• GoHome Professional
byt BANSKÁ BYSTRICA - GoHome predaj a prenájom nehnuteľností
  • byt BANSKÁ BYSTRICA - GoHome predaj a prenájom nehnuteľností
  • Detailné vyhľadávanie »
  • Reality

    - byt BANSKÁ BYSTRICA

  • Na hľadaný výraz "byt banská bystrica" sme našli 520 nehnuteľností - priemerná cena 2 666 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 53 m2
    • 67 m2
    • 67 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 67 m2
    • 80 m2
  •  Podľa ceny
    • 143000
    • 178000 (priemerná cena)
    • 214000
    • 2660 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 517 778 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 171 900 €, 68,00 m2 cca 2530 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.01.2023.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 68m 2 , Banská Bystrica, 171.900 € .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, Centrum, 24 750 €, 45,00 m2 cca 550 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.09.2024.,

www.kingsreality.sk

Od novembra Vám ponúkame na prenájom 1 izbový byt v centre mesta - Kuzmányho ulica. Byt o výmere 45m2 pôsobí vzdušne aj vďaka veľkej obývacej izbe s výmerou 28m2. Je po komplexnej rekonštrukcii - nové okná, podlahy, stierky, radiátory a kompletne zariadený. Kuchyňa je plne vybavená....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 44 800 €, 64,00 m2 cca 700 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

/ mesiac + energie Po kompletnej rekonštrukcii – stačí sa nasťahovať Tichá lokalita, veľa zelene 3 samostatné nepriechodné izby Kuchyňa s výstupom na veľkú lódžiu Zrekonštruovaná kúpeľňa, samostatné WC Plastové okná, bezpečnostné dvere, zateplený dom Kompletná občianska vybavenosť....

 
 
 
Nehnuteľností s obrázkom na hľadaný výraz 'byt banská bystrica'
84 000 €
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 134 800 €, 30,00 m2 cca 4490 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.07.2025.,

www.rkorea.sk

Hľadáte moderný štartovací byt, inteligentnú investíciu alebo bezpečný spôsob uloženia financií? V projekte Neohaus nájdete viacero dostupných 1-izbových jednotiek s výmerou 30 m², ktoré dokonale spájajú funkčný a kvalitný dizajn, výbornú lokalitu a prémiový štandard. .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 197 400 €, 56,98 m2 cca 3460 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.08.2025.,

www.rkorea.sk

Predstavujeme vám výnimočnú trojizbovú jednotku s mezanínom, kde získate viac ako len bývanie – získate priestor, štýl a bonus navyše. Tento byt na 4. podlaží v projekte NEOHAUS ponúka výborné dispozičné riešenie, nadčasový dizajn, mezanín a klimatizáciu v cene – ideálne pre moderný....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, Centrum, 101 000 €, 101,00 m2 cca 1000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

NA PRENÁJOM 3 izbový byt v centre mesta Banskej Bystrice, o celkovej rozlohe 101m². POPIS Nachádza sa v historickom dome, na ulici Horná pri Priore. Staromestská vilka je situovaná vo vlastnom nádvorí, v úzadí hlavnej ulice a cesty. K dispozícií je súkromná záhrada v rámci celého....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 271 500 €, 83,92 m2 cca 3240 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.06.2025.,

www.rkorea.sk

Predstavujeme vám prestížnu jednotku v projekte NEOHAUS – trojizbovú jednotku t s impozantným mezanínom, kde sa mestský život stretáva s eleganciou a nadčasovým priestorom. Tento byt nie je kompromis. Je to voľba tých, ktorí vedia, čo chcú. .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 134 800 €, 33,14 m2 cca 4070 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.07.2025.,

www.rkorea.sk

Štýlové bývanie alebo výhodná investícia? V Neohaus získate oboje. .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 177 400 €, 52,13 m2 cca 3400 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.07.2025.,

www.rkorea.sk

Táto dvojizbová jednotka na najvyššom podlaží ponúka všetko, čo moderný človek potrebuje – čistý dizajn, výborné dispozičné riešenie, prémiový štandard a navyše klimatizáciu ako bonus v cene. .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 226 500 €, 61,23 m2 cca 3700 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.06.2025.,

www.rkorea.sk

Na predaj ponúkame moderné 3-izbové jednotky v projekte NEOHAUS – v top lokalite Fončorda, Banská Bystrica Priestranné bývanie s výhľadom alebo istá investícia? V Neohaus získate oboje. .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 155 000 €, 50,00 m2 cca 3100 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.05.2026.,

