÚP - 167,62m2. K domu....

 
 
 
  Byt, NITRA, 215 000 €, 72,00 m2 cca 2990 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ak ste náročný klient, preferujete bývanie v lukratívnej lokalite a chcete parkovať vo vlastnej garáži, máme práve pre Vás výbornú ponuku 3-izbového bytu situovaného na Clementisovej ulici v krajskom a okresnom meste Nitra - Chrenová. Ponúkaný byt s výmerou 72 m2 sa nachádza na 3/3....

 
 
 
  Byt, NITRA, 166 000 €, 62,00 m2 cca 2680 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Máte záujem investovať do kúpy nehnuteľnosti pre seba a svoju rodinu, prípadne následný prenájom? Preferujete byt bez potreby rekonštrukcie? Ak áno, máme pre Vás výbornú ponuku 3-izbového bytu s rozlohou 62 m2 na sídlisku Klokončina v Nitre, na Dunajskej ulici. Ponúkaný byt sa nachádza....

 
 
 
  Byt, NITRA, 107 000 €, 84,00 m2 cca 1270 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.11.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

179015 - Ponúkame Vám na predaj pekný veľký 3 izbový byt s výmerou až 84 m2 v Nitre. Byt sa nachádza na 5.poschodí so 7. Dispozícia: priestranná vstupná chodba, hlavná spálňa s balkónom, veľká obývacia izba, ďalšia veľká izba ktorá je predelená na pracovňu a spálňu, kuchyňa so špajzou,....

 
 
 
  Byt, NITRA, Centrum, 499 000 €, 109,00 m2 cca 4580 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Luxusný 3-izbový byt v centre Nitry – bývanie, ktoré si zamilujete na prvý pohľad – všetky fotky a video nájdete na našom webe time4dreams.sk Ponúkame na predaj veľkometrážny, nadštandardne zariadený 3-izbový byt s rozlohou 109 m² v centre mesta Nitra. Táto nehnuteľnosť spája moderný....

 
 
 
  Byt, NITRA, 145 000 €, 45,00 m2 cca 3220 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.08.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt v Dúhovom bývaní na Potravinárskej ulici. Plocha bytu je 45m2 plus loggia a nachádza sa na 2 poschodí z 5 s výťahom. Dispozícia bytu: kuchyňa otvorená s obývačkou a vstup na loggiu, chodba, izba, kúpeľňa s WC. K bytu prislúcha latková pivnica. Bytový....

 
 
 
  Byt, NITRA, 158 000 €, 64,00 m2 cca 2470 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.08.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

ARCHEUS reality Nitra Ponúkame Vám EXKLUZÍVNE na predaj moderný 3 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii so zaskelným balkónom a pivnicou na ul. Rázusova, Nitra - Kalvária - Staré Mesto, o rozlohe 63,8 m2 Byt sa nachádza na 4 poschodí z 5 poschodí. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou....

 
 
 
  Byt, NITRA, 155 000 €, 60,00 m2 cca 2580 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Spoločnosť Findigo vám exkluzívne ponúka na predaj 2-izbový byt s predzáhradkou vo vyhľadávanej lokalite Staré Mesto – ulica Krátka. Tento byt predstavuje ideálnu kombináciu komfortu mestského života a príjemného súkromia, ktoré dopĺňa oplotená predzáhradka – perfektné miesto na rannú....

 
 
 
  Byt, NITRA, Chrenová, 169 990 €, 61,00 m2 cca 2790 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

23.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

KABØ real estate Vám ponúka na predaj priestranný dvojizbový byt o výmere 60 m2, ktorý sa nachádza na najvyššom siedmom poschodí v kompletne zrekonštruovanom bytovom dome na prestížnej adrese Trieda Andreja Hlinku. Bytovka prešla zateplením, má novú strechu, vymenené stupačky a výťah,....

 
 
 
  Byt, NITRA, 149 900 €, 45,00 m2 cca 3330 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

KABØ real estate Vám ponúka na predaj zrekonštruovaný 2 izbový byt, ktorý zostáva kompletne zariadený a stačí sa iba nasťahovať. Je to ideálny štartovací byt pre mladý pár alebo vhodný aj ako investičná nehnuteľnosť na prenajímanie. Má praktickú modernú dispozíciu, ktorú si určite....

 
 
 
  Byt, NITRA, 82 000 €, 39,00 m2 cca 2100 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.07.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

MMJ reality ponúka: 1 IZB. BYT S BALKÓNOM A VÝHĽADOM NA HRAD, ČASŤ CHRENOVÁ Cena: 82 000 € Lokalita: Chrenová – Tribečská ulica Mesto: Nitra Výmera s balkónom: 39 m² Počet izieb: 1 Balkón/Lodžia: áno Poschodie: 6/7 Výťah: áno ▪ vyhľadávaná a kľudná lokalita, veľa zelene ▪ dispozícia....

