- reality SENEC

  • Na hľadaný výraz "reality senec" sme našli 868 nehnuteľností - priemerná cena 1 739 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 412 m2
    • 515 m2
    • 515 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 515 m2
    • 618 m2
  •  Podľa ceny
    • 717000
    • 896000 (priemerná cena)
    • 1070000
    • 1730 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 517 801 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Obchodný priestor, SENEC, 224 600 €, 581,00 m2 cca 390 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.06.2022.,

www.ringo.sk

Predám administratívne a obchodné priestory 581m 2 , Senec, 224.600 € .

 
 
 
  Dom, SENEC, 230 000 €, 198,00 m2 cca 1160 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

31.05.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Predaj rodinného domu – vhodný ako investícia - Senec Ponúkame na predaj rodinný dom s viacerými bytovými jednotkami na Pivničnej ulici v Senci o celkovej výmere cca 198 m2 a pozemku 8,5 ara. V dome sa nachádzajú 3 garzónky každá so samostatným vchodom o výmere cca 20 m2. V daných....

 
 
 
  Dom, SENEC, 259 000 €, 106,00 m2 cca 2440 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom nachádzajúci sa vo vyhľadávanej a lukratívnej časti mesta Senec, na ulici Športová/Priemyselná Senec, ktorý predstavuje ideálnu príležitosť na bývanie aj investíciu. Nehnuteľnosť je čiastočne zrekonštruovaná – boli vymenené rozvody elektriny a vody,....

 
 
 
  Apartmán, SENEC, 268 990 €, 630,00 m2 cca 430 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

31.07.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Novostavba! TUreality ponúka na predaj novostavbu 4 izbového bungalovu vo výstavbe typu O 135 ktorý sa stavia na pozemku 630m2 v lokalite Južná brána Senec. Úžitková plocha je 134,13m2 a zastavaná plocha 166,27m2. Rodinný dom dispozične pozostáva z priestrannej obývačky spojenej s....

 
 
 
  Apartmán, SENEC, 198 000 €, 115,00 m2 cca 1720 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.08.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Na predaj 4 izbový bungalov typu L 110. Výmera pozemku 504 m2, nová lokalita Južná brána Senec. Úžitková plocha - 114,5 m2 Zastavaná plocha - 151,00 m2 Rodinný dom dispozične pozostáva z priestrannej kuchyne spojenej s kuchyňou, 3 nepriechodných izieb, kúpeľne, toalety a technickej....

 
 
 
  Byt, SENEC, 218 900 €, 85,00 m2 cca 2580 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.02.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj 3 izbový byt v skolaudovanej novostavbe NOVÁ TEHELŇA v Senci. Tento priestranný byt o výmere 76,12m2 + balkón 9m2 sa nachádza v krásnej a pokojnej lokalite blízko centra. Byt sa nachádza na 2/3 podlaží tehlového z obývaného bytového domu. K bytu prislúcha spoločná....

 
 
 
  Dom, SENEC, 264 900 €, 202,00 m2 cca 1310 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.08.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Popis ponúkanej nehnuteľnosti: Delta Property Vám ponúka na predaj 7 izbový rodinný dom v obci Hrubý Šúr - časť ostrov (Tureň) DOM: Rodinný dom bol postavený v roku 2010, v roku 2018 pristavaná horná časť, skolaudovaný ako rodinný dom s obytným podkrovím, s úžitkovou plochou 202 m2,....

 
 
 
  Byt, SENEC, 109 900 €, 42,00 m2 cca 2620 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.07.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj krásnu NOVOSTAVBU 2-izbového bytu s terasou a záhradkou v Senci. Byt sa nachádza na prízemí štvorpodlažného tehlového bytového domu. Úžitková plocha bytu je 42,46 m2; záhradka má výmeru 40 m2, z čoho 9 m2 tvorí vydláždená terasa. Byt pozostáva zo vstupnej chodby,....

 
 
 
  Apartmán, SENEC, 285 000 €, 120,00 m2 cca 2380 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.07.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

RK Quality SC je voči Vám aj v tejto dobe zodpovedná - vykonávame obhliadky nehnuteľností, za dodržiavania všetkých hygienických opatrení nariadených vládou SR. RK Quality SC VÁM PRI KÚPE TEJTO NEHNUTEĽNOSTI GARANTUJE VRÁTENIE REZERVAČNÉHO POPLATKU V PLNEJ VÝŠKE V PRÍPADE, KEĎ VÁM....

 
 
 
  Apartmán, SENEC, 165 000 €, 110,00 m2 cca 1500 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.06.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Sme voči Vám aj v tejto dobe zodpovední - vykonávame obhliadky nehnuteľností, za dodržiavania všetkých hygienických opatrení nariadených vládou SR. RK Quality SC VÁM PRI KÚPE TEJTO NEHNUTEĽNOSTI GARANTUJE VRÁTENIE REZERVAČNÉHO POPLATKU V PLNEJ VÝŠKE V PRÍPADE, KEĎ VÁM NÁŠ HYPOPORADCA....