www.remax-slovakia.sk

Realitná kancelária REMAX Vám exkluzívne ponúka na predaj 2 izbový byt na Starohorskej ulici, časť Sásová v Banskej Bystrici. Byt sa nachádza v zateplenom bytovom dome, orientovaný je na východ a západ, z východnej strany sa za bytovým domom nachádza veľa zelene, nakoľko tam už nie....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 116 000 €, 30,00 m2 cca 3870 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.06.2025.,

www.rkorea.sk

26 NOVÝCH JEDNOTIEK | BANSKÁ BYSTRICA – FONČORDA .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 198 000 €, 78,00 m2 cca 2540 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.lpreality.sk

Tento typ bytu je v Banskej Bystrici mimoriadne obľúbený a vyhľadávaný pre svoju logickú dispozíciu a priestrannosť. 3-izbový byt typu „U“ na Bernolákovej po čiastočnej rekonštrukcii Hľadáte bývanie v jednej z najobľúbenejších lokalít Banskej Bystrice? Ponúkame na predaj priestranný....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 138 000 €, 34,80 m2 cca 3970 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.07.2025.,

www.rkorea.sk

Moderný priestor na bývanie aj investíciu. V projekte NEOHAUS ponúkame viacero 1-izbových jednotiek na 4. poschodí s výmerou 34,80 m² – ideálne pre tých, ktorí hľadajú svetlý, funkčný a tichý domov s pridanou hodnotou. .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 134 800 €, 33,09 m2 cca 4070 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.06.2025.,

www.rkorea.sk

Na predaj ponúkame modernú 1-izbovú jednotku v projekte NEOHAUS – Fončorda, Banská Bystrica Štýlové bývanie alebo skvelá investícia? V Neohaus získate oboje. .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 73 500 €, 39,91 m2 cca 1840 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na predaj 1-izbový byt s výmerou 39,91 m², nachádzajúci sa v pokojnej lokalite Vlkanová s výbornou dostupnosťou do Banskej Bystrice aj Zvolena. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou a je pripravený na okamžité nasťahovanie. Dispozične je veľmi dobre riešený – priestranná izba, kuchyňa,....

 
 
 
 
-4%

Ceny sa zmenila z 225 000 € na 215 000 € dňa 03.05.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 215 000 €, 78,50 m2 cca 2740 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
24.04.2026 - 225.000 €
03.05.2026 - 215.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

24.04.2026.,

www.lpreality.sk

Realitná kancelária Leaders and Partners, v zastúpení klienta, ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt s loggiou v obľúbenej mestskej časti Fončorda, s výmerou 78 m² sa nachádza na 2. poschodí z 8 v zateplenom panelovom bytovom dome s výťahom. K bytu prislúcha aj pivnica o výmere....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 144 500 €, 95,00 m2 cca 1520 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na predaj 4 iz byt v Banskej BystriciXEMAR (jana.jakubisova@xemar.sk alebo 0905 837 273 ) Exkluzívne ponúka na predaj v 4 izbový byt, ktorý sa nachádza v obytnom rodinnom dome meste Banská Bystrica, časť Kostiviarska. K bytu patrí aj záhrada o výmere 258 m2 Jedná sa o byt na prvom....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 134 800 €, 30,00 m2 cca 4490 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.07.2025.,

www.rkorea.sk

26 NOVÝCH JEDNOTIEK | BANSKÁ BYSTRICA – FONČORDA .

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 130 000 €, 34,00 m2 cca 3820 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.05.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350 ), ponúka na predaj 2 izb. byt v Banskej Bystrici. Nehnuteľnosť Lokalita : Zvolenská cesta Typ : 2-izbový byt Výmera : 33,65 m² Poschodie : 4/4 Stav : Kompletná rekonštrukcia Dispozícia: • predsieň • kuchyňa prepojená s obývacou izbou....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 89 900 €, 35,19 m2 cca 2560 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.01.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Ponúkame na predaj pekný, veľký a slnečný 1-izbový byt v tichej lokalite v Banskej Bystrici, na ulici Podháj. Celková výmera podlahovej plochy bytu je 35,19 m2. Byt sa nachádza na 4. poschodí s výťahom v zateplenom bytovom dome. Bytový dom bol zrekonštruovaný a zateplený v r. 2013....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 65 000 €, 65,70 m2 cca 990 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na predaj priestranný 1-izbový byt v pôvodnom stave, nachádzajúci sa v obci Harmanec len 9 km od Banskej Bystrice. Byt má rozlohu 65,7 m² a je situovaný na 3. poschodí bez výťahu. Dispozícia:samostatná kuchyňa so špajzoupriestranná izbakúpeľňa s WCK bytu prislúcha murovaná pivnica....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, Centrum, 240 000 €, 76,00 m2 cca 3160 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

