- reality SENEC

  • Na hľadaný výraz "reality senec" sme našli 868 nehnuteľností - priemerná cena 1 739 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 412 m2
    • 515 m2
    • 515 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 515 m2
    • 618 m2
  •  Podľa ceny
    • 717000
    • 896000 (priemerná cena)
    • 1070000
    • 1730 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 517 801 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Pozemok, SENEC, 93 600 €
Uložiť
Uložené Uložené

08.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame Vám na predaj atraktívny stavebný pozemok v obci Igram na hlavnej ulici, s výbornou dostupnosťou do Senca aj Bratislavy, Trnavy. Pozemok ponúka ideálne spojenie bývania a oddychu. Predná časť pozemku o výmere 540 m² je určená na výstavbu rodinného domu a zadná časť o výmere....

 
 
 
  Obchodný priestor, SENEC, Na žiadosť, 192,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.12.2025.,

www.zoznamrealit.sk

✅Výmera: 196 m², priestor je možné prenajať aj samostatne na jednotlivé kancelárie v počet kancelárií 4 plus kuchynka Ponúkame na prenájom moderné a reprezentatívne administratívne priestory nachádzajúce sa na Šamorínskej ulici v Senci. ✅Priestory sú klimatizované a disponujú vlastným....

 
 
 
  Apartmán, SENEC, 330 000 €, 150,00 m2 cca 2200 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Včera,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, SENEC, 233 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

25.09.2025.,

www.bazos.sk

Užitková plocha je 106,57m2 z toho rozloha bytu je 75,68m2 + terasa 14,33m2 + loggia 3,10m2 + pivnica 4,8m2 + schodisko 6,75m2 + murovaný kvetináč 1,88m2 na terase. Spolu s bytom sa predáva podiel za zastavanej ploche vo výmere 127m2 a podiel na zastavanej ploche 204m2 / dvor /. Taktiež....

 
 
 
  Byt, SENEC, 175 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

06.10.2025.,

www.bazos.sk

Ulica: Zemplínska Obec: Senec Ponúkame exkluzívne na predaj 2-izbový byt na Zemplínskej ul. v Senci neďaleko Strieborného jazera. K bytu je možná kúpa garáže priamo pod bytovým domom o rozlohe 21 m2 (6m x 3,5m). Rozloha bytu s balkónmi 78m2 2x balkón 4,6m2 a 4,7m2 Byt má rozlohu 68....

 
 
 
  Byt, SENEC, 137 999 €
Uložiť
Uložené Uložené

02.10.2025.,

www.bazos.sk

Ponúkame na predaj útulný 1-izbový byt s rozlohou 34,62 m² v tichej a novej lokalite v Senci. Byt sa nachádza v tehlovom bytovom dome z roku 2017 (kolaudácia 2018). Dom má len 2 podlažia a na každom sú 4 byty – pokojné bývanie garantované. 📐 Základné informácie: Výmera: 34,62 m²....

 
 
 
  Byt, SENEC, 159 000 €, 38,00 m2 cca 4180 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Včera,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, SENEC, 379 900 €, 170,00 m2 cca 2240 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Včera,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, SENEC, 319 990 €, 116,76 m2 cca 2740 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, SENEC, 285 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

04.09.2025.,

www.bazos.sk

Limitovaná AKCIA teraz - 285.000 EUR, holodom Celkovo je k dispozícii 14 ks bytov v domoch v radovej zástavbe. Seriózne jednanie. Dohodnite si obhliadku na tel.: 0904807080 Meno: .

 
 
 
  Dom, SENEC, 323 000 €, 105,00 m2 cca 3080 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

.

 
 
 
  Apartmán, SENEC, 327 500 €, 116,00 m2 cca 2820 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Včera,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, SENEC, 129 990 €
Uložiť
Uložené Uložené

04.09.2025.,

www.bazos.sk

Ponúkame vám možnosť výstavby moderného bungalovu s úžitkovou plochou 96 m2, ideálneho pre rodinu, pár alebo ako investíciu. _________________________________________________________________________________ Základné info o projekte: ?? 4-izbový bungalov s funkčným dispozičným riešením....

