- reality SENEC

  • Na hľadaný výraz "reality senec" sme našli 868 nehnuteľností - priemerná cena 1 739 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 412 m2
    • 515 m2
    • 515 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 515 m2
    • 618 m2
  •  Podľa ceny
    • 717000
    • 896000 (priemerná cena)
    • 1070000
    • 1730 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 517 801 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, SENEC, 105 000 €, 43,00 m2 cca 2440 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.06.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Sme voči Vám aj v tejto dobe zodpovední - vykonávame obhliadky nehnuteľností, za dodržiavania všetkých hygienických opatrení nariadených vládou SR. RK Quality SC VÁM PRI KÚPE TEJTO NEHNUTEĽNOSTI GARANTUJE VRÁTENIE REZERVAČNÉHO POPLATKU V PLNEJ VÝŠKE V PRÍPADE, KEĎ VÁM NÁŠ HYPOPORADCA....

 
 
 
  Apartmán, SENEC, 128 000 €, 89,00 m2 cca 1440 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.06.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

 
 
 
  Dom, SENEC, 155 000 €, 300,00 m2 cca 520 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.10.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka na predaj starší po kompletnej rekonštrukcii priestranný, svetlý 4izb.RD o rozlohe pozemku 300m2 plus pozemok s prístupovou cestou v Senci. Dom sa nachádza v tichej a kľudnej lokalite a predáva sa v štádiu holodom, čo je výhodou pre budúceho majiteľa si ho dokončiť....

 
 
 
  Byt, SENEC, 123 000 €, 71,00 m2 cca 1730 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

RK Quality SC VÁM PRI KÚPE TEJTO NEHNUTEĽNOSTI GARANTUJE VRÁTENIE REZERVAČNÉHO POPLATKU V PLNEJ VÝŠKE V PRÍPADE, KEĎ VÁM NÁŠ HYPOPORADCA NEZABEZPEČÍ KOMPLETNÉ FINANCOVANIE - HYPOTÉKU A DOFINANCOVANIE (aj s minimom Vašich vlastných zdrojov). ZÍSKANÍM HYPOTÉKY CEZ NÁS NEPLATÍTE NÁKLADY....

 
 
 
  Byt, SENEC, 138 900 €, 94,00 m2 cca 1480 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.08.2019.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Spoločnosť LEXXUS, a.s. ponúka posledné byty v novovybudovanej štvrti v projekte Senec Gardens. Jedná sa o posledné voľné 3 a 4.izbové byty v komplexe rezidenčného bývania na okraji mesta v Senci. 1. trojpodlažné exkluzívne bytové domy okolo jazierka s promenádou, mostíkom, fontánou....

 
 
 
  Dom, SENEC, 217 500 €, 114,00 m2 cca 1910 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

20.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

DELTA PROPERTY Vám ponúka na predaj rodinný dom v lokalite Senec Južná Brána. DOM: Samostatne stojaci dom. Zastavaná plocha je 151m2, podlahová plocha 114,48m2. DISPOZÍCIA: Dom je rozdelený dennú a nočnú časť. V dennej časti sa nachádza toaleta obývačka spojená s kuchyňou, jedálenským....

 
 
 
  Dom, SENEC, 316 000 €, 101,00 m2 cca 3130 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.03.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Rodinný dom – bungalov Euroline 1475 je skolaudovaný, postavený na rovinatom pozemku s výmerou 580 m2 v stave holodom. Zastavaná plocha je 130 m2, podlahová plocha domu je 101 m2. Obvodové múry brúsená tehla Porotherm 300 mm, zateplenie polystyrén 200 mm, plastové okná a vstupné dvere....

 
 
 
  Byt, SENEC, 123 000 €, 50,00 m2 cca 2460 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.04.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt v novostavne na ulici Slávičia v Senci. Byt o rozlohe 50m2 sa nachádza na prízemí bytového domu a disponuje aj terasou (predzáhradkou) o rozlohe 60m2. Dispozícia: Dispozíciu bytu tvorí vstupná chodba, obývacia izba spojená s kuchyňou, kúpeľňa, izba....

 
 
 
  Byt, SENEC, 175 000 €, 90,00 m2 cca 1940 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.07.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Skôr ako si pozriete foto-dokumentáciu, skopírujte si tento link a pozrite si virtuálnu obhliadku a videoobhliadku nehnuteľnosti: https://my.matterport.com/show/?m=Dvj66men7uW https://youtu.be/MY4kZkdcGdk TUreality ponúka na predaj veľký, priestranný, slnečný 4-izbový byt o rozlohe....