2 - izbový priestranný byt v Banskej Bystrici – časť Centrum, v historickom bytovom dome s výbornou dostupnosťou na Námestie SNP. V tichej lokalite s parkovaním vo vlastnom dvore. Celková plocha bytu 105 m2 Úžitková plocha bytu 76 m2 Byt je po kompletnej rekonštrukcii zariadený v....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 238 000 €, 69,00 m2 cca 3450 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.05.2026.,

www.lpreality.sk

3-Izbový byt na Kpt. Nálepku – Banská Bystrica (Fončorda) Cena: 238 000 € Hľadáte príjemné a moderné bývanie v jednej z najobľúbenejších lokalít Banskej Bystrice? LP Reality v zastúpení klienta vám ponúka na predaj útulný a kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt na ulici Kpt. Nálepku....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 178 000 €, 70,00 m2 cca 2540 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.05.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (xemar8@xemar.sk alebo 0907 895 125) ponúka na predaj krásny 3-izbový byt typu VNKS s výmerou 70 m², nachádzajúci sa na 3. poschodí zo 7 na obľúbenej Starohorskej ulici v Banskej Bystrici (mestská časť Sásová). Byt prešiel kompletnou a kvalitnou rekonštrukciou – vrátane elektroinštalácie,....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 132 000 €, 45,00 m2 cca 2930 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.12.2024.,

www.cekujbyvanie.sk

Ponúkame na predaj pekný slnečný 2 izbový byt s loggiou po kompletnej rekonštrukcii , ktorý sa nachádza v Banskej Bystrici na ulici Sitnianska . V rámci rekonštrukcie bytu boli menené rozvody vody , odpad , elektroinštalácia, stierky ,plastové okná so sietkami a žalúziami ,dlažba....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 131 000 €, 55,00 m2 cca 2380 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.08.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Delta Property ponúka na predaj nadštandardne zrekonštruovaný 2-izb. byt s balkónom o rozlohe 55 m2. Nachádza sa v zrekonštruovanom 4-poschodovom dome bez výťahu na 3. poschodí na Mládežníckej ulici časť Fončorda -Banská Bystrica. K bytu prislúcha balkón + pivničná kobka na prízemí.....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 168 500 €, 69,00 m2 cca 2440 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.02.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (xemar1@xemar.sk alebo 0907/483 256), ponúka na predaj 3i byt pár metrov od priameho centra v Banskej Bystrici - ul. Trieda SNP pri Námestí Slobody s výmerou 69m2. Byt sa nachádza na druhom podlaží a pozostáva zo vstupnej chodby, jedna samostatná izba, ďalej obývačka je priechodná....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 158 000 €, 66,00 m2 cca 2390 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na predaj 3 izbový byt v meste Banská BystricaXEMAR (annamaria.mlcalova@xemar.sk alebo 0902 380 663 ) Na predaj 3 izbový byt v meste Banská Bystrica.

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 74 500 €, 41,00 m2 cca 1820 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.10.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