 
 
 
  Dom, SENEC, Na žiadosť, 200,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.01.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu v lukratívnej lokalite, v blízkosti Slnečných jazier, ktorý sa nachádza v obci Reca pri Senci. Dom ponúkame s výraznou zľavou do konca roka s zníženou sumou o 20.000eur. Samostatne stojaci dom sa nachádza v tichej uličke, v zástavbe rodinných....

 
 
 
  Dom, SENEC, 420 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.bazos.sk

Výstavba sa práve začína, plánované dokončenie je koncom roka 2025 alebo začiatkom 2026. Teraz je možnosť získať túto nehnuteľnosť za mimoriadne výhodnú cenu 420 000 €! Dom má modernú a praktickú dispozíciu, dve kúpeľne, šatník, veľkú terasu, samostatnú garáž s nabíjačkou pre elektromobil,....

 
 
 
  Pozemok, SENEC, 172 150 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2022.,

www.zoznamrealit.sk

Nová lokalita je už skoro celá zastavaná novými domami, kde sú vybudované cesty, chodníky, cyklochodník, osvetlenie a pod. Rozloha stavebného pozemku je 626 m2. Pozemok je orientovaný na južnú stranu. Po pravej aj ľavej strane pozemku sa už stavajú domy. .

 
 
 
  Dom, SENEC, Na žiadosť, 296,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.03.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj exkluzívny 5 izbový rodinný dom s vlastným podielom na jazere v obci Reca, ktorá sa nachádza 4 km od Senca. Plocha pozemku 1559, z toho 769 m2 vodná plocha, zastavaná plocha vrátane dvojgaráže je 296 m2. Dom je prízemný s možnosťou úpravy podkrovia na bývanie, s....

 
 
 
  Dom, SENEC, 189 900 €, 70,00 m2 cca 2710 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

.

 
 
 
  Dom, SENEC, 224 600 €
Uložiť
Uložené Uložené

28.05.2022.,

www.ringo.sk

Predám rodinný dom, vilu 581m 2 , Senec, 224.600 € .

 
 
 
  Pozemok, SENEC, 240 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

01.09.2025.,

www.bazos.sk

Cena 240 000 € Bližšie informácie a obhliadky na t.č.: 0915 777 177 Meno: .

 
 
 
  Byt, SENEC, 225 000 €, 64,00 m2 cca 3520 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Dnes,

www.zoznamrealit.sk

.

 
 
 
  Dom, SENEC, Na žiadosť, 144,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom s garážou na Okružnej ulici v Senci. Dom sa nachádza v novovybudovanej lokalite na okraji Senca s dobrou náväznosťou na diaľnicu ako aj Seneckú cestu (lokalita Mlynský klin). Jedná sa o krajný dom v radovej zástave (troj-dome) so samostatnou....

 
 
 
  Pozemok, SENEC, 109 990 €
Uložiť
Uložené Uložené

18.09.2025.,

www.bazos.sk

Rozloha pozemku celkom: 699 m2 Druh pozemku: Ovocný sad Funkčné využitie pozemku podľa ÚPI: bývanie, služby a drobné prevádzky Šírka pozemku: 22m Dĺžka pozemku: 32m Podľa ÚPI mesta Senec sú stanovené regulatívy priestorového usporiadania nasledovne: - ​max. zastavaná plocha: 30% pri....

 
 
 
  Pozemok, SENEC, 38 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

09.10.2025.,

www.bazos.sk

Obec: Tureň Ponúkam na predaj investičný spoluvlastnícky podiel z pozemku v obci Tureň. Pozemok sa nachádza v extraviláne (je vedený ako orná pôda), využitie možné na farmárske účely alebo usadlosť. So svojou rozlohou 2 791m² a prístupovou cestou je táto ponuka skvelou investičnou....

 
 
 
  Pozemok, SENEC, 220 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

14.02.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj pozemok v areáli Poľnohospodárskeho družstva v Senci. Pozemok o celkovej rozlohe 1216 m2 je oplotený a je tu postavená budova o rozlohe 509 m2. K pozemku prislúcha aj vlastnícky podiel na prístupovej ceste o rozlohe 58 m2. Pozemok je napojený na hlavnú cestu....

