- reality SENEC

  • Na hľadaný výraz "reality senec" sme našli 868 nehnuteľností - priemerná cena 1 739 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 412 m2
    • 515 m2
    • 515 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 515 m2
    • 618 m2
  •  Podľa ceny
    • 717000
    • 896000 (priemerná cena)
    • 1070000
    • 1730 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 517 801 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, SENEC, 285 000 €, 70,00 m2 cca 4070 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.04.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Moderný 3-izbový byt o výmere 70 m2 je situovaný na prízemí 2-poschodového domu v radovej zástavbe s okrasnou záhradou s rozlohou 75 m2. DISPOZÍCIA Dom sa nachádza v Senci pri Slnečných jazerách - časti Juh. Byt je slnečný a dispozične pozostáva zo vstupnej haly, z otvorenej dispozície....

 
 
 
  Byt, SENEC, 125 000 €, 75,00 m2 cca 1670 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.04.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Sme voči Vám aj v tejto dobe zodpovední - vykonávame obhliadky nehnuteľností, za dodržiavania všetkých hygienických opatrení nariadených vládou SR. RK Quality SC VÁM PRI KÚPE TEJTO NEHNUTEĽNOSTI GARANTUJE VRÁTENIE REZERVAČNÉHO POPLATKU V PLNEJ VÝŠKE V PRÍPADE, KEĎ VÁM NÁŠ HYPOPORADCA....

 
 
 
  Dom, SENEC, 213 900 €, 110,00 m2 cca 1950 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.07.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj samostatný 4 izbový rodinný dom v Senci v komplexe Senec Gardens. Pozemok 447 m2, úžitková plocha – 109,80 m2 + 18,63 m2 terasa + 40,31 m2 parkovanie Stav – novostavba v modernom a kvalitnom prevedení v štandarde ponúka oblôžkové interiérové dvere, kvalitné....

 
 
 
  Dom, SENEC, 580 000 €, 200,00 m2 cca 2900 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.03.2023.,

www.zoznamrealit.sk

AMEXA REAL ponúka na predaj luxusný, moderne zariadený samostatne stojaci rodinný dom v Senci. Moderné zariadenie navrhnuté interiérovým architektom, veľkorysosť a útulnosť domu, dopĺňa exkluzívna záhrada. Dom ocení pár ako aj rodina, ktorá si potrpí na luxus, výnimočné materiály,....

 
 
 
  Obchodný priestor, SENEC, 1 500 000 €, 1090,00 m2 cca 1380 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.11.2025.,

www.ringo.sk

Predám administratívne a obchodné priestory 1090m 2 , Senec, 1.500.000 € .

 
 
 
  Byt, SENEC, 109 900 €, 82,00 m2 cca 1340 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.07.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj krásnu NOVOSTAVBU 2-izbového bytu s terasou a záhradkou v Senci. Byt sa nachádza na prízemí štvorpodlažného tehlového bytového domu. Úžitková plocha bytu je 42,46 m2; záhradka má výmeru 40 m2, z čoho 9 m2 tvorí vydláždená terasa. Byt pozostáva zo vstupnej chodby,....

 
 
 
  Dom, SENEC, 260 000 €, 125,00 m2 cca 2080 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.08.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj 5 izbový RD typ Bungalov , pozemok 600 m2, kolaudácia 2018 rezidencia Senec Gardens. Samostatne stojaci RD obdĺžnikového tvaru 8,40 x 20,65 m . Výborná dispozícia. Zastavaná plocha 162 m2 Úžitková plocha 125 m2 Inžinierske siete: vodovod, kanalizácia, plyn,....

 
 
 
  Dom, SENEC, 145 000 €, 72,00 m2 cca 2010 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.08.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Sme voči Vám aj v tejto dobe zodpovední - vykonávame obhliadky nehnuteľností, za dodržiavania všetkých hygienických opatrení nariadených vládou SR. PRI KÚPE TEJTO NEHNUTEĽNOSTI VÁM GARANTUJEME VRÁTENIE REZERVAČNÉHO POPLATKU V PLNEJ VÝŠKE V PRÍPADE, KEĎ VÁM NEZABEZPEČÍME JEJ FINANCOVANIE.....

