- byt BANSKÁ BYSTRICA

  • Na hľadaný výraz "byt banská bystrica" sme našli 521 nehnuteľností - priemerná cena 2 666 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 53 m2
    • 67 m2
    • 67 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 67 m2
    • 80 m2
  •  Podľa ceny
    • 143000
    • 178000 (priemerná cena)
    • 214000
    • 2660 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 517 936 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 129 990 €, 40,20 m2 cca 3230 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, Sásová, Na žiadosť, 71,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

Ponúkame na predaj trojizbový byt po čiastočnej rekonštrukcii, nachádzajúci sa na Tatranskej ulici v mestskej časti Sásová v Banskej Bystrici. Byt je situovaný na piatom poschodí panelového bytového domu s výťahom. Celková výmera bytu vrátane pivnice a príslušenstva je cca 72 m²,....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 325 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.bazos.sk

Nachádza sa v uzatvorenom a bezpečnom areáli s vlastným parkovacím miestom a detským ihriskom – ideálne miesto pre rodiny aj jednotlivcov, ktorí túžia po tichom bývaní blízko prírody, no zároveň s výbornou dostupnosťou do mesta. Dispozícia bytu: vstupná chodba so vstavanou skriňou....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 174 000 €, 69,00 m2 cca 2520 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 158 980 €, 49,00 m2 cca 3240 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 249 900 €, 63,31 m2 cca 3950 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 185 000 €, 71,00 m2 cca 2610 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 160 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

10.10.2025.,

www.zoznamrealit.sk

SÚRNE ! Pre konkrétneho klienta hľadáme 3-izbový v Banskej Bystrici. Lokalita v tomto prípade NEZOHRÁVA ROLU, rozloha v rozpätí 60 m2 , kompletná rekonštrukcia nie je podmienkou. Klientovi kúpa nehnuteľnosti súri, nakoľko je po predaji tej svojej, tak ak disponujete nehnuteľnosťou....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, Na žiadosť, 55,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.07.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Ponúkame na predaj slnečný 2-izbový byt s loggiou po rekonštrukcii z roku 2014 nachádzajúci sa v Banskej Bystrici na Fončorde na ulici švermova .Byt o výmere 55 m2, sa nachádza na 4. poschodí v zateplenom bytovom dome s rekonštruovanou strechou pred 1,5 rokom . V rámci rekonštrukcie....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 297 500 €, 84,80 m2 cca 3510 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, Na žiadosť, 63,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.07.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Viac podrobností poskytne Ing. Jozef Grič, 0948217755, jozef.gric@realitor.sk. Ponúkame na predaj na predaj väčší dvojizbový byt v osobnom vlastníctve o celkovej výmere 63 m2 v časti Radvaň, Banská Bystrica (5 minút pešo centrum mesta). Byt na vyššom podlaží zatepleného obytného domu....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, Na žiadosť, 54,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

Ponúkame na predaj príjemný 2-izbový byt v jednej z najobľúbenejších častí Banskej Bystrice – Fončorda. Byt má výmeru 54,12 m² a nachádza sa na 1. poschodí zo 4 v zateplenom panelovom bytovom dome bez výťahu. Nehnuteľnosť prešla čiastočnou rekonštrukciou, ktorá zahŕňala výmenu plastových....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 149 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

08.09.2025.,

www.bazos.sk

Výhody pôvodného stavu: - nižšia vstupná cena oproti prerobeným bytom - kompletná rekonštrukcia podľa vlastného vkusu a potrieb - možnosť výberu materiálov, farieb a štýlu presne podľa seba Bonus: Nový majiteľ bytu má prednostné právo na kúpu garáže v parkovacom dome, ktorý sa nachádza....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 339 710 €, 120,20 m2 cca 2830 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, Na žiadosť, 32,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

20.01.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

PREDANÉ!!! Tento BYT má nového majiteľa a ja ďakujem majiteľke za dôveru. AstonReal ponúka exkluzívne na predaj: útulný, svetlý 1 izbový byt o rozlohe 31,50 m2 - typ Bauring, na 2/3 poschodí - bez výťahu, Juhozápadná orientácia do vnútrobloku, (do dvora), vyhľadávaná tichá lokalita....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, Na žiadosť, 54,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

AstonReal vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj slnečný 2-izbový byt v osobnom vlastníctve v Banskej Bystrici v mestskej časti Fončorda - ulica Tulská. Byt o výmere 54 m2, typ ZV. Dispozične pozostáva z dvoch nepriechodných izieb, kuchyne, chodby, kúpeľne a oddeleného WC.....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 159 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