 
 
 
  Pozemok, SENEC, 44 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

30.08.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

RK Quality SC VÁM PRI KÚPE TEJTO NEHNUTEĽNOSTI GARANTUJE VRÁTENIE REZERVAČNÉHO POPLATKU V PLNEJ VÝŠKE V PRÍPADE, KEĎ VÁM NÁŠ HYPOPORADCA NEZABEZPEČÍ KOMPLETNÉ FINANCOVANIE - HYPOTÉKU A DOFINANCOVANIE (aj s minimom Vašich vlastných zdrojov). ZÍSKANÍM HYPOTÉKY CEZ NÁS NEPLATÍTE NÁKLADY....

 
 
 
  Obchodný priestor, SENEC, Na žiadosť, 562,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.04.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj (prenájom s odstúpením) atraktívnu jednopodlažnú budovu na frekventovanej ulici so zabehnutou dlhoročnou gastro prevádzkou. Prevádzka je plne vybavená s možnosťou okamžitého pokračovania v gastro segmente bez ďalších investícii. Reštaurácia s dlhoročnou tradíciou,....

 
 
 
  Apartmán, SENEC, 339 000 €, 120,00 m2 cca 2830 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, SENEC, 179 000 €, 90,99 m2 cca 1970 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, SENEC, 319 990 €, 116,76 m2 cca 2740 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, SENEC, 274 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.bazos.sk

DOM: - úžitková plocha 110 m2 s vlastnou záhradou - 3 samostatné izby na poschodí - Obývačka s kuchyňou, špajza, malá pracovňa na prízemí - 2 kúpelne (prízemie a poschodie) - veľká loggia 9 m2 - tepelné čerpadlo POZEMOK: - výmera záhrady cca 180 m² - na pozemku sa nachádzajú IS -....

 
 
 
  Byt, SENEC, Na žiadosť, 94,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Realitná kancelária Bondreality ponúka na predaj výnimočný byt na pešej zóne v Senci. Byt sa nachádza na 7.poschodí/celkovo 7.poschodí v modernom dome z roku 2010. Celková výmera 4 izbového bytu bez loggii a pivničnej kobky je 93,83m2. Jedna loggia má výmeru 9,10m2 a druhá loggia....

 
 
 
  Dom, SENEC, 259 000 €, 106,00 m2 cca 2440 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Včera,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, SENEC, 249 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.10.2025.,

www.bazos.sk

Ulica: Slnečné jazerá juh Mestská časť: Senec-mesto Obec: Senec RK Quality SC je tu pre Vás vyše 20 rokov. Garantujeme vrátenie rezervačného poplatku keď Vám nevybavíme hypotéku, pričom neplatíte poplatky za znalecký posudok ani za kolky na katastri. Lokalita: SLNEČNÉ JAZERÁ JUH,....

 
 
 
  Apartmán, SENEC, 180 000 €, 75,00 m2 cca 2400 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Včera,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, SENEC, 178 500 €, 119,00 m2 cca 1500 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Včera,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, SENEC, 71 100 €, 79,00 m2 cca 900 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.10.2025.,

www.zoznamrealit.sk

.

 
 
 
  Byt, SENEC, 175 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

11.09.2025.,

www.bazos.sk

Byt sa nachádza na 2.poschodí. Cca 100 metrov od pešej zóny a polikliniky. Súčasťou bytu je aj pivnica. Meno: .

 
 
 
  Pozemok, SENEC, 518 336 €
Uložiť
Uložené Uložené

05.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj atraktívny pozemok evidovaný ako orná pôda, nachádzajúci sa v územnom pláne určenom na budúcu výstavbu v meste Senec. Ponúkame predaj v 1/2 podiely z celkovej výmery 11393. Pozemok sa nachádza v strategickej polohe priamo pri hlavnej ceste, čo z neho robí výnimočnú....

 
 
 
  Pozemok, SENEC, 50 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

12.08.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

 
 
 
  Byt, SENEC, 198 000 €, 50,31 m2 cca 3940 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Včera,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, SENEC, 558 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

22.07.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Podľa územnoplánovacej informácie je pozemok určený na výstavbu rodinných domov. .

 
 
 
 
Najlepšia hypotéka a poistenie s HYPOCENTROM