 
 
 
  Byt, SENEC, 274 900 €, 92,44 m2 cca 2970 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Babony TRE ponúka na predaj nadštandardný 3-izbový byt v obľúbenom rezidenčnom projekte Senec Gardens na Ružovej ulici v Senci. Byt sa nachádza na 1. poschodí (2. NP) moderného bytového domu skolaudovaného v roku 2019 a je ideálnou voľbou pre klienta, ktorý hľadá spojenie kvalitného....

 
 
 
  Dom, SENEC, 120 000 €, 85,00 m2 cca 1410 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.08.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Realitná kancelária Delta Property Vám ponúka exkluzívne na predaj dvojdom 4-izbový bungalov v Hrubej Borši pri jazere v pokojnej novo vybudovanej lokalite. Dom: zastavaná plocha bungalovu 96,47 m2, úžitková plocha bungalovu 84,77 m2, Terasa: 16 m2, Pozemok: od 239 m2, všetky inžinierske....

 
 
 
  Dom, SENEC, 155 000 €, 120,00 m2 cca 1290 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.07.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj starší rodinný dom, s veľkým pozemkom, ktorý si zaslúži rekonštrukciu podľa predstáv nového majiteľa. Po rekonštrukcii je možné ho využívať na trvalé bývanie alebo chalupu. Dom sa nachádza v strede obce Réca, čo je kúsok od Slnečných jazier. Bicyklom sa na ne dostanete....

 
 
 
  Dom, SENEC, 145 000 €, 110,00 m2 cca 1320 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.07.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Predáme pred dokončením (interiér) RD - drevostavbu so zastavanou plochou 70 m2 a s úžitkovou plochou cca 110m2 na pozemku 323m2. Riešenie domu: vstupná chodba, malá chodba , 2x samostatná izba , kúpeľňa s WC, technická miestnosť (komora), obývacia izba s kuchynským kútom a so vstupom....

 
 
 
  Dom, SENEC, 179 990 €, 175,00 m2 cca 1030 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.04.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

 
 
 
  Byt, SENEC, 154 900 €, 97,00 m2 cca 1600 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.08.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj moderný 3 iz. byt v Senci v komplexe Senec Gardens. Výmera- 94,06 m2 + 2,79 m2 pivnica + 7,67 m2 loggia , 2 NP, výťah Stav – novostavba v modernom a kvalitnom prevedení v štandarde ponúka oblôžkové interiérové dvere, kvalitné plávajúce podlahy, sanita v kúpeľni....

 
 
 
  Dom, SENEC, 239 999 €, 134,00 m2 cca 1790 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.08.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

DELTA PROPERTY Vám ponúka na predaj rodinný dom v lokalite Senec Južná Brána. DOM: Samostatne stojaci dom. Zastavaná plocha má 166,27m2, podlahová plocha 134,14m2. DISPOZÍCIA: Dom je rozdelený dennú a nočnú časť. V dennej časti sa nachádza kúpeľňa, obývačka spojená s kuchyňou, jedálenským....

 
 
 
  Pozemok, SENEC, 600 000 €, 2730,00 m2 cca 220 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.10.2025.,

www.ringo.sk

Predám priemyselný pozemok 2730m 2 , Senec, 600.000 € .

 
 
 
  Byt, SENEC, 114 000 €, 52,00 m2 cca 2190 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.06.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

 
 
 
  Byt, SENEC, 93 000 €, 34,00 m2 cca 2740 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

 
 
 
  Obchodný priestor, SENEC, 289 000 €, 133,00 m2 cca 2170 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2023.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj nový nebytový priestor s výmerou 132,93 m2, ktorý sa nachádza na prízemí polyfunkčného domu. Vzhľadom na lokalitu a na skutočnosť, že k priestoru prináleží skladový priestor aj priestranná vonkajšia terasa o výmere 100 m2, je využitie priestoru rôznorodé. Je veľmi....

 
 
 
  Dom, SENEC, 249 000 €, 106,00 m2 cca 2350 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.06.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Rodinný dom – bungalov Euroline 1580 je skolaudovaný, postavený na rovinatom pozemku s výmerou 564 m2 v stave holodom. Zastavaná plocha je 138 m2, podlahová plocha domu je 106 m2. Obvodové múry brúsená tehla Porotherm 300 mm, zateplenie polystyrén 200 mm, plastové okná a vstupné dvere....

