- reality SENEC

  • Na hľadaný výraz "reality senec" sme našli 868 nehnuteľností - priemerná cena 1 739 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 412 m2
    • 515 m2
    • 515 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 515 m2
    • 618 m2
  •  Podľa ceny
    • 717000
    • 896000 (priemerná cena)
    • 1070000
    • 1730 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 517 801 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, SENEC, 350 000 €, 105,00 m2 cca 3330 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Včera,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, SENEC, 329 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

04.09.2025.,

www.bazos.sk

Interiér s rozlohou 100 m² očarí svojím prirodzeným svetlom a vzdušnosťou. Veľkoformátové hliníkové francúzske okno (5 metrov šírka) kombinuje denný priestor s exteriérom a vpúšťa do domu svetlo aj atmosféru. Spája totiž presvetľujúcu obývaciu izbu s 35 m2 rozľahlou terasou, čiastočne....

 
 
 
 
-3%

Ceny sa zmenila z 289 000 € na 279 000 € dňa 13.04.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Dom, SENEC, 279 000 €, 112,50 m2 cca 2480 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
23.10.2025 - 289.000 €
13.04.2026 - 279.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

08.10.2025.,

www.zoznamrealit.sk

.

 
 
 
  Byt, SENEC, 422 000 €, 125,00 m2 cca 3380 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

.

 
 
 
  Byt, SENEC, 199 999 €, 61,40 m2 cca 3260 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, SENEC, 495 000 €, 300,00 m2 cca 1650 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, SENEC, 170 000 €, 64,33 m2 cca 2640 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, SENEC, 140 000 €, 58,00 m2 cca 2410 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, SENEC, 319 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

09.10.2025.,

www.bazos.sk

A to nie je všetko! Nové rodinné domy budú situované v uzavretej súkromnej uličke so štyrmi domami, kde si vychutnáte pokoj, bezpečie a súkromie. Celý areál bude oplotený, vstup zabezpečený bráničkou pre peších a elektrickou bránou na diaľkové ovládanie pre motorové vozidlá – exkluzívny....

 
 
 
  Byt, SENEC, 285 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

23.09.2025.,

www.bazos.sk

Užívajte si pokoj domova so záhradou – moderný 3-izbový byt v rodinnom dome, ktorý si zamilujete. Predstavte si, že ráno vyjdete z obývačky rovno na svoju terasu. V ruke šálka kávy, pred vami zelená záhrada, deti sa hrajú na tráve a vy viete, že vaše mesačné náklady sú len 120 €.....

 
 
 
  Pozemok, SENEC, 128 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

11.09.2025.,

www.bazos.sk

• Výmera: 674 m² (22 × 28 m) + podiel na prístupovej ceste • Využitie: vhodný na výstavbu chaty s možnosťou celoročného bývania • Maximálna zastavanosť: 100 m² (možnosť aj dvojbytovej jednotky) • Lokalita: rohový pozemok s možnosťou vstupu z dvoch strán, tichá ulica so zástavbou rodinných....

 
 
 
  Dom, SENEC, 515 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

02.10.2025.,

www.bazos.sk

Ulica: Mäsiarska Mestská časť: Senec-mesto Obec: Senec RK Quality SC je tu pre Vás vyše 20 rokov. Garantujeme vrátenie rezervačného poplatku keď Vám nevybavíme hypotéku, pričom neplatíte poplatky za znalecký posudok ani za kolky na katastri. POLYFUNKČNÝ OBEKT v úplnom centre mesta....

 
 
 
  Dom, SENEC, 220 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

02.10.2025.,

www.bazos.sk

Dom je postavený na pozemku o výmere 354m2 a zastavaná plocha tohto domu je cca 170 m2. Ide o starší rodinný dom, vhodný na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. Momentálne je neobývaný. Na pozemku je postavená aj malá hospodárska budova. Časť domu je podpivničená. Na pozemku sú....

 
 
 
  Obchodný priestor, SENEC, 495 000 €, 300,00 m2 cca 1650 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Včera,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Obchodný priestor, SENEC, Na žiadosť, 1000,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.07.2020.,

www.zoznamrealit.sk

Pre klienta hľadáme na prenájom vhodnú nehnuteľnosť - obchodno-prevádzkový priestor o výmere od 1000 m2 na hlavných ťahoch od BA po TT. .

 
 
 
  Pozemok, SENEC, 106 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

06.10.2022.,

www.ringo.sk

Predám stavebný pozemok 742m 2 , Senec, 106.000 € .