 
 
 
 
-10%

Ceny sa zmenila z 89 000 € na 79 900 € dňa 16.04.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Obchodný priestor, SENEC, 79 900 €, 43,00 m2 cca 1860 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
25.03.2026 - 89.000 €
16.04.2026 - 79.900 €

Uložiť
Uložené Uložené

25.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj nebytový priestor s výmerou 43 m2, nachádzajúci sa na prízemí bytového domu na Kysuckej ulici v Senci. Bytový dom bol skolaudovaný v roku 1980 a priestor má samostatný vstup z nádvoria, čo zvyšuje jeho praktické využitie pre podnikanie aj služby. DISPOZÍCIA: -schodisko,....

 
 
 
  Dom, SENEC, 750 000 €, 386,00 m2 cca 1940 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Exkluzívne ponúkame na predaj 6-izbový rodinný dom v Senci, ktorý vyniká veľkorysým priestorom, vysokým štandardom prevedenia a dôrazom na komfort bývania. Nehnuteľnosť disponuje nadštandardným vybavením, vrátane bazéna, sauny a precízne upraveného exteriéru, ktorý poskytuje dokonalé....

 
 
 
  Dom, SENEC, 154 900 €, 107,00 m2 cca 1450 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

23.06.2019.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj zaujímavý, 4 izbový Rodinný dom – NOVOSTAVBU situovanú v radovej zástavbe, nachádzajúcu sa v novovybudovanej lokalite Senec. Úžitková plocha domu je 106,84 m2, s upraveným terénom, oploteným pozemkom výmerou 196 m2, k dispozícii má tri vonkajšie parkovacie miesta.....

 
 
 
  Byt, SENEC, 133 000 €, 90,00 m2 cca 1480 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.05.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj s výhradným zastúpením klienta, veľký 3 izbový mezonetový (dvojpodlažný ) byt v novostavbe ( 2010) na ulici Považská v Senci na 4 poschodí zo 4 p. s výťahom v zateplenej bytovke . Výhodou mezonetového bytu je, že je oddelená privátna časť od spoločenskej a tak ponúka....

 
 
 
  Byt, SENEC, 104 700 €, 51,00 m2 cca 2050 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.06.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Viac podrobností poskytne Milan Vodrážka, 0907286399, milan.vodrazka@realitor.sk. Ponúkame na predaj 2 – izbový byt v novostavbe, ktorý sa nachádza na Moyzesovej ulici, na 2.poschodí (2/3) zatepleného obytného domu s výťahom. Samotný byt je o výmere 51 m2 + lodžia 3 m2. Byt je slnečný,....

 
 
 
  Byt, SENEC, 154 650 €, 59,00 m2 cca 2620 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.01.2023.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 59m 2 , Senec, 154.650 € .

 
 
 
  Byt, SENEC, 104 000 €, 47,00 m2 cca 2210 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Sme voči Vám aj v tejto dobe zodpovední - vykonávame obhliadky nehnuteľností, za dodržiavania všetkých hygienických opatrení nariadených vládou SR. .PRI KÚPE TEJTO NEHNUTEĽNOSTI VÁM GARANTUJEME VRÁTENIE REZERVAČNÉHO POPLATKU V PLNEJ VÝŠKE V PRÍPADE, KEĎ VÁM NEZABEZPEČÍME JEJ FINANCOVANIE.....

 
 
 
  Byt, SENEC, 117 700 €, 61,00 m2 cca 1930 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.08.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj 3 izb. byt nachádzajúci sa na 4/7 poschodí bytového domu situovaného vo výbornej lokalite mesta, v blízkosti centra. Výmera bytu s príslušenstvom je 61,37 m2 + loggia. K bytu prináleží pivnica, ktorá sa nachádza v suteréne bytového domu. Byt pozostáva zo vstupnej....

 
 
 
  Byt, SENEC, 133 900 €, 80,00 m2 cca 1670 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.07.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj priestranný, veľmi svetlý 3-izb. byt na 3. poschodí 12-ročného bytového domu na Pezinskej ulici v Senci. Spolu s bytom sa predáva parkovacie státie, ktoré sa nachádza v podzemnej garáži priamo v dome. V bytovom dome sa nachádza výťah. CHARAKTERISTIKA BYTU: Výmera....

 
 
 
  Byt, SENEC, 185 000 €, 72,00 m2 cca 2570 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame vám na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa v príjemnej lokalite širšieho centra mesta Senec. Byt poskytuje komfortné bývanie s dobrou dostupnosťou kompletnej občianskej vybavenosti a zároveň ponúka pokojné prostredie vhodné pre rodiny aj páry. 3D prehliadka nižšie....