 
 
 
  Byt, SENEC, 119 999 €, 67,00 m2 cca 1790 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Sme voči Vám aj v tejto dobe zodpovední - vykonávame obhliadky nehnuteľností, za dodržiavania všetkých hygienických opatrení nariadených vládou SR. PRI KÚPE TEJTO NEHNUTEĽNOSTI VÁM GARANTUJEME VRÁTENIE REZERVAČNÉHO POPLATKU V PLNEJ VÝŠKE V PRÍPADE, KEĎ VÁM NEZABEZPEČÍME JEJ FINANCOVANIE.....

 
 
 
  Byt, SENEC, 119 900 €, 53,00 m2 cca 2260 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.08.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

 
 
 
  Byt, SENEC, 130 000 €, 78,00 m2 cca 1670 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.05.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

 
 
 
  Byt, SENEC, 350 000 €, 105,00 m2 cca 3330 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame Vám na predaj výnimočný, priestranný a elegantný byt situovaný na jednej z najvyhľadávanejších adries v meste – na Lichnerovej ulici v centre mesta Senec. ✅Byt je udržiavaný a mimoriadne vkusne zariadený, pričom interiérové prvky sú v klasickom, nadčasovom štýle. .

 
 
 
  Byt, SENEC, 104 000 €, 47,00 m2 cca 2210 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.10.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

RK Quality SC je voči Vám aj v tejto dobe zodpovedná - vykonávame obhliadky nehnuteľností, za dodržiavania všetkých hygienických opatrení nariadených vládou SR. RK Quality SC VÁM PRI KÚPE TEJTO NEHNUTEĽNOSTI GARANTUJE VRÁTENIE REZERVAČNÉHO POPLATKU V PLNEJ VÝŠKE V PRÍPADE, KEĎ VÁM....

 
 
 
  Byt, SENEC, 349 000 €, 135,00 m2 cca 2590 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.02.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame Vám na predaj nadštandardný mezonetový byt na prestížnej Lichnerovej ulici v centre mesta Senec. Táto lokalita patrí medzi najvyhľadávanejšie v meste – kompletná občianska vybavenosť, pešia zóna s kaviarňami a reštauráciami, obchody, školy aj výborná dostupnosť na Slnečné....

 
 
 
  Byt, SENEC, 115 990 €, 70,00 m2 cca 1660 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

 
 
 
  Byt, SENEC, 120 000 €, 61,00 m2 cca 1970 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.06.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

 
 
 
  Dom, SENEC, 265 000 €, 151,00 m2 cca 1760 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.08.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj zariadený rodinný dom dostavený a rekonštruovaný v roku 1999. Pozemok – dvor 398 m2, úžitková plocha domu 151,4 m2. Prízemie: kuchyňa a obývačka (32,7 m2), spálňa č. j (16,4 m2), spálňa č. 2 (13 m2), kúpeľňa + WC (6,1 m2), šatník (1 m2), komora (2,5 m2), chodba....

 
 
 
  Dom, SENEC, 159 990 €, 82,00 m2 cca 1950 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.10.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

 
 
 
  Byt, SENEC, 107 000 €, 47,00 m2 cca 2280 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

20.05.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Sme voči Vám aj v tejto dobe zodpovední - vykonávame obhliadky nehnuteľností, za dodržiavania všetkých hygienických opatrení nariadených vládou SR.Sme voči Vám aj v tejto dobe zodpovední - vykonávame obhliadky nehnuteľností, za dodržiavania všetkých hygienických opatrení nariadených....

 
 
 
  Apartmán, SENEC, 137 000 €, 89,00 m2 cca 1540 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

20.05.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

 
 
 
  Byt, SENEC, 89 000 €, 34,00 m2 cca 2620 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

 
 
 
  Byt, SENEC, 134 000 €, 71,00 m2 cca 1890 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.07.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

 
 
 
  Byt, SENEC, 99 500 €, 44,00 m2 cca 2260 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.09.2019.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 44m 2 , Senec, 99.500 € .

 
 
 
  Dom, SENEC, 135 000 €, 72,00 m2 cca 1880 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.06.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

 
 
 
  Byt, SENEC, 115 000 €, 61,00 m2 cca 1890 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.08.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

 
 
 
  Apartmán, SENEC, 182 000 €, 119,00 m2 cca 1530 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.04.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Exkluzívne ponúkame na predaj novostavbu 4 izbového bungalovu v projekte Mlynská brána, vo vyhľadávanej a pokojnej časti mesta Senec. Lokalita výstavby projektu sa nachádza v tichom prostredí, obklopenom prírodou a pritom s výbornou dostupnosťou do centra mesta Senec - do 5 minút,....