 
 
 
  Byt, SENEC, 212 000 €, 67,00 m2 cca 3160 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Včera,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, SENEC, 228 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

18.09.2025.,

www.bazos.sk

Hľadáte nehnuteľnosť s vysokým výnosom len 20 minút od Bratislavy a s nájomníkom? Nájomné: 950 EUR až 1100 EUR/mesiac Tento štýlový a priestranný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite Tri Vody ponúka nádherný výhľad na bazén a jazerá, s nájomníkom, ideálne na dlhodobé prenajímanie alebo....

 
 
 
  Obchodný priestor, SENEC, Na žiadosť, 400,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Delta Property Vám ponúka na predaj administratívnu budovu v meste Senec, na ulici Oravská. BUDOVA: Budova má 2 vchody. Predný a bočný vjazd pre zásobovanie do suterénu. Bola postavená v roku 1977. V roku 1997 prešla celá budova kompletnou rekonštrukciou. Boli pristavané terasy a....

 
 
 
  Byt, SENEC, 222 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.bazos.sk

Krásny dobrý deň prajem, máme pre vás pripravený úchvatný súkromný developerský projekt v Senci na Dlhej ulici. Bytovka s nádychom rodinného štýlu je situovaná v tichej lokalite, len kúsok od centra mesta a obľúbených Slnečných jazier. Popis bytu: • Rozloha bytu: 66,04 m² s terasou....

 
 
 
  Byt, SENEC, 219 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.bazos.sk

Ponúkame na predaj svetlý a prakticky riešený 3-izbový byt v pokojnej a obľúbenej lokalite neďaleko centra mesta Senec, na Kysuckej ulici. Táto lokalita patrí medzi vyhľadávané najmä pre svoju rodinnú atmosféru, kompletnú občiansku vybavenosť a výbornú dostupnosť. Základné údaje:....

 
 
 
  Byt, SENEC, 229 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.bazos.sk

Ponúkame na predaj 3- izbový byt s priestranným balkónom 9 m2, s výhľadom na jazero v bytovom dome v Senci, Nová Tehelňa, Vtáčia ul., ktorého výstavba bude prebiehať od 6/2024 do 5/2025. Aktuálne prebieha výstavba hrubej stavby. Byt sa nachádza na prvom poschodí dvojposchodového bytového....

 
 
 
  Dom, SENEC, 399 000 €, 222,00 m2 cca 1800 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Včera,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Obchodný priestor, SENEC, 209 000 €, 110,00 m2 cca 1900 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Včera,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, SENEC, 129 990 €, 108,00 m2 cca 1200 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Včera,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, SENEC, 269 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

15.09.2025.,

www.bazos.sk

Len pár krokov od Slnečných jazier (iba 1 min. chôdze od Slnečných jazier). Ideálne pre milovníkov vody, slnka a outdoorových aktivít. Možná VÝMENA za inú nehnuteľnosť, doplatok podľa dohody. Celková plocha pozemku: 395 m² Zastavaná plocha: 74 m² Úžitková plocha: 159,5 m² Čo je najlepšie....

 
 
 
  Byt, SENEC, 165 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

08.09.2025.,

www.bazos.sk

Plocha (m²) - Úžitková: 54,65 Zemplínska, Senec Meno: .

 
 
 
  Pozemok, SENEC, 190 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

10.02.2023.,

www.ringo.sk

Predám stavebný pozemok 1314m 2 , Senec, 190.000 € .

 
 
 
 
-6%

Ceny sa zmenila z 370 845 € na 349 500 € dňa 30.04.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Pozemok, SENEC, 349 500 €
 

Trend ceny nehnuteľností:
14.03.2026 - 370.845 €
30.04.2026 - 349.500 €

Uložiť
Uložené Uložené

14.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj investičný pozemok určený na priemyselné využitie. ✅Pozemok je vhodný na výstavbu výrobných hál, skladov, logistického centra alebo iného podnikateľského zámeru. Pozemok sa nachádza v strategickej lokalite na ulici Poľná cesta v Senci, s dobrou dostupnosťou na hlavné....

 
 
 
  Byt, SENEC, 229 900 €, 74,98 m2 cca 3070 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Včera,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, SENEC, 279 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

18.09.2025.,

www.bazos.sk

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE : - prízemie bytu sa skladá s priestrannej obývacej izby spojenej s kuchyňou a jedálenským kútom, 1 x samostatná izba, 1 x samostatné WC a 1 x kúpeľka spojená s WC. - na poschodí sa nachádza 1 x izba, 1 x veľký priestranný šatník / pôvodne 4- tá izba / , chodba....

