- reality SENEC

  • Na hľadaný výraz "reality senec" sme našli 868 nehnuteľností - priemerná cena 1 739 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 412 m2
    • 515 m2
    • 515 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 515 m2
    • 618 m2
  •  Podľa ceny
    • 717000
    • 896000 (priemerná cena)
    • 1070000
    • 1730 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 517 801 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

 
-2%

Ceny sa zmenila z 188 900 € na 185 900 € dňa 28.04.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, SENEC, 185 900 €, 68,00 m2 cca 2730 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
05.03.2026 - 188.900 €
28.04.2026 - 185.900 €

Uložiť
Uložené Uložené

05.03.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj priestranný a svetlý 3-izbový byt s balkónom v obľúbenom meste Senec, situovaný v tichej oblasti. DISPOZÍCIA: Byt má prakticky riešenú dispozíciu s príjemnou atmosférou domova. Dennú časť tvorí obývacia izba prepojená s krásnou kuchyňou, ktorá je skutočným srdcom....

 
 
 
  Byt, SENEC, 162 900 €, 60,00 m2 cca 2720 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.12.2022.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Realitná kancelária Konfido ponúka na predaj veľmi pekný 3 izbový byt v blízkosti centra mesta a v príjemnej lokalite, Senec, Svätoplukova ulica. Ponúkaný 3 izbový byt sa nachádza na 5.poschodí zatepleného bytového domu (bytový dom má zvýšené prízemie a 4 poschodia) v 13-ročnej nadstavbe.....

 
 
 
  Pozemok, SENEC, 55 000 €, 900,00 m2 cca 60 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Predáme v k.ú. Senec, tichá kľudná časť Svätý Martin veľký stavebný pozemok o výmere 742m2. K pozemku vedie súkromná kamenistá prístupová cesta o šírke 3m, celková výmera cesty je 628m2, pričom podiel na predaj je 1/4 (157m2). V prístupovej ceste je už položený kábel na elektrinu....

 
 
 
  Byt, SENEC, 181 000 €, 74,00 m2 cca 2450 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Hľadáte ideálne mestské bývanie s nízkymi nákladmi a potenciálom prispôsobiť si ho vlastnému štýlu? Máme pre vás ponuku, ktorá vás osloví! Predstavujeme vám priestranný 3-izbový byt na prestížnej adrese Lichnerova 39 v Senci, ktorý čaká na svojich nových majiteľov. Tento byt je situovaný....

 
 
 
  Byt, SENEC, 210 000 €, 85,00 m2 cca 2470 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt nachádzajúci sa v rodinnom dome s tromi bytovými jednotkami v meste Senec, ktorý predstavuje výnimočné spojenie komfortného bývania, súkromia rodinného domu a výbornej investičnej príležitosti. Byt....

 
 
 
  Apartmán, SENEC, 289 000 €, 101,65 m2 cca 2840 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Realitná kancelária Domy pre ľudí ponúka na predaj priestranný a moderne riešený rodinný dom o rozlohe 101,65 m2 na pozemku 531 m2, ktorý poskytuje komfortné bývanie s dôrazom na funkčnosť a praktické dispozičné riešenie. Hlavný vstup do domu je situovaný z bočnej strany. Po vstupe....

 
 
 
  Byt, SENEC, 117 000 €, 35,00 m2 cca 3340 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Hľadám pre klientku 1 izbový byt priamo v Senci na kúpu, do 117 000,-EUR, platba: všetko vlastné zdroje, prosím ponúknite. Zverejnené ponuky sledujem, tie nemusíte. Kontakt: Jana Donáthová, RK Quality SC, mobil , pevná linka , mail: Zvyšujeme kvalitu služieb v našej Realitke Qualitke,....

 
 
 
  Byt, SENEC, 175 000 €, 55,00 m2 cca 3180 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj 2-izbový byt o výmere 55 m2 v priamom CENTRE mesta Senec (Hollého ulica). Bytový dom sa nachádza iba pár metrov od pešej zóny. Byt sa nachádza na 5. z 8. posch. je svetlý, slnečný, orientovaný na J-V. Všetky miestnosti v byte majú samostatné vstupy, ani jedna miestnosť....