 
 
 
  Byt, NITRA, 119 900 €, 60,00 m2 cca 2000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.01.2023.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 60m 2 , Nitra, 119.900 € .

 
 
 
  Byt, NITRA, 250 000 €, 107,00 m2 cca 2340 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj výnimočný 4-izbový byt v Nitre, ktorý spája priestrannosť, moderný dizajn a pokojné bývanie v príjemnom prostredí. Tento slnečný byt s rozlohou 107,67 m2 vás očarí už pri prvom vstupe svojou atmosférou, premyslenou dispozíciou a dôrazom na každý detail. Byt sa nachádza....

 
 
 
  Byt, NITRA, 125 990 €, 84,00 m2 cca 1500 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.10.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

MMJ Vám ponúka v tichej časti Chrenovej,s množstvom zelene veľký 3 izb byt, o výmere 84m2 + balkón. VÝHODY:blízkosť školy,škôlky,potraviny,MHD,poliklinika,ihriská Byt pozostáva z veľkej chodby 3x3,5m,kde sa nachádza šatník,jadro je zväčšené,v kuchyni je špajza,dve izby o rozmeroch....

 
 
 
  Byt, NITRA, 157 560 €, 100,00 m2 cca 1580 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.05.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame v predpredaji nové byty v developerskom projekte Ďurkova20. Výstavba modernej bytovky sa začne v júni 2020, bude ukončená v júni 2021 a už dnes je možné rezervovať si byt v predpredaji a využiť tak predpredajnú akciu na parkovacie miesto k bytom zdarma. Všetky byty budú vybavené....

 
 
 
  Byt, NITRA, 175 000 €, 84,00 m2 cca 2080 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Hľadáte priestranný byt s výbornou dispozíciou a možnosťou rekonštrukcie podľa vlastných predstáv? Tento byt na Dlhej ulici v Nitre – Chrenovej je ideálnou voľbou. Ponúkame na predaj 4 izbový byt na skvelej adrese: Základné informácie: Lokalita: Nitra – Chrenová, Dlhá ulica Výmera:....

 
 
 
  Byt, NITRA, 93 000 €, 78,00 m2 cca 1190 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.11.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

F040-113-MATa Ponúkame na predaj slnečný 3,5 izbový byt s loggiou na Murániho ulici, Nitra - Diely. • kľudná a tichá časť sídliska Klokočina • výmera bytu 78 m2 • chodba, 4 obytné miestnosti, kúpeľňa s vaňou, samostatné wc, kuchyňa, loggia • byt sa nachádza na 5. poschodí zo 7. •....

 
 
 
  Byt, NITRA, 127 000 €, 76,00 m2 cca 1670 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.07.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

MMJ ponúka: Hľadáte byt pre svoju rodinku v blízkosti centra a pritom v tichej lokalite plnej zelene,bez ˇďaľších nákladov na prerábku? Ponúkame na predaj slnečnýprerobený 3 izbový byt s balkónom a pivnicou o výmere 76m2. Výhody: v tesnej blízkosti potraviny,OC Centro,škola a škôlka....

 
 
 
  Byt, NITRA, 83 000 €, 44,00 m2 cca 1890 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.09.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality Vám ponúka NA PREDAJ veľmi pekný a dispozične pozmenený 2 izbový byt, ktorý prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2018 na Jedlíkovej ulici v Nitre na sídlisku Klokočina. V byte bola pozmenená dispozícia. Bola dorobená priečka, ktorá rozdeľuje obývaciu izbu od kuchynského....

 
 
 
  Byt, NITRA, 86 000 €, 78,00 m2 cca 1100 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.07.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj družstevný 3 izb. byt v Nitre na Viničkách. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou, má plastové okná, plávajúce podlahy a priestranný rolldor. Pôsobí útulne, má pekný výhľad, nachádza sa na tichom a kľudnom mieste v zateplenom bytovom dome. V prípade vážneho záujmu....

 
 
 
  Byt, NITRA, 170 000 €, 78,00 m2 cca 2180 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Spoločnosť Findigo vám ponúka na predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave na Zvolenskej ulici v obľúbenej lokalite Klokočina v Nitre. Táto nehnuteľnosť predstavuje ideálnu príležitosť pre klientov, ktorí si chcú vytvoriť bývanie presne podľa vlastných predstáv, bez kompromisov. Byt sa....