 
 
 
  Byt, SENEC, 203 000 €, 90,00 m2 cca 2260 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.06.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

PRI KÚPE TEJTO NEHNUTEĽNOSTI VÁM GARANTUJEME VRÁTENIE REZERVAČNÉHO POPLATKU V PLNEJ VÝŠKE V PRÍPADE, KEĎ VÁM NEZABEZPEČÍME JEJ FINANCOVANIE. ZÍSKANÍM HYPOTÉKY CEZ NÁS UŠETRÍTE NÁKLADY ZA ZNALECKÝ POSUDOK A POPLATKY NA KATASTRI. Lokalita: ul. Lichnerová – pešia zóna ,,srdce mesta“....

 
 
 
  Byt, SENEC, 169 900 €, 54,00 m2 cca 3150 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.10.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj dvojizbový byt v obľúbenej lokalite Senec Gardens. Byt s úžitkovou výmerou 54m2 sa nachádza na 1/2 p. bytového domu. .

 
 
 
  Pozemok, SENEC, 72 972 €, 6081,00 m2 cca 10 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.01.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Exkluzívne na PREDAJ investičného pozemku pri Senci .

 
 
 
  Dom, SENEC, 299 000 €, 121,00 m2 cca 2470 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj moderný 4-izbový rodinný dom v stave holodom, ktorý je súčasťou dvojdomu a nachádza sa v obľúbenej lokalite Green Resort Hrubá Borša, len pár metrov od prestížneho golfového areálu.Dom je ideálnou voľbou pre klientov, ktorí si chcú bývanie dokončiť presne podľa....

 
 
 
  Dom, SENEC, 457 000 €, 80,00 m2 cca 5710 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.08.2022.,

www.ringo.sk

Predám rodinný dom, vilu 80m 2 , Senec, 457.000 € .

 
 
 
  Dom, SENEC, 225 000 €, 120,00 m2 cca 1880 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.04.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

 
 
 
  Apartmán, SENEC, 168 600 €, 90,00 m2 cca 1870 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.04.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Exkluzívne ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu v projekte Mlynská brána, vo vyhľadávanej a pokojnej časti mesta Senec. Lokalita výstavby projektu sa nachádza v tichom prostredí, obklopenom prírodou a pritom s výbornou dostupnosťou do centra mesta Senec - do 5 minút, kde nájdete....

 
 
 
  Byt, SENEC, 112 200 €, 60,00 m2 cca 1870 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.07.2021.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 60m 2 , Senec, 112.200 € .

 
 
 
  Byt, SENEC, 98 000 €, 49,00 m2 cca 2000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.08.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

PRI KÚPE TEJTO NEHNUTEĽNOSTI VÁM GARANTUJEME VRÁTENIE REZERVAČNÉHO POPLATKU V PLNEJ VÝŠKE V PRÍPADE, KEĎ VÁM NEZABEZPEČÍME JEJ FINANCOVANIE. ZÍSKANÍM HYPOTÉKY CEZ NÁS UŠETRÍTE NÁKLADY ZA ZNALECKÝ POSUDOK A POPLATKY NA KATASTRI. Lokalita: ul. Sadová, Rovinka Ponúkame Vám na predaj....

 
 
 
  Dom, SENEC, 329 000 €, 120,00 m2 cca 2740 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Výmera pozemku vrátane zastavanej plochy je 542 m2. .

 
 
 
  Byt, SENEC, 115 000 €, 61,00 m2 cca 1890 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.10.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

 
 
 
  Dom, SENEC, 156 000 €, 129,00 m2 cca 1210 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Na pozemku sa nachádza starší rodinný dom v pôvodnom stave, ktorý je vhodný na kompletnú rekonštrukciu alebo zbúranie a výstavbu nového rodinného domu podľa vlastných predstáv. Nehnuteľnosť predstavuje ideálnu príležitosť pre investorov alebo klientov, ktorí hľadajú pozemok na výstavbu....

 
 
 
  Dom, SENEC, 326 900 €, 237,00 m2 cca 1380 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.10.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Realitná kancelária BROTHERS Vám exkluzívne ponúka na predaj krásny 4 - izbový rodinný dom v tichom prostredí na Turnianskej ulici v časti Mlynský Klin v Senci. POZEMOK: - o výmere 1160m2 - krásny, rovinatý a slnečný - záhrada so závlahou - studňa RODINNÝ DOM: - 6 ročná novostavba....