 
 
 
  Pozemok, SENEC, 4 288 200 €, 35735,00 m2 cca 120 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj pozemok s výmerou 35 735 m2 v katastrálnom území Senec. Pozemok je súčasťou nového územného plánu (územný plán schválený Mestským zastupiteľstvom v Senci sept.2024) s funkčným využitím: Bývanie, služby a drobné prevádzky. Pozemok je evidovaný na katastrálnej mape....

 
 
 
  Byt, SENEC, 164 500 €, 54,53 m2 cca 3020 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Na predaj priestranný 2-izbový byt v Senci, v pôvodnom stave – ideálna príležitosť na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. .

 
 
 
  Dom, SENEC, 295 000 €, 205,00 m2 cca 1440 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.09.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj trojizbovú novostavbu bytovej jednotky v radovej zástavbe rodinných domov v novovybudovanej lokalite Nová Tehelná, na ulici Pri Včelárikoch, postavenú na pozemku vo výmere 205 m2. DISPOZÍCIA: Zádverie, chodba, kuchyňa s obývacou miestnosťou (30 m2), spálňa (14 m2),....

 
 
 
  Dom, SENEC, 299 990 €, 154,00 m2 cca 1950 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

PROMREAL ponúka na predaj pekný 4i rodinný dom v tichej časti obce Hrubý Šúr. 3D obhliadka: https://my.matterport.com/show/?m=zgchuGgYFTB Rodinný dom v štýle bungalov má úžitkovú plochu 154 m2 a ide o staršiu novostavbu z roku 2011. Dom je postavený z kvalitných materiálov, tehlové....

 
 
 
  Pozemok, SENEC, 60 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

07.12.2024.,

www.orinreal.com

Pozemky - bývanie na predaj v lokalite Reca, okres Senec Licencovaná realitná kancelárie Orin real Vám ponúka na predaj pozemok na stavbu rodinných domov na začiatku obce Réca. Pozemok má rozlohu 1061m2, UPI vyžiadané a v okolí sa dá natiahnuť elektrina, kanalizácia cca do roka bude....

 
 
 
  Dom, SENEC, 490 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

18.04.2025.,

www.danyreal.com

Predaj domy dvojpodlažný RD s 3 iz. bytom a podnikateľským priestorom centrum mesta Senec Bernolákova.

 
 
 
  Apartmán, SENEC, 194 700 €
Uložiť
Uložené Uložené

05.02.2026.,

www.realitybroker.sk

Ponúkame Vám na predaj pekný kompletne zariadený 2 izbový byt v areáli Slnečných jazier v novostavbe apartmánového domu s výťahom. lokalita : Slnečné jazerá – Sever Plocha: úžitková 59 m2. Stav objektu: novostavba s výťahom, .

 
 
 
  Pozemok, SENEC, 225 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

10.04.2026.,

reality.predaj.sk

Stavebný pozemok so stavebným povolením – Zálesie Ponúkame na predaj stavebný pozemok s právoplatným stavebným povolením, projektom a uhradeným poplatkom za rozvoj bývania. Možnosť okamžite začať s výstavbou rodinného domu. Základné informácie: - výmera pozemku: 616 m² + podiel na....

 
 
 
  Pozemok, SENEC, 275 394 €
Uložiť
Uložené Uložené

07.04.2026.,

www.centrumnehnutelnosti.sk

Exkluzívny stavebný pozemok v Senci na predaj. Všetky inžinierske siete priamo na pozemku (vodovod, kanalizácia, plyn, elektrina, optika). Výmera pozemku 1106 m2. Kontakt: 0904160689 Senec.

 
 
 
  Pozemok, SENEC, Na žiadosť, 597,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.01.2026.,

www.remax-slovakia.sk

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj polyfunkčnú budovu v Senci na Trnavskej. - lokalita sa nachádza v blízkosti centra Senca- 500 m., a ponúka blízky výjazd na D1. Budova ponúka priestory na prevádzky, služby, sklady, ubytovanie pre zamestnancov.. Aktuálne v budove sídli prevádzka....