 
 
 
  Byt, SENEC, 149 000 €, 65,00 m2 cca 2290 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.08.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj 3 - izbový byt v meste Senec na ulici Považská s celkovou výmerou 65m2 + pivnica, byt sa nachádza na 4. poschodí. Byt je po čiastočnej rekonštrukcií, v byte sú plastové okná, plávajúce podlahy. Vykurovanie je zabezpečené radiátormi. Cena nehnuteľnosti je 149.000,-Eur....

 
 
 
  Dom, SENEC, 160 000 €, 60,00 m2 cca 2670 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Dnes,

www.zoznamrealit.sk

Útulná chata na predaj v pokojnom prostredí len približne 200 metrov od Strieborného jazera v Senci. Táto nehnuteľnosť je skvelou voľbou pre milovníkov relaxu, vodných športov, rybárčenia a prírody a zároveň poskytuje možnosť celoročného bývania. Chata ponúka príjemný priestor s možnosťou....

 
 
 
  Byt, SENEC, 149 990 €, 69,00 m2 cca 2170 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

20.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

RK Quality SC je voči Vám aj v tejto dobe zodpovedná - vykonávame obhliadky nehnuteľností, za dodržiavania všetkých hygienických opatrení nariadených vládou SR. RK Quality SC VÁM PRI KÚPE TEJTO NEHNUTEĽNOSTI GARANTUJE VRÁTENIE REZERVAČNÉHO POPLATKU V PLNEJ VÝŠKE V PRÍPADE, KEĎ VÁM....

 
 
 
  Dom, SENEC, 197 999 €, 114,00 m2 cca 1740 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.08.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

DELTA PROPERTY Vám ponúka na predaj rodinný dom v lokalite Senec Južná Brána. DOM: Samostatne stojaci dom. Zastavaná plocha je 151m2, podlahová plocha 114,48m2. DISPOZÍCIA: Dom je rozdelený dennú a nočnú časť. V dennej časti sa nachádza toaleta obývačka spojená s kuchyňou, jedálenským....

 
 
 
  Byt, SENEC, 138 900 €, 86,00 m2 cca 1620 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj moderný 3 iz. byt v Senci v komplexe Senec Gardens. Výmera- 83,67 m2 +1,99 m2 pivnica + 8,43 m2 loggia , 2. NP, výťah Stav – novostavba v modernom a kvalitnom prevedení v štandarde ponúka oblôžkové interiérové dvere, kvalitné plávajúce podlahy, sanita v kúpeľni....

 
 
 
  Byt, SENEC, 169 800 €, 54,90 m2 cca 3090 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Výmera bytu je 48,11 m2 bez loggie a pivnice. Byt je v zateplenom bytovom dome na 3.poschodí s výťahom. K bytu prislúcha pivnica s výmerou 6.08 m2 a loggia s výmerou 4,42 m2 Byt pozostáva so vstupnej chodby so šatníkovou skriňou, kuchyne, obývacej izby so vstupom na loggiu, spálne....

 
 
 
  Dom, SENEC, 229 999 €, 134,00 m2 cca 1720 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.08.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

 
 
 
  Apartmán, SENEC, 178 000 €, 113,00 m2 cca 1580 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj 4 izbový bungalov v obci Senec. INFO O DOME: - dom je 4 izbový - bungalov, so sedlovou strechou - samostatný, zateplený - zastavaná plocha: 113 m2 - postavený na pozemku o výmere 462 m2 - energetický certifikát B - NOVOSTAVBA z roku 2008 - parkovanie možné na pozemku....

 
 
 
  Byt, SENEC, 144 900 €, 77,00 m2 cca 1880 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.04.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

 
 
 
  Byt, SENEC, 283 900 €, 127,00 m2 cca 2240 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.04.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

 
 
 
  Dom, SENEC, 88 000 €, 65,00 m2 cca 1350 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.05.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj udržiavanú chatu vo veľmi peknej lokalite Slnečné jazerá Juh, 30m od jazera a 70m od jazera Guláška. Chata je skolaudovaná, po kompletnej rekonštrukcii. - úžitková plocha: 65m2 - IS: elektrina, kanalizácia, vlastná studňa, vodovod a plyn možné dorobiť siete na ulici....