 
 
 
  Byt, NITRA, 133 000 €, 36,00 m2 cca 3690 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

B10 Vám ponúka na predaj šikovný 2 izbový byt na Chrenovej, ktorý sa nachádza na 2 poschodí v zateplenom bytovom dome s výťahom. BYT Prešiel kompletnou rekonštrukciou, ktorá obsiahla plastové okná, murované jadro, elektroinštaláciu, podlahy, stierky a zmenu dispozície. Predáva sa....

 
 
 
  Byt, NITRA, 239 000 €, 100,00 m2 cca 2390 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

B10 vám ponúka na predaj nadštandardný 4 izbový byt na spodnej Klokočine - Nitra. Celková plocha bytu je 100 m2 a nachádza sa na 8/12 poschodí s novými výťahmi 2023, novými balkónmi v zateplenom bytovom dome.Vstup do bytu je riešený cez predchodbičku na ktorej sa nachádzajú len 2....

 
 
 
  Byt, NITRA, 159 500 €, 60,00 m2 cca 2660 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.05.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

ID 560-112-MIGa Nitra centrum – Hollého ul. – 3 izbový byt s balkónom a murovanou pivnicou 2 - izbový byt (prerobený na 3 - izbový) - (60 m2) sa nachádza na 1.poschodí /6 p. bytového domu Zmenená dispozícia – vstupná chodba , samostatné WC, kúpeľňa, obývacia miestnosť s kuchyňou....

 
 
 
  Byt, NITRA, 108 000 €, 58,00 m2 cca 1860 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.08.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

MMJ Vám ponúka kompletne prerobený 2 izb byt s veľkým balkónom v centre mesta Hollého ul, na 3 p/4,58m2. Výhody:blízkosť centra mesta,parku,potraviny,MHD,výborné parkovanie,škola,škôlka V byte prebehla kompletná rekonštrukcia -plastové okná -plávajúca podlaha -murované jadro -nové....

 
 
 
  Byt, NITRA, 185 000 €, 65,00 m2 cca 2850 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.08.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

B10 Vám ponúka na predaj zariadený 3 izbový byt v novostavbe na Klokočine v projekte Zelené dvory s veľkým balkónom - typickým pre túto lokalitu. Spolu s bytom sa predáva parkovacie miesto za rampou v cene! Byt s rozlohou 65,3 m2 (61,3m2 byt + 4m2 balkón) sa nachádza na 2/5 poschodí....

 
 
 
 
+12%

Ceny sa zmenila z 139 900 € na 156 000 € dňa 06.04.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa zvýšila

Byt, NITRA, 156 000 €, 90,00 m2 cca 1730 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
27.11.2025 - 139.900 €
06.04.2026 - 156.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

27.11.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj dve samostatne stojace novostavby rodinných domov nachádzajúce sa v tichej, novovybudovanej štvrti v obci Malé Ripňany. Domy sú aktuálne vo fáze dokončovania do holodomu, s možnosťou dokončenia do štádia štandardu – podľa individuálnych požiadaviek kupujúceho. Ide....

 
 
 
  Byt, NITRA, 149 500 €, 62,00 m2 cca 2410 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

B10 Vám ponúka na predaj 3 izbový byt na 2/7 poschodí s priestranným balkónom (lodžiou). Byt s rozlohou 62 m2 sa nachádza v zateplenej bytovke na sídlisku Klokočina - Nitra. "Iba s kuframi" - Byt sa predáva kompletne zariadený nábytkom a elektronikou (gauč, televízor, práčka, chladnička,....

 
 
 
  Byt, NITRA, 317 000 €, 90,00 m2 cca 3520 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

 
 
 
  Byt, NITRA, Klokočina, 135 000 €, 45,00 m2 cca 3000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

B10 Vám ponúka na predaj zariadený 2 izbový byt (2kk) na 3/7 poschodí, na sídlisku Klokočina - Nitra. Byt s rozlohou 45 m2 a pivnicou sa nachádza v zateplenom bytovom dome.Drevené parkety, dobrá dispozícia a zariadenie!V byte bola pred pár rokmi spravená rozsiahla rekonštrukcia: murované....

 
 
 
  Byt, NITRA, Chrenová, 23 200 €, 40,00 m2 cca 580 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame Vám na prenájom krásny 1 izbový byt 40m2, v Nitre na Chrenovej, na Výstavnej ulici. Byt sa nachádza na 3 poschodí. Je po kompletnej rekonštrukcii a je kompletne zariadený a vybavený. Nachádza sa vo vynikajúcej lokalite, v blízkosti OC Lipa, poliklinika, Lidl, N-Centro....

 
 
 
 

 

Apartmány Makarska

Zobrazené nehnuteľnosti 127-168 (z celkového počtu 659)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>