 
 
 
  Pozemok, SENEC, 135 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

24.04.2026.,

reality.predaj.sk

Predám krásny slnečný pozemok v prírode, mimo civilizácie pri vode, možnosť rekreačného využitia Plocha 555m2 .

 
 
 
  Dom, SENEC, 165 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

07.12.2024.,

www.orinreal.com

Rodinný dom na predaj v lokalite Reca, okres Senec Licencovaná realitná kancelária Orin real Vám ponúka na predaj chalupu rodinný dom v obci Réca. Dom stojí na pozemoku s veľkostou 756m2 výhodou je aj bočná cestička, ktorá može slúžiť ako druhý vjazd, celý pozemok je na LV vedený....

 
 
 
  Dom, SENEC, Na žiadosť, 437,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.05.2026.,

www.urbanpartner.sk

URBAN & PARTNER Vám ponúka v exkluzívnom zastúpení majiteľa na predaj 5 izbový rodinný dom s výnimočným pozemkom s rozlohou viac ako 10 000 m², wellness zónou a krásne udržiavanou parkovou úpravou. Nehnuteľnosť sa nachádza na začiatku Senca, len pár minút od Bratislavy – ideálne na....

 
 
 
  Byt, SENEC, 175 000 €, 99,80 m2 cca 1750 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Včera,

www.zoznamrealit.sk

.

 
 
 
  Dom, SENEC, 300 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

02.10.2025.,

www.orinreal.com

Rodinný dom na kúpa , okres Senec Licencovaná realitná kancelária Orin real hľadá pre svojích klientov domy, byty, chaty, chalupi v oblasti Senec a okolie. 0915957390 Slnečné jazerá.

 
 
 
  Apartmán, SENEC, 289 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.04.2026.,

www.byvajsi.sk

 
 
 
  Dom, SENEC, 420 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

02.04.2026.,

www.byvajsi.sk

VÝNIMOČNÁ PONUKA PRE DEVELOPEROV ! VÝRAZNE ZNÍŹENÁ CENA AŽ o 64.000,- EUR. Exkluzívne Vám ponúkame na predaj investičný stavebný pozemok v lukratívnej časti mesta Senec. Pozemok o rozlohe 2213 m2 je rovinatý, ľahko prístupný a svojou polohou poskytuje príjemné bývanie, ale zároveň....

 
 
 
  Byt, SENEC, 188 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.byvajsi.sk

Ponúkame na predaj 3 izbový byt s výmerou 65 m2 + loggia 3,5 m2, ktorý sa nachádza na 1/8 poschodí v zateplenom bytovom dome na Sokolskej ulici v Senci. DISPOZÍCIA: -vstupná chodba -kuchyňa -3 samostatné izby (jedna so vstupom na zasklenú loggiu) -kúpeľňa s vaňou -samostatné WC. K....

 
 
 
  Obchodný priestor, SENEC, Na žiadosť, 112,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.05.2026.,

www.reb.sk

Obchodné priestory na predaj v Senci REB.sk v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj zaujímavú investičnú príležitosť v absolútnom centre Senca, vhodnú na bývanie/krátkodobý prenájom alebo podnikateľské účely. NOVÁ SUPER CENA. INFO V RK. Budova pozostáva z: 1 NP: 57,30 m2 2 NP: 3....

 
 
 
  Dom, SENEC, 189 900 €, 70,00 m2 cca 2710 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Včera,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, SENEC, 379 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

18.09.2025.,

www.bazos.sk

Je postavený z kvalitných materiálov (tehla), zateplený minerálnou vatou, strešná krytina Terran, plastové pôťkomorové okná a dvere. Vykurovanie je podlahové pre tepelné čerpadlo, predpríprava na klimatizáciu v každej izbe, predpríprava na fotovoltaiku, vonkajšie žalúzie, alarm. Predáva....

 
 
 
  Pozemok, SENEC, 217 500 €
Uložiť
Uložené Uložené

09.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj rovinatý stavebný pozemok pravidelného obdĺžnikového tvaru o výmere 854 m² v meste Senec, len 20 minút autom od Bratislava. Pozemok sa nachádza vo výborne dostupnej lokalite, ktorá sa aktívne rozvíja a zastavuje novými rodinnými domami. .