 
 
 
  Obchodný priestor, SENEC, Na žiadosť, 928,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.01.2023.,

www.zoznamrealit.sk

Objekty sa nachádzajú v priemyselnej časti Senca, 2 km od železničnej stanice a 6 km od diaľnice D1. Budovy sú veľmi dobre udržiavané. Vďaka modulovej konštrukcii, tieto haly je možné rozdeliť alebo upraviť podľa požiadaviek budúceho nájomcu. Haly sú vykurované infračervenými žiaričmi.....

 
 
 
  Pozemok, SENEC, 145 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

09.10.2025.,

www.bazos.sk

Ulica: Kapria Obec: Senec SaleA- Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj pozemok pre rodinný dom o výmere 495m2 v Senci na Kapria ulici v novo vybudovanej lokalite pri Čiernej vode. Rozmery pozemku: šírka pozemku 18 m, dĺžka 27,5m. Všetky siete - voda, kanalizácia a elektrina....

 
 
 
  Pozemok, SENEC, 175 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.10.2025.,

www.bazos.sk

Na pozemku sú všetky inžinierske siete: voda, plyn, elektrina, kanalizácia, internet. V prípade záujmu je možné poskytnúť Vám vybavenie stavebného povolenia a výstavbu RD. Cena pozemku je 175.000,- € vrátane právnych služieb R.K. a hypo poradcu Meno: .

 
 
 
  Byt, SENEC, 349 000 €, 135,00 m2 cca 2590 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Včera,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Pozemok, SENEC, 99 500 €
Uložiť
Uložené Uložené

30.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame Vám na predaj atraktívny pozemok situovaný v bezprostrednej blízkosti vody v obci Reca vo výmere 547m2 , plus 504m2 vodnej plochy. Táto výnimočná lokalita ponúka pokojné prostredie, krásne výhľady a príjemnú atmosféru ideálnu na relax či rekreáciu. Pozemok je vhodný na výstavbu....

 
 
 
  Pozemok, SENEC, 159 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

05.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

SIRIUS Realitná kancelária exkluzívne ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok v centrálnej časti projektu Senec Južná Brána (Mlynský klin II), ktorý je súčasťou mesta Senec, vzdialený od Bratislavy len 19 km. Pokojná lokalita, komunitný charakter bývania, prostredie ideálne pre....

 
 
 
  Pozemok, SENEC, 248 990 €
Uložiť
Uložené Uložené

02.10.2025.,

www.bazos.sk

Je vhodný na výstavbu rodinného domu. Pozemok má plochu 888 m2 o rozmeroch 17 x 52,4 m s priestrannou predzáhradkou cca 6 m od hlavnej cesty. Je vybavený všetkými inžinierskymi sieťami (plyn, elektrina, kanalizácia, optické káble), vlastnou studňou, oplotený a udržiavaný. Na pozemku....

 
 
 
  Pozemok, SENEC, 65 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

25.08.2025.,

www.bazos.sk

Ulica: Strieborné jazero Obec: Senec Ponúkame na predaj záhradu s možnosťou výstavby rekreačnej chaty alebo záhradnej chaty pri Striebornom jazere v Senci. VYDANÁ ÚZEMNO PLÁNOVACIA INFORMÁCIA s možnostou stavby dvojpodlažnej rekrečnej chaty. Maximálna výmera jednotlivých podlaží do....

 
 
 
  Byt, SENEC, 243 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

07.05.2026.,

www.bazos.sk

Predstavte si rannú kávu s výhľadom na jazero, pokojné večery na terase a bývanie obklopené zeleňou a príjemnou atmosférou pri vode. Tento byt ponúka ideálne spojenie komfortného rodinného bývania, priestoru a výnimočnej lokality. Dominantou bytu je priestranná terasa o výmere 14....

 
 
 
  Byt, SENEC, 174 990 €, 70,00 m2 cca 2500 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Včera,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, SENEC, 169 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

13.10.2025.,

www.bazos.sk

Ulica: Pezinská Mestská časť: Senec-mesto Obec: Senec RK Quality SC je tu pre Vás vyše 20 rokov. Garantujeme vrátenie rezervačného poplatku keď Vám nevybavíme hypotéku, pričom neplatíte poplatky za znalecký posudok ani za kolky na katastri. Lokalita: Pezinská ul., Senec. RK Quality....

 
 
 
 

 

Apartmány Makarska

Zobrazené nehnuteľnosti 379-420 (z celkového počtu 631)

<< <6 7 8 9 10 11 12 13 14 15> >>

MyGoHome - Hľadaj a ulož nehnuteľnosti

Kliknite pre MyGoHome možnosti! Zatvoriť

MyGoHome - Cookies sú vypnuté