 
 
 
  Byt, SENEC, 159 990 €, 82,00 m2 cca 1950 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

 
 
 
  Byt, SENEC, 115 000 €, 58,00 m2 cca 1980 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.06.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj menší 3- izbový byt v Senci na ulici SNP. Celková výmera bytu je 58 m2, byt sa nachádza na 4 poschodí. Cena nehnuteľnosti je 115.000,-Eur a bude k nej pripočítaná sprostredkovateľská odmena vo výške 2.000,- Eur, v ktorej sú zahrnuté aj všetky poplatky, právny a....

 
 
 
  Byt, SENEC, 55 000 €, 27,00 m2 cca 2040 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.08.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj 1 izb. byt nachádzajúci sa na 2/3 poschodí novostavby bytového domu nachádzajúceho sa na ul. Horný Dvor pri logistických centrách. Byt pozostáva zo vstupnej chodby , kúpeľne spojenej s WC ( sprchový kút, umývadlo, WC, rebrový radiátor ) a izby s kuchynským kútom.....

 
 
 
  Dom, SENEC, 94 000 €, 65,00 m2 cca 1450 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.04.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj 2-izbový samostatne stojaci dom v Senci. Rozloha domu je 65 m2. Dispozíčné riešenie: - na prízemí sa vstupuje do obývacej izby s kuchyňou - na 1.NP sa nachádza samostatná izba a kúpeľňa so sprchovacím kútom V podkroví sú k dispozícii ďalšie úložné priestory. V dome....

 
 
 
  Byt, SENEC, 182 000 €, 65,00 m2 cca 2800 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj priestranný, slnečný a vkusne zrekonštruovaný 3-izbový byt s lodžiou v tichej a vyhľadávanej lokalite mesta Senec. Tento byt je ideálnym riešením pre rodinu, ktorá hľadá pokojné bývanie s výbornou dostupnosťou k rekreačným možnostiam aj do hlavného mesta. .

 
 
 
  Pozemok, SENEC, 700 000 €, 20000,00 m2 cca 40 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.02.2024.,

www.ringo.sk

Predám priemyselný pozemok 20000m 2 , Senec, 700.000 € .

 
 
 
  Obchodný priestor, SENEC, 552 000 €, 240,00 m2 cca 2300 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Hľadáte ideálne miesto pre Vaše podnikanie v centre mesta? Ponúkame na prenájom exkluzívny obchodný priestor situovaný priamo v centre Senca na Lichnerovej ulici, ktorá je známa ako najfrekventovanejšia a najnavštevovanejšia ulica v meste. .

 
 
 
  Dom, SENEC, 440 000 €, 153,00 m2 cca 2880 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.07.2023.,

www.svetnehnutelnosti.sk

SENEC – SLNEČNÉ JAZERÁ JUH | Luxusná, celoročne obývateľná 3-izbová chata len 80 m od jazera Ponúkame na predaj exkluzívnu dvojpodlažnú novostavbu 3-izbovej chaty s kompletným vybavením a možnosťou plnohodnotného celoročného bývania v srdci rekreačnej oblasti Slnečné jazerá – Juh....

 
 
 
  Byt, SENEC, 119 999 €, 67,00 m2 cca 1790 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.10.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

 
 
 
  Dom, SENEC, 86 000 €, 96,00 m2 cca 900 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.05.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

ASTER Reality ponúka na výstavbu priestranný 4 izbový murovaný rodinný dom. Dom sa stavia na zákazku. Je ponúkaný v riešení holodom s možnosťou dokončenia na kľúč. Samozrejmosťou je možnosť prispôsobenia projektu na mieru, podľa Vašich požiadaviek. V ponuke máme ešte ďalšie typy takýchto....

 
 
 
  Dom, SENEC, 189 900 €, 279,00 m2 cca 680 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.03.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj rekreačnú chatu na Slnečných jazerách, časť Juh. Chata s úžitkovou plochou 120 m2 sa nachádza na pozemku vo výmere 279 m2, šírka 16 m. DISPOZÍCIA: 2NP- obývacia miestnosť s kuchynským kútom, spálňa, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC 1NP.-garáž , sklad. STAV NEHNUTEĽNOSTI:....

 
 
 
 

 

Apartmány Makarska

Zobrazené nehnuteľnosti 169-210 (z celkového počtu 631)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>