 
 
 
  Byt, SENEC, Na žiadosť, 68,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.04.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

Ponúkame na predaj priestranný a svetlý 3-izbový byt s balkónom v obľúbenom meste Senec, situovaný v tichej oblasti.DISPOZÍCIA:Byt má prakticky riešenú dispozíciu s príjemnou atmosférou domova. Dennú časť tvorí obývacia izba prepojená s krásnou kuchyňou, ktorá je skutočným srdcom....

 
 
 
  Pozemok, SENEC, 356 409 €, 597,00 m2 cca 600 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, SENEC, 182 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.byvajsi.sk

Ponúkame na predaj priestranný, slnečný a vkusne zrekonštruovaný 3-izbový byt s lodžiou v tichej a vyhľadávanej lokalite mesta Senec. Tento byt je ideálnym riešením pre rodinu, ktorá hľadá pokojné bývanie s výbornou dostupnosťou k rekreačným možnostiam aj do hlavného mesta. DISPOZÍCIA:....

 
 
 
  Byt, SENEC, 149 900 €, 65,00 m2 cca 2310 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.01.2026.,

www.zoznamrealit.sk

.

 
 
 
  Dom, SENEC, 247 900 €, 116,00 m2 cca 2140 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Včera,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Pozemok, SENEC, 360 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

29.07.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj veľký stavebný pozemok so stavebným povolením na rodinný dom, ktorý sa nachádza na Štefánikovej ulici – v pokojnej a prestížnej časti Senca. Tento pozemok je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú komfortné bývanie v blízkosti centra mesta, no zároveň túžia po....

 
 
 
  Dom, SENEC, Na žiadosť, 155,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.06.2025.,

www.remax-slovakia.sk

Hľadáte víkendový dom blízko Seneckých jazier? Užite si už toto leto v dome s krásnou záhradou v obci Reca kúsok od Senca, s dobrou dostupnosťou do Bratislavy alebo Trnavy. Dom sa predáva kompletne zariadený. Dom je novostavba z roku 2017. Dom pozostáva z dvoch bytových jednotiek,....

 
 
 
  Dom, SENEC, 450 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

26.02.2026.,

www.bazos.sk

Pozemok má 676 m² a ponúka veľa priestoru na oddych, posedenie aj rodinné aktivity. Súčasťou je zasklená terasa, ktorá sa dá využívať celoročne, a zapustený bazén so zastrešením, ideálny na letné dni. Na pozemku sa nachádzajú ovocné stromy a okrasné záhony, automatická závlaha aj....

 
 
 
  Byt, SENEC, 422 000 €, 125,00 m2 cca 3380 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

.

 
 
 
  Pozemok, SENEC, 42 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

25.11.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj pozemky - stavebný pozemok 3,5 ára, 0,5 ára podiel na ceste. Pozemok sa nachádza v Senci Na pozemku je vodovod, elektrická prípojka, kanalizácia. Cena 42 000 € Znížená cena Cena pozemku je 42.000,-Eur a bude k nej pripočítaná sprostredkovateľská odmena vo výške....

 
 
 
  Dom, SENEC, 420 000 €, 155,00 m2 cca 2710 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.04.2025.,

www.realityplanet.sk

TUreality ponúka na predaj 5 izbový rodinný dom v centre mesta SENEC - 155m².

 
 
 
  Dom, SENEC, 44 325 €
Uložiť
Uložené Uložené

02.10.2025.,

www.bazos.sk

spoluvlastnícky podiel o veľkosti 1/2 na rodinnom dome so súpis. č. 963 a garážou so súpis. č. 3870, v k.ú. Senec. Rodinný dom je dvojpodlažný, samostatne stojaci na rovinatom teréne, s podpivničením, s valbovou strechou. Dom bol daný do užívania v roku 1961. Na dome sú viditeľné....

 
 
 
 

 

Apartmány Makarska

Zobrazené nehnuteľnosti 253-294 (z celkového počtu 631)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>

MyGoHome - Hľadaj a ulož nehnuteľnosti

Kliknite pre MyGoHome možnosti! Zatvoriť