13.10.2025.,

www.bazos.sk

Byt je ihneď v obývateľnom a funkčnom stave, čo je tiež veľká výhoda, popr. si ho môžete časom a postupne upraviť podľa vlastných predstáv. Prešiel čiastočnou rekonštrukciou, kúpeľňa a WC sú už murované, plastové okná, plávajúce podlahy, zateplený balkón s nerezovým zábradlím, bytovka....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 151 000 €, 64,00 m2 cca 2360 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 150 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

06.10.2025.,

www.bazos.sk

v sasovej za mensi 1 alebo 2 izbovy v BB s vasim doplatkom. Foto je ilustracne! Viac info telefonicky na 0907 419 600 Meno: .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, Na žiadosť, 144,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.02.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

AstonReal ponúka EXKLUZÍVNE na predaj krásny 5-izbový PENTHOUSE v NOVOSTAVBE - lokalita BANSKÁ BYSTRICA. Celková rozloha bytu s terasami 217,75 m2. Dispozícia bytu: chodba, kúpeľňa s WC, kúpeľňa, kuchyňa, jedáleň, obývacia izba, 4x izba/spálňa, WC, šatník, zádverie, 3x terasa. Pre....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 170 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

19.09.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Pre konkrétneho klienta hľadáme 3-izbový byt, v rámci celej Banskej Bystrice. Za ponuky ďakujeme. Pre viac informácií alebo diskusiu o Vašej nehnuteľnosti ma prosím kontaktujte na uvedenom telefónnom čísle alebo e-mailovej adrese. Celý právny servis vrátene poplatkov platí realitná....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, Sásová, 115 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

23.09.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Pre konkrétneho klienta hľadáme 1-izbový v Banskej Bystrici. Ideálne v Sásovej, ideálne po rekonštrukcii. Za ponuky ďakujeme. Pre viac informácií alebo diskusiu o Vašej nehnuteľnosti ma prosím kontaktujte na uvedenom telefónnom čísle alebo e-mailovej adrese. Celý právny servis vrátene....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 188 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

13.10.2025.,

www.bazos.sk

Pozn.: bez vytahu, bez balkona. Kontakt:0905 215 954 Meno: .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 148 500 €, 80,44 m2 cca 1850 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 124 000 €, 29,24 m2 cca 4240 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 216 000 €, 61,70 m2 cca 3500 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

.

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 32 900 €, 47,00 m2 cca 700 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, Na žiadosť, 74,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

PREDANÝ 3i BYT, Banská Bystrica,zavolajte PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť. AstonReal ponúka v zastúpení majiteľov priestranný 3izbový byt v lukratívnej časti BANSKEJ BYSTRICE, Ružová ul. Byt sa nachádza v zateplenom bytovom dome na 4/8p. Bytový dom je kompletne zrekonštruovaný. Je zateplený,....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 262 900 €, 65,00 m2 cca 4050 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.02.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, Na žiadosť, 140,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.07.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Viac podrobností poskytne Ing. Jozef Grič, 0948217755, jozef.gric@realitor.sk. Ponúkame na predaj rekreačný dom v osobnom vlastníctve s pozemkom o celkovej výmere 670 m2, Staré Hory (15 km od Banská Bystrica). Murovaný dom má celkom 5 izieb, kuchyňu a príslušenstvo. Na prízemí je....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 225 000 €, 37,00 m2 cca 6080 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 244 990 €, 52,00 m2 cca 4710 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 90 250 €, 95,00 m2 cca 950 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, Na žiadosť, 30,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.01.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

AstonReal VÝHRADNE ponúka na predaj čiastočne prerobený jednoizbový byt bauring o rozlohe 30 m2. V byte sú plastové okná a plávajúce podlahy taktiež bytový dom je kompletne z rekonštruovaný výťah, zateplený, strecha aj fasáda. Veľmi nízke mesačné náklady cca 115 € vrátane elektriky.....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 175 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.02.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Pre konkrétneho klienta hľadám 3-izbový byt v Banskej Bystrici , časť Fončorda . Klient uprednostní ul. Slnečná , THK , Švermova. Ak disponujete nehnuteľnosťou v týchto kritériách, neváhajte ma kontaktovať v akomkoľvek čase. Vopred ďakujem. Pre viac informácií alebo diskusiu o Vašej....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 219 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.10.2025.,

www.bazos.sk

Orientácia svetových strán: na západ je kuchyňa časť jedálenská s výstupom na lodžiu, priestranná obývačka s výstupom na lodžiu, spálňa (prípadne to môže byť inak využitá izba) s výstupom na lodžiu, na juh sú dve miestnosti jedna s výstupom na lodžiu a druhá s výstupom na balkón.....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 242 900 €, 57,00 m2 cca 4260 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.03.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 297 803 €, 77,10 m2 cca 3860 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 200 000 €