PETRA - REAL Vám ponúka pekný priestranný byt po rekonštrukcii v Banskej Bystrici v časti Sídlisko na Jegorovovej ulici. Byt je vhodný ako investícia , štartovací byt či byt pre starších obyvateľov viazaných na túto časť mesta. V blízkosti je dostatok obchodov, škola, škôlka, internát,....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 131 900 €, 65,00 m2 cca 2030 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame vám na predaj zrekonštruovaný trojizbový byt na skok od centra so skvelou dostupnosťou do všetkých častí Banskej Bystrice, či už autom alebo s MHD, nachádzajúci sa na Švermovej ulici na prvom poschodí (dostatočne vysoko nad zemou) panelového bytového domu. Prineste si osobné....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 33 750 €, 45,00 m2 cca 750 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na prenájom krásny, slnečný a moderne zariadený 2-izbový byt v jednej z najobľúbenejších lokalít Banskej Bystrice – Nová Radvaň. Byt má výmeru 45 m² a je kompletne zariadený, stačí si doniesť len osobné veci a môžete okamžite bývať. Z priestranného balkóna je krásny výhľad na Urpín,....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 82 535 €, 97,10 m2 cca 850 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na prenájom priestranný 3 izbový byt v tichej časti mesta, na Hornej ulici, situovaný na 6. poschodí novšej bytovky s výťahom. Byt má rozlohu 97,1 m² a prešiel kompletnou rekonštrukciou. Nachádza sa v podkroví, čo mu dodáva výnimočný charakter a svetlú, vzdušnú atmosféru. Prenajíma....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 174 000 €, 69,57 m2 cca 2500 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na predaj priestranný 3-izbový byt na ulici Starohorská v Banskej Bystrici s úžitkovou plochou 69,57 m². Byt sa nachádza v tichej lokalite, je po kompletnej rekonštrukcii a so skvelou dispozíciou. Hlavné výhodyKompletná rekonštrukcia – stačí sa nasťahovaťTiché prostredie – pokojná....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 325 000 €, 86,15 m2 cca 3770 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na predaj kompletne zariadený a moderne zrekonštruovaný 3-izbový byt, ktorý spĺňa vysoké nároky na komfortné bývanie. Nachádza sa na prízemí novostavby a jeho súčasťou je priestranná terasa (22,08 m²), vlastné parkovacie miesto a podiel na spoločných častiach domu. Dispozícia a vybavenie....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 175 000 €, 70,00 m2 cca 2500 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.07.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Ponúkame na predaj slnečný 3 izbový byt s loggiou po rekonštrukcii v tichej časti plnej zelene na Krivánskej ulici v Banskej Bystrici – Sásová , výmera podlahovej plochy bytu je 70 m2. Byt sa nachádza na 6. poschodí v zateplenom bytovom dome .Orientácia bytu je východ/západ. Byt prešiel....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 118 000 €, 64,00 m2 cca 1840 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.03.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (xemar8@xemar.sk alebo 0907 895 125) ponúka na predaj 3-izbový byt v obci Uľanka s výmerou 65 m², ktorý sa nachádza na 1. poschodí bytového domu, na prízemí je vstupná chodba s vnútorným bytovým schodiskom. Byt má samostatný vchod z exteriéru a prešiel kompletnou rekonštrukciou.....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, Centrum, 217 500 €, 46,17 m2 cca 4710 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

Na predaj nové byty v centre mesta Banská Bystrica. Jedná sa o moderný 2 izbový byt nachádzajúci sa len pár krokov od historického centra Banskej Bystrice, na vyhľadávanej a tichej ulici J. Cikkera. Základné informácie:Výmera bytu: 46,17 m²Balkón: 6,49 m²Pivnica: 9,23 m²Poschodie:....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 193 000 €, 75,50 m2 cca 2560 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na predaj útulný, kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt o výmere 75,5 m², nachádzajúci sa na 3. poschodí tehlového bytového domu bez výťahu. Byt prešiel dispozičnými úpravami, ktoré vytvorili moderný a vzdušný priestor s maximálnym využitím. Vybavenie bytu:Plastové okná so žalúziamiPlávajúca....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, Iliaš, 200 000 €, 61,00 m2 cca 3280 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.04.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

Hľadáte bývanie, kde sa snúbi komfort, pokoj a moderný štýl? Predstavujeme vám krásny 3-izbový byt v novostavbe, ktorý vás osloví svojím štýlom, praktickým riešením a výnimočnou atmosférou. Nachádza sa v obľúbenej mestskej časti Iliaš, len pár minút od centra Banskej Bystrice. DISPOZÍCIA....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 229 900 €, 64,00 m2 cca 3590 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

DÍON reality Vám ponúka unikátny 2-izbový byt s rozlohou 64 m² v štandarde . Terasa má výmeru 11,73 m² + vlastná záhrada vo výmere 32,36 m². Tento byt spája to najlepšie z dvoch svetov – pokoj prírody pod horou a zároveň rýchlu dostupnosť do centra mesta. Nachádza sa v komornom bytovom....

 
 
 
  Byt, BANSKÁ BYSTRICA, 155 000 €, 43,00 m2 cca 3610 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.02.2023.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 43m 2 , Banská Bystrica, 155.000 € .

 
 
 
 

 

Apartmány Makarska

Zobrazené nehnuteľnosti 1-42 (z celkového počtu 520)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>

MyGoHome - Hľadaj a ulož nehnuteľnosti

Kliknite pre MyGoHome možnosti! Zatvoriť

MyGoHome - Cookies sú vypnuté