 
 
 
  Dom, SENEC, 118 000 €, 71,00 m2 cca 1660 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.07.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj pekný a priestranný 3 izb. byt nachádzajúci sa na 4/4 poschodí bytového domu situovaného v kľudnej a tichej lokalite na Zemplínskej ul. v Senci. Výmera bytu s príslušenstvom je 70,7 m2 + loggia. Byt pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne spojenej s obývacou izbou....

 
 
 
  Dom, SENEC, 196 900 €, 85,00 m2 cca 2320 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.10.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj samostatný 3 izbový rodinný dom v Senci v komplexe Senec Gardens. Pozemok 498 m2, úžitková plocha – 84,91 m2 + 18,63 m2 terasa + 46,60 m2 parkovanie Stav – novostavba v modernom a kvalitnom prevedení v štandarde ponúka oblôžkové interiérové dvere, kvalitné plávajúce....

 
 
 
  Dom, SENEC, 300 000 €, 123,00 m2 cca 2440 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.10.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Licencovaná realitná kancelária Orin real hľadá pre svojích klientov domy, byty, chaty, chalupi v oblasti Senec a okolie. .

 
 
 
  Dom, SENEC, 135 000 €, 110,00 m2 cca 1230 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.08.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Výborná lokalita! TUreality ponúka na predaj veľmi pekný obchodný priestor v polyfunkčnom dome na Kysuckej ulici. Priestory sú vhodné na sídlo firmy, lekársku alebo zubársku ambulanciu, reštauráciu ale dá sa prerobiť aj na 3 izbový byt. Priestor má rozlohu 110m2 a je predelený na....

 
 
 
  Byt, SENEC, 120 000 €, 63,00 m2 cca 1910 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

VIRTUÁLNA 3D OBHLIADKA: (link skopírujte do Vášho internetového prehliadača) https://livetour.istaging.com/1e08d555-0936-4dc7-9f9a-63717694f4ae Predaj 3 izbového bytu s loggiou v Senci pri Bratislave. Byt o rozlohe 62,96 m2 sa nachádza na 1. poschodí zatepleného bytového domu na Svätoplukovej....

 
 
 
  Dom, SENEC, 199 888 €, 111,00 m2 cca 1800 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

DELTA PROPERTY Vám ponúka na predaj rodinný dom v lokalite Senec Južná Brána. DOM: Samostatne stojaci dom. Zastavaná plocha je 138,71m2, podlahová plocha 110,86m2. DISPOZÍCIA: Dom je rozdelený dennú a nočnú časť. V dennej časti sa nachádza toaleta obývačka spojená s kuchyňou, jedálenským....

 
 
 
  Dom, SENEC, 93 000 €, 120,00 m2 cca 780 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.05.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

ASTER Reality ponúka na výstavbu priestranný 4 izbový murovaný rodinný dom. Dom sa stavia na zákazku. Je ponúkaný v riešení holodom s možnosťou dokončenia na kľúč. Samozrejmosťou je možnosť prispôsobenia projektu na mieru, podľa Vašich požiadaviek. V ponuke máme ešte ďalšie typy takýchto....

 
 
 
  Pozemok, SENEC, 3 303 688 €, 22628,00 m2 cca 150 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.11.2023.,

www.zoznamrealit.sk

1.BCR Vám v zastúpení majiteľa ponúka na predaj investičný stavebný pozemok na západnom okraji Senca. .

 
 
 
  Dom, SENEC, 450 000 €, 95,00 m2 cca 4740 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Realitná kancelária LIVIANTE Vám ponúka na predaj jedinečnú nehnuteľnosť v obci Veľký Biel (okres Senec), pozostávajúcu z dvoch samostatných rodinných domov nachádzajúcich sa na jednom pozemku. Táto ponuka predstavuje ideálne riešenie pre viacgeneračné bývanie, kombináciu bývania....

 
 
 
  Dom, SENEC, 179 900 €, 107,00 m2 cca 1680 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.07.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

 
 
 
  Byt, SENEC, 145 000 €, 73,00 m2 cca 1990 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.07.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj 2-izbový byt s 2 balkónmi, s podzemným garážovým státím a s nádherným výhľadom na Slnečné jazerá v Senci. Byt sa nachádza na Štúrovej ulici v bytovom dome Orbis na 3. poschodí zo 6-tich s výťahom. Orientácia bytu na dve strany: JV strana s výhľadom na jazerá a SZ....

 
 
 
  Dom, SENEC, 259 000 €, 105,00 m2 cca 2470 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.09.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Ak hľadáte dostupné bývanie v rodinnom dome priamo v Senci a za prijateľnú cenu, táto ponuka je práve pre vás. Ponúkame na predaj rodinný dom -novostavbu - evidovaný ako byt v rodinnom dome s 2 bytovými jednotkami ( polovica dvojdomu ) - ktorý sa nachádza v pôvodnej časti mesta Senec....

 
 
 
  Dom, SENEC, 165 000 €, 75,00 m2 cca 2200 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj zachovalú murovanú záhradnú chatu s pekným pozemkom v pokojnej rekreačnej lokalite pri Striebornom jazere v Senci. Ideálna na víkendový oddych, letné bývanie, ale aj ako investícia na prenájom či budúcu rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. Záhradnú chatu je možné....

 
 
 
  Dom, SENEC, 223 900 €, 87,00 m2 cca 2570 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Za cenu väčšieho bytu získate vlastný dom so záhradou a parkovaním. .

 
 
 
  Dom, SENEC, 240 000 €, 132,00 m2 cca 1820 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.02.2026.,

www.zoznamrealit.sk

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj exkluzívnu, ešte neobývanú 4 - izbovú novostavbu rodinného domu v tichej lokalite v obci Veľký Grob. Dom sa rozprestiera na pozemku o výmere 502 m² a je situovaný na pokojnej ulici. Orientácia domu na slnečnú stranu zabezpečuje dostatok denného....

 
 
 
  Dom, SENEC, 399 900 €, 235,00 m2 cca 1700 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

BÝVAJTE V RODINNOM DOME S VEĽKORYSOU VÝMEROU POZEMKU, DOMU AJ GARÁŽE. Exkluzívne len u nás! Naša realitná kancelária Areté real pripravuje pre Vás na predaj priestranný 4-izbový čiastočne zariadený rodinný dom s dvojgarážou r. 2012 v obci Kaplna. OPIS DOMU: Rodinný dom sa nachádza....

 
 
 
  Byt, SENEC, 119 000 €, 71,00 m2 cca 1680 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

PRI KÚPE TEJTO NEHNUTEĽNOSTI VÁM GARANTUJEME VRÁTENIE REZERVAČNÉHO POPLATKU V PLNEJ VÝŠKE V PRÍPADE, KEĎ VÁM NEZABEZPEČÍME JEJ FINANCOVANIE. ZÍSKANÍM HYPOTÉKY CEZ NÁS UŠETRÍTE NÁKLADY ZA ZNALECKÝ POSUDOK A POPLATKY NA KATASTRI. Lokalita: Senec , J. Jesenského RK Quality ponúka na....

 
 
 
  Byt, SENEC, 138 000 €, 62,00 m2 cca 2230 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.02.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

178839 – Ak hľadáte 3-izbový byt v blízkosti centra Senca, byt ktorý je kompletne a skutočne kvalitne rekonštruovaný, byt v bytovom dome s málo bytmi, v pokojnej lokalite máme pre Vás túto jedinečnú ponuku. Realitná kancelária Vaše Reality Vám ponúka na predaj kompletne a kvalitne....

 
 
 
  Apartmán, SENEC, 359 000 €, 130,00 m2 cca 2760 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.09.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame vám na predaj novostavbu rodinného domu – typ bungalov, 5 minút od Senca. Rodinný dom je 4-izbový s garážou (tesne pred kolaudáciou), zastavaná plocha je 143,65 m2 a pozemok je o výmere 470 m2. Je vynikajúco a prakticky dispozične riešený, s tepelným čerpadlom, podlahové....

 
 
 
  Byt, SENEC, 99 000 €, 31,00 m2 cca 3190 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.08.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj 1 izbový byt v Senci na ulici Inovecka. Byt sa nachádza na 3. poschodí. Byt má výmeru 31 m2. Súčasťou bytu je plne murovaná pivnica o veľkosti 8 m2. Celková plocha užívania 39 m2. Byt je kompletne rekonštruovaný, vymaľovaný, pripravený na užívanie. Byt sa predáva....

 
 
 
  Byt, SENEC, 130 000 €, 25,00 m2 cca 5200 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Pre nášho klienta hľadáme na kúpu byt v centre/širšom centre Senca. Hľadáme 1-izbový alebo väčšiu garsónku o rozlohe od 25m2 do 40m2. .

 
 
 
  Byt, SENEC, 198 000 €, 50,31 m2 cca 3940 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Dnes,

www.zoznamrealit.sk

Lokalita: Holubia ul. - Nová Tehelňa - Senec - približne 1 km pešo od hlavného námestia - centra mesta. RK Quality SC Vám ponúka na predaj novostavbu 2 izb. bytu (50,31 m2) + prislúchajúcu miestnosť (17,50 m2), nachádzajúcu sa vo vedľajšom vchode, využívanú ako odkladací priestor....

 
 
 
 

 

Apartmány Makarska

Zobrazené nehnuteľnosti 211-252 (z celkového